Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
byl juz chyba taki temat ale nie moge znalezc.

Jakiego polecacie pendriva dobrego na dzien dzisiejszy? lub na jakie parametry glownie zwracac uwage przy zakupie?

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by f4ls0n
Zastanawiam sie nad kupnem karty muzycznej Audiotrak Prodigy 7.1 HiFi http://pclab.pl/art17707-37.html . Czy ktoś z Was posiada lub posiadał tą kartę? Jeśli tak to proszę o opinie. Docelowo będą do niej podłączone głośniki Logitech Z-2300 THX wink

nikt nie miał do czynienia z ta kartą??

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
chcialbym sciagnac sobie np. ten film na dvd:
http://peb.pl/showthread.php?t=164828&highlight=kr%F3lestwo+niebieskie
wink
i nagrac go na plytke, tylko jest jeden problem... jak nagrac to na plytke, skoro wazy to az 6gb? grin mozna by obejrzec na kompie, ale nie o to mi chodzi wink

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by xqwzts
chcialbym sciagnac sobie np. ten film na dvd:
http://peb.pl/showthread.php?t=164828&highlight=kr%F3lestwo+niebieskie
wink
i nagrac go na plytke, tylko jest jeden problem... jak nagrac to na plytke, skoro wazy to az 6gb? grin mozna by obejrzec na kompie, ale nie o to mi chodzi wink

proponuję użyć płyty DVD double layer wink ma ona pojemność 8.5 GB

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Albo na HD DVD albo na Blu-ray wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
tylko zapomnieliscie chyba mu powiedziec, ze do dvd DL, hd dvd czy blu-ray trzeba odpowiednie nagrywarki ;P
no chyba, ze nie trzeba laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Do DVD DL wystarczą nowe (nie najnowsze).

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
2 pytania:

- gdzie mogę dostać samą matrycę do laptopa ? (dell inspiron 1501)
- ile takie cos bedzie mnie kosztowac ?


P.S. tak, tak, rozjebałem...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
dobra sam sobie odpowiem, matryce są tak cholernie drogie, że nie opłaca się ich wymieniać, jednym słowem "po laptopie" frown

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Ktoś pomoże? Czt ta specyfikacja jest optymalna?

1. 1 Obudowa Codegen 400W PFC 2.0 FAN 12CM 170,00 18 mies.
2. 1 Płyta główna Gigabyte P35-DS3L 230,00 24 mies.
3. 1 Procesor Intel Quad Core Q6600 570,00 24 mies.
4. 1 Pamięć Hynix DDR2 2x2GB 800MHz 240,00 36 mies.
5. 1 HDD Samsung 500GB SATA II NCQ 16MB Cache 220,00 24 mies.
6. 1 Czytnik kart 4Ever USB 2.0, SD, xD, MMC 30,00 24 mies.
7. 1 Karta grafiki PALIT GF 9800GT Super+, 1GB DDR3 (256bit), 490,00 24 mies.
8. 1 Napęd DVD-RW Samsung x20 SHS-202N LightScribe 80,00 24 mies.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Cos podobnego kupilem niedawno i 400W zasilacz to troche za malo do GF 9800GT+. Z tego co czytalem i slyszalem to 550 to minimum. Ja wzialem zasilacz chiefteca 600w + obudowa coolermaster

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
450-500 spokojnie to pociągnie. Oczywiście lepiej 500W.

A co do pytania to nie za bardzo można się wypowiadać, bo dla jednego taki zestaw jest optymalny dla innych nie.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Komputerek za 2 tyś. do grania, więc chyba powinno być ok, tylko może zwiększyć dysk twardy o pare GB smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
No jak do grania to po co ci Quad? i tak tego nie wykorzystasz w grach

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
orientuje się ktoś czy można gdzieś dostać kabel USB Y (typu USB mini 5) o dwóch końcówkach mini?

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Originally Posted by frees
Originally Posted by Haz$
no właśnie co do visty laugh

mam problem wykasował mi się śmietnik i nie mam pojęcia jak go odzyskać tongue wie ktoś ? smile
{...}

Prawy klawisz na pulpicie -> Personalizuj -> Po lewej "Zmien ikony pulpitu" -> Dajesz ptaszka przy "Kosz" i OK.

Pozdr

dzięki! piwo

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Haz$ dokładnie o to samo miałem zapytać, też mi przed momentem zniknął laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
W kwestii zestawu Skulla. Markowe 450W na luzie uciągnie ten zestaw, dobra 400 też sobie poradzi, ale nie Codegen.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Posiadam prawie dwu letniego Chieftec'a GPS-450AA-101A 450W. Niestety wentyl zaczyna szumieć w dość znaczącym stopniu frown
Chciałbym go wymienić na jakiś cichszy, tylko za bardzo nie wiem jaki smirk Na jednej z aukcji na allegro znalazłem w specyfikacji, że fabryczny wentyl tego szefa ma ok. 3000 RPM shocked
I teraz, pojawia się pytanie jaki wentyl tam wsadzić.
Chciałbym, żeby komp był dużo cichszy bo czasem przy oglądaniu filmów w nocy wentyl doprowadza mnie do szału, a za bardzo nie moge przesadzać z "volume" wink
Z góry dzięki za wszelkie porady piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
co do zasilaczy ...
ja mam gorszy zestaw niz ten, o ktorym mowi Skull, m.in. mam karte graficzna "tylko" 8600GTS, producent karty wymaga niby tylko 350W a ja kupilem 400W i tez nie daje rady, przy zaladowaniu systemu, wyskakuje mi komunikat, ze mam za slaby zasilacz i takie tam, np. gry Turok czy Assissins Creed mi sie wieszaja lub wywala mnie do Wina ... laugh

Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Green Arrow, Lukasz111, alfa, rafal08, 11kera11, forty, bukma, rymoholik, Akhu), 815 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1