Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
szukam info na temat ligi,do play off ile zespolow awansuje 8 czy tylko pierwsza 4 gra dalej o mistrza??

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
szukam info na temat ligi,do play off ile zespolow awansuje 8 czy tylko pierwsza 4 gra dalej o mistrza??


pierwsze 4 czekają na następne 4 , wyłonione z pojedynku drużyn 5-12.

Dołączył: May 2004
Posty: 136
W
member
member
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 136

bursztyk co sadzisz o zagraniu dzi asvelu?

z góry dzieki za info.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Widzę małe zainteresowanie dzisiejszą kolejką ligi francuskiej... Swoim typem prochu nie wymyślę, ale myślę, że warto zwrócić na niego uwagę.

Clermontois - Chalon Sur Saone

Gospodarze grają mecz o pietruchę, nic już nie zmienią, sezon zakończony. Chalon wciąż musi walczyć, zajmują 8-premiowane miejsce, ale aby być pewnym gry w PO muszą dzisiejsze spotkanie wygrać. Moim zdaniem to im się uda...Nie wiadomo tak do końca jak do spotkania podejdą gospodarze... Równie dobrze mogą na luzie zagrać wspaniały mecz, ale liczę, że na początku będą za bardzo rozluźnieni i Chalon odskoczy na parę oczek i dowiezie spokojnie zwycięstwo do końca meczu. Pozostaje czekać do rozpoczęcia meczu, a więc do godziny 20:00

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Mam pytanie - do ilu wygranych gra się w PO?

I czemu drużyna, która zajęła niższe miejsce rozpoczęła serię meczem u siebie ?

A na jutro myślę, że Cholet, Le Havre i Le Mans powinny spokojnie wygrać u siebie. Tym bardziej, że w czwartek odniosły dosyć przekonujące zwycięstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
Teraz trwa tzw. runda preliminacyjna - do dwóch zwycięstw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Piaty zespol gra z dwunastym, 6-ty z 11-tym, 7-ty z 10-tym i osmy z dziewiatym (pierwszy mecz na parkiecie druzyny nizej sklasyfikowanowane; kolejny/kolejne druzyna z pierwszej "osemki" gra u siebie).

W Polsce tez kiedys tak bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> W sezonie 97/98 dokladniej - wtedy np. moja Polonia przegrala taka rundke z AZS-em Torun.

Wlasciwe play-offy we Francji zaczna sie w przyszlym tygodniu.

pozdruffki!

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
właśnie o tym przeczytałem na stronce LNB i uważam, że to jest p******e <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Tak samo jak to, że pierwszy mecz u siebie grają niżej sklasyfikowani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
właśnie o tym przeczytałem na stronce LNB i uważam, że to jest p******e <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Tak samo jak to, że pierwszy mecz u siebie grają niżej sklasyfikowani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nie bardzo rozumiem,co w tym sniesznego.

Grają do 2 zwycięstw,wiec musza byc gospodarzami na zmianę.
Załóżmy,ze zaczynamy serie na parkiecie wyzej sklasyfikowanych,którzy wygrywają.
Nastepnie przenosimy sie na parkiet ekipy niżej sklasyfikowanej i ....oni wygrywają.
Jest 1:1 i aby zachować handicap dla druzyny ,która jest wyzej w klasyfikacji.....wracamy znów na ich parkiet.
I własnie to byłoby bez sensu.

Obecna formuła ,która(w razie porażki w 1 meczu)stwarza druzynie z lepszym bilansem zakończenia serii na swoich deskach jest i sprawiedliwa i praktyczna(ze wzgledu na przejazdy).

Natomiast to,ze są preeliminacje do PO jest rozwiazaniem,które sprawia,że więcej druzyn ma szanse uczestniczyc w rozgrywkach posezonowych i nie ma sytuacji,że pod koniec rozgrywek dominują mecze o pietruszkę.

Podobne "rozszerzenie szans" uczestnictwa w PO zastosowano równiez w innych dyscyplinach,np. w hokeju (liga fińska).

Jeszcze odnośnie typów parę słów.

Kursy na "jedynki" marniutkie,ale z drugiej strony powinni wygrac gospodarze.
Jak zagram sobie

1)2 undery:Le Mans i Havru(single) po 3/10
2)tripla na gospodarzy 5/10

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
I tak to,po beznadziejnej grze havu ,oddałem bukom część wygranej z poprzedniej kolejki....

