Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Typy podstawowe 4:3

Dogi

1:1

POzdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
3-4; 0-2
pozdro

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Witam i pozdrawiam, widze ze troszke sie tu dzialo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> a wiec poprosze bilanse tygodniowe aby uniknac pomylek.Podsumowanie bedzie ok 22 a tabela ok 22.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
III tydzień

5-2 ----- dogi 0-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
III tydzien 2:0 dogi 1:0 (ale tak naprawde nie dalem pozostalych typow wiec)
2:5 i 1:1 hehe takie zyto

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
3-4 ; 2-0

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
LucAs i tak nieźle wybrnąłeś. Świetne typy na drugie tercje, a żadna z tych drużyn nie wygrała pierwszej tercji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by Gregov; 05/12/2004 20:45.
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
lucAs taka mala uwaga, po pierwsze 3 grudnia pisalismy na forum o 18.45, miales lige niemiecka i szwajcarie a typow nie podales tego dnia a druga kwestia to taka ze typy ktore podales jako zalegle zaliczylem je do 3 tygodnia wiec nie mozesz miec pretensji do wszystkich tylko nie do siebie

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
lucAs taka mala uwaga, po pierwsze 3 grudnia pisalismy na forum o 18.45, miales lige niemiecka i szwajcarie a typow nie podales tego dnia a druga kwestia to taka ze typy ktore podales jako zalegle zaliczylem je do 3 tygodnia wiec nie mozesz miec pretensji do wszystkich tylko nie do siebie
Spox Regulamin to Regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
4-3, Dogi zlamalem regulamin wiec 0

Last edited by klopsikus; 05/12/2004 21:28.
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Tak wiec kolejny konkursowy tydzien za nami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Niestety nie byl udany pod wzgledem typow jak rowniez z powodu nadmiernej ilosci pomylek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .Widac,ze niektorzy konkursowicze nawet nie przeczytali regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> lub maja slaba pamiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . No coz,teraz moze byc juz tylko lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Najwieksza skutecznoscia typow podstawowych w tym tyg. wykazal sie edson (6-1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Ciebie,natomiast Bron trafil komplecik w dogach i rowniez brawa dla uczestnika.

Najwiekszy spadek formy zanotowal rafal003 i Domingos (chyba za duzo nadzoruję i meczę sie z tabelami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zamiast pomyslec nad dobrymi typami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />) ale walczymy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Tak wiec w ogolnej klasyfikacji duze przetasowania.Na czele kuba81, ktory mial troszke problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />,ale jak widac nie przeszkodzilo mu to w skutecznym typowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> i brawa dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Zaczynamy nastepny tydzien i oby byl lepszy od poprzednich , pozdrawiam trzymajcie sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
eh mi sie ten tydzien bardzo podobal i na koniec tygoddnia bylo tyle dobrych spotkan (HV, stjernen, tychy) ze az zalowalem ze juz mi sie tydzien skonczyl...

dominogos brawa za wklad w tabele

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Moj tydzien to 4-3 podstawowe i 0-2 dogi

Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
podstawowe 4-3

dogi 0-2

Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921

6-1
0-1

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Domingos - tabela ok za wyjątkiem bilansu el_macho (nie obraź się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )

w tabeli jest 10-11 i dogi 1-5 czyli 12-11

a powinno byc 9-12 i dogi 1-5 czyli 11-12

dogi sie zgadzają , a w typach podstawowych :

I tydzien 5-2
II tydzien 0-7
III tydzien 4-3


razem 9-12 + 2 punkty za jednegoi doga czyli 11-12

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
hej, tak wiem o tym bo el_macho podal bilans i wlasnie sie nie zgadzalo (dlatego prosze was o wpisywanie swoich bilansow tygodniowych nawet jesli jest juz aktualna tabela) a moje przeoczenie to pierwsza tercja jokeritu a ja mialem w notesie caly mecz, dzieki za poprawki oby tak dalej i nie ma za co sie obrazac , pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
tak myślałem ze ta 1 tercja Ci umknęła. w konkursie tenisowym też czasem niezauważyłem że grany jest 1 set , a nie całe spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a z tym obrażaniem to do el_macho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Last edited by Gregov; 06/12/2004 20:06.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
mogłem sie zapytać w tym temacie aby nie zaśmiecać tematu z typami....

przecież ten over 2.5 to ewidentna pomyłka buka w oznaczeniu typu i napewno zakład zawarty na singlu zostanie zwrócony

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Quote:
--------------------------------------------------------------------------------

no wlasnie nie mam zwrotow bo gralem to z innym meczem wiec moga cos wykombinowac w tym expekcie


--------------------------------------------------------------------------------



domingos jak mozesz nie miec zwrotow przeciez juz o 10 rano single zostly zwrocone a na AKO mecz zostal potraktowany jako 1,00

dobrze ze przynamniej przed spotkaniem to bylo wiadomo, bo gdyby rozliczyli to po meczu - systemem over to zwrot, under zaklady wazny to by dopiero bylo

mozna grac ewidentne pomylki bukow w konkursie, ale pod warunkiem ze zaklad nie zostanie uniewazniony, bo tak to taki typ z dupy i nikomu sie do niczego nie przyda




Terrorist jak pisze ze dostalem kase za to zdarzenie plus np liberec, to tak jest!!!!!!!!!!!!!!! i nie jest to "typ z dupy" bo mi akurat przyniosl kase chociaz fakt faktem ze czesc utopilem na Valencii.Kurs byl jako 1 jesli wysylalo sie pojedynczo to zdarzenie,zrozum, ze juz mialem taka sytuacje ,dlatego pisalem o tym na konkursie gdy wysylalismy typy ok 00.10 ze gram to w dublach bo przerabialem to z tenisem(na Villiams placili ok 5.20 i w singlach byly zwroty a duble poszly i o tym pisano na forum swego czasu) moze wyslales pojedynczo?,zreszta Ksuba chyba tez,owszem masz racje ze na single byly zwroty(rowniez poscilem za dyszke dla sprawdzenia) tak wiec nie rob ze mnie durnia i pytam krotko co mam Ci przeslac jako potwierdzenie wygranej, wydruk wygranego kuponu?,czy moze maila z danymi wygranego kuponu przeslanego z expekta? wiec nie pisz takich rzeczy bo wyglada na to ze robie sobie jaja albo chce miec zaliczony dog,a tak nie jest.Na marginesie nie chodzi o konkurs bo akurat to jest zabawa(w dodatku i tak cieniuje) i wisi mi to czy zaliczycie moj typ czy nie ,chodzi o sama zasade ze w moim przypadku bylo tak jak ja mowie a nie tak jak Ty twierdzisz.

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1