|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oczywiście ta ostatnia informacja stoi w sprzeczności w obliczeniami podanymi w przykładach i zadałem kolejne pytania, ale na razie bez odzewu. Pracownik betfair - też człowiek. A ludzką rzeczą jest się mylić. Może czegoś gdzieś nie doczytał? Ale jeśli Twoja odpowiedź trafi do jednego z jego 1199 kolegów to istnieje pewna szansa, że sprostuje te informacje. Ewentualnie mogą zsumować swoje IQ i popracować nad tym grupowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
ciekawe co piją dzisiaj w BETDAQ  żołądkową. na niestrawność. a mówiąc serio, proponuję przeczytac poniższy uwagi napisane przez jednego gracza. But so long as your commission paid over the last 60 weeks is at least 20% of your profit over the last 60 weeks, you won't qualify for the premium charge (at least, that's how I read it). If you're not trading and making a profit on most markets you trade in, I think it's going to be quite hard to qualify for this charge. For example, if you're making bets at odds of around 2.00 and commission is paid on your bets (by you if you win, by somebody else if you lose) at an average of 3%, then according to my calculations you'd need a strike rate of 57.5%, which is a pre-commission yield of +15%, over 60 weeks in order that your commission didn't already cover it. (...) I think people are generally overstating the effect it would have. In particular, when freddytherib says that it means that a quoted price of 2.00 effectively means that somebody paying the premium charge is only getting 4/5, that's just wrong. Yes, if you bet £100, you only make a net profit of £80 if you win, because of the 20% "tax" on your winnings. But he's forgetting that if you lose, then that reduces your "pre-tax" profit by £100, so you pay £20 less in premium charge. So you're actually risking £80 to win £80. So in fact you're effectively placing that bet commission-free. That's a silver lining for traders who make enough to pay the premium charge, though not enough to make up for the extra tax on their trading profits.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
O tych 57% skuteczności akurat dokładnie pisałem kilkanaście postów temu. Tak więc jest to powtórzenie - rozumiem, że wklejasz dla anglojęzycznych. Powtórzenie, które nie zawiera jeszcze jednej ważnej informacji - po przekroczeniu 57%-owego progu skuteczności płaci się premium fee przy założeniu, że prowizja wynosi 5%. Im niższa prowizja tym bardziej obniża się próg
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
punter UK skończ juz sie osmieszac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Przy prowizji 2% i założeniu, że gramy tylko kursy 2,0 (albo średnio 2,0) próg skuteczności po przekroczeniu, którego wpadamy w podatek premium wynosi:
52,6%
To tak gwoli uściślenia tego co raczyłeś nam wkleić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
yahoo, rozwiń proszę myśl...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
@yahoo, punter UK ma rację. To jest miejsce na dyskuję a nie obrażanie się nawzajem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
A podobno im bylo obojetne czy ktos wygrywa czy przegrywa a tu jednak ich kłuje w oczy ze ktos moze miec lepiej Tu chodzi o zasady, poza tym pokazuja ze dzis moze byc 20% jutro 40 jesli jakis supermozg milosnik CheGuevary uzna ze jeszcze za malo - stracili calkowiicie resztki reputacji stajac sie niepowazni i miejmy nadzieje rynek ich za to odpowiednio pokarze i ludzie beda wiedziec co z tym zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,210 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,210 Likes: 19 |
zagrałam rynek któy miał byc na zywo oczywiscie na minute przed zawieslili i juz nie odwiesili czy mozna to jakos reklamowac czy juz po kasie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171 |
zagrałam rynek któy miał byc na zywo oczywiscie na minute przed zawieslili i juz nie odwiesili czy mozna to jakos reklamowac czy juz po kasie Mam wrażenie, że zapytałeś(aś) pod wpływem wcześniejszej lektury na kompletnie inny temat. Nic nowego, że mecz, zaplanowany 'na żywo' zostaje zdjęty z LIVE. To naturalna rzecz, głównie wynikająca z nagłego braku przekazu telewizyjnego, która dotyka notorycznie każdą firmę bukmacherską.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,210 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,210 Likes: 19 |
nie zapytałam pod wpływem niczego chyba ze napojów procentowych po prostu dla mnie cała sytuacja jest smieszna ale widac jaka firma takie zasady dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
zagrałam rynek któy miał byc na zywo oczywiscie na minute przed zawieslili i juz nie odwiesili czy mozna to jakos reklamowac czy juz po kasie wolno spytać jaki to był "rynek" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,210 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,210 Likes: 19 |
wolno spytać jaki to był "rynek" ?
jasne mecz Słowenia - Słowacja ponizej powzyej 2.5 gola zagrałam ponizej zeby potem odsprzedac z zyskiem w polowie jak zawsze robie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171 |
nie zapytałam pod wpływem niczego chyba ze napojów procentowych po prostu dla mnie cała sytuacja jest smieszna ale widac jaka firma takie zasady dzieki Kwestia podejścia...Część zaczyna od siebie, część od innych... Może warto było się zabezpieczyć i spróbować wpłacić do innej firmy, która prowadziła ten mecz na LIVE - skoro tak nie zrobiłeś, to pewnie i pieniądze nie były tego warte...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496 |
W betfairze ktos wlasnie stracil 140 tysiecy euro... [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496 |
ajj, sorry, zly topik, oba posty do kasacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,210 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,210 Likes: 19 |
Kwestia podejścia...Część zaczyna od siebie, część od innych... Może warto było się zabezpieczyć i spróbować wpłacić do innej firmy, która prowadziła ten mecz na LIVE - skoro tak nie zrobiłeś, to pewnie i pieniądze nie były tego warte...
nie wiem gram tam od jakis 2 lat i nigdy mi takich numerow nie robili moze nie bylo to 140 tysiecy euro ale dla mnie dosc duza kwota a zabezpieczam sie tylko w łozku i nie pisz do mnie "per guy" bo mnie to czaem wnerwia pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
wow długo nie zaglądałem na forum, tak jak też zrobiłem sobie przerwę w grze na Betfair. Dwa dni temu jednak jakiś impuls i wpłaciłem kasę, a dziś czytam takie historie o dodatkowych opłatach. Pewnie mnie to i tak nie będzie dotyczyło, ale to wciąż pogarsza wizerunek tej firmy w moich oczach. Ciekawe co zrobią z F1 (ostatnie GP) bo Mclaren będzie się odwoływał i co będzie jeśli kara zostanie cofnięta lub zmniejszona??  I jeszcze jedno. Co się podziało z rynkiem tenisa? W tamtym roku rynki szalały całą dobę bez względu na turniej (range) i jak ktoś nie miał spania to mógł coś przez noc pograć na kursach. Teraz widzę że totalna cisza. Nuda wręcz. Zmniejsza się ilość graczy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|