Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 20 1 2 13 14 15 16 17 19 20
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
co do smolarka - on pogra w Boltonie do pierwszego wslizgu... potem juz bedzie unikal gry bo takie chucherko jak on bedzie tam niemilosiernie obijane

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Dajmy szanse jeszce Leo - do wiosennych eliminacyjnych meczy.
Jak stracimy punkty z cieniasami - OUT

Piszczek - WTF co on robil na boisku ?? Plaża w inną strone.
Kowalczyk i ten co wszedł w drugiej na samym pocżatku z Lecha - dno to samo.

Do ME też zaczeliśmy od 1-3 z Finlandią u siebie tongue Ale sklad był nieco inny - z Dudkiem chociazby

I wogole co za debil wymyslil by grać we Wrocławiu ?? Stadion w Kielcach nowoczesny , 15k miejsc , leży wolny po tym jak Korona spadła.
Albo Poznań chociażby - doping byłby pierwsza klasa i over 25k miejsc.

Doping u nas leżał - darli sie co nieco tylko. A nasi jeszce grali jakby mieli zaawansowaną anemie i jakby mieli w nogach z 70 meczy.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Co do stadionow jest jeszcze nowiutki stadion w Bydgoszczy. Stadion cudo. Co prawda jest to stadion LA, ale ma tez certyfikaty fifa i eufa. Ale nasz genialny prezez nie chcial tam grac, bo jakis mecz nam tam nie wyszedl.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Ludwiczek
Dajmy szanse jeszce Leo - do wiosennych eliminacyjnych meczy.
Jak stracimy punkty z cieniasami - OUT

Jestem tego samego zdania. Zwłaszcza, że całym sercem byłem za Leo, jak tylko dostał kadrę. Niestety o trenerze świadczą wyniki, a te są coraz słabsze...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by michael89
Co do stadionow jest jeszcze nowiutki stadion w Bydgoszczy. Stadion cudo. Co prawda jest to stadion LA, ale ma tez certyfikaty fifa i eufa. Ale nasz genialny prezez nie chcial tam grac, bo jakis mecz nam tam nie wyszedl.

z tego co wiem to rozchodziło sie głownię o murawę.. maja u nas zagrać na wiosnę

a w środę na 2 lidze ZAWISZA - ELANA - 7 tys. kiboli smile

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Pomysł z zatrudnieniem Holendra był dobry, ogólnie trener zagraniczny to był najlepszy z możliwych pomysłów!

Efekty były, czyli historyczny awans do ME z bardzo silnej grupy. Na dokładkę wygrana u siebie i remis na wyjeździe z Portugalią, wtedy wicemistrzem Europy i IV drużyną świata!
Kiedy ostatnio przed epoką Leo wygraliśmy (w meczu o punkty!) ze światową potęgą u siebie, albo zremisowaliśmy na wyjeździe?

W 1995 roku z Francją 1-1 w Paryżu!!!

Początki były fantastyczne, piłkarze grali lepiej niż potrafili, atmosfera i wola walki super itd.
Potem jednak przyszedł fatalny występ na Euro, brak wniosków z kompromitacji i w efekcie falstart w eliminacjach do MŚ.
Holender zaskakiwał wyborami, ale dawało to efekty. Teraz się chyba pogubił i to poważnie...

1. Parę miesięcy temu dla Brożka nie było miejsca w kadrze, teraz okazuje się filarem i gdy wypada z powodu kontuzji gra reprezentacji siada.

2. Stawiamy na młodych i dlatego do kadry trafia 33-letni Bosacki... Boki obrony szwankują od lat mimo tego do kadry nie trafia Baszczyński, 2 lata młodszy od Bosackiego.

3. Obecnie (nie licząc bramkarzy) w silnych ligach wyróżnia się zaledwie 3 Polaków: Błaszczykowski, Jeleń i Wichniarek. Dwaj ostatni w kadrze nie grają...

4. W kadrze gra regularnie Krzynówek, który nie łapie się już nawet na ławkę w meczach oldbojów Wolfsburga.

5. Przeciwko takiej potędze jak Słowenia wychodzimy u siebie właściwie bez napastników, jeden nominalny czyli Piszczek nigdy typowym egzekutorem nie był, a od dawna grywa na prawej pomocy!