Czas teraz na własciwa faze PO.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Co myślicie o dzisiejszym meczu Cholet Basket -
Pau Orthez
goscie na 8 meczy z nimi 7 wygrali.Pozatym są zdecydowanie lepszą druzyną sezon zasadniczy skończyli na 2 pozycji

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Co myślicie o dzisiejszym meczu Cholet Basket -
Pau Orthez
goscie na 8 meczy z nimi 7 wygrali.Pozatym są zdecydowanie lepszą druzyną sezon zasadniczy skończyli na 2 pozycji

wlasnie mysle nad tym meczem, martwi mnie jedynie to, ze Cholet w ostatnich 10 meczach 7 wygralo, co prawda grali z samymi przecietniakami, ale zawsze to cos, handi (-4) na Pau kusi....

Dołączył: Aug 2005
Posty: 21
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 21
Ja mysle Cholet &#8211; Pau-Orthez (+4) Cholet ostatnio pokazał ze jest formie napewno dzis niezawiedzie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
[Linked Image] Cholet Basket - Pau Orthez [Linked Image]


We Francuskiej lidze jesteśmy w trakcjie pley-off.W których w początkowej fazie gra 8 druzyn z miejsc po zasadniczej częsci sezonu 5-12 .Tworza 4 pary wygrani z rywalizacji w kolejnej części pley-off spotykaja się z druzynami które zajeły miejsca 1-4.Dziś wybrałem mecz pomiędzy Cholet Basket dziewiatą drużyną zasadniczej części sezonu z Pau Orthez wicelidera i zdobywce tegorocznego pucharu kraju.Faworytem na to spotkanie jest Pau niepowinien mieć dziś większych problemów z ligowym średniakiem.Obie druzyny spotykały sie razem 8 krotnie w ostatnich 4 sezonach .Bilans spotkań zdecydowanie dla Pau które wygrało 7 z 8 spotkań przegrało jedno .

[Linked Image]
Hala gospodarzy - na mnie robi wrażenie

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
a graja do 2 zwyciestw rowniez czy do 3 ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Na wtorek zdecydowanie grubiej Nancy (-6). Wesson drugiego meczu sam nie wygra.

Kusi mnie jeszcze Le Mans (+6). Z taką grą w obronie mogą powalczyć na wyjeździe. Zresztą Le Mans mnie bardzo pozytywnie zaskakuje w tegorocznych PO (na wielki plus)

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
[Linked Image] EB Pau Orthez [elan-bearnais.fr] - Le Mans SC Moderne [msb.fr] [Linked Image]


We Francuskiej lidze w kosza pley-off są już na etapie półfinałów. W dzisiejszym meczu znierza się dwie bardzo dobrze prezentujace się druzyny. Jest to 2 spotkanie w tej fazie rozgrywek , pierwsze wygrali zawodnicy Le Mans na własnym parkiecie 75:66 . Dzisiaj gospodarzem jest druzyna Pau i to ona jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.Po rundzie zasadniczej we własnej hali na 17 meczy wygrali 16. Obie druzyny spotykały się w sumie 9 krotnie . 6 razy wygrało Pau w tym każdy mecz u siebie i 2 wyjazdowe. Le Mans to znakomita drużyna jeśli chodzi o obrone dlatego odradzał bym grania jakiegos hendi na pau . Prędzej zdecydował bym się zagrać hendi np. wg. b&w +6,5 na gości.

[Linked Image]
Drużyna gospodarzy - w tym roku zdobyli puchar kraju .

Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
przy handicapie dodatnim na Le Mans + 6.0 i ich porażce sześcioma punktami jest on zwycieski czy zwracana jest stawka? z gory dzieki za odpowiedz, bo nie wiem wlasnie jaka jest roznica miedzy handicapami np 6.0 a 6.5

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
taka ze przy +6 jest remis a przy +6.5 go nie ma

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
przy handicapie dodatnim na Le Mans + 6.0 i ich porażce sześcioma punktami jest on zwycieski czy zwracana jest stawka?

Zwrot ,pod warunkiem,że zakład jest 2-drogowy ,to znaczy nie ma u buka takiego dziwolaga ,jak "remis przy handicapie'

Sprortingbet ma takie cos,więc radzę uważać.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Acha rozumiem dzieki chlopaki - ja gram w Expie takze oni maja dwudrogowe handicapy na kosza...
Mysle ze na dzis Le Mans Moderne przy handi +6.0 z kursem 1.83 to typ godny uwagi, biorac pod uwage ich wczesniejszy wygrany mecz (co prawda we wlasnej hali) i dobry defence mysle nawet ze ten mecz moga wygrac , ale uwazam jednak ze handi na nich bedzie w tym przypadku optymalnym rozwiazaniem

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, burbon, poozon, aker, JelineK, alfa, Sensei), 1,671 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,782
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1