|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
byl juz chyba taki temat ale nie moge znalezc.
Jakiego polecacie pendriva dobrego na dzien dzisiejszy? lub na jakie parametry glownie zwracac uwage przy zakupie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Zastanawiam sie nad kupnem karty muzycznej Audiotrak Prodigy 7.1 HiFi http://pclab.pl/art17707-37.html . Czy ktoś z Was posiada lub posiadał tą kartę? Jeśli tak to proszę o opinie. Docelowo będą do niej podłączone głośniki Logitech Z-2300 THX  nikt nie miał do czynienia z ta kartą??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
chcialbym sciagnac sobie np. ten film na dvd: http://peb.pl/showthread.php?t=164828&highlight=kr%F3lestwo+niebieskie  i nagrac go na plytke, tylko jest jeden problem... jak nagrac to na plytke, skoro wazy to az 6gb?  mozna by obejrzec na kompie, ale nie o to mi chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
chcialbym sciagnac sobie np. ten film na dvd: http://peb.pl/showthread.php?t=164828&highlight=kr%F3lestwo+niebieskie  i nagrac go na plytke, tylko jest jeden problem... jak nagrac to na plytke, skoro wazy to az 6gb?  mozna by obejrzec na kompie, ale nie o to mi chodzi  proponuję użyć płyty DVD double layer  ma ona pojemność 8.5 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Albo na HD DVD albo na Blu-ray 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
tylko zapomnieliscie chyba mu powiedziec, ze do dvd DL, hd dvd czy blu-ray trzeba odpowiednie nagrywarki ;P no chyba, ze nie trzeba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Do DVD DL wystarczą nowe (nie najnowsze).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
2 pytania:
- gdzie mogę dostać samą matrycę do laptopa ? (dell inspiron 1501) - ile takie cos bedzie mnie kosztowac ?
P.S. tak, tak, rozjebałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
dobra sam sobie odpowiem, matryce są tak cholernie drogie, że nie opłaca się ich wymieniać, jednym słowem "po laptopie" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Ktoś pomoże? Czt ta specyfikacja jest optymalna?
1. 1 Obudowa Codegen 400W PFC 2.0 FAN 12CM 170,00 18 mies. 2. 1 Płyta główna Gigabyte P35-DS3L 230,00 24 mies. 3. 1 Procesor Intel Quad Core Q6600 570,00 24 mies. 4. 1 Pamięć Hynix DDR2 2x2GB 800MHz 240,00 36 mies. 5. 1 HDD Samsung 500GB SATA II NCQ 16MB Cache 220,00 24 mies. 6. 1 Czytnik kart 4Ever USB 2.0, SD, xD, MMC 30,00 24 mies. 7. 1 Karta grafiki PALIT GF 9800GT Super+, 1GB DDR3 (256bit), 490,00 24 mies. 8. 1 Napęd DVD-RW Samsung x20 SHS-202N LightScribe 80,00 24 mies.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Cos podobnego kupilem niedawno i 400W zasilacz to troche za malo do GF 9800GT+. Z tego co czytalem i slyszalem to 550 to minimum. Ja wzialem zasilacz chiefteca 600w + obudowa coolermaster
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
450-500 spokojnie to pociągnie. Oczywiście lepiej 500W.
A co do pytania to nie za bardzo można się wypowiadać, bo dla jednego taki zestaw jest optymalny dla innych nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Komputerek za 2 tyś. do grania, więc chyba powinno być ok, tylko może zwiększyć dysk twardy o pare GB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
No jak do grania to po co ci Quad? i tak tego nie wykorzystasz w grach
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
orientuje się ktoś czy można gdzieś dostać kabel USB Y (typu USB mini 5) o dwóch końcówkach mini?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
no właśnie co do visty mam problem wykasował mi się śmietnik i nie mam pojęcia jak go odzyskać  wie ktoś ? {...} Prawy klawisz na pulpicie -> Personalizuj -> Po lewej "Zmien ikony pulpitu" -> Dajesz ptaszka przy "Kosz" i OK. Pozdr dzięki! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Haz$ dokładnie o to samo miałem zapytać, też mi przed momentem zniknął 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
W kwestii zestawu Skulla. Markowe 450W na luzie uciągnie ten zestaw, dobra 400 też sobie poradzi, ale nie Codegen.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Posiadam prawie dwu letniego Chieftec'a GPS-450AA-101A 450W. Niestety wentyl zaczyna szumieć w dość znaczącym stopniu Chciałbym go wymienić na jakiś cichszy, tylko za bardzo nie wiem jaki  Na jednej z aukcji na allegro znalazłem w specyfikacji, że fabryczny wentyl tego szefa ma ok. 3000 RPM I teraz, pojawia się pytanie jaki wentyl tam wsadzić. Chciałbym, żeby komp był dużo cichszy bo czasem przy oglądaniu filmów w nocy wentyl doprowadza mnie do szału, a za bardzo nie moge przesadzać z "volume"  Z góry dzięki za wszelkie porady 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
co do zasilaczy ... ja mam gorszy zestaw niz ten, o ktorym mowi Skull, m.in. mam karte graficzna "tylko" 8600GTS, producent karty wymaga niby tylko 350W a ja kupilem 400W i tez nie daje rady, przy zaladowaniu systemu, wyskakuje mi komunikat, ze mam za slaby zasilacz i takie tam, np. gry Turok czy Assissins Creed mi sie wieszaja lub wywala mnie do Wina ... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|