|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
witam!!!
HIFK - SAIPA 1 1.5 STS Lukko - HPK 1X 1.39 STS
Dobrej zabawy!!! Kolego poczytaj regulamin po drugie nie bierzesz udzialu w konkursie wiec sobie daruj te typy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
MINUCIA twoj typ HIFK-Saipa sie nie liczy, gdyz kurs na HIFK byl 1,4 i to od wczoraj od godz 20,25 , wysylalem kupony wczoraj i dzisiaj rano, wiec nie kombinujcie koledzy bo tracimy na zabawie , pozdrawiam Minucia podaj inny typ - ten jest niewazny, na Tipexie tez nie widac zeby kiedykolwiek bylo 1,50, bylo w Nordicbet ale 3 dni temu, a tak sredni to 1,4 wszedzie, najwiecej ma admiral 1,45
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
Ale badziewne to forum...:(
#UNDERDOG
Lukko - HPK 2 @2.70
Expekt
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
#4 Modo-Mora 1 1,50 betandwin #5 Lulea under 2,5 1,60 nordicbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Witam wszystkich i jedziemy typami.
#1 Modo - Mora 1 @ 1.55 EXP #2 Djurgården - 1 @ 1.80 EXP
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
#6 underdog djurgardens - lulea I tercja 1 2,45 nordicbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
1# Kölner Haie - DEG Metro Stars 1 1,65 /expekt/ 2# Comet - Bergen 1 2,85 /expekt/ UNDERDOG 3# TPS - Ässät 1 1,60 /profesjonal/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 399 |
#4 Modo-Mora 1 1,50 betandwin #5 Lulea under 2,5 1,60 nordicbet cześć terrorist sorry że się tak wp... w ten temat choć nie jetem uczestnikim konkursu, ale obserwuję wasze typy i Lulea under 2,5 podałes 2 razy jako #2 i #5 Myślę że i tak się zorientujecie przy podliczaniu ale wtedy może być za późnio zeby to poprawić Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 60 |
taa. ale wprzypadku #2 Lulea grala z Linkoping, a w przypadku #5 gra z Djugarden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108 |
#1 Comet - Bergen 1 @2,85 expekt UNDERDOG ŻYCZĘ POWODZENIA WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298 |
Sorki chłopaki za ten HIFK, ale musiałem coś źle zobaczyć, zero złośliwości z mojej strony czy chęci przekrętu.
#4 Ilves - Blues 1 2,1 Unibet #6 Modo- Mora 1 1,65 Profesjonal
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 399 |
[quote]taa. ale wprzypadku #2 Lulea grala z Linkoping, a w przypadku #5 gra z Djugarden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [quote] UPS!!! SORRY MÓJ WYRAŹNY BŁĄD. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> WIĘCEJ NIE BĘDĘ SIĘ WTRĄCAŁ
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378 |
#7 JYP - Jokerit 2 1,8 Sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
#2 Pelicans - Tappara 2 1.65 Expekt #3 Lillehammer - Trondheim 2 1.65 Expekt Linköping - Timrå 0 2.50 I tercja Nordicbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
kurs 2.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921 |
#1 Lillehammer - Trondheim /2/ 1.7 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420 |
Witam wszystkich uczestników konkursu,a zwłaszcza starą gwardię i życzę trafnych typów oraz udanej zabawy!!!
#1 Pelicans-Tappara 2 1,70 Unibet #2 Frisk/Asker-Stavanger under 6,5 1,65 Unibet #3 JYP-Jokerit 2 1,78 Unibet
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Witam 4# Frisk-Stavanger under6,5 1,65 unibet
prosba,zliczajcie swoje typy prawidlowo czyli 1,2,3,4 itd (np minucia sorki ale akurat Ciebie znow zauwazylem gdyz brakuje u ciebie 5 typu i na poczatku masz 1,1,1 ) mam pomagac w zliczaniu vonsebowi i ulatwi to nam spisywanie typow. Terrorist pytanko do Ciebie, czy jest ta nagroda dodatkowa za najwieksza ilosc trafionych dogow? nalezaloby to wpisac w regulamin
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|