|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
No to zaczynamy osoby niebiorace udzialu w konkursie proszone sa o nie zamieszczanie typow w tym temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
1. W każdym tygodniu gramy 7 spotkań hokejowych + 8 i 9 spotkanie tzw. UNDERDOG . - typujemy maksymalnie 3 typy dziennie - łacznie z UNDERDOGIEM - mecze wpisujemy w tych samych dniach w których dane spotkanie ma się odbyć- nie dotyczy to NHL. - UNDERDOGA podajemy w dowolnym dniach w tygodniu przy czym wolno podac tylko 1 UNDERDOGA dziennie, 2 razy w tygodniu, ma być to jednak wyraznie zaznaczone, iz to jest ten typ (najlepiej Boldem zaznaczyc, ze jest to UNDERDOG) - buki (STS, Profesjonal, Toto-Mix, B&W, Unibet, Expekt, Centrebet, Nordicbet, GB - bez P2P, Bet365) - mecze, które obstawiamy moga pochodzic z 1 i 2 lig swiatowego hokeja(NHL, Eliteserien, DEL, SM, Extraliga itd.), turnieje międzynarodowe i pucharowe - mecze obstawiamy w systemie 1X2 gramy też totale, handicapy i poszczególne tercje.
2. Kurs granego meczu musi być powyżej 1.5 (1,5 też może być) - przy podawaniu spotkań od "uliczników" (STS, Profesjonal, Toto-Mix)musimy uwzględniać podatek (czyli typujemy kursy większe/równe 1,60) - kursy mają być podawane aktualne (raczej nie korzystajcie z ulotki STS czy Profesjonala) - UNDERDOGI podajemy po kursie większym/rownym 2,4. Kursy na to zdarzenie bierzemy TYLKO od buków netowych. - nie istotna jest wysokosc kursu, liczy się sam mecz. - nie wolno podawać typów na mecze które już trwaja, lub które się skonczyły, pomimo podawanej innej godziny, badz daty rozpoczęcia spotkania w ofertach buków - nie wolno grac ewidentnych pomylek bukow
3. Trafione i niecelne typy sa sumowane (np. 5 trafionych 2 nietrafione 5-2) - jesli uczestnik konkursu podał totala nierozstrzygniętego (np. under 5 a mecz się zakończył rezultatem 2-3) to typ uznany jest jako przegrany. - trafiony typ za UNDERDOGA jest liczony jako +2, niecelny jako 0. - wszystkie typy zamieszczane są w dziale KONKURS-HOKEJ (Europa-NHL)- VI edycja - edytowanie postów jest zabronione.
4. Wybrany mecz może typować maksymalnie 4 uczestników konkursu, po podaniu zdarzenia jako 4 osoba należy zaznaczyć przy nim - UNDERDOGA mogą typować 3 osoby jednakowo (sytuacja ze znakiem również obowiązkowa) - czyli np. spotkanie drużyny A z drużyną B może postawić na A - 4 osoby (UNDERDOG 3) - jesli ktos będzie typował ten mecz jako 5 osoba z kolei i jego typem będzie B, X, lub XB może to spotkanie zagrać. - UNDERDOGÓW nie mozna grać z tym samym spotkaniem, które mamy w typowaniu podstawowym - ta sama osoba moze laczyc wynik meczu,lub tercje z under/over- nie wolno jednoczesnie podac typ na 1 tercje i na caly mecz w tym samym spotkaniu bo sa to zdarzenia wspomagajace sie - mozna dac typ na UNDERDOGA na wynik typu 1x2 a w typach podstawowych typ under/over - typ na UNERDOGA mozna grac na zwyciestwo, a w typach podstawowych under/over LUB NA ODWROT
5. Wpisowe do wzięcia udziału w konkursie wynosi 50 PLN - pieniądze należy przelać na konto skarbnika- vonseb do dnia 4 pazdziernika wlacznie - po w/w terminie, Ci którzy nie wpłacili wymaganej sumy zostaja wykresleni z konkursu - numer konta będzie przesłany każdemu uczestnikowi na maila. - przy przelewie należy zaznaczyć nicka który będzie brał udział w konkursie - Podzial puli: 50-30-20 % dla pierwszej trojki w konkursie Pula jest 900 zl wiec rozdzial jest 450-270-180 zl - W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu o wyższej pozycji decyduje dogrywka miedzy zainteresowanymi - dodatkowy tydzien rywalizacji na ogolnych zasadach - co do terminu ( w zwiazku ze wypadaloby to na tydzien swiateczny to zainteresowani dograliby sami miedzy soba) - Specjalna nagroda Terrorista i Ksuby: po 100zl wyplacane 2 pierwszym osobom ktore zrobia bilans 11-0, jesli zostanie jakakolwiek kasa wyplacamy ja albo najlepszemu dogowcowi jesli zostanie 100zl, albo 2 najlepszym po 100zl jesli zostanie 200
