|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Witam,tak wiec dobiegl do konca pierwszy tydzien konkursu . Bylo troszke zamieszania z forum, ale mysle, ze teraz bedzie juz tylko lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.Pozwolilem sobie stworzyc dwie tabele, jedna dotyczy uczestnikow, ktorzy skonczyli typowanie na ten tydzien i druga dla tych , ktorzy maja jeszcze zalegle typy.Jesli ktos bedzie mial jakies zastrzezenia to prosze pisac w tym temacie .
Last edited by vonseb; 23/11/2004 19:48.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457 |
Witam!!! Jestem bardzo ciekawy jak ta tabela wyglada. Przypuszczam ze mam ostatnie miejsce. Mam nadzieje Domingos,ze sie przylozyles i tabela bedzie przejrzysta i ok. A jesli chodzi o nagrode za dogi to czy tez bedzie tabela?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
hehe, ostatni to jestem ja ( 2-5 )ale ..... ostatni będą pierwszymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
narazie pierwszy vonseb , bilans 9-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Tak wiec na poczatek zaszalal Vonseb,ktory trafil wszystkie typy podstawowe i jednego doga,takze niezlym wynikiem popisal sie nasz nowy uczestnik Januch, zwlaszcza ,ze niektore typy byly o wysokim kursie np 4,75 za Spartak czy 2,25 na CSKA, tak wiec duze brawa.Stara gwardia narazie w cieniu ,ale to tylko pozory i niedokonczone tygodniowe typowanie (mam nadzieje ze nie stracili formy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) i na pewno bedzie lepiej
1.Vonseb * 9 * 7-0 2.Januch * 8 * 6-1 3.Domingos * 7 * 5-2 4.Drzalik * 6 * 4-3 5.Rafal003 * 6 * 4-3 6.Ksuba * 6 * 4-3 7.Mongrita * 5 * 5-2 8.Elmacho * 5 * 5-2 9.Bron * 5 * 5-2 10.Komisarz * 4 * 4-3 11.Gregov * 2 * 2-5
Pierwsza liczba to ogolna ilosc punktow a dwie nastepne to trafione typy podstawowe do nietrafionych.Dogi sa uwzglednione w ogolnej ilosci punktow.
Sorki,ale pierwsza tabela nie nalezy do przejrzystych a wlasciwie ciezko to nazwac tabelą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ,niestety forum nie jest przystosowane do robienia tabel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />. Dlatego tez w nastepnym tygodniu umieszcze link do strony pod ktorą bedzie ladna i przejrzysta tabela.
Pozwole sobie wymienic osoby, ktorym jeszcze zostaly typy z tego tygodnia a wiec:
Terrorist * 4 * 4-3 brak jednego doga
Minucia * 4 * 4-3 brak jednego doga
MaStyl * 4 * 4-1 brak dwoch podstawowych i jednego doga
Klopsikus* 4 * 2-0 brak pieciu podstawowych i jednego doga
Edson * 3 * 3-2 brak dwoch podstawowych i jednego doga
Lucas * 1 * 1-2 brak czterech podstawowych i jednego doga
Kuba81 * 0 * 0-1 brak szesciu podstawowych i dwoch dogow
Jesli komus cos sie nie zgadza to piszcie smialo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> bo w tygodniu przejrze to dokladnie robiac wypasioną tabele na koniec dwutygodniowki, pozdrawiam i zycze trafnych typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
good work domingos
co do nagrody, napiszscie sami jak wolicie
200zeta nagrody dodatkowej od mnie i Ksuby dla zywciezcy klasyfikacji dogow
albo po 100zl wyplacane od reki dla pierwszych 2 osob ktore trafia wszytskie 9 typow w tygodniu, jesli nikt nie trafi to kasa idzie dla zwyciezcy klasyfikacji dogow
po prostu mozna nagrodzic osoby ktore ustrzela tydzien bez bledu, a sadze ze bedzie to niezmiernie trudne, a jesli by ktos taki sie znalazl to na pewno nalezy mu sie nagroda
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Dokladnie Terrorist ,wydaje mi sie ze tak bedzie najlepiej iz 100zl dla goscia ktory trafi maxa w danym tygodniu a jesli kaska zostanie to dla najlepszego dogowca ,ale moze wylączajac pierwsza trojke co?? wiadomo ze powinni miec najwiecej dogow ,a tak bedzie wiecej zwyciezcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
w tabelce wszystko się zgadza , mnie wyszło tak samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a co do tygodnia bez błędu to juz w tym było bardzo blisko, myśle że przynajmniej raz komuś się uda
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
Witam.