Prawda jest taka, że w reprezentacji wcale nie muszą grać najlepsi piłkarze. Dopóki są wyniki Benhakker może sobie powoływać nawet facetów z trzeciej ligi. Ale gdy wyników nie ma...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
"Moim zdaniem pewni ludzie chcą go wypromować przez grę w reprezentacji. Ja się na to nie zgadzam" - powiedział Leo Beenhakker o Arturze Wichniarku.

"Dodajmy też, że w tym samym wywiadzie Leo Beenhakker stwierdził, iż... Słowenia była za trudnym rywalem, by grać przeciwko niej dwoma napastnikami. Jak to się ma do słynnej jasnej strony księżyca? Swoją drogą – co za cud, że mimo przytłaczającej siły Słowenii udało się zdobyć jeden punkt!"

pj chyba Benhałer się nieźle pogubił laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Moim zdaniem Leo albo sam się powinien podać do dymisji ale to będzie cholernie trudne albo dziuroludki powinni go sami zwolnic, fakt w kontrakcie ma wysokie odszkodowanie ale w tym roku od pewnego czasu kadra gra coraz gorzej, uwazam ze szanse powinno sie dac Smudzie, jego nazwisko przewija sie juz od blisko 10 lat i mysle ze jest to najlepszy moment, a jeszcze lepszym bedzie gdy nie wygramy z San Marino i szczerze mowiac licze wlasnie na to ze nasi sie skompromituja z San Marino i bedzie okazja do tego, gdy to nie wystarczy...coz trzeba bedzie liczyc na kolejne porazki kadry leo by w koncu zwolniono tego pana, nie wiem wydaje mi sie ze ten czlowiek jest slepy, popelnia tak proste bledy taktyczne ze zal na to patrzec

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Nie, Smuda nie.
To inny typ trenera. On chyba zawsze kluby mial a to istotna roznica.
Jemu w Lechu dobrze i zdziwilbym sie jesliby na takie cos poszedl. Ale tak naprawde wątpie aby PZPN taką ofertę mu złożył.

Kasperczak, wg mnie jeden z lepszych kandydatów ...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by rivex
Nie, Smuda nie.
To inny typ trenera. On chyba zawsze kluby mial a to istotna roznica.
Jemu w Lechu dobrze i zdziwilbym sie jesliby na takie cos poszedl. Ale tak naprawde wątpie aby PZPN taką ofertę mu złożył.

Kasperczak, wg mnie jeden z lepszych kandydatów ...

Smuda laugh
Niech on siedzi w Lechu i tam urządza jatki, a broń go Panie Boże patrzeć w kierunku reprezentacji.

Za to co do stadionu we Wroclawiu jako takiego się nie wypowiadam ale też się dziwie że Listek tak panicznie unika Poznania,
Lecha nie lubie ale kibice prawdopodobnie najlepsi w Polsce i choćby przyszli wszyscy w pióropuszach laugh to nic ani nikt tego nie zmieni, zresztą jak ktoś wyżej napisał, stadion przywoity i mimo że niedokonczony to jeden z lepszych w Polsce, no i ci kibice byliby śmiało 12 zawodnikiem i smiem zaryzykować stwierdzenie ze gdyby sobotni mecz odbywał sie w Poznaniu to psioczylibysmy na gre ale nie na wynik.

No ale mamy pezetpen i bedziemy dalej grali gdzie akurat Listkowi się przyśni...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Najlepiej, żeby trenerem został Henry. Jedyny polski trener, który ma uznaną markę za granicą. W przeszłości prowadził też inne reprezentacje z niezłym skutkiem i mimo, że jest Polakiem to nie jest umoczony w polskim bagienku. Poza tym teraz jest wyjątkowa szansa na zatrudnienie go, bo akurat nie prowadzi żadnej repry.

Jak nie on to można by spróbować Skorżę, który mimo młodego wieku doświadczenie ma już całkiem spore i potrafi przygotować taktycznie drużynę na ważne mecze (Beitar, Barca u siebie). Na + jest też to, że jako takie obycie z kadrą już ma

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by rivex
Nie, Smuda nie.
To inny typ trenera. On chyba zawsze kluby mial a to istotna roznica.
Jemu w Lechu dobrze i zdziwilbym sie jesliby na takie cos poszedl. Ale tak naprawde wątpie aby PZPN taką ofertę mu złożył.

