|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
co do meczu miami - utah wedlug mnie heat bede mieli bardzo duza przewage na deskach, poza tym ostatnio nie ma kto pomoc carlosowi w ataku, co do sily ognia miami - maja 3 potencjalnych zawodnikow mogacych zdobyc 30 punktow, o'neal nie ma dzis przeciwnika pod koszem, do tego dochodza jones i wade. ktorzy beda mieli duzo wiecej "second chance points" niz utah, a i ze skutecznoscia u nich lepiej niz u kirlenki i spolki, poza tym dochodzi wlasny parkiet i publicznosc. jak dla mnie duzo wiecej argumentow zeby postawic na miami. handicap -4 w expekcie, bardzo kuszacy. moim skromnym zdaniem znaczaca dominacja pod koszem bedzie tu kluczowa. moze tez poleciec kilku zawodnikow jazzmanow z powodu wszystkim znanej juz od dawna taktyki grania przeciw shaqowi. ufffffff, to tyle co mam do powiedzenia na temat tego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Też właśnie postawiłem na under w meczu Miami Heat - Utah Jazz under 195.5
Utah Jazz u Miami Heat (Totals) Under 195.5 Stawka: 30.00 zł Kurs: 1.87 Wygrana: 56,1 zł
Średnia zdobytych ptk. w tym sezonie: UTAH: 816 : 8 = 102 ptk./ mecz MIAMI: 912 : 9 = 101 ptk./ mecz
Wychodzi w sumie 203 ptk. Liczę jednak na to, że w tym meczu obie drużyny troszkę przystopują ze zdobywaniem punktów.
Co wy na to???
Miejmy nadzieję, że wejdzie. Pozdro dla wszystkich typujących.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Tak bardzo bym na Shaqa nie liczył - po drugiej stronie będzie miał równego klasą (jeśli nie przewyższającego go) przeciwnika... Jerrego Sloana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie ma chyba w lidze trenera, który posiadł większą wiedzę na temat zatrzymywania O'Neala niż trener Utah. Zdając sobie sprawę z potencjału swoich graczy na pewno wymyśli on coś chytrego... np to, co Don Nelson, gdy już w pierwszej połowie (przy prowadzeniu Dallas przeszło 10 punktami) wpuścił gościa, który stosował cały czas taktykę "hack-a-shaq" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wydaje mi się jednak, że Sloan wróci w tym meczu do żelaznej obrony i stąd under dość prawdopodobny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19 |
Odnośnie Boston -SA
Boston nie wygrał od 10 meczy z SA:
3/20/2004 SA 103 BOS 87 1/18/2004 BOS 92 SA 109 3/9/2003 BOS 78 SA 94 1/12/2003 SA 81 BOS 80 3/16/2002 SA 111 BOS 104 1/9/2002 BOS 90 SA 93 3/21/2001 BOS 77 SA 97 2/23/2001 SA 100 BOS 82 12/17/1999 SA 103 BOS 94 11/24/1999 BOS 98 SA 121
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653 |
4 typy: 1.Seattle SuperSonics v Toronto Raptors Under -200.5 2.Utah Jazz v Miami Heat Miami Heat -4.5 3.Indiana Pacers v Detroit Pistons Under -182.5 4.New York Knicks v Dallas Mavericks New York Knicks 9.5
Ad1. Po przeczytaniu wszystkich opinii o tym meczu najlepszy wybór wg. mnie to under. W tym sezonie już grali ze sobą i było 88-87 Ad2. Utach gra w tym sezonie nieźle, ale MIAMI dziś wygra zdecydowanie, zwłaszcza jak Shaq zdominuje deski Ad3. na 10 ostatnich meczy tylko 1 raz przekroczyli linię 183 pkt. Jedyne czego się obawiam to ewentualna dogrywka w tym meczu Ad4. NYK nie są tacy słabi. Dallas jest faworytem, ale handi nie jest małe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
To co się właśnie wydarzyło w Detroit to KONIEC ŚWIATA! W żadnym sporcie nie widziałem takiej bójki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wszystko zaczął na 45 sekund przed końcem Ben Wallace, który przy 15-punktowym prowadzeniu gości rzucił się na Artesta z całej siły go popychając. Bójkę na parkiecie wszystkich graczy cudem udało się powstrzymać po jakieś minucie trenerom i porządkowym. Artest położył się na bandzie i wtedy któryś z kibiców coś musiał zrobić ... i zaczęło się PIEKŁO!
