Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Witam,tak wiec dobiegl do konca pierwszy tydzien konkursu .
Bylo troszke zamieszania z forum, ale mysle, ze teraz bedzie juz tylko lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.Pozwolilem sobie stworzyc dwie tabele, jedna dotyczy uczestnikow, ktorzy skonczyli typowanie na ten tydzien i druga dla tych , ktorzy maja jeszcze zalegle typy.Jesli ktos bedzie mial jakies zastrzezenia to prosze pisac w tym temacie .

Last edited by vonseb; 23/11/2004 19:48.
Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
addict
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
Witam!!!
Jestem bardzo ciekawy jak ta tabela wyglada. Przypuszczam ze mam ostatnie miejsce. Mam nadzieje Domingos,ze sie przylozyles i tabela bedzie przejrzysta i ok. A jesli chodzi o nagrode za dogi to czy tez bedzie tabela?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
hehe, ostatni to jestem ja ( 2-5 )ale ..... ostatni będą pierwszymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

narazie pierwszy vonseb , bilans 9-0

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Tak wiec na poczatek zaszalal Vonseb,ktory trafil wszystkie typy podstawowe i jednego doga,takze niezlym wynikiem popisal sie nasz nowy uczestnik Januch, zwlaszcza ,ze niektore typy byly o wysokim kursie np 4,75 za Spartak czy 2,25 na CSKA, tak wiec duze brawa.Stara gwardia narazie w cieniu ,ale to tylko pozory i niedokonczone tygodniowe typowanie (mam nadzieje ze nie stracili formy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) i na pewno bedzie lepiej

1.Vonseb * 9 * 7-0

2.Januch * 8 * 6-1

3.Domingos * 7 * 5-2

4.Drzalik * 6 * 4-3

5.Rafal003 * 6 * 4-3

6.Ksuba * 6 * 4-3

7.Mongrita * 5 * 5-2

8.Elmacho * 5 * 5-2

9.Bron * 5 * 5-2

10.Komisarz * 4 * 4-3

11.Gregov * 2 * 2-5

Pierwsza liczba to ogolna ilosc punktow a dwie nastepne to trafione typy podstawowe do nietrafionych.Dogi sa uwzglednione w ogolnej ilosci punktow.

Sorki,ale pierwsza tabela nie nalezy do przejrzystych a wlasciwie ciezko to nazwac tabelą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ,niestety forum nie jest przystosowane do robienia tabel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />. Dlatego tez w nastepnym tygodniu umieszcze link do strony pod ktorą bedzie ladna i przejrzysta tabela.

Pozwole sobie wymienic osoby, ktorym jeszcze zostaly typy z tego tygodnia a wiec:



Terrorist * 4 * 4-3 brak jednego doga

Minucia * 4 * 4-3 brak jednego doga

MaStyl * 4 * 4-1 brak dwoch podstawowych i jednego doga

Klopsikus* 4 * 2-0 brak pieciu podstawowych i jednego doga

Edson * 3 * 3-2 brak dwoch podstawowych i jednego doga

Lucas * 1 * 1-2 brak czterech podstawowych i jednego doga

Kuba81 * 0 * 0-1 brak szesciu podstawowych i dwoch dogow

Jesli komus cos sie nie zgadza to piszcie smialo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> bo w tygodniu przejrze to dokladnie robiac wypasioną tabele na koniec dwutygodniowki, pozdrawiam i zycze trafnych typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
good work domingos

co do nagrody, napiszscie sami jak wolicie

200zeta nagrody dodatkowej od mnie i Ksuby dla zywciezcy klasyfikacji dogow

albo po 100zl wyplacane od reki dla pierwszych 2 osob ktore trafia wszytskie 9 typow w tygodniu, jesli nikt nie trafi to kasa idzie dla zwyciezcy klasyfikacji dogow

po prostu mozna nagrodzic osoby ktore ustrzela tydzien bez bledu, a sadze ze bedzie to niezmiernie trudne, a jesli by ktos taki sie znalazl to na pewno nalezy mu sie nagroda

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Dokladnie Terrorist ,wydaje mi sie ze tak bedzie najlepiej iz 100zl dla goscia ktory trafi maxa w danym tygodniu a jesli kaska zostanie to dla najlepszego dogowca ,ale moze wylączajac pierwsza trojke co?? wiadomo ze powinni miec najwiecej dogow ,a tak bedzie wiecej zwyciezcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
w tabelce wszystko się zgadza , mnie wyszło tak samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


a co do tygodnia bez błędu to juz w tym było bardzo blisko, myśle że przynajmniej raz komuś się uda

Pozdro

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Witam.

