Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#259175 19/11/2004 18:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
[... a tak poza tym to twierdzisz ze informacje podawane przez jedna z najwiekszych stacji telewizyjnych w usa sa wyssane z palca???

Petev,na zasadzie "antypody" jak mógłbym zapytac czy Ty święcie wierzysz w to,co podaja w tel_avi_zji ? :-)

Mozna ten temat podsumować może tak.
70-80% informacji o tym,że udział zawodnika w meczu jest "problematyczny" oznacza,że ....zagra:-)

I żebysmy sie do końca zrozumieli - miałem na mysli,że "red cross" na cbs tak naprawdę wnosi niewiele istotnej informacji,odnośnie składów drużyn na mecz.

BTW ja mam na dziś prywatne info,ze w Dallas zagra Nowitzki i pozwole sobie temu zaufać,a nie jakiejś tam TVstation,choćby najwiekszej :-)

Kazdy z nas ma prawo do subiektywnego i indywidualnego odbioru przeróżnych newsuff,prawda?

Acha,no i typy przy okazji

Dallas -hc i over w tym meczu.

Pozdrawiam

akmwish

Bonus: Unibet
#259176 19/11/2004 18:36
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Na dziś:

SEA @ TOR 1 5/10 (2.05)
IND @ DET under 185 5/10 (1.91)

Bilans:

2/3
+5.11j
+31.9% zysku


www.basketbet.com [basketbet.com]

#259177 19/11/2004 18:48
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
amkwsih jasne ze telewizja klamie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chodzi mi o to ze dziennikarze maja akurat maly interes w pisaniu ze iverson nie zagra jak rzeczywiscie zagra i ze informacji o jego problemach zdrowotnych nie biora z kosmosu... poza tym dostrzegam spora bute w twoim tekscie ale to juz inna sprawa...

#259178 19/11/2004 19:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
tak patrzę na dyskusje o kontuzjach, więc polecam gazety on-line wychodzące w tych miastach, gdzie są drużyny NBA (ewent. strony samych miast) + taką o to stronkę http://www.nonstopsports.com/bet365/pbkball/news.html

a poza tym to Phoenix Suns - Los Angeles Lakers 2 4.01 expect albo/i Lakers +8 1,92 tenże expect

kursy IMHO warte grania na LAL, ale czas pokaże...
bedzie ciekawie bo:
Player G FG FT PTS PPG
1. Kobe Bryant (Los Angeles Lakers) 9 70 97 249 27.7
2. Amare Stoudemire (Phoenix Suns) 8 76 69 221 27.6

#259179 19/11/2004 19:24
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Sacramento - Memphis 2 3,15

głownie z uwagi na kurs.dwaj potentaci, druzyny gdzie moze pasc kazdy wynik a tu taka roznica w kursach.


Phoenix - LA Lakers 1 1.50

Widzialem w tym sezonie lakersow dwukrotnie, phoenix tex.Lakersi graja naprawde slabo, bez pomyslu, brakuje im kogos pod koszem bo mihm mimo przeblyskow to dzisiaj moze sobie tylko pomarzyc o skutecznej defensywie i czy ofensywie przeciwko Amerie'mu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nawet w przypadku gdy i Butler i Odom rzuca tyle ile sie od nich oczekuje, to Suns dysponuja za mocnym skladem i graja za dobrze zeby moc dzisiaj przegrac.

Detroit - Indiana +5

Wielki rewanz za final konferencji z poprzednich rozgrywek.Szkoda ogromna ze ne bedzie mogl zagrac Miller-Killer bo czas wziasc srogi rewanz na Princie za ten haniebny blok:P .Moim zdaniem mecz bedzie na styku i roznica pkt to bedzie jakies 2-3 pkt, no chyba ze goscie z indianapolis sie rozrzucaja to wygraja gladko:P Jermaine dzisiaj pokaze jak sie gra Wallecom.Przewaga na pozycji rozgrywajacego rzeczywiscie stoi po stronie Pistons, ale dla mnie Rip H. nie rozni sie wiele od Jacksona(choc wiem ze wielu uwaza inaczej), Indiana dysponuje wieksza liczba strzelcow i tylko slabszy dzien moze ich powstrzymac dzisiaj od zwyciestwa.:P

#259180 19/11/2004 20:17
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
z par:
Randoph-van Horn 1

Lider Portland sporo rzuca i i dziś powinno być podobnie,a Hornik jak to Hornik,dziś sobie nie pogra

Shaq-Boozer 2

Świetna forma ostatnio Boozera,rzuca ponad 30 punktów,prawdziwy lider wobec słabej gry Kirilenki.Tylko troche się boję,że go spaślak zdominuje i Carlos sobie nie pogra.

Toronto-Seattle 1

8 wygranych starczy ponaddźwiękowcom,Toronto to bardzo trudny teren do wygrywania,ponadto wbrew sugestiom niektórych Raptors to bardzo ciekawa ekipa,ponadto zmienili w tym sezonie styl i są bardzo skuteczni i ofensywni.Myślę,że możliwy over 200,ale nie gram tego.

