|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Potrzebny mi dokladny adres mBanku ,szukam na ich stronie ale jakos znalescnie moge  moze ktos mi pomoc ? Ok juz znalazlem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
http://www.google.pl/search?q=mbank+adres&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
jest taka opcja w mabnku ze jak przychodzi jakis przelew np kasa od buka to zeby nas powiadamialo sms-em ?? jak hasla jednorazowe sa ta droga to moze jest taka opcja wie ktos cos o tym ??????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Ktos kiedys pisal na forum ze jest taka opcja. Na mLinie trzeba dzwonic. Ale usluga platna.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
dokonywalem platnosci za pomoca przelewy24, po zatwierdzeniu przelewu kiedy przechodzilo na strone przelewy24, strona padla - kasa zostala odjeta z konta w mbanku a nie wplynela do buka, czy przlewy24 zwroca mi ta kase na kon to sami czy trzeba interweniowac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
poczekaj godzine, dwie, powinna kasa dojsc, nie raz tak mialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
dokonywalem platnosci za pomoca przelewy24, po zatwierdzeniu przelewu kiedy przechodzilo na strone przelewy24, strona padla - kasa zostala odjeta z konta w mbanku a nie wplynela do buka, czy przlewy24 zwroca mi ta kase na kon to sami czy trzeba interweniowac ? Możesz do nich przekręcić i się spytać co jest grane 061 8475264
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
dokonywalem platnosci za pomoca przelewy24, po zatwierdzeniu przelewu kiedy przechodzilo na strone przelewy24, strona padla - kasa zostala odjeta z konta w mbanku a nie wplynela do buka, czy przlewy24 zwroca mi ta kase na kon to sami czy trzeba interweniowac ? i jak wyglada Twoja sprawa? mnie spotkalo to samo, 10 minut pozniej wplacalem do Mb i juz bylo spoko, ale na te chwile ciachneli mi 150 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
No więc przed chwilą zdarzyła mi się identyczna sytuacja.Po zatwierdzeniu przelewu strona dziwnym trafem padła, pieniądze z konta w mbanku odjęte a u buka cały czas pusto. Jak tam u Was sytuacja po paru godzinach ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
u mnie w unibecie kasa po pol godzinie (ta sama sytuacja), ale ja wysłałem do nich maila z nr transakcji i hasłem (nie wiem czy dobrze zrobiłem  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
U mnie kasy nie ma, wyslalem do nich maila z reklamacja zgodnie z regulaminem w ktorym jest napisane co trzeba wyslac w mailu. Ciekawe kiedy odpowiedza,a kasy w Centrebecie nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Artek maila wyslales do Unibetu czy do przelewy24?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Po godzinie od wpłaty pieniądze pojawiły się na koncie w Unibecie, bez żadnego maila do którejkolwiek ze stron.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902 |
Artek maila wyslales do Unibetu czy do przelewy24? przelewy24 mają ostatnio jakieś problemy. Wpłacałem kasę do expektu, kasa gdzieś zaginęła i trzeba było podać numer wygenerowany przez mTransfer. To samo było po dzisiejszym depozycie do Unibetu. Kasa na koncie pojawiła się od razu po wysłaniu numeru z przelewu do supportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Mi dzisiaj o 15 odpowiedzieli ze byl jakis blad i zrobili mi przedplate, zebym wplacil jeszcze raz na stronie sklepu(buka) ale zamiast mtransferu wybral przedplate. Tak zrobilem i wplacilem kase, ale nerwow troszke mialem ze na prawie dobe zniknela mi kasa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
z jakiego banku mozna na konto mBank wplacic z najmniejsza prowizja? probowalem z PKO to 6zl za przelew :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
z jakiego banku mozna na konto mBank wplacic z najmniejsza prowizja? probowalem z PKO to 6zl za przelew :| poproś kogoś kto ma konto też w mBanku to za darmo będziesz miał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
z jakiego banku mozna na konto mBank wplacic z najmniejsza prowizja? probowalem z PKO to 6zl za przelew :| Załóż konto w Multibanku (ma placówki) prowadzenie konta (bez kart) "darmowe".
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Wplacilem w PKO.. 5800zl, prowizja 30zl eh..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|