Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Ogladalem skany z kuponow Domingosa - i jest jak mowi. W dublu z meczem Liberec-Jihlava - mecz Jokerit - Kärpät powyżej/poniżej 2,5 po kursie 2,5 rozliczyli mu zwyciesko. Skany te otrzymal tez terrorist, w razie czego skany podesle ja badz Domingos innym, ktorzy by chcieli zobaczyc.

PS. W regulaminie znalazl sie m.in. w zwiazku z ta sprawa zapis ze: nie wolno grac ewidentnych pomylek bukow

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
no to jest akurat normalne :

jeżeli są single to robią zwroty

jeżeli jest ako to muszą zaliczyć

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Ale z kursem 2,5 a nie 1 .

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
no z kursem 2.5.

ale według mnie powinien być typ do powtórki , chociaż ja decyzji nie podejmuje. Też widziałem ten typ , ale sobie nim głowy nie zawracałem bo wiadomo było że to ewidentna pomyłka buka.

Weź pod uwage co napisał KsUBA.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
no z kursem 2.5.

ale według mnie powinien być typ do powtórki , chociaż ja decyzji nie podejmuje. Też widziałem ten typ , ale sobie nim głowy nie zawracałem bo wiadomo było że to ewidentna pomyłka buka.

Weź pod uwage co napisał KsUBA.
Gorzej ze KsUBA napisal:
"... Jak sie martwisz o kase skoro byly zwroty byly skoro swit... Typ niewazny, bez wzgledu na wynik. Gdyby wyplacili to co innego ..."
tyle ze wlasnie kase wyplacili - tyle ze nie w singlu a w dublu i zgadzam sie ze w zwiazku z ewidentna pomyłka buka.

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
[quote]no z kursem 2.5.

ale według mnie powinien być typ do powtórki , chociaż ja decyzji nie podejmuje. Też widziałem ten typ , ale sobie nim głowy nie zawracałem bo wiadomo było że to ewidentna pomyłka buka.


ja kase dostalem wiec w czym rzecz ?? jest to potwierdzone i tyle,a kto powiedzial ze nie mozna grac pomylek bukow, na tym polega caly problem aby umiec je wylapywac w odpowiednim czasie i takich przykladow z totomixa moge podac mnostwo i placili bez dyskusji (no moze czasami wysylalem pismo z reklamacja )

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
typy podajemy chyba jako single a nie ako .....a zresztą róbta co chceta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> , napiszcie tylko czy Ksubie tez zaliczamy tego doga

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Ksuba zrezygnowal z tego Doga (Jokerit - Kärpät powyżej/poniżej 2,5 po kursie 2,5) , natomiast jezeli Domingos sam nie bedzie chcial zrezygnowac i ewentualnie podac inny typ - to typ ten zostanie mu zaliczony (niestety regulamin nie byl doskonaly, a za ten typ zostala mu wyplacona kasa).

Ps. Mam nadzieje ze nie bedzie juz takich spornych sytuacji. Obecnie wszakze w regulaminie ( zreszta terrorist cytowal go juz ) jest zapis chroniacy, ze nie gramy ewidentnych pomyłek buka.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Gregov slusznie zauwazyl ze w konkursie same typy na HV
Proponuje wiec do regulaminu wprowadzic kolejny zapis, bo nie moze byc tak ze wszyscy graja 1 druzyne a mozliowsci jest bez liku, 4 razy hv over 2,5, 4 razy zwyciestwo HV, 4 razy HV pierwszy gol, 4 razy zwyciestwo HV po dogrywce, na doga 3 razy I tercja, 3 razy handicap, do tego w GB mozna obstawiac drugie i trzecie tercje rowniez...