Artest razem ze Stephenem Jacksonem rzucili się po ławkach na trybuny, zaczęli regularną bójkę na pięści z kilkoma kibicami. Nic nie pomagały próby reszty zawodników obu drużyn powstrzymania tego. Ochrona siłą odciągnęła walczących. Wkroczyła policja. Mimo apelu coacha Browna przez mikrofon i ochrony policji nie pozwolono spokojnie wyjść z sali zawodnikom z Indiany. Artest został obrzucony wszystkim, co tylko nadawało się do rzucenia, oblany setką napojów - razem z nim ochraniający go własnym, wątłym ciałem Reggie Miller w ładnym (jakieś 5 minut wcześniej) garniturze. Podobny los czekał każdego gracza Indiany - J. O'Neal "przyjął" wielki kubeł jakiegoś czerwonego napoju, Croshere'a uratowało czterech policjantów przykrywających go czym się dało i ostry sprint do szatni.
Na trybunach tłum stojący na krzsłach, skandujący i wygrażajacy nie wiadomo już komu. Na parkiecie policjanci. MASAKRA!
A walka pięściarska Artesta z kilkoma kibicami mogłaby posłużyć Gołocie za materiał szkoleniowy - Ron to kompletny ŚWIR!!! Komentator bredził coś o dożywotniej dyskwalifikacji, myślę, że jest to możliwe - pewnie jednak skończy się tym, że już w tym roku Artesta nie zobaczymy na parkietach. I dobrze!!! A sala Detroit pewnie na ładnych kilka meczy pozostanie pusta!
SZOK!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189 |
Krajan jak możesz podawaj linie under/over przed każdą kolejką dzisiejsze typy były super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1) Toronto - Seattle 200,5 - ??? może under 2) Miami - Utah 197,5 - ??? może under 3) Boston - SAS - 185 - over 4) Detriot - Indiana - 183,5 under* 5) Dallas - New York - 198 - over** (kurs z unibet-u) 6) Denver - Chicago - 201,5 under* 7) Phoenix - LAL - 206 over** 8) Portland - Milwaukee - 184,5 - ??? może over 9) Sacramento - Memphis - 204 under**
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Artest świr? co ty gadasz! dostał butelkom w łeb i miał sobie pójść do kąta... ?? sytuacja rzeczywiscie bardzo rzadko spotykana ale dobrze można było zobaczyć zgranie w Indianie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze że się wstawili za kolegom z zespołu , każdy normalny mężczyzna by tak zrobił...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Witam Również widziałem to co się stało i uważam że winę za to ponosi TYLKO I WYŁĄCZNIE Detroit. Gracze Pacers cały czas prowokowani (również przez kibiców) a to co zrobił Wallace ... brak słów. Nie dziwię się Arestowi i napewno zachowałbym się tak samo ... tylko uderzył a mógł zabić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . skrót z espn : http://sports.espn.go.com/broadband/motion/showcase/index?videos=1927343(NBA brawl brakes out in Detroit)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Artest świr? co ty gadasz! dostał butelkom w łeb i miał sobie pójść do kąta... ?? sytuacja rzeczywiscie bardzo rzadko spotykana ale dobrze można było zobaczyć zgranie w Indianie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze że się wstawili za kolegom z zespołu , każdy normalny mężczyzna by tak zrobił... Tak... tylko, że kibica nie zawieszą, a Artesta tak... i myślę, że nawet do końca sezonu. Niestety trzeba umieć panować nad nerwami, a pokładanie się prowokacyjne na bandzie po tej pierwszej zadymie aż groziło wybuchem. A co do zgrania... na parkiecie tak - z Detroit bili się wszyscy, na trybuny poleciał jedynie Stephen Jackson - reszta starała się ich powstrzymywać z tego co widziałem. Co do zaczepiania w czasie meczu przez fanów - ludzie to jest NBA! Tutaj takie słowne