|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[... a tak poza tym to twierdzisz ze informacje podawane przez jedna z najwiekszych stacji telewizyjnych w usa sa wyssane z palca??? Petev,na zasadzie "antypody" jak mógłbym zapytac czy Ty święcie wierzysz w to,co podaja w tel_avi_zji ? :-) Mozna ten temat podsumować może tak. 70-80% informacji o tym,że udział zawodnika w meczu jest "problematyczny" oznacza,że ....zagra:-) I żebysmy sie do końca zrozumieli - miałem na mysli,że "red cross" na cbs tak naprawdę wnosi niewiele istotnej informacji,odnośnie składów drużyn na mecz. BTW ja mam na dziś prywatne info,ze w Dallas zagra Nowitzki i pozwole sobie temu zaufać,a nie jakiejś tam TVstation,choćby najwiekszej :-) Kazdy z nas ma prawo do subiektywnego i indywidualnego odbioru przeróżnych newsuff,prawda? Acha,no i typy przy okazji Dallas -hc i over w tym meczu. Pozdrawiam akmwish
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Na dziś: SEA @ TOR 1 5/10 (2.05) IND @ DET under 185 5/10 (1.91) Bilans: 2/3 +5.11j +31.9% zysku www.basketbet.com [ basketbet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
amkwsih jasne ze telewizja klamie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chodzi mi o to ze dziennikarze maja akurat maly interes w pisaniu ze iverson nie zagra jak rzeczywiscie zagra i ze informacji o jego problemach zdrowotnych nie biora z kosmosu... poza tym dostrzegam spora bute w twoim tekscie ale to juz inna sprawa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
tak patrzę na dyskusje o kontuzjach, więc polecam gazety on-line wychodzące w tych miastach, gdzie są drużyny NBA (ewent. strony samych miast) + taką o to stronkę http://www.nonstopsports.com/bet365/pbkball/news.htmla poza tym to Phoenix Suns - Los Angeles Lakers 2 4.01 expect albo/i Lakers +8 1,92 tenże expect kursy IMHO warte grania na LAL, ale czas pokaże... bedzie ciekawie bo: Player G FG FT PTS PPG 1. Kobe Bryant (Los Angeles Lakers) 9 70 97 249 27.7 2. Amare Stoudemire (Phoenix Suns) 8 76 69 221 27.6
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
Sacramento - Memphis 2 3,15
głownie z uwagi na kurs.dwaj potentaci, druzyny gdzie moze pasc kazdy wynik a tu taka roznica w kursach.
Phoenix - LA Lakers 1 1.50
Widzialem w tym sezonie lakersow dwukrotnie, phoenix tex.Lakersi graja naprawde slabo, bez pomyslu, brakuje im kogos pod koszem bo mihm mimo przeblyskow to dzisiaj moze sobie tylko pomarzyc o skutecznej defensywie i czy ofensywie przeciwko Amerie'mu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nawet w przypadku gdy i Butler i Odom rzuca tyle ile sie od nich oczekuje, to Suns dysponuja za mocnym skladem i graja za dobrze zeby moc dzisiaj przegrac.
Detroit - Indiana +5
Wielki rewanz za final konferencji z poprzednich rozgrywek.Szkoda ogromna ze ne bedzie mogl zagrac Miller-Killer bo czas wziasc srogi rewanz na Princie za ten haniebny blok:P .Moim zdaniem mecz bedzie na styku i roznica pkt to bedzie jakies 2-3 pkt, no chyba ze goscie z indianapolis sie rozrzucaja to wygraja gladko:P Jermaine dzisiaj pokaze jak sie gra Wallecom.Przewaga na pozycji rozgrywajacego rzeczywiscie stoi po stronie Pistons, ale dla mnie Rip H. nie rozni sie wiele od Jacksona(choc wiem ze wielu uwaza inaczej), Indiana dysponuje wieksza liczba strzelcow i tylko slabszy dzien moze ich powstrzymac dzisiaj od zwyciestwa.:P
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
z par: Randoph-van Horn 1
Lider Portland sporo rzuca i i dziś powinno być podobnie,a Hornik jak to Hornik,dziś sobie nie pogra
Shaq-Boozer 2
Świetna forma ostatnio Boozera,rzuca ponad 30 punktów,prawdziwy lider wobec słabej gry Kirilenki.Tylko troche się boję,że go spaślak zdominuje i Carlos sobie nie pogra.
