|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
mysle ze dzis real - tau ceramica ( hc 0:5.5) wart zagrania na gosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jaki buk oferuje taki hc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
A co sądzicie o takiej minirogresji na TAU w 2 najbliższych spotkaniach. Po 1 przegranym spotkaniu (w dziwnych okolicznościach) stwierdziłem, że oni tę serię wygrają 3:2 i swojego zdania nie zmieniam. Według mnie są oni drużyną zwyczajnie lepszą od Realu i jestem niemalże pewien, że jedenz z mecżów madryckich padnie ich łupem. Pytanie tylko który?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
mysle ze dzis real - tau ceramica ( hc 0:5.5) wart zagrania na gosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jaki buk oferuje taki hc? pomyłka w naszym toto-mixie hc 0:5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
A co sądzicie o takiej minirogresji na TAU w 2 najbliższych spotkaniach. Po 1 przegranym spotkaniu (w dziwnych okolicznościach) stwierdziłem, że oni tę serię wygrają 3:2 i swojego zdania nie zmieniam. Według mnie są oni drużyną zwyczajnie lepszą od Realu i jestem niemalże pewien, że jedenz z mecżów madryckich padnie ich łupem. Pytanie tylko który? Ja mysle ze ten dzisiejszy i tez uwazam ze bedzie 3:2 dla TAU ,w unibiecie 1.70 ze bedzie 5 meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
czyli de facto +4 grasz grając na 2 1,71 po odliczeniu podatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
w necie masz +3,5 na real
ale ja chyba bym się skłaniał ku temu co tomo proponuje czyli mini progresji na wygraną tau (lepsze kursy, a prawdopodobienstwo trafienia wg mnie prawie identyczne)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
oczywiscie +4,5 nie +4 bo jak przegraja 4-ma to wygrywasz w toto
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
TAU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328 |
no to stan 2-2 w meczach dzis tau usibie powinni wygrac moze hcp wejdzie pozdrawiam ja gram tau 1x w profie pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
no to stan 2-2 w meczach dzis tau usibie powinni wygrac moze hcp wejdzie pozdrawiam ja gram tau 1x w profie pozdro Moze mi ktos powiedziec do ilu wygranych sie gra w finale? 3 czy 4? dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Do 3 kolego lupus. Dzisiaj ostatnie starcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Do 3 kolego lupus. Dzisiaj ostatnie starcie. To jak 3-2 dla Tau <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Mysle, ze wygraja dzis, a wy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ostatnimi czasy jak już się zdecyduje coś naskrobać no forum to zazwyczaj obraca się to przeciwko mnie i spotkania kończą się na odwrót. Ale mam nadzieję, ze tym razem tak nie będzie i zdecydowanie popieram granie TAU. Jak dla mnie to jest najlepszy team w Hiszpanii i tylko oni zasługują na tytuł mistrzowski. Dzisiejszego wieczora stanie się to faktem, choć napewno nie będzie to dla gospodarzy spacerek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ostatnimi czasy jak już się zdecyduje coś naskrobać no forum to zazwyczaj obraca się to przeciwko mnie i spotkania kończą się na odwrót. Ale mam nadzieję, ze tym razem tak nie będzie i zdecydowanie popieram granie TAU. Jak dla mnie to jest najlepszy team w Hiszpanii i tylko oni zasługują na tytuł mistrzowski. Dzisiejszego wieczora stanie się to faktem, choć napewno nie będzie to dla gospodarzy spacerek. U wiekszosci buko TAU po 1,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Fakt, to najlpszy team i to oni dzis powinni wygrac, ale real juz w tym sezonie u nich wygrywal nie raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
Tak od wcozraj chodziło mi po głowie by zagrac na Real i wlasnie przed chwila zagralem po kursie 3.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wydaje mi sie, ze Real moze dzis wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No i co by tutaj napisać...
Wielkie brawa dla Realu za zdobycie tytułu Mistrza Hiszpanii oraz ogromna nagana dla TAU za przegranie wygranego meczu. Jeżeli w taki sposób rozgruwa się końcówki spotkań jak zrobiło to dzisiaj TAU to może i dobrze że złote medale pojadą do Madrytu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
A ja bym napisał to inaczej...
Jak można przegrać mecz, w którym w 39 miucie prowadzi się 69-61? Tego nie da się opisać...pzrecież nawet pzretrzymując tą pilkę 2 razy, ten czas zleci a rywale w 2 rzutach nie zrobią 8 pkt....a jednak stało się
Kurewscy wygrali...TAU dało dupy....
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Lol dzis mam jakies szczescie mialem do wyboru TAU i Start i Bzyku poweidzial Start i to zagralem i lol, fukslo mi sie, bo wszystko przemawialo na korzysc TAU
Hmmm, odrobicie za rok w eurolidze, real bedzie takie baty dostawal ze hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
tak wygrywa wlasnie mistrz... niestety Real Madryt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
to nie real wygral,a Tau przegralo... warto zauwazyc cos ciekawego otoz: TAU-Real 42-53 26' TAU-Real 69-61 39'16'' TAU-Real 69-70 FT Otoz real w 48sek rzuca wiecej punktow jak w poprzednich 13 minutach! Tau dwukrotnie ma pilke majac najpierw +3 pozniej +2 i jest w obu przypadkach kilkanascie sekund do konca! I co robia? Podaja do Prignoniego i Splittera zamiast dograc do Macijauskasa ktory napewno zaopiekowalby sie tak pilka zeby wymusic faul! Tau manekiny to nie ulega watpliwosci,ale najwiekszym manekinem jest tu trener,ze nie wzial czasu i nie wzial czasu i nie kazal grac na macijauskasa lub calderona! Jeszcze prze pierwszej sytuacji jest to zrozumiale,ze na to nie wpadl,ale po pierwszej stracie kazdy normalny czlowike bierze czas,ale nie zdolny trener Tau...a ze Herreros trafia za 3pkt w ostatnich sekundach(w dodatku to jego pierwsze punkty w meczu)to juz wynik poprzednich strat i totalnego rozsypania sie Tau! Takie cos nie zdarza sie w polskich podstawowkach,a zdarza sie vice mistrzowi euroligi! GRATULACJE! Mimo ze mamy dopiero koncowke czerwac juz wiem ze tytul manekinow roku nalezy sie TAU CERAMICE,myslalem ze to co odwalili w 1 meczu w 4 kwarcie(z 73-62 poszli na 73-76 dla niezorientowanych)jest nie do powtorzenia,a jednak mylilem sie ogromnie,to co dzis zrobili daje tylko swiadectwo na jakim zalosnym poziomie sa oni i cala europejska koszykowka! Poprostu biali nie potrafia skakac,a te czarnuchy co kreca sie po europejskich parkietach to zwykle cioty ktore nie potrafily przebic sie na lawke w NBA! Tyle mam do powiedzenia! Cale szczescie ze wszystkie ligi tego europejskiego scierwa sie pokonczyly,mozna zamiast tego powtapiac troche na tenisie ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
...jest 37'16s. Bullock popelnia 5 faul za niego wchodzi HERREROS /1-st time tonight/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...na pare sek przed koncem oddaje jedyny !!! i celny rzut za 3333 na win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|