|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ogladalem skany z kuponow Domingosa - i jest jak mowi. W dublu z meczem Liberec-Jihlava - mecz Jokerit - Kärpät powyżej/poniżej 2,5 po kursie 2,5 rozliczyli mu zwyciesko. Skany te otrzymal tez terrorist, w razie czego skany podesle ja badz Domingos innym, ktorzy by chcieli zobaczyc.
PS. W regulaminie znalazl sie m.in. w zwiazku z ta sprawa zapis ze: nie wolno grac ewidentnych pomylek bukow
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
no to jest akurat normalne :
jeżeli są single to robią zwroty
jeżeli jest ako to muszą zaliczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ale z kursem 2,5 a nie 1 .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
no z kursem 2.5.
ale według mnie powinien być typ do powtórki , chociaż ja decyzji nie podejmuje. Też widziałem ten typ , ale sobie nim głowy nie zawracałem bo wiadomo było że to ewidentna pomyłka buka.
Weź pod uwage co napisał KsUBA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
no z kursem 2.5.
ale według mnie powinien być typ do powtórki , chociaż ja decyzji nie podejmuje. Też widziałem ten typ , ale sobie nim głowy nie zawracałem bo wiadomo było że to ewidentna pomyłka buka.
Weź pod uwage co napisał KsUBA. Gorzej ze KsUBA napisal: "... Jak sie martwisz o kase skoro byly zwroty byly skoro swit... Typ niewazny, bez wzgledu na wynik. Gdyby wyplacili to co innego ..." tyle ze wlasnie kase wyplacili - tyle ze nie w singlu a w dublu i zgadzam sie ze w zwiazku z ewidentna pomyłka buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
[quote]no z kursem 2.5.
ale według mnie powinien być typ do powtórki , chociaż ja decyzji nie podejmuje. Też widziałem ten typ , ale sobie nim głowy nie zawracałem bo wiadomo było że to ewidentna pomyłka buka.
ja kase dostalem wiec w czym rzecz ?? jest to potwierdzone i tyle,a kto powiedzial ze nie mozna grac pomylek bukow, na tym polega caly problem aby umiec je wylapywac w odpowiednim czasie i takich przykladow z totomixa moge podac mnostwo i placili bez dyskusji (no moze czasami wysylalem pismo z reklamacja )
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
typy podajemy chyba jako single a nie ako .....a zresztą róbta co chceta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> , napiszcie tylko czy Ksubie tez zaliczamy tego doga
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ksuba zrezygnowal z tego Doga (Jokerit - Kärpät powyżej/poniżej 2,5 po kursie 2,5) , natomiast jezeli Domingos sam nie bedzie chcial zrezygnowac i ewentualnie podac inny typ - to typ ten zostanie mu zaliczony (niestety regulamin nie byl doskonaly, a za ten typ zostala mu wyplacona kasa).
Ps. Mam nadzieje ze nie bedzie juz takich spornych sytuacji. Obecnie wszakze w regulaminie ( zreszta terrorist cytowal go juz ) jest zapis chroniacy, ze nie gramy ewidentnych pomyłek buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Gregov slusznie zauwazyl ze w konkursie same typy na HV Proponuje wiec do regulaminu wprowadzic kolejny zapis, bo nie moze byc tak ze wszyscy graja 1 druzyne a mozliowsci jest bez liku, 4 razy hv over 2,5, 4 razy zwyciestwo HV, 4 razy HV pierwszy gol, 4 razy zwyciestwo HV po dogrywce, na doga 3 razy I tercja, 3 razy handicap, do tego w GB mozna obstawiac drugie i trzecie tercje rowniez...
