"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
7-0 ; 1-1
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
5:2 podst i 2:0 dogi

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
4-3 podst 1-1 dogi

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
6-1, dogi 1-1

Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
addict
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
typy podstawowe 5-2 underdogi 2-0

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
W nowym temacie o 5 i 6 tygodniu -wazne info tyczace sie lockoutu - prosze o zapoznanie sie i ustosunkowanie sie.

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
WITAM

Tak wiec czwarty tydzien konkursu za nami.W porownaniu do poprzednich tyg.okazal sie bardzo dobry pod wzgledem typow podstawowych jak i dogow ,na pewno mozna bylo oskubac troszke bukow przy umiejetnym wybieraniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Troszke statystyki:
na 126 podstawowych- 88 trafnych (69,84%)
38 nietrafionych (30,16%)

na 36 dogow 19 trafnych (52,78%)
17 nietrafionych (47,22%)

Czesc typow sie powtarzala wiec w rzeczywistosci bylo troszke gorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale i tak super tydzien

Najlepszym typujacym byl [color:"blue"]edson [/color], ktory uzyskal 10 pkt na 11 mozliwych ,tuz za nim byl [color:"blue"] Januch [/color] ( uzyskujac komplecik w podstawowych , dogi 1-1 czyli 9pkt ).Na tygodniowe podium wskoczyli rowniez [color:"blue"]komisarz , terrorist , Minucia [/color] , ktorzy uzyskali rowniez 9 pkt,tak wiec brawa za dobre typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Do samego konca trwala proba zgarniecia dodatkowej nagrody ( sponsoruje terrorist i KsUBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> )i blisko niej byl Gregov ,Januch,Minucia oraz nasza jedyna kobitka mongrita( no chyba ze, ktos sie ukrywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> )

W ogolnej klasyfikacji zaszlo troszke zmian ,jednak na czele nadal kuba81-27 pkt, drugi jest Januch-26pkt, a na trzecim miejscu komisarz-25pkt,klopsikus-25pkt,Drzalik-25pkt.

W tej chwili to na tyle ,jesli kogos pominalem lub zamienilem miejscami sorki z gory.

Poki co sa problemy z tabela ,ale niestety wine ponosi neostrada i ich serwer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> , calosc powinna byc gotowa ok 23 , pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
good work domingos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Nic dodac nic ujac Domingos !Naprawde ekstra robota!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
4-3 podstawowe 1-1 dogi

Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921

6-1
2-0

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
6-1 , 1-1

szkoda ostatniego meczu Villach - Salzburg bo mógł być max

Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
5-2 : 2-0
cholera zabardzo byłem wczoraj zamroczony po sobocie, a mogło być o punkcik lepiej

Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
2-5, 0-2

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Quote
2-5, 0-2



el_macho mi wychodzi ze Twoj bilans to 3-4 w podstawowych wiec chyba sie pomyliles piszac 2-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , tak wiec sprawdz jeszcze raz swoje typy , poki co w tabeli masz tak jak ja policzylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
No i sorki ze tabela tak wolno chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale to wina serwera neostrady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
masz rację Domingos, w podstawowych powinno byc 3-4

dzieki za czujność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5
witam,jestem troche chaotyczny po dniu wczorajszym proponujedzis slowakow z kanada na 1-ce,frnkfurt na 2 i waham sie nad norymbergia,jaki jest bilans koloni z tym zespolem u siebie?wiem ze maja ost.whania formy.aha co na temat mlodzizowek i ligi austrii.dzieki

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
witam. podałem typ na 1 tercje na Omsk, kurs był 1,74 a teraz nagle poleciał na 1,39. jak będzie z tym typem? czy była to "ewidentna pomyłka buków" i mam podać typ zastępczy, czy ten typ się liczy?

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Januch ,typ jest dobry, gdyz na b&w kurs jest nadal 1,7 wiec nie ma sensu przejmowac sie takim spadkiem na gb, tak wiec przygotowuj sie do kolacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel), 1,443 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1