Moim zdaniem tutaj nie jest najważniejsza kasa i może by tak zmniejszyć nagrody do 50 zł. To byłaby taka nagroda pociesznia, tzw. zwrot. hehe. Dwie osoby, które wytypują najwięcej niespodzianek i dwie pierwsze, które trafią 9 typów bezbłędnie zostałyby nagrodzone. Pozdrawiam.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Witam.

Moim zdaniem tutaj nie jest najważniejsza kasa i może by tak zmniejszyć nagrody do 50 zł. To byłaby taka nagroda pociesznia, tzw. zwrot. hehe. Dwie osoby, które wytypują najwięcej niespodzianek i dwie pierwsze, które trafią 9 typów bezbłędnie zostałyby nagrodzone. Pozdrawiam.
Juz nie kombinuj jest dobrze i niech tak zostanie

Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
No, no Domingos jestem pełen uznania dla mnie wszystko czytelne, ale niemam nic przeciwko jakiejś wypasionej tabelce. Nie sądzę aby ktoś miał uwagi troszkę popatrzyłem według mnie się zgadza, troche bałaganu przez połączenie tych dwóchy tygodni, ale myślę że po tym tygodniu wszystko wróci do normy. Vonseb i Januch jestem pod wrażeniem, gratuluję!

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
OK ostateczna decyzja jest taka
po 100zl wyplacamy 2 pierwszym osobom ktore zrobia bilans 11-0, jesli zostanie jakakolwiek kasa wyplacamy ja albo najlepszemu dogowcowi jesli zostanie 100zl, albo 2 najlepszym po 100zl jesli zostanie 200

jednak bardzo mam nadzieje nagradzac bilans 11-0 w koncu to trafienia AKO powyzej 100

zycze udanych typow
vonseb gratuluje formy tongue trza zaczac grac te twoje typki grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
terrorist gdzieś ten Twój przystojniak znikoł /Avatar/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
no wlasnie wkurwilem sie, i zastanawiam sie nad totalnym bojkotem mecz.pl bo ja cenzury nie znosze!!!

czy jest to spododowane tym ze byl za duzy czy po prostu ze komus sie nie podobal?! bo jesli tym drugim I AM OUT, nikt nie bedzie mi nakazywal co moge miec w Avarcie a co nie

Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
Wgraj go jeszcze raz, miałem to samo, w PP pewniak że Stal w pałe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by Minucia; 22/11/2004 20:47.
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
hejka , czy nagroda dodatkowa czyli te 200zl lub 100zl dla dogowca bedzie dla gracza z pierwszej trojki calego konkursu ??? i od kiedy zaczynamy ta zabawe ???

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
ach i wpisz to Vonseb do regulaminu jak bedzie juz wszystko jasne , pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Tak wiec proba generalna wypasionej tabeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />,zobaczymy jak to bedzie dzialalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
[color:"red"] [/color]

Tu znajduje sie [color:"red"] [b]TABELA KONKURSU[/b] [/color] [tom1ak.neostrada.pl]

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Witam, przestawilem tabele w oddzielny temat aby szybko mozna bylo w nia wejsc a sprawy dotyczace konkursu,tabeli itd bedziemy umieszczali w tym temacie, pozdrawiam trafnych typow

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Witam, a wiec znow forum nawalilo tak wiec trzeba przedluzyc typowanie tego tygodnia.Zostalo kilka osob co maja po dwa typy zalegle z dzisiaj wiec proponuje do wtorku zakonczyc ten tydzien i jedziemy dalej , co WY na to ???

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
no juz myślałem że będzie dłuższa przerwa w dostępie do forum.
Oczywiście w 100 % zgadzam się z Twoją propozycją.

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,668 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1