a jaki buk oferu..."> a jaki buk oferu...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
#256753 22/06/2005 08:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
mysle ze dzis real - tau ceramica ( hc 0:5.5) wart zagrania na gosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a jaki buk oferuje taki hc?

Bonus: Unibet
#256754 22/06/2005 08:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
A co sądzicie o takiej minirogresji na TAU w 2 najbliższych spotkaniach.
Po 1 przegranym spotkaniu (w dziwnych okolicznościach) stwierdziłem, że oni tę serię wygrają 3:2 i swojego zdania nie zmieniam.
Według mnie są oni drużyną zwyczajnie lepszą od Realu i jestem niemalże pewien, że jedenz z mecżów madryckich padnie ich łupem.
Pytanie tylko który?

#256755 22/06/2005 08:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Quote
Quote
mysle ze dzis real - tau ceramica ( hc 0:5.5) wart zagrania na gosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a jaki buk oferuje taki hc?
pomyłka w naszym toto-mixie hc 0:5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#256756 22/06/2005 08:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Quote
A co sądzicie o takiej minirogresji na TAU w 2 najbliższych spotkaniach.
Po 1 przegranym spotkaniu (w dziwnych okolicznościach) stwierdziłem, że oni tę serię wygrają 3:2 i swojego zdania nie zmieniam.
Według mnie są oni drużyną zwyczajnie lepszą od Realu i jestem niemalże pewien, że jedenz z mecżów madryckich padnie ich łupem.
Pytanie tylko który?
Ja mysle ze ten dzisiejszy i tez uwazam ze bedzie 3:2 dla TAU ,w unibiecie 1.70 ze bedzie 5 meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#256757 22/06/2005 08:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
czyli de facto +4 grasz grając na 2 1,71 po odliczeniu podatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

w necie masz +3,5 na real

ale ja chyba bym się skłaniał ku temu co tomo proponuje czyli mini progresji na wygraną tau (lepsze kursy, a prawdopodobienstwo trafienia wg mnie prawie identyczne)

#256758 22/06/2005 08:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
oczywiscie +4,5 nie +4 bo jak przegraja 4-ma to wygrywasz w toto

#256759 22/06/2005 19:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
TAU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#256760 26/06/2005 08:38
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
no to stan 2-2 w meczach dzis tau usibie powinni wygrac moze hcp wejdzie pozdrawiam ja gram tau 1x w profie pozdro

#256761 26/06/2005 13:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
no to stan 2-2 w meczach dzis tau usibie powinni wygrac moze hcp wejdzie pozdrawiam ja gram tau 1x w profie pozdro

Moze mi ktos powiedziec do ilu wygranych sie gra w finale?
3 czy 4?

dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#256762 26/06/2005 13:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Do 3 kolego lupus.
Dzisiaj ostatnie starcie.

#256763 26/06/2005 14:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Do 3 kolego lupus.
Dzisiaj ostatnie starcie.

To jak 3-2 dla Tau <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Mysle, ze wygraja dzis, a wy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#256764 26/06/2005 14:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ostatnimi czasy jak już się zdecyduje coś naskrobać no forum to zazwyczaj obraca się to przeciwko mnie i spotkania kończą się na odwrót.
Ale mam nadzieję, ze tym razem tak nie będzie i zdecydowanie popieram granie TAU.
Jak dla mnie to jest najlepszy team w Hiszpanii i tylko oni zasługują na tytuł mistrzowski. Dzisiejszego wieczora stanie się to faktem, choć napewno nie będzie to dla gospodarzy spacerek.

#256765 26/06/2005 15:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Ostatnimi czasy jak już się zdecyduje coś naskrobać no forum to zazwyczaj obraca się to przeciwko mnie i spotkania kończą się na odwrót.
Ale mam nadzieję, ze tym razem tak nie będzie i zdecydowanie popieram granie TAU.
Jak dla mnie to jest najlepszy team w Hiszpanii i tylko oni zasługują na tytuł mistrzowski. Dzisiejszego wieczora stanie się to faktem, choć napewno nie będzie to dla gospodarzy spacerek.

