|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 179 |
ja mysle ze Safin 2:0,to juz nie ten sam zawodnik mentalnie,praca z bylym szkoleniowcem Rogera daje ostatnio doskonale efekty,zabraklo mu troszke cierpliwosci z roddickiem,ale wg mnie bedzie musial sie zmobilizowac w tym decydujacym meczu,typ 1,troszke bardziej ryzykownie 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
a ja mysle ze Safin moze byc zmeczony przeciez ostatnio grał najwiecej ze wszystkich wygrał dwa ciezki mastersy i wczoraj w drugim secie zwlaszcza na poczatku nie wygladal za swiezo no ale zobaczymy niech sie leją wazne ze Andy jest juz w 1/2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 179 |
co do pozostalych meczy to wlasnie Coria jest na wakacjach,powrot po dlugiej przerwie,kontuzji jest to zawodnik ktory zwykle walczy o final,tym razem juz poza zasiegiem wiec mecz czysto rekreacyjny,powrot do tenisa bez ambicji i szans na wygranie turnieju 2:0 Andy, mimo zapewnionego juz wczesniej awansu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam,
Roddick - Coria 2:0
Safin - Henman 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Safin - Henman 2
parę słów. Obaj są w dobrej formie. Henman w tym roku nawiązał wsółpracę z nowym, francuskim trenerem, tym samym który trenował Samprasa. Anglik zaczął grać z głębi kortu i w zależności od taktyki to grał przy siatce lub nie. Z tąd jego niespodziewany wynik na Roland Garros tego roku. Safin natomiast nawiązał współpracę ze szwedzkim trenerem, który wychował Federera. Wydaje mi się, że próbuje wyciszyć Rosjanina. Szykuje się wspaniały pojedynek. Uważam, że spotkanie będzie wyrównane a o zwycięstwie będą decydowały pojedyncze piłki. Sądzę, że Henman będzie często podcinał piłkę aby przygotować dla siebie wykończenie voleyowe. Częściej będzie grał na stronę bekendową Safina. I w tym elemencie widzę klucz do zwycięstwa. Jęsli Safin będzie grał regularną, długą piłką ze strony bekendowej to będzie wymijał Anglika jeśli to uderzenie będzie niepewne to Henman bedzie kończył piłki voleyem. Wybieram wariant, że beckhand Safina nie będzie dzisiaj aż tak pewnym uderzeniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Jak dla mnie dzisiaj pewniaczek: Brya/Brya-W.Bl/Ull --->1
Co sądzicie o tym meczu?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 57 |
Brya/Brya-W.Bl/Ull tez uwazam ze 1 1.64 Roddick-Hewitt 1 1.48 Zastanawiam sie nad Safinem, czy nie postawić 2,jest w dobrej formie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334 |
Brya/Brya-W.Bl/Ull tez uwazam ze 1 1.64 Roddick-Hewitt 1 1.48 Zastanawiam sie nad Safinem, czy nie postawić 2,jest w dobrej formie Nie ma mowy Fedek rozjedzie Ruska, bardziej martwie sie o Roddicka - ma bardzo niekorzystny bilans z Hewittem, a kangur w formie. Z drugiej strony Roddick poprawil gre z glebi kortu i teraz gra o wiele lepiej, wiec mysle ze wygra ale moze byc goraco pewnie 2-1 dla Roddicka a Fedek spokojnie 2-0. Nareszcie Safin bedzie lamal rakiety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 362
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 362 |
No panowie ja postawilem na Hewitta po kursie 2.4 Zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Ojjj, jak ten czas szybko leci i dziś już czas na mecze półfinałowe, a zmierzą się w nich :
Andy Roddick - Lleyton Hewitt 1.48 - 2.53 [expekt]
Hmm...b.ciekawo zapowiadające się spotkanie. Roddicka oglądałem w meczu z Maratem jak i wczoraj z Corią i muszę stwierdzić że jest w bardzo dobrej formie [jak zawsze..], Lleyton w tej konfrontacji oczywiście nie jest bez szans, ale dla mnie zdecydowanym faworytem jest Andy który z roku na rok robi się zawodnikiem bardziej doświadczonym... Lleyton również `fajna` forma ale chyba jednak nie wystarczająca na Roddicka w tym turnieju, chociaż wczoraj nie oglądałem meczu Hewitta z Gaudio, a wynik mnie troszkę zdziwił [tak_gładko..?].
Jednak typuję...:Andy w Finale
Drugi półfinał to :
Roger Federer - Marat Safin
Rogera w tym turnieju oglądałem tylko z tzw: `urywek` ale oczywiście jak zawsze super dyspozycja i to on jest dziś mega `bankerem`. Marata oglądałem w meczu z Andym i spisywał się bardzo dobrze `gdyby..` nie ten błąd w 1 secie tb to kto wie jakby mógł się potoczyć ten mecz... Hmm Marat na pewno poprawił swoją grę ale czy to wystarczy do wyrównanej walki z samym Rogerem? myślę że tak... Moya potrafił wygrać seta to dlaczego nie Marat?
Tutaj spróbowałbym Marata za `small` po takim kursie Rogera? hmm...
Chciałbym żeby w finale spotkali się :
Andy - Marat
Ale zapewne będzie finał...Roger - Andy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
moim zdaniem jutrzejszy final bedzie powtorka pojedynku z grupy czyli meczem Hewitta z Federerem... kurs na kangura zachecajacy a moim zdaniem jest on lepszym tenisista anizeli rod... co do feda to na chwile obecna jest on nieosiagalny dla innych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dziś mamy finalik..Rogerowi poszło jak po masle...w tym roku Federer-Hewitt 5-0 i Fed wygrał 13 finałów pod rząd...kursów jeszcze w expie nie ma ale w bet365 1.22/4 co uważam jest lekką przesadą...jednak moim zdaniem fed jest obecnie nie do ogrania... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 362
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 362 |
No panowie ja postawilem na Hewitta po kursie 2.4 Zobaczymy Mialem racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
No panowie ja postawilem na Hewitta po kursie 2.4 Zobaczymy Mialem racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w expie kurs na kangura jest 5.01... ja zagrałem na federera za 150 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 362
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 362 |
[quote][quote]No panowie ja postawilem na Hewitta po kursie 2.4 Zobaczymy Mialem racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w expie kurs na kangura jest 5.01... ja zagrałem na federera za 150 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Mój post odnosil sie do meczu wczorajszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
halo halo??? śpicie Wy czy co????
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Misiu_tdi - zadałeś bardzo `fajne` pytanie...
Tak śpimy ;-)
Dziś już Finał... co do wczorajszych półfinałów...jednak się myliłem.
Roger Federer - Lleyton Hewitt
Oglądając wczorajsze półfinały stwierdziłem że Roger dziś nie da najmniejszych szans `kangurowi` po prostu nie widzę żadnych racjonalnych szans dla Lleytona. Wczoraj Hewitt rozegrał nawet niezłe spotkanie ale trzeba przyznać że Andy wczoraj rozegrał najgorsze
Mój typ : 3:0 dla Rogera
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397 |
Wiecie moze cos o pogodzie w Houston?? Na Eurosporcie pokazany byl znaczek, ze pada :/ wiec mecz pewnie zacznie sie pozniej... Tylko kiedy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Wiecie moze cos o pogodzie w Houston?? Na Eurosporcie pokazany byl znaczek, ze pada :/ wiec mecz pewnie zacznie sie pozniej... Tylko kiedy?? Podejrzewam, że kilka minut po tym, jak przestanie padać Ale mogę się mylić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pozdrawiam!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|