Proponuje wiec zrobic wpis ze nazwa druzyny moze sie pojawic w typach tylko 6 krotnie, jesli bedzie juz tyle typow na spotkanie z tymi druzynami po prostu bedzie STOP

prosze o opinie

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Z jednej strony racja terorist z drugiej jednak strony zauwaz ile osob by stracilo punktu gdyby hv wtopilo...przykladowo 1:3 i nie wygrywajac 1 tercji dlatego takie granie ma 2 strony medalu...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
nie chodzi mi o to czy by wygralo czy nie, to calkowiecie bez znaczenia

chodzi o to zeby wszyscy nie grali tylko 1 spotkania, bo niby jest ograniczenie do 4 typow na druzyne a wychodzi ze na dobry wystep druzyny mozna zagrac tych typow 20, co kompletnie mija sie z celem

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
A to juz inna sprawa terrorist ,z tym sie zgadzam Zalezy czy ktos patrzy na to ze strony trafiania typow czy ze strony grania na 1 druzyne , bo jesli to drugie to faktycznie nie ma sensu natomiast jesli chodzi o pierwsza sprawe to mozna nie grac tego i liczyc ze sporo ludzi nie trafi .Wszystko zalezy od punktu widzenia uczestnika ale faktyczne sprawa ta jest dosyc dziwna i do wyjasnienia.

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
hehe, nawet przez chwile nie pomyślełem żeby coś zmieniać w regulaminie. Poprostu fajnie to wygląda jak jedna drużyna jest grana przez dużo osób w różnych kombinacjach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
I moze sie przecież zdarzyć ze ta drużyna przegra, tak jak pisze kuba.
Ostatnio Timra była zastopowana na typ 1 , a ktoś zagrał underdoga na x2 ( a bylo 2-2). To tylko sport i każdy wynik jest możliwy.

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
no z tym to jest roznie, bo jesli ktos czuje ze dane zdarzenie ma wejsc to daje taki typ i wlasnie duzo ludzi gralo to za kase( wlasnie w roznych wersjach), gdyz wydawalo sie atrakcyjne, a po co mam kombinowac i wymyslac jakies inne mecze ktore nie dadza kasiory, a dyskusji by nie bylo przy wyniku 1-3
Akurat ten mecz jest jednym z nielicznych wyjatkow,ze wszyscy to graja ,gdyz hv zawodzi i w koncu musi sie obudzic majac silna ekipe (a niestety duzo razy wtopilismy na hv)

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
powtarzam nie chodzi o to czy ktos trafi czy nie, bo wtedy po co w ogole bylo robic limit do 4 typow na 1 spotkanie, chodzi o to zeby wszyscy nie grali na 1 druzyne bo przy rozwinietej ofercie bukow mozna w tej chwili zagrac na 1 druzyne i typow 20

poza tym konkurs jesczze raz powtarzam ma byc dobra zabawa a nie zadna rywalizacja, takze roznorodnosc typow jest jak najbardziej wskazana

Last edited by terrorist; 11/12/2004 15:43.
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
jesli ktos bedzie chcial dac na jakas druzyne bedzie te 6 typow, wiec ci ktorzy na prawde beda chcieli nie bede mieli z tym zadnego problemu, straca glownie tylko "odgapiacze"

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
4 razy hv over 2,5, 4 razy zwyciestwo HV, 4 razy HV pierwszy gol, 4 razy zwyciestwo HV po dogrywce, na doga 3 razy I tercja, 3 razy handicap, do tego w GB mozna obstawiac drugie i trzecie tercje rowniez...

według mnie np. typ na 1 na HV i typ na zwycięstwo HV uwzgłędniają dogrywkę to jest to samo , bo przecież w obu typach powtarza sie jedynka na HV

to samo z Underdogami : jezeli dog jest grany 3 razy na tę samą drużynę, to wydaje mi sie że w typach podstawowych można zagrać tylko jeszcze jeden raz jako czwarta osoba na tę drużynę . przykładowo:

Mora - Timra 2 2.4 ----- trzy underdogi na Timre, i jako czwarty typ Mora - Timra 2 lub X2 do typów podstawowych

to tyle

Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
Zgadzam się z Gregovem powinno się grać dany mecz max 4 razy, terrorist 6 to za dużo, tym bardziej że meczy jest naprawdę dużo. Proponuję to zmienić, ale czekam na Wasze opinie.

Narka,

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Minucia, mnie nie chodziło o max 4 typy na dany mecz tylko o powiązania typów między sobą np.
1 z 1X
1 z wygraną zawierającą dogrywke
underdogi z typami podstawowymi


i to wszystko

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Hejka, wpiszcie swoje bilanse tygodniowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (haczyk, aker, burbon, forty, rafal08, JelineK, kamel, Lukasz111, betowiec, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,761 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1