|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Właśnie na TV Puls skończył sie odcinek Burn Notice, pierwszy sezon. Jak dla mnie zaskoczenie że ta stacja ma w repertuarze takie seriale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Tylko ten tragiczny lektor....skąd oni go wzięli...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Właśnie na TV Puls skończył sie odcinek Burn Notice, pierwszy sezon. Jak dla mnie zaskoczenie że ta stacja ma w repertuarze takie seriale  Mają też Simpsonów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
To nie wiedziałem  Do tej pory Puls prezentował raczej seriale i filmu sprzed 20 lat A akurat Burn Notice to jedna z najnowszych produkcji, a Simpsonów jakoś bardziej lubiłem wiele lat temu  a może już mnie śmieszą inne rzeczy  I wracjąc do postu Randalla, lektorzy na Plusie zabijają  Podobnie jak lektorki na FoxLife
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Mając Simpsonów tak zjebali sprawę. Pewnie sporo osób by tą pozycją przyciągnęli ale wpadli na genialny pomysł dubingowania wszystkich postaci prze inne osoby i teraz wyszła z tego wielka kupa. Zabiło to wszystkie dowcipy, a film zrobił się dla dzieci under12 lat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Obejrzałem dzisiaj Simpsonów z dubbingiem  Jak dla mnie porażka I trochę klsyki, ponieważ w końcu udało mi się ściągnąć filmik Groundhog Day na DVD Niby prosta nieskomplikowana komedia, sprzed dziestu lat ale z przyjemnością oglądam ją od czasu do czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Dzis tvp1 20.20 - Rzym odc.1 tvp2 20.10 - GW Mroczne widmo tvn 20.00 - Szybcy i wsciekli tvn 22.15 - Matrix
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Wlasnie obejrzalem the Disaster Movie -1/100
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Wlasnie obejrzalem the Disaster Movie -1/100 wg IMDB to najgorszy film jaki zostal nakrecony  ostatnie miejsce wsrod milionow filmow  Seltzer i Frieberg zrobili dobre tylko "Straszne filmy" reszta to tragedia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
New Dexter 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
właśnie chciałem napisać że w sici pojawiły sie preair'y 1 odcinek Dextera (S3) 1 i 2 odcinek Californication (S2) tylko czasami różnie z jakością bywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Jaki film polecacie na ten weekend w kinach?
Mam do wyboru takie pozycje:
1. Hellboy Złota Armia 2. Elegia 3. Podróż do wnętrza ziemi 3D 4. Mamma Mia 5. Przebudzenie 6. Mroczny rycerz 7. Rec 8. Mumia Grobowiec Cesarza Smoka
Proszę o jakieś sygestie co polecacie na co warto się wybrać a co nie co będzie stratą czasu, za wszelkie komentarze będę wdzieczny
Z góry wielkie dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
Uprasza się o nieoglądanie Rzymu w wersji ocenzurowanej!!! Następnego dnia na TVP 2 dość późno jest wersja POPRAWNA!!! Poza tym: Przypominam o miniserialu John Adams. Arcydzieło! Znakomita realizacja, prawdopodobnie bardzo realistyczna historycznie, genialna pod względem scenografii, charakteryzacji (!!!), zdjęć, sugestywna ale nie narzucająca się muzyka, piękna narracja prowadząca widza przez lata życia Johna Adamsa, jego miejsce w historii, dramat człowieka niedocenionego. Świetne, absolutnie świetnie zagrane postacie Adamsa (!), jego małżonki Abigail (!), Jeffersona (!), Waszyngtona, Franklina i wiele innych. Jakże miło ogląda się tak dobrze zrealizowany serial. Takich więcej! 9,5/10.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Proszę o jakieś sygestie co polecacie na co warto się wybrać a co nie co będzie stratą czasu, za wszelkie komentarze będę wdzieczny
Z góry wielkie dzięki Ja widziałem z tych filmów tylko "The Dark Knight" - na pewno możesz się spokojnie wybrać na ten film. Jest słabszy od "Batman Begins" ale i tak kawał dobrego kina. Widowiskowego, nie aż tak banalnego jak można by się spodziewać i ze świetną kreacją Heatha Ledgera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Jaki film polecacie na ten weekend w kinach?
Mam do wyboru takie pozycje:
1. Hellboy Złota Armia 2. Elegia 3. Podróż do wnętrza ziemi 3D 4. Mamma Mia 5. Przebudzenie 6. Mroczny rycerz 7. Rec 8. Mumia Grobowiec Cesarza Smoka
Proszę o jakieś sygestie co polecacie na co warto się wybrać a co nie co będzie stratą czasu, za wszelkie komentarze będę wdzieczny
Z góry wielkie dzięki zdecydowanie Mrocny Rycerz, a odradzam Hellboya i Mumie. Na Przebudzenie mozesz isc z laska
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
oglądał ktoś nowe 90210 ? warto ruszać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Jaki film polecacie na ten weekend w kinach?
Mam do wyboru takie pozycje:
1. Hellboy Złota Armia 2. Elegia 3. Podróż do wnętrza ziemi 3D 4. Mamma Mia 5. Przebudzenie 6. Mroczny rycerz 7. Rec 8. Mumia Grobowiec Cesarza Smoka
Proszę o jakieś sygestie co polecacie na co warto się wybrać a co nie co będzie stratą czasu, za wszelkie komentarze będę wdzieczny
Z góry wielkie dzięki zdecydowanie Mrocny Rycerz, a odradzam Hellboya i Mumie. Na Przebudzenie mozesz isc z laska Rec lub Mroczny Rycerz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|