Proponuje wiec zrobic wpis ze nazwa druzyny moze sie pojawic w typach tylko 6 krotnie, jesli bedzie juz tyle typow na spotkanie z tymi druzynami po prostu bedzie STOP
prosze o opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Z jednej strony racja terorist z drugiej jednak strony zauwaz ile osob by stracilo punktu gdyby hv wtopilo...przykladowo 1:3 i nie wygrywajac 1 tercji dlatego takie granie ma 2 strony medalu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
nie chodzi mi o to czy by wygralo czy nie, to calkowiecie bez znaczenia
chodzi o to zeby wszyscy nie grali tylko 1 spotkania, bo niby jest ograniczenie do 4 typow na druzyne a wychodzi ze na dobry wystep druzyny mozna zagrac tych typow 20, co kompletnie mija sie z celem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
A to juz inna sprawa terrorist ,z tym sie zgadzam Zalezy czy ktos patrzy na to ze strony trafiania typow czy ze strony grania na 1 druzyne , bo jesli to drugie to faktycznie nie ma sensu natomiast jesli chodzi o pierwsza sprawe to mozna nie grac tego i liczyc ze sporo ludzi nie trafi .Wszystko zalezy od punktu widzenia uczestnika ale faktyczne sprawa ta jest dosyc dziwna i do wyjasnienia.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
hehe, nawet przez chwile nie pomyślełem żeby coś zmieniać w regulaminie. Poprostu fajnie to wygląda jak jedna drużyna jest grana przez dużo osób w różnych kombinacjach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. I moze sie przecież zdarzyć ze ta drużyna przegra, tak jak pisze kuba. Ostatnio Timra była zastopowana na typ 1 , a ktoś zagrał underdoga na x2 ( a bylo 2-2). To tylko sport i każdy wynik jest możliwy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
no z tym to jest roznie, bo jesli ktos czuje ze dane zdarzenie ma wejsc to daje taki typ i wlasnie duzo ludzi gralo to za kase( wlasnie w roznych wersjach), gdyz wydawalo sie atrakcyjne, a po co mam kombinowac i wymyslac jakies inne mecze ktore nie dadza kasiory, a dyskusji by nie bylo przy wyniku 1-3 Akurat ten mecz jest jednym z nielicznych wyjatkow,ze wszyscy to graja ,gdyz hv zawodzi i w koncu musi sie obudzic majac silna ekipe (a niestety duzo razy wtopilismy na hv)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
powtarzam nie chodzi o to czy ktos trafi czy nie, bo wtedy po co w ogole bylo robic limit do 4 typow na 1 spotkanie, chodzi o to zeby wszyscy nie grali na 1 druzyne bo przy rozwinietej ofercie bukow mozna w tej chwili zagrac na 1 druzyne i typow 20
poza tym konkurs jesczze raz powtarzam ma byc dobra zabawa a nie zadna rywalizacja, takze roznorodnosc typow jest jak najbardziej wskazana
Last edited by terrorist; 11/12/2004 15:43.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
jesli ktos bedzie chcial dac na jakas druzyne bedzie te 6 typow, wiec ci ktorzy na prawde beda chcieli nie bede mieli z tym zadnego problemu, straca glownie tylko "odgapiacze"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
4 razy hv over 2,5, 4 razy zwyciestwo HV, 4 razy HV pierwszy gol, 4 razy zwyciestwo HV po dogrywce, na doga 3 razy I tercja, 3 razy handicap, do tego w GB mozna obstawiac drugie i trzecie tercje rowniez... według mnie np. typ na 1 na HV i typ na zwycięstwo HV uwzgłędniają dogrywkę to jest to samo , bo przecież w obu typach powtarza sie jedynka na HV to samo z Underdogami : jezeli dog jest grany 3 razy na tę samą drużynę, to wydaje mi sie że w typach podstawowych można zagrać tylko jeszcze jeden raz jako czwarta osoba na tę drużynę . przykładowo: Mora - Timra 2 2.4 ----- trzy underdogi na Timre, i jako czwarty typ Mora - Timra 2 lub X2 do typów podstawowych to tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298 |
Zgadzam się z Gregovem powinno się grać dany mecz max 4 razy, terrorist 6 to za dużo, tym bardziej że meczy jest naprawdę dużo. Proponuję to zmienić, ale czekam na Wasze opinie.
Narka,
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Minucia, mnie nie chodziło o max 4 typy na dany mecz tylko o powiązania typów między sobą np. 1 z 1X 1 z wygraną zawierającą dogrywke underdogi z typami podstawowymi
i to wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Hejka, wpiszcie swoje bilanse tygodniowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|