Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Powrot do pracy

Mam L4 do konca przyszlego tygodnia, ale juz nie moglem usiedziec w domu, nie cierpie tak gnic.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Jeśli dzisiaj wszystko pójdzie po mojej myśli to kilkanaście minut po 15 będę jednym z najszczęśliwszych ludzi wink
Już tylko 4 godziny do obrony [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by f4ls0n
Jeśli dzisiaj wszystko pójdzie po mojej myśli to kilkanaście minut po 15 będę jednym z najszczęśliwszych ludzi wink
Już tylko 4 godziny do obrony [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

przecież obrona to formalność, coś łatwiejszego niż matura , czym tu się stresować?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by mura
przecież obrona to formalność, coś łatwiejszego niż matura , czym tu się stresować?

niestety mam taką naturę, że przy nawet błahych sprawach dla innych ja mam żołądek w gardle, choć obrony raczej do takich nie można zaliczyć smirk w sumie skład komisji znam i jest dobry, ale kij wie w jakim dzisiaj będą humorze confused

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by f4ls0n
]

niestety mam taką naturę, że przy nawet błahych sprawach dla innych ja mam żołądek w gardle, choć obrony raczej do takich nie można zaliczyć smirk w sumie skład komisji znam i jest dobry, ale kij wie w jakim dzisiaj będą humorze confused

chłopie nie pykaj nic, nie znam nikogo kto umoczyłby obronę, takie przypadki to spersonifikowane białe kruki wink

powodzenia piwo

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by mura
chłopie nie pykaj nic, nie znam nikogo kto umoczyłby obronę, takie przypadki to spersonifikowane białe kruki wink

powodzenia piwo

na razie nie dziękuję wink

po mimo wielkiego stresu staram się być dobrej myśli, a jeśli wszystko sie uda to aż się boje pomyśleć co sie wieczorem będzie działo, bo kumple co sie ze mną bronią to wyśmienita ekipa do [Linked Image]

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
będzie good, powodzenia.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
bylem na rozmowe o prace w banku, w sumie nie tak sobie to wyobrazalem ale jeszcze jeden etap i moze byc fajnie smile
zobaczymy do konca wrzesnia

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
inżynier informatyki stosowanej!!!!!!!!!!!!!!!

wasze zdrowie smile

[Linked Image]

Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
czlowieku to co ty jeszcze robisz przy komputerze laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Informatyk... zapowiada się wirtualne picie tongue

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by lelu
bylem na rozmowe o prace w banku, w sumie nie tak sobie to wyobrazalem ale jeszcze jeden etap i moze byc fajnie smile
zobaczymy do konca wrzesnia

Ja już dostałem. Zaczynam od października smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Originally Posted by Sabre
Informatyk... zapowiada się wirtualne picie tongue


Picie, z kumplami, przez skype oczywiście laugh

No offence f4ls0n, szczere gratulacje smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by micha$
Originally Posted by lelu
bylem na rozmowe o prace w banku, w sumie nie tak sobie to wyobrazalem ale jeszcze jeden etap i moze byc fajnie smile
zobaczymy do konca wrzesnia

Ja już dostałem. Zaczynam od października smile
Na jakie stanowiska aplikowaliście o ile można zapytać, bo też się przymierzam do pracy w bankowości wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Ja do Wydziału Windykacji. Ale na szczęście nie będę się zajmował "fizyczną" stroną tego działu wink
W sumie to było jedyne CV jakie wysłałem. Dwa dni później byłem na rozmowie i kolejne dwa dni później przyjęli mnie smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by micha$
Ja do Wydziału Windykacji. Ale na szczęście nie będę się zajmował "fizyczną" stroną tego działu wink
W sumie to było jedyne CV jakie wysłałem. Dwa dni później byłem na rozmowie i kolejne dwa dni później przyjęli mnie smile
Też na tę pozycję aplikowałem między innymi wink

Zobaczymy co się z tego urodzi, póki co wysłałem ledwie parę CV w zeszłym tygodniu.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
[Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] tak jak z zapowiedziami hura 8 Finlandii 1L i 3 "Balantajsy" 0.7 na 6 osób grin a jutro i tak do niedzieli powtorki z rozrywki hura

Dołączył: Apr 2007
Posty: 67
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 67
Tylko pogratulować.Wypij za tych co nie moga

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Szewa,
dziwnie troche to brzmi ale 'przedstawiciel handlowy od/do sprzedazy kart kredytowych' jakos tak wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Dzis pierwszy trening w nowym klubie smile .
mam nadzieje, ze nie bede musial wieczorem pisac w temacie ''...Doceniłem jak straciłem...:('' wink

Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon, JelineK, kamel, latajaca_holenderka), 1,397 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1