Toronto-Seattle 1
8 wygranych starczy ponaddźwiękowcom,Toronto to bardzo trudny teren do wygrywania,ponadto wbrew sugestiom niektórych Raptors to bardzo ciekawa ekipa,ponadto zmienili w tym sezonie styl i są bardzo skuteczni i ofensywni.Myślę,że możliwy over 200,ale nie gram tego.
Miami-Utah 1
Heat powinni wygrać ,ale to śliski mecz,Utah ostatnio słabo się sprawuje po za Boozerem.
Boston(+6)-San Antonio 1 Boston-SA under 185
Boston w tym sezonie gra poniżej oczekiwań,ale u siebie sa groźni,ponadto coś mi się zdaje,że SA ma jakiś dołek,wczoraj wygrali tylko dzięki świetnej grze Duncana,który rzucił prawie 50% punktów,ponadto zdominował tablice.A co do undera,to Boston sporo nie rzuci,a SA też gra twardą defensywe,ponadto ostatnio mają słaby procent z gry.
Denver-Chicago (+9) 2
Myślę,że Chico wysoko nie przegra,a może i wygra,Denver słabe i nieobliczalne.
Detroit-Indiana 1
Tłoki w końcu w pełnym składzie i pora odrobić straty,a Indiana jakoś chimeryczna w tym sezonie.
Phoenix-Lakers 1
Tu siła ognia Słońc wyższa,Stoudemaier w formie jak nigdy,A bajorka w tym sezonie za wysoko nie podskoczą.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
a i over w Phoenix oraz wygrana Blazers
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Panowie orientuje sie ktos o ktorej naszego czasu rozegra sie spotkanie Boston-San Antonio ???
z gory dzieki
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Dzis caly swiat zastanawia sue co dac Toronto czy Seattle:)Ja dalem na supersonics ale emocji nie zabraknie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
Panowie orientuje sie ktos o ktorej naszego czasu rozegra sie spotkanie Boston-San Antonio ???
z gory dzieki
pozdr. przed chwilą na c+ zapodali że transmisja o 01:30
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Panowie orientuje sie ktos o ktorej naszego czasu rozegra sie spotkanie Boston-San Antonio ???
z gory dzieki
pozdr. wchodzisz na www.nba.com [ nba.com] , patrzysz na czasy rozegrania spotkan, dodajesz 6h i masz godzine w Polsce...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
SA gra o 01.30 , transmisja na żywo w C+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
witam na nowym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ja dziś na Miami z handi -4.5 w B&W postawie i zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
dosyć długo sie zastanawiałem ale postanowiłem w końcu puścić 2 singielki: Seattle i San Antonio(-5) strasznie jestem ciekawy szczególnie tego pierwszego rezultatu,czytałem bardzo dużo diamteralnie skrajnych opinii na temat tego meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Hehe dokladnie meczyk Toronto z Seattle to w opiniach 50 na 50 ale mysle ze troszke wiecej dalo na Seattle w tym i ja za 2,5 godzinki zaczynamy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19 |
I jeszcze jeden
Miami Heat - Utah Jazz under 197.5
za małą stawke obie drużyn dużo rzucają a jednak 5 ostatnich meczy w Miami: 2/17/2004 MIA 97 UTA 85 3/10/2003 MIA 73 UTA 83 12/18/2001 MIA 56 UTA 95 12/1/2000 MIA 92 UTA 94 12/22/1999 MIA 74 UTA 72
A w tym sezonie Utah narazie sam over.
under 197.5 1.92 3/10
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
SA Spurs v BOS Celtics - over 183.5 nordicbet 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
I jeszcze jeden
Miami Heat - Utah Jazz under 197.5
za małą stawke obie drużyn dużo rzucają a jednak 5 ostatnich meczy w Miami: 2/17/2004 MIA 97 UTA 85 3/10/2003 MIA 73 UTA 83 12/18/2001 MIA 56 UTA 95 12/1/2000 MIA 92 UTA 94 12/22/1999 MIA 74 UTA 72
A w tym sezonie Utah narazie sam over.
under 197.5 1.92 3/10
Pozdrawiam tez bym tu gral under 197.5 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Powyższy typ bardzo prawdopodobny - Utah w ostatnich meczach jakby lekka zadyszka. Słabiej niz na początku sezonu gra zwłaszcza Kirilenko, zwłaszcza jeśli chodzi o liczbę zdobywanych punktów. Myślę, że trochę zmusi to Utah do przystopowania i dziś już nie uda się im przekroczyć granicy stu punktów, a przewidując zaciętą walkę myślę, że under przy dość wysokiej barierze bardzo prawdopodobny.
Ps. Boston - SA 1 ... hmmm... nie sądzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|