Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 20 1 2 7 8 9 10 11 19 20
raiders_ #2495428 22/07/2008 02:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by raiders_
Potrzebny mi dokladny adres mBanku ,szukam na ich stronie ale jakos znalescnie moge mad moze ktos mi pomoc ?
Ok juz znalazlem laugh

Bonus: Unibet
raiders_ #2496495 22/07/2008 17:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
http://www.google.pl/search?q=mbank+adres&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
jest taka opcja w mabnku ze jak przychodzi jakis przelew np kasa od buka to zeby nas powiadamialo sms-em ?? jak hasla jednorazowe sa ta droga to moze jest taka opcja wie ktos cos o tym ??????????????

P!T3R #2523646 06/08/2008 23:30
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Ktos kiedys pisal na forum ze jest taka opcja.
Na mLinie trzeba dzwonic.
Ale usluga platna.

Stalion #2527088 08/08/2008 22:49
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
dokonywalem platnosci za pomoca przelewy24, po zatwierdzeniu przelewu kiedy przechodzilo na strone przelewy24, strona padla - kasa zostala odjeta z konta w mbanku a nie wplynela do buka, czy przlewy24 zwroca mi ta kase na kon to sami czy trzeba interweniowac ?

globus #2527115 08/08/2008 23:11
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
poczekaj godzine, dwie, powinna kasa dojsc, nie raz tak mialem.

globus #2527141 08/08/2008 23:35
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
Originally Posted by globus
dokonywalem platnosci za pomoca przelewy24, po zatwierdzeniu przelewu kiedy przechodzilo na strone przelewy24, strona padla - kasa zostala odjeta z konta w mbanku a nie wplynela do buka, czy przlewy24 zwroca mi ta kase na kon to sami czy trzeba interweniowac ?
Możesz do nich przekręcić i się spytać co jest grane 061 8475264

globus #2527351 09/08/2008 02:13
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by globus
dokonywalem platnosci za pomoca przelewy24, po zatwierdzeniu przelewu kiedy przechodzilo na strone przelewy24, strona padla - kasa zostala odjeta z konta w mbanku a nie wplynela do buka, czy przlewy24 zwroca mi ta kase na kon to sami czy trzeba interweniowac ?

i jak wyglada Twoja sprawa? mnie spotkalo to samo, 10 minut pozniej wplacalem do Mb i juz bylo spoko, ale na te chwile ciachneli mi 150 PLN

Logan #2527766 09/08/2008 04:32
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
No więc przed chwilą zdarzyła mi się identyczna sytuacja.Po zatwierdzeniu przelewu strona dziwnym trafem padła, pieniądze z konta w mbanku odjęte a u buka cały czas pusto.
Jak tam u Was sytuacja po paru godzinach ?

Rudzik #2527812 09/08/2008 04:42
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
u mnie w unibecie kasa po pol godzinie (ta sama sytuacja), ale ja wysłałem do nich maila z nr transakcji i hasłem (nie wiem czy dobrze zrobiłem tongue )

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
U mnie kasy nie ma, wyslalem do nich maila z reklamacja zgodnie z regulaminem w ktorym jest napisane co trzeba wyslac w mailu. Ciekawe kiedy odpowiedza,a kasy w Centrebecie nie ma

Logan #2527892 09/08/2008 04:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Artek maila wyslales do Unibetu czy do przelewy24?

Logan #2527894 09/08/2008 04:56
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
do przelewy24

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
Po godzinie od wpłaty pieniądze pojawiły się na koncie w Unibecie, bez żadnego maila do którejkolwiek ze stron.

Logan #2529350 10/08/2008 01:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Originally Posted by Logan
Artek maila wyslales do Unibetu czy do przelewy24?

przelewy24 mają ostatnio jakieś problemy.
Wpłacałem kasę do expektu, kasa gdzieś zaginęła i trzeba było podać numer wygenerowany przez mTransfer. To samo było po dzisiejszym depozycie do Unibetu. Kasa na koncie pojawiła się od razu po wysłaniu numeru z przelewu do supportu.

dextereq1 #2529430 10/08/2008 02:13
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Mi dzisiaj o 15 odpowiedzieli ze byl jakis blad i zrobili mi przedplate, zebym wplacil jeszcze raz na stronie sklepu(buka) ale zamiast mtransferu wybral przedplate. Tak zrobilem i wplacilem kase, ale nerwow troszke mialem ze na prawie dobe zniknela mi kasa

Logan #2580810 01/09/2008 18:18
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
z jakiego banku mozna na konto mBank wplacic z najmniejsza prowizja? probowalem z PKO to 6zl za przelew :|

jadanek #2580855 01/09/2008 19:04
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by termii
z jakiego banku mozna na konto mBank wplacic z najmniejsza prowizja? probowalem z PKO to 6zl za przelew :|

poproś kogoś kto ma konto też w mBanku to za darmo będziesz miał wink

jadanek #2580864 01/09/2008 19:34
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by termii
z jakiego banku mozna na konto mBank wplacic z najmniejsza prowizja? probowalem z PKO to 6zl za przelew :|

Załóż konto w Multibanku (ma placówki)
prowadzenie konta (bez kart) "darmowe".

Ý€$ #2581009 01/09/2008 23:07
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Wplacilem w PKO.. 5800zl, prowizja 30zl eh..

Strona 9 z 20 1 2 7 8 9 10 11 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, latajaca_holenderka, rafal08, aker), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1