6. Czas trwania konkursu - konkurs zaczyna się z dniem 15 listopada (poniedzialek). - definitywny koniec VI edycji konkursu hokejowego będzie miał miejsce po pelnych 10 tygodniach gry (podanie 90 typow) - mozliwosc tygodniowego lockoutu w konkursie w razie gdyby byla mala ilosc meczy do typowania (oglaszane zaraz na poczatku tygodnia)
Last edited by vonseb; 09/12/2004 20:06.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Panowie zaczynamy, zeby uniknac problemow ze ktos nie wiedzial ze forum jesczze nie dziala proponuje polaczyc 2 tygodnie(15.11-28.11) I PODAC LACZNIE 14 NORMALNYCH I 4 DOGI, oczywiscie z zachowaniem zasad na 3 typy dziennie, ale to trzeba by jutro ustalic dokladnie Nie ma sensu opozniac konkursu
#1 Storhamar - Sparta Sarpsborg Under 6.5 1.55 UNIBET
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298 |
Cześć Wam, #1 Litvinov-Kladno 1 1,9 Profesjonal, #1 Linkoping.-Lulea 1 1,65 Unibet, #1 Augsburger - Hannover 1 1,62 Unibet,
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378 |
Cześć, #1 Frankfurt - Krefeld 1 1,7 Sts, #1 Kassel - Nuernberg 2 1,95 Sts, #1 Villach - Vienna 2 2,45 Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
chlopaki typy podajemy #1 #2 #3 #4 itd, nie zmieniajce juz bo nie wolno edytowac postow, po prostu Wasze kolejne typy oznaczcie jako #4
Poza tym najlepiej kolo underdoga napisac ze jest to underdog, oprocz pogrubienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
#1 HPK - Kärpät5.5 Under 1.67
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
#2 Lulea under 2,5 1,60 nordicbet #3 vasteras - arboga 1 1,65 nordicbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
Witam i Powodzenia
#1 Blues - Turku Under 5,5 1.67 Unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Witam wszystkich,z tego co wiem to wplacilo 16 osob ale jakos nie wszyscy sie odezwali ,ale coz jesli dajecie typki to i ja sie wpisze
1# Assat-Lukko over 4,5 1,65 nordicbet 2# Blues-TPS over 4,5 1,75 nordicbet
ps KsUBA oj musielismy walczyc o wasza flage na Jadze wiec piwko wisisz ,pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
#1 Wolfsburg - Hamburg 2 2,1 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
1# Assat-Lukko over 4,5 1,65 nordicbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457 |
1# Graz-Salzburg 1 1.55 Nordicbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298 |
#4 HIFK - SaiPa 1 1,52 Unibet #5 Lukko - HPK 2 2,75 Unibet - underdog
no,no idę na mistrza, Narka,
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378 |
#4 Lukko - HPK 2 2,7 Expekt underdog #5 CSKA Moskwa - Togliatti 2 2,25 Sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378 |
#6 Petersburg - Dynamo M. 2 1,8 Sts
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
#2 CSKA Moskwa - Togliatti 1 2,25 STS #3 Neftekhimik - Spartak M. 2 4,75 B&W UNDERDOG
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
1# underdog CSKA-Łada T 1 2.45 nordicbet
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
3# HIFK-Saipa 1 First team to score 1,50 nordicbet
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
MINUCIA twoj typ HIFK-Saipa sie nie liczy, gdyz kurs na HIFK byl 1,4 i to od wczoraj od godz 20,25 , wysylalem kupony wczoraj i dzisiaj rano, wiec nie kombinujcie koledzy bo tracimy na zabawie , pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|