Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Właśnie na TV Puls skończył sie odcinek Burn Notice, pierwszy sezon.
Jak dla mnie zaskoczenie że ta stacja ma w repertuarze takie seriale wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Tylko ten tragiczny lektor....skąd oni go wzięli...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Coronach
Właśnie na TV Puls skończył sie odcinek Burn Notice, pierwszy sezon.
Jak dla mnie zaskoczenie że ta stacja ma w repertuarze takie seriale wink
Mają też Simpsonów wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
To nie wiedziałem wink

Do tej pory Puls prezentował raczej seriale i filmu sprzed 20 lat wink

A akurat Burn Notice to jedna z najnowszych produkcji,
a Simpsonów jakoś bardziej lubiłem wiele lat temu wink a może już mnie śmieszą inne rzeczy laugh

I wracjąc do postu Randalla, lektorzy na Plusie zabijają wink Podobnie jak lektorki na FoxLife

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Mając Simpsonów tak zjebali sprawę. Pewnie sporo osób by tą pozycją przyciągnęli ale wpadli na genialny pomysł dubingowania wszystkich postaci prze inne osoby i teraz wyszła z tego wielka kupa. Zabiło to wszystkie dowcipy, a film zrobił się dla dzieci under12 lat.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Obejrzałem dzisiaj Simpsonów z dubbingiem wink Jak dla mnie porażka

I trochę klsyki, ponieważ w końcu udało mi się ściągnąć filmik Groundhog Day na DVD
Niby prosta nieskomplikowana komedia, sprzed dziestu lat ale z przyjemnością oglądam ją od czasu do czasu

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Dzis
tvp1 20.20 - Rzym odc.1
tvp2 20.10 - GW Mroczne widmo
tvn 20.00 - Szybcy i wsciekli
tvn 22.15 - Matrix


Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Wlasnie obejrzalem the Disaster Movie

puke puke puke

-1/100

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Master Flamaster
Wlasnie obejrzalem the Disaster Movie

puke puke puke

-1/100

wg IMDB to najgorszy film jaki zostal nakrecony laugh ostatnie miejsce wsrod milionow filmow laugh

Seltzer i Frieberg zrobili dobre tylko "Straszne filmy" reszta to tragedia...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
New Dexter grin

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
właśnie chciałem napisać że w sici pojawiły sie preair'y
1 odcinek Dextera (S3)
1 i 2 odcinek Californication (S2)

tylko czasami różnie z jakością bywa wink


Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Jaki film polecacie na ten weekend w kinach?

Mam do wyboru takie pozycje:

1. Hellboy Złota Armia
2. Elegia
3. Podróż do wnętrza ziemi 3D
4. Mamma Mia
5. Przebudzenie
6. Mroczny rycerz
7. Rec
8. Mumia Grobowiec Cesarza Smoka

Proszę o jakieś sygestie co polecacie na co warto się wybrać a co nie co będzie stratą czasu, za wszelkie komentarze będę wdzieczny

Z góry wielkie dzięki

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by Linc
tvp1 20.20 - Rzym odc.1

Uprasza się o nieoglądanie Rzymu w wersji ocenzurowanej!!! Następnego dnia na TVP 2 dość późno jest wersja POPRAWNA!!!

Poza tym:

Przypominam o miniserialu John Adams. Arcydzieło! Znakomita realizacja, prawdopodobnie bardzo realistyczna historycznie, genialna pod względem scenografii, charakteryzacji (!!!), zdjęć, sugestywna ale nie narzucająca się muzyka, piękna narracja prowadząca widza przez lata życia Johna Adamsa, jego miejsce w historii, dramat człowieka niedocenionego. Świetne, absolutnie świetnie zagrane postacie Adamsa (!), jego małżonki Abigail (!), Jeffersona (!), Waszyngtona, Franklina i wiele innych. Jakże miło ogląda się tak dobrze zrealizowany serial. Takich więcej! 9,5/10.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Kenny
Proszę o jakieś sygestie co polecacie na co warto się wybrać a co nie co będzie stratą czasu, za wszelkie komentarze będę wdzieczny

Z góry wielkie dzięki


Ja widziałem z tych filmów tylko "The Dark Knight" - na pewno możesz się spokojnie wybrać na ten film. Jest słabszy od "Batman Begins" ale i tak kawał dobrego kina. Widowiskowego, nie aż tak banalnego jak można by się spodziewać i ze świetną kreacją Heatha Ledgera.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by Kenny
Jaki film polecacie na ten weekend w kinach?

Mam do wyboru takie pozycje:

1. Hellboy Złota Armia
2. Elegia
3. Podróż do wnętrza ziemi 3D
4. Mamma Mia
5. Przebudzenie
6. Mroczny rycerz
7. Rec
8. Mumia Grobowiec Cesarza Smoka

Proszę o jakieś sygestie co polecacie na co warto się wybrać a co nie co będzie stratą czasu, za wszelkie komentarze będę wdzieczny

Z góry wielkie dzięki

zdecydowanie Mrocny Rycerz, a odradzam Hellboya i Mumie. Na Przebudzenie mozesz isc z laska

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
oglądał ktoś nowe 90210 ? warto ruszać ?

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Master Flamaster
Originally Posted by Kenny
Jaki film polecacie na ten weekend w kinach?

Mam do wyboru takie pozycje:

1. Hellboy Złota Armia
2. Elegia
3. Podróż do wnętrza ziemi 3D
4. Mamma Mia
5. Przebudzenie
6. Mroczny rycerz
7. Rec
8. Mumia Grobowiec Cesarza Smoka

Proszę o jakieś sygestie co polecacie na co warto się wybrać a co nie co będzie stratą czasu, za wszelkie komentarze będę wdzieczny

Z góry wielkie dzięki

zdecydowanie Mrocny Rycerz, a odradzam Hellboya i Mumie. Na Przebudzenie mozesz isc z laska

Rec lub Mroczny Rycerz

Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, $-man), 1,621 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1