potyczki kibiców miejscowych z gośćmi to normalność - na każdej gorącej sali znajduje się kilku specjalistów, "wqrzaczy". Co do ataku butelką - w takiej sytuacji po prostu trzeba zejść z parkietu! Rzucanie się po krzesełka i wdawanie w bójki z kibicami to jednak delikatnie mówiąc mało rozsądne rozwiązanie. Co do wypowiedzi zaś koszykarzy Indiany i trenera, które właśnie czytam - w żadnym wcześniejszym momencie meczu NIC nie wskazywało na jakiekolwiek przekroczenie zasad zachowania na lini kibice-koszykarze, mecz do tej pechowej ostatniej minuty był zacięty, ale czysty - zawodnicy Indiany na stojąco cieszyli się już z każdej akcji i zupełnie nikt im nie przeszkadzał. Moim zdaniem wypowiedzi te mają na celu odbarwienie trochę Artesta i Jacksona, którzy władowali się w naprawdę poważne kłopoty. Z drugiej strony na pewno zawieszeni będa obaj Wallace'owie i pewnie na krócej jeszcze kilku... ... i radziłbym nie wierzyć tak za bardzo opisom na stronach internetowych, ale obejrzeć całe zdarzenie na własne oczy - najlepiej w całości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164 |
witam
ponawiam pytanie..ma ktos link/i do wiarygodnych info o kontuzjach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Bardziej bym powiedział żę Big Ben się zachował jak świr , Artest chciał normalnie blokować , wyszło z faulem a ten wpadł w furie jak jakiś psychol Ciężko rozstrzygnąć kogo wykluczą ale wykluczenia będą na bank i na Indiania i na Detroit bedzie mozna zarobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W następnym meczu tych drużyn....raczej under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Bardziej bym powiedział żę Big Ben się zachował jak świr , Artest chciał normalnie blokować , wyszło z faulem a ten wpadł w furie jak jakiś psychol Ciężko rozstrzygnąć kogo wykluczą ale wykluczenia będą na bank i na Indiania i na Detroit bedzie mozna zarobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W następnym meczu tych drużyn....raczej under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Widziałeś ten NORMALNY BLOK? To teraz weż pod uwagę, że do końca meczu zostało 45 sekund, wynik jest przesądzony, a ktoś od tyłu atakuje Cię w zupełnie niegroznej i bez znaczenia sytuacji w sposób grożący kontuzją. ja też bym miał pewne obiekcję - Bena poniosło, to fakt, ale nie pisz, że Artest chciał "normalnie blokować" i że tylko wyszło mu z faulem. Celem jego jedynym było uniemożliwienie zrobienia wsady Wallace'owi, nawet w sposób niebezpieczny - i tak też faulował... przypominam - 45 sekund do końca i 15 punktów przewagi (Detroit grało już normalną, długą akcję). Nie usprawiedliwiam Wallace'a ale świrem niestety jest Artest. Zresztą to nie pierwsze jego wyskoki - dwa lata temu bodajże rozwalił monitory w Madison Square Garden (a to tylko jeden z jego "wyskoków"). W NBA jest wielu krewkich graczy - Ben na pewno też do nich należy, ale NIKOMU nie przyszło jeszcze do głowy zrobić coś takiego co wczoraj Artestowi i jego qmplowi o dziwnej fryzurze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (Stephenowi Jacksonowi). Co do zawieszeń - mam nadzieję, że zanim się połapią z kursami zdążymy to wykorzystać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
Witam. Jeśli posiadacie jakies programy , arkuszę itp metody typowania dokładnych wyników itp piszcie ostatnio Będę wdzięczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
JAk posiadacie jakies metody sposoby wg któtrch typujecie zakłady under/over piszcie bęe wdzięczny pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|