|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Czy przekazywanie do akceptacji kuponów granych za 50 PLN to norma ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
czy kuponu obstawione przed dodaniem bonusa sa brane pod uwage jako obrot??? Tak, oczywiście. Wszystkie kupony postawione od chwili zasilenia konta liczą się do obrotu. 100% bonus do 150złKod promocji: BONUS150Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
mogę sama cofnąć zlecenie wypłaty ? Szukam na stronie jakiegoś magicznego przycisku ,który by mnie uszczęśliwił, ale nie widzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli chcesz cofnąć wypłatę to musisz napisać do supportu by mogli ją anulować zanim zostanie zrealizowana. Ponieważ support pracuje w godzinach polskich a dział księgowości w godzinach australijskich - nie powinno być jakiegokolwiek problemu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Czy po wysłaniu skanów przysyłają jakieś info, że konto zostało zweryfikowane ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Siema.
Pytanie głównie do Conrada ale do pozostałych też.
Czy w lidze hiszpańskiej nadal są duże limty i pozwalają grać klientowi wszystko czego zapragnie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Czy po wysłaniu skanów przysyłają jakieś info, że konto zostało zweryfikowane ? Z tego co pamiętam tak. Dodają Ci też 25 PLN freebeta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Fajna akcja z tymi koszulkami, szkoda tylko, że dla nowych użytkowników 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, jest to promocja dla nowych userów: bonus pieniężny lub darmowa koszulka. Centrebet ma dzisiaj najwyższy kurs z wszystkich buków na Legię, 2.85 dają. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Tak, jest to promocja dla nowych userów: bonus pieniężny lub darmowa koszulka. Centrebet ma dzisiaj najwyższy kurs z wszystkich buków na Legię, 2.85 dają.  Wiedzą co robią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42 |
Mam konto w PLN. Czy moge wplacic pieniadze przelewem bankowym w PLN? Patrze w informacje o wplatach to przy opcji wplacania przelewem bankowym nie ma polskiej waluty. $ (AUD, CAD, NZD, USD) €, £, Kr. (DKK, NOK, SEK)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Mam konto w PLN. Czy moge wplacic pieniadze przelewem bankowym w PLN? Patrze w informacje o wplatach to przy opcji wplacania przelewem bankowym nie ma polskiej waluty. $ (AUD, CAD, NZD, USD) €, £, Kr. (DKK, NOK, SEK) Jest przecież, pierwsza z góry: http://centrebet.com/cust?action=GoAdmin&content=Cashier
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Morphine, jak wpłacasz przelewem to lepiej wpłać wykorzystując funkcję Przelewy24. Wtedy przelew zostanie zaksięgowany na koncie gracz w kilka sekund lub minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
SPECJALNA PROMOCJA W CENTREBET!!!1. Załóż konto gracza w Centrebet i podczas rejestracji wpisz kod promocji: BONUS1502. Dokonaj wpłaty i postaw swój pierwszy zakład (żeby maksymalnie skorzystać z promocji najlepiej wpłacić i postawić 150zl). 3. Otrzymaj od Centrebet 100% EKSTRA w postaci darmowego zakładu aż do 150zł! Szczegóły promocji znajdziesz tutaj: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/---------- Przykład: * Postaw 50zł a na koncie gracza otrzymasz darmowy zakład o wartości 50zł! * Postaw 150zł a na koncie gracza otrzymasz darmowy zakład o wartości 150zł! * Postaw 200zł a na koncie gracza otrzymasz darmowy zakład o wartości 150zł!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Powyżej wkleiłem dane dotyczące aktualnej promocji, która obowiązuje od 1 sierpnia. Ponieważ bonusy były zawsze ręcznie księgowane to zdecydowano się zmienić bonus na freebet. Dzięki temu bonusowy zakład pojawi się na koncie natychmiast po postawianiu pierwszego zakładu i nie trzeba już na nic czekać. Po prostu wpisujesz kod promocji BONUS150, wpłacasz i stawiasz 150zł, i od razu na koncie pojawi się kupon na darmowy zakład o wartości 150zł. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42 |
Conrad dziekuje za Twoja odpowiedz. Fajnie, ze sie udzielasz i pomagasz. A jak przeleje pieniadze do Przelewy24 z mBanku to przelew pojdzie natychmiast i z Przelewy24 do Centrebet pojdzie rowniez natychmiast ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, robisz tak jak jest opisane na ekranie i pieniądze pójdą z Twojego konta bankowego przez P24 na konto gracza w Centrebet w kilka sekund/minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42 |
Ale gdzie to jest opisane na ekranie ? na stronie przelewy24.pl pisza, zeby wyslac do nich przelew za 1.5 zl. Musze wysylac ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|