|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
7-0 ; 1-1 pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457 |
typy podstawowe 5-2 underdogi 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
W nowym temacie o 5 i 6 tygodniu -wazne info tyczace sie lockoutu - prosze o zapoznanie sie i ustosunkowanie sie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
WITAM
Tak wiec czwarty tydzien konkursu za nami.W porownaniu do poprzednich tyg.okazal sie bardzo dobry pod wzgledem typow podstawowych jak i dogow ,na pewno mozna bylo oskubac troszke bukow przy umiejetnym wybieraniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Troszke statystyki: na 126 podstawowych- 88 trafnych (69,84%) 38 nietrafionych (30,16%)
na 36 dogow 19 trafnych (52,78%) 17 nietrafionych (47,22%) Czesc typow sie powtarzala wiec w rzeczywistosci bylo troszke gorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale i tak super tydzien
Najlepszym typujacym byl [color:"blue"]edson [/color], ktory uzyskal 10 pkt na 11 mozliwych ,tuz za nim byl [color:"blue"] Januch [/color] ( uzyskujac komplecik w podstawowych , dogi 1-1 czyli 9pkt ).Na tygodniowe podium wskoczyli rowniez [color:"blue"]komisarz , terrorist , Minucia [/color] , ktorzy uzyskali rowniez 9 pkt,tak wiec brawa za dobre typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Do samego konca trwala proba zgarniecia dodatkowej nagrody ( sponsoruje terrorist i KsUBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> )i blisko niej byl Gregov ,Januch,Minucia oraz nasza jedyna kobitka mongrita( no chyba ze, ktos sie ukrywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> )
W ogolnej klasyfikacji zaszlo troszke zmian ,jednak na czele nadal kuba81-27 pkt, drugi jest Januch-26pkt, a na trzecim miejscu komisarz-25pkt,klopsikus-25pkt,Drzalik-25pkt.
W tej chwili to na tyle ,jesli kogos pominalem lub zamienilem miejscami sorki z gory.
Poki co sa problemy z tabela ,ale niestety wine ponosi neostrada i ich serwer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> , calosc powinna byc gotowa ok 23 , pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
good work domingos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Nic dodac nic ujac Domingos !Naprawde ekstra robota!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
6-1 , 1-1
szkoda ostatniego meczu Villach - Salzburg bo mógł być max
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298 |
5-2 : 2-0 cholera zabardzo byłem wczoraj zamroczony po sobocie, a mogło być o punkcik lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
el_macho mi wychodzi ze Twoj bilans to 3-4 w podstawowych wiec chyba sie pomyliles piszac 2-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , tak wiec sprawdz jeszcze raz swoje typy , poki co w tabeli masz tak jak ja policzylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
No i sorki ze tabela tak wolno chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale to wina serwera neostrady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
masz rację Domingos, w podstawowych powinno byc 3-4
dzieki za czujność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5 |
witam,jestem troche chaotyczny po dniu wczorajszym proponujedzis slowakow z kanada na 1-ce,frnkfurt na 2 i waham sie nad norymbergia,jaki jest bilans koloni z tym zespolem u siebie?wiem ze maja ost.whania formy.aha co na temat mlodzizowek i ligi austrii.dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
witam. podałem typ na 1 tercje na Omsk, kurs był 1,74 a teraz nagle poleciał na 1,39. jak będzie z tym typem? czy była to "ewidentna pomyłka buków" i mam podać typ zastępczy, czy ten typ się liczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Januch ,typ jest dobry, gdyz na b&w kurs jest nadal 1,7 wiec nie ma sensu przejmowac sie takim spadkiem na gb, tak wiec przygotowuj sie do kolacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|