|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Powrot do pracy
Mam L4 do konca przyszlego tygodnia, ale juz nie moglem usiedziec w domu, nie cierpie tak gnic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Jeśli dzisiaj wszystko pójdzie po mojej myśli to kilkanaście minut po 15 będę jednym z najszczęśliwszych ludzi Już tylko 4 godziny do obrony [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Jeśli dzisiaj wszystko pójdzie po mojej myśli to kilkanaście minut po 15 będę jednym z najszczęśliwszych ludzi Już tylko 4 godziny do obrony [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image] przecież obrona to formalność, coś łatwiejszego niż matura , czym tu się stresować?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
przecież obrona to formalność, coś łatwiejszego niż matura , czym tu się stresować? niestety mam taką naturę, że przy nawet błahych sprawach dla innych ja mam żołądek w gardle, choć obrony raczej do takich nie można zaliczyć  w sumie skład komisji znam i jest dobry, ale kij wie w jakim dzisiaj będą humorze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
] niestety mam taką naturę, że przy nawet błahych sprawach dla innych ja mam żołądek w gardle, choć obrony raczej do takich nie można zaliczyć  w sumie skład komisji znam i jest dobry, ale kij wie w jakim dzisiaj będą humorze  chłopie nie pykaj nic, nie znam nikogo kto umoczyłby obronę, takie przypadki to spersonifikowane białe kruki powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
chłopie nie pykaj nic, nie znam nikogo kto umoczyłby obronę, takie przypadki to spersonifikowane białe kruki powodzenia  na razie nie dziękuję  po mimo wielkiego stresu staram się być dobrej myśli, a jeśli wszystko sie uda to aż się boje pomyśleć co sie wieczorem będzie działo, bo kumple co sie ze mną bronią to wyśmienita ekipa do [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
bylem na rozmowe o prace w banku, w sumie nie tak sobie to wyobrazalem ale jeszcze jeden etap i moze byc fajnie  zobaczymy do konca wrzesnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
inżynier informatyki stosowanej!!!!!!!!!!!!!!!wasze zdrowie [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
czlowieku to co ty jeszcze robisz przy komputerze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839 |
Informatyk... zapowiada się wirtualne picie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
bylem na rozmowe o prace w banku, w sumie nie tak sobie to wyobrazalem ale jeszcze jeden etap i moze byc fajnie  zobaczymy do konca wrzesnia Ja już dostałem. Zaczynam od października 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
Informatyk... zapowiada się wirtualne picie  Picie, z kumplami, przez skype oczywiście  No offence f4ls0n, szczere gratulacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
bylem na rozmowe o prace w banku, w sumie nie tak sobie to wyobrazalem ale jeszcze jeden etap i moze byc fajnie  zobaczymy do konca wrzesnia Ja już dostałem. Zaczynam od października  Na jakie stanowiska aplikowaliście o ile można zapytać, bo też się przymierzam do pracy w bankowości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ja do Wydziału Windykacji. Ale na szczęście nie będę się zajmował "fizyczną" stroną tego działu  W sumie to było jedyne CV jakie wysłałem. Dwa dni później byłem na rozmowie i kolejne dwa dni później przyjęli mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja do Wydziału Windykacji. Ale na szczęście nie będę się zajmował "fizyczną" stroną tego działu  W sumie to było jedyne CV jakie wysłałem. Dwa dni później byłem na rozmowie i kolejne dwa dni później przyjęli mnie  Też na tę pozycję aplikowałem między innymi  Zobaczymy co się z tego urodzi, póki co wysłałem ledwie parę CV w zeszłym tygodniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
[ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image] tak jak z zapowiedziami  8 Finlandii 1L i 3 "Balantajsy" 0.7 na 6 osób  a jutro i tak do niedzieli powtorki z rozrywki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2007
Posty: 67 |
Tylko pogratulować.Wypij za tych co nie moga
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Szewa, dziwnie troche to brzmi ale 'przedstawiciel handlowy od/do sprzedazy kart kredytowych' jakos tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Dzis pierwszy trening w nowym klubie  . mam nadzieje, ze nie bede musial wieczorem pisac w temacie ''...Doceniłem jak straciłem...:('' 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|