Kasperczak, wg mnie jeden z lepszych kandydatów ...

raczej każdy trener kadry najpierw zbierał doświadczenie w klubach, Smuda jest jaki jest, ale umieściłbym go na liście 5 polskich trenerów, których aspiracje można rozstrzygnąc

Heniu to oczywiscie kandydat nr 1, o czym wspominalem juz dawno, ale zbytnio przez lesnych dziadków nie jest lubiany

Smuda wzialby kadre z miejsca gdyby miał taka mozliwosc, ale jej nie dostanie bo jest jednym z bardziej nielubianych trenerów w centrali

co do leo. to juz jego trzecia kadra i co? lata płyną a z nim nie jest jak z winem


co do Wichniara- można wrócić do lektury tematu parę stron wczesniej i zobaczyc ile osób pare miesiecy temu pisało że chłop sie do kadry nie nadaje, dzis jest najbardziej pożądanym napastnikiem, bo Polska lepszego po prostu nie ma

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
jak nasi rozgryzaja przeciwników z San Marino.. laugh

"Ha, właśnie przeczytałem na Weszło, że Rafał Ulatowski na chwilę oderwał się od rysowania i ruszył do San Marino obejrzeć naszych rywali w akcji" - pisze w swoim blogu na serwisie "Weszlo.com" Wojciech Kowalczyk.

Wyobrażacie sobie jak to musi wyglądać? Idzie do knajpy, zamawia jedzenie, sprawdza czy smaczne i czy dobrze podane. Kucharz gra na bramce, a kelner w ataku. Kelner na robocie się zna, kucharz przesolił - czyli trzeba dużo strzelać, bo się myli!


REKLAMA Czytaj dalej



Potem biegiem na pocztę, żeby nadać pocztówkę do Leo - na poczcie pracuje lewoskrzydłowy. Następnie pędem do banku sprawdzić stopera, którego można znaleźć w dziale kredytów. Jest! Podobno nikt od roku u niego kredytu nie dostał, czyli dobry jest - zapora nie do przejścia!

Pozostaje jeszcze kupić cygaro dla przełożonego, a wiadomo, że sprzedaje je defensywny pomocnik. No i przejażdżka na gapę autobusem - złapie kanar czy nie? Jak złapie, to znaczy, że czujny i zdyscyplinowany. Będzie problem z ich prawym obrońcą.

Nie no, ludzie, padnę ze śmiechu! Ulatowski sprawdzał naszych rywali. Myślicie, że zaliczył jedenaście zakładów pracy?


http://sport.wp.pl/wid,10337453,kat,1728,title,Jak-testowalismy-San-Marino,wiadomosc.html?ticaid=1692b

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
leooooon leooooon leooooon


papa

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
@john
Stary, mało nie umarłem ze śmeichu jak to czytałem laugh Ciekawe jak sprawdzali studentów. Pewnie indeksy zajebali z dziekanatów. Kogo tam czeka kampania wrześniowa, a kto się do meczu przygotowywał laugh laugh laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
mecz = żenada frown

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ej nie jest tak źle...w tej chwili prowadzimy w grupie po dwóch meczach. Rywale zagrali dla nas. Wiem, że nie można liczyć tylko na korzystny układ innych spotkań ale skoro zagrali to znaczy, że nie jest źle.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dzisiaj piłka jest innym sportem niż 20 lat temu. Nie wygrywamy ze Słowenią i już słychać pisk i krzyki, a co lepsze krytyka taktyki wybranej przez Leo (tak jak by ktokolwiek z nas miał nawet w 0,001% tyle pojęcia co on w tej dziedzinie). smile

Spójrzmy na innych, do dziś wierzyłem że Chorwacja potrafi grać w piłkę, a męcząca się z Andorą Anglia ogrywała ich jak dzieciaków dzisiaj. Spójrzmy na Szwajcarię, jakim wynikiem się skończył ich mecz? wink

Taka jest piłka dzisiaj. Oczywiście styl gry i zaangażowanie czy raczej jego brak jest czymś niewybaczalnym, ale pod koniec dnia szanse pomiędzy mocniejszymi i słabszymi zespołami się wyrównują. To już nie te lata co była masa pewniaków i kwestia tego czy zespól wygra 4, 5 czy 6+ bramkami.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
tylko,ze gralismy z 2 najslabszymi zespolami z grupy tongue

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Lepiej wygrywać z San Marino w kiepskim stylu niż przegrywać z Armenią grając średnio...

Strona 15 z 20 1 2 13 14 15 16 17 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon), 2,338 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,345
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1