U wiekszosci buko TAU po 1,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Fakt, to najlpszy team i to oni dzis powinni wygrac, ale real juz w tym sezonie u nich wygrywal nie raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#256766 26/06/2005 15:31
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Tak od wcozraj chodziło mi po głowie by zagrac na Real i wlasnie przed chwila zagralem po kursie 3.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wydaje mi sie, ze Real moze dzis wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#256767 26/06/2005 18:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No i co by tutaj napisać...

Wielkie brawa dla Realu za zdobycie tytułu Mistrza Hiszpanii oraz ogromna nagana dla TAU za przegranie wygranego meczu.
Jeżeli w taki sposób rozgruwa się końcówki spotkań jak zrobiło to dzisiaj TAU to może i dobrze że złote medale pojadą do Madrytu...

#256768 26/06/2005 19:06
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
A ja bym napisał to inaczej...

Jak można przegrać mecz, w którym w 39 miucie prowadzi się 69-61? Tego nie da się opisać...pzrecież nawet pzretrzymując tą pilkę 2 razy, ten czas zleci a rywale w 2 rzutach nie zrobią 8 pkt....a jednak stało się

Kurewscy wygrali...TAU dało dupy....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#256769 26/06/2005 19:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Lol dzis mam jakies szczescie mialem do wyboru TAU i Start i Bzyku poweidzial Start i to zagralem i lol, fukslo mi sie, bo wszystko przemawialo na korzysc TAU

Hmmm, odrobicie za rok w eurolidze, real bedzie takie baty dostawal ze hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#256770 26/06/2005 19:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
tak wygrywa wlasnie mistrz... niestety Real Madryt

#256771 26/06/2005 19:52
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
to nie real wygral,a Tau przegralo...
warto zauwazyc cos ciekawego otoz:
TAU-Real 42-53 26'
TAU-Real 69-61 39'16''
TAU-Real 69-70 FT
Otoz real w 48sek rzuca wiecej punktow jak w poprzednich 13 minutach! Tau dwukrotnie ma pilke majac najpierw +3 pozniej +2 i jest w obu przypadkach kilkanascie sekund do konca! I co robia? Podaja do Prignoniego i Splittera zamiast dograc do Macijauskasa ktory napewno zaopiekowalby sie tak pilka zeby wymusic faul! Tau manekiny to nie ulega watpliwosci,ale najwiekszym manekinem jest tu trener,ze nie wzial czasu i nie wzial czasu i nie kazal grac na macijauskasa lub calderona! Jeszcze prze pierwszej sytuacji jest to zrozumiale,ze na to nie wpadl,ale po pierwszej stracie kazdy normalny czlowike bierze czas,ale nie zdolny trener Tau...a ze Herreros trafia za 3pkt w ostatnich sekundach(w dodatku to jego pierwsze punkty w meczu)to juz wynik poprzednich strat i totalnego rozsypania sie Tau! Takie cos nie zdarza sie w polskich podstawowkach,a zdarza sie vice mistrzowi euroligi! GRATULACJE! Mimo ze mamy dopiero koncowke czerwac juz wiem ze tytul manekinow roku nalezy sie TAU CERAMICE,myslalem ze to co odwalili w 1 meczu w 4 kwarcie(z 73-62 poszli na 73-76 dla niezorientowanych)jest nie do powtorzenia,a jednak mylilem sie ogromnie,to co dzis zrobili daje tylko swiadectwo na jakim zalosnym poziomie sa oni i cala europejska koszykowka! Poprostu biali nie potrafia skakac,a te czarnuchy co kreca sie po europejskich parkietach to zwykle cioty ktore nie potrafily przebic sie na lawke w NBA! Tyle mam do powiedzenia! Cale szczescie ze wszystkie ligi tego europejskiego scierwa sie pokonczyly,mozna zamiast tego powtapiac troche na tenisie ;p

#256772 26/06/2005 20:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
...jest 37'16s. Bullock popelnia 5 faul
za niego wchodzi HERREROS /1-st time tonight/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
...na pare sek przed koncem oddaje jedyny !!! i celny rzut za 3333 na win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1