Moim zdaniem tutaj nie jest najważniejsza kasa i może by tak zmniejszyć nagrody do 50 zł. To byłaby taka nagroda pociesznia, tzw. zwrot. hehe. Dwie osoby, które wytypują najwięcej niespodzianek i dwie pierwsze, które trafią 9 typów bezbłędnie zostałyby nagrodzone. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Witam.
Moim zdaniem tutaj nie jest najważniejsza kasa i może by tak zmniejszyć nagrody do 50 zł. To byłaby taka nagroda pociesznia, tzw. zwrot. hehe. Dwie osoby, które wytypują najwięcej niespodzianek i dwie pierwsze, które trafią 9 typów bezbłędnie zostałyby nagrodzone. Pozdrawiam. Juz nie kombinuj jest dobrze i niech tak zostanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298 |
No, no Domingos jestem pełen uznania dla mnie wszystko czytelne, ale niemam nic przeciwko jakiejś wypasionej tabelce. Nie sądzę aby ktoś miał uwagi troszkę popatrzyłem według mnie się zgadza, troche bałaganu przez połączenie tych dwóchy tygodni, ale myślę że po tym tygodniu wszystko wróci do normy. Vonseb i Januch jestem pod wrażeniem, gratuluję!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
OK ostateczna decyzja jest taka po 100zl wyplacamy 2 pierwszym osobom ktore zrobia bilans 11-0, jesli zostanie jakakolwiek kasa wyplacamy ja albo najlepszemu dogowcowi jesli zostanie 100zl, albo 2 najlepszym po 100zl jesli zostanie 200 jednak bardzo mam nadzieje nagradzac bilans 11-0 w koncu to trafienia AKO powyzej 100 zycze udanych typow vonseb gratuluje formy  trza zaczac grac te twoje typki grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298 |
terrorist gdzieś ten Twój przystojniak znikoł /Avatar/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no wlasnie wkurwilem sie, i zastanawiam sie nad totalnym bojkotem mecz.pl bo ja cenzury nie znosze!!!
czy jest to spododowane tym ze byl za duzy czy po prostu ze komus sie nie podobal?! bo jesli tym drugim I AM OUT, nikt nie bedzie mi nakazywal co moge miec w Avarcie a co nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298 |
Wgraj go jeszcze raz, miałem to samo, w PP pewniak że Stal w pałe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by Minucia; 22/11/2004 20:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
hejka , czy nagroda dodatkowa czyli te 200zl lub 100zl dla dogowca bedzie dla gracza z pierwszej trojki calego konkursu ??? i od kiedy zaczynamy ta zabawe ???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
ach i wpisz to Vonseb do regulaminu jak bedzie juz wszystko jasne , pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Tak wiec proba generalna wypasionej tabeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />,zobaczymy jak to bedzie dzialalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [color:"red"] [/color] Tu znajduje sie [color:"red"] [b]TABELA KONKURSU[/b] [/color] [ tom1ak.neostrada.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Witam, przestawilem tabele w oddzielny temat aby szybko mozna bylo w nia wejsc a sprawy dotyczace konkursu,tabeli itd bedziemy umieszczali w tym temacie, pozdrawiam trafnych typow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Witam, a wiec znow forum nawalilo tak wiec trzeba przedluzyc typowanie tego tygodnia.Zostalo kilka osob co maja po dwa typy zalegle z dzisiaj wiec proponuje do wtorku zakonczyc ten tydzien i jedziemy dalej , co WY na to ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
no juz myślałem że będzie dłuższa przerwa w dostępie do forum. Oczywiście w 100 % zgadzam się z Twoją propozycją.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|