RF liczony oczywiście wg klasyki czyli Drakina i Forsytha.
mam nadzieje, ze jakos zmodyfikowany (i oczywiscie Drapkin jak sadze?) - bo w swej oryginalnej wersji w ogole nie przyklada wagi do rozmiaru zwyciestwa/porazki
w skrocie - to nie jest ideal
Ze statystycznego punktu widzenia istnieje dodatnia korelacja pomiędzy RF przewidywanym wynikim, jednak nie jest to takie słodkie, gdy typowane spotkania oceniamy pod kątem p*k. Z reguły spotkania dające jednoznaczny typ pod względem RF dają p*k<0,9.
wlasnie w tym najwiekszy problem, zeby stworzyc taki system ratingowy, ktory dawalby oplacalne typy
jezeli sadzisz, ze na podstawie ulomnych wartosci wejsciowych (RF nie dajacy zysku) stworzysz wartosciowe wyjscia, to jestem zmuszony nazwac cie... optymista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Czyli do zabawy mamy już 2 wektory : Rf i H/A.
caly czas bede powtarzal: dla dwoch wektorow nie potrzebna jest SNN, wystarczy porzadna regresja, oczywiscie niekoniecznie liniowa
Kursy w MLB wklepałem do Trefika, jednak teraz korzystam z najnowszej czeskiej wersji badziewia i nie jestem w stanie dojść do opcji drukowania.
ale zeby znalezc srednia kursow przeciwnikow NYY, to chyba niepotrzebny jest jakis tam trefik, rajt?
Ps. Czy można tutaj wkleić plik ???
obawiam sie, ze nie, najwyzej link do niego