Miami-Utah 1

Heat powinni wygrać ,ale to śliski mecz,Utah ostatnio słabo się sprawuje po za Boozerem.

Boston(+6)-San Antonio 1
Boston-SA under 185

Boston w tym sezonie gra poniżej oczekiwań,ale u siebie sa groźni,ponadto coś mi się zdaje,że SA ma jakiś dołek,wczoraj wygrali tylko dzięki świetnej grze Duncana,który rzucił prawie 50% punktów,ponadto zdominował tablice.A co do undera,to Boston sporo nie rzuci,a SA też gra twardą defensywe,ponadto ostatnio mają słaby procent z gry.

Denver-Chicago (+9) 2


Myślę,że Chico wysoko nie przegra,a może i wygra,Denver słabe i nieobliczalne.

Detroit-Indiana 1

Tłoki w końcu w pełnym składzie i pora odrobić straty,a Indiana jakoś chimeryczna w tym sezonie.

Phoenix-Lakers 1

Tu siła ognia Słońc wyższa,Stoudemaier w formie jak nigdy,A bajorka w tym sezonie za wysoko nie podskoczą.

#259181 19/11/2004 20:18
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
a i over w Phoenix oraz wygrana Blazers

#259182 19/11/2004 20:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Panowie orientuje sie ktos o ktorej naszego czasu rozegra sie spotkanie Boston-San Antonio ???

z gory dzieki

pozdr.

#259183 19/11/2004 20:31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Dzis caly swiat zastanawia sue co dac Toronto czy Seattle:)Ja dalem na supersonics ale emocji nie zabraknie

#259184 19/11/2004 20:40
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Quote
Panowie orientuje sie ktos o ktorej naszego czasu rozegra sie spotkanie Boston-San Antonio ???

z gory dzieki

pozdr.

przed chwilą na c+ zapodali że transmisja o 01:30

#259185 19/11/2004 20:43
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Panowie orientuje sie ktos o ktorej naszego czasu rozegra sie spotkanie Boston-San Antonio ???

z gory dzieki

pozdr.

wchodzisz na www.nba.com [nba.com] , patrzysz na czasy rozegrania spotkan, dodajesz 6h i masz godzine w Polsce...

#259186 19/11/2004 20:47
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
SA gra o 01.30 , transmisja na żywo w C+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#259187 19/11/2004 21:02
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
witam na nowym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ja dziś na Miami z handi -4.5 w B&W postawie i zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#259188 19/11/2004 21:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
dosyć długo sie zastanawiałem ale postanowiłem w końcu puścić 2 singielki:
Seattle i San Antonio(-5)
strasznie jestem ciekawy szczególnie tego pierwszego rezultatu,czytałem bardzo dużo diamteralnie skrajnych opinii na temat tego meczu

#259189 19/11/2004 21:36
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Hehe dokladnie meczyk Toronto z Seattle to w opiniach 50 na 50 ale mysle ze troszke wiecej dalo na Seattle w tym i ja za 2,5 godzinki zaczynamy:)

#259190 19/11/2004 21:39
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Wade-Boozer 2
Boston-SA 1

#259191 19/11/2004 22:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
I jeszcze jeden

Miami Heat - Utah Jazz under 197.5

za małą stawke obie drużyn dużo rzucają a jednak
5 ostatnich meczy w Miami:
2/17/2004 MIA 97 UTA 85
3/10/2003 MIA 73 UTA 83
12/18/2001 MIA 56 UTA 95
12/1/2000 MIA 92 UTA 94
12/22/1999 MIA 74 UTA 72

A w tym sezonie Utah narazie sam over.

under 197.5 1.92 3/10

Pozdrawiam

#259192 19/11/2004 22:19
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
SA Spurs v BOS Celtics - over 183.5 nordicbet 9/10

#259193 19/11/2004 22:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
Quote
I jeszcze jeden

Miami Heat - Utah Jazz under 197.5

za małą stawke obie drużyn dużo rzucają a jednak
5 ostatnich meczy w Miami:
2/17/2004 MIA 97 UTA 85
3/10/2003 MIA 73 UTA 83
12/18/2001 MIA 56 UTA 95
12/1/2000 MIA 92 UTA 94
12/22/1999 MIA 74 UTA 72

A w tym sezonie Utah narazie sam over.

under 197.5 1.92 3/10

Pozdrawiam

tez bym tu gral under 197.5 6/10

#259194 19/11/2004 22:22
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Powyższy typ bardzo prawdopodobny - Utah w ostatnich meczach jakby lekka zadyszka. Słabiej niz na początku sezonu gra zwłaszcza Kirilenko, zwłaszcza jeśli chodzi o liczbę zdobywanych punktów. Myślę, że trochę zmusi to Utah do przystopowania i dziś już nie uda się im przekroczyć granicy stu punktów, a przewidując zaciętą walkę myślę, że under przy dość wysokiej barierze bardzo prawdopodobny.

Ps. Boston - SA 1 ... hmmm... nie sądzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, aker, Lukasz111, forty), 2,823 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1