|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
NBA-23.11.2004 Na dziś 10 spotakań: 1) Indiana - Boston /1:00/ 2) Washington - Toronto /1:00/ 3) Charlote - Detroit /1:00/ 4) Miami - Portland /1:30/ 5) New York - Atlanta /1:30/ 6) Minnesota - Seatle /2:00/ 7) Denver - New Jersey /3:00/ 8) Sacramento - Houston /4:00/ 9) Golden State - New Orleans /4:30/ 10) LA Lakers - Milwaukee /4:30/ Zapraszam do typowania Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Spróbuję tradycyjnie przewidzieć linie i hp i coś przytypować. Końcowe typy wieczorem: 1) Indiana - Boston 2?, un 190pkt 2) Washington - Toronto 1, ov 200pkt 3) Charlote - Detroit 2(-5,5), un 185pkt 4) Miami - Portland 1(-6,5), un 178pkt 5) New York - Atlanta 1(-9,5), ov 185pkt? 6) Minnesota - Seatle 1(-6,5), un 190pkt 7) Denver - New Jersey 1(-7,5), un 175pkt? 8) Sacramento - Houston 1(-6,5), ov 195pkt 9) Golden State - NO 1(-4,5), un 172pkt 10) LA Lakers - MIL 1(-7,5), ov 202pkt Zobaczymy co wystawią buki. Wydaje się bardzo ciekawy zestaw i nie sądzę aby gdzieś wśród handy pojawiła się 1 z przodu. Gorąco zapraszam do dyskusji KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
przeciez linie i hc juz dawno sa chocby na canbecie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
przeciez linie i hc juz dawno sa chocby na canbecie... Nie gram w Canbecie stąd ich nie znam, a jeżeli masz do nich dostęp to czy mógłbyś je przedstawić - przynajmniej raz wniósłbyś coś pożytecznego do tego forum Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
hehehe... to sie usmialem... www.canbet.com [ canbet.com] poza tym za krotko tu jestes zeby oceniac czy wnioslem cos pozytecznego do forum czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zauwaz ile osob ktore tutaj pisalo widzac co sie dzieje olalo to i woli na anglijezycznych forach sie udzielac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
hehehe... to sie usmialem... www.canbet.com [ canbet.com] poza tym za krotko tu jestes zeby oceniac czy wnioslem cos pozytecznego do forum czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zauwaz ile osob ktore tutaj pisalo widzac co sie dzieje olalo to i woli na anglijezycznych forach sie udzielac... To jest propozycja - nie mam zamiaru wymieniać się z Tobą uwagami - ale z moich obserwaci wynika że Twoje posty (przynajmniej w temaci NBA) nic nie wnoszą, przepraszam z wyjątkiem - zamieszania oczywiście i wywoływania niezdrowej atmosfery wśród uczestników. Jeżeli wielu z Twoich znajomych zmieniło to forum na inne bo uważa że jest nie przydatne - to proponuje abyś i Ty do nich dołączył. Z tego co widzę masz prostą taktykę szukania zaczepek. Nie będę jej opisywał bo nie jest to związane z tym tematem, a temat quasi też istnieje - tam właśnie możesz zacząć się udzielać - a gwarantuję znajdziesz osoby godne Ciebie i dorównujące tak poziomem jak i krzykliwością. Na tym chciałbym zakończyć naszą jałową dyskusję - która niczego (dla użytkowników) ciekawego nie wnosi. I jest propozycja - jeśli nie odpowiada Ci forma prowadzenia tematów i ogólnie schemat działu - to albo je zmień albo dostaosuj się do pozostałych Z całym szacunkiem Pozdrawiam KRAJAN PS. Proszę o wykasowanie powyższego postu po przeczytaniu go właściwe osoby, a więc za jakiś czasokres.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
jasne, czyli jesli dobrze Cie rozumiem napisanie ze linie juz dawno sa skoro Ty uwazasz ze nie ma jest wprowadzaniem niezdrowej atmosfery?? troche dziwne, ale coz... smieszy mnie na tym forum ogolnie to ze robia sie tu takie kolka wzajemnej adoracji i jesli napiszesz cos w przeciwnym kierunku lub skrytykujesz swieta krowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to juz wielkie oburzenie i lament...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 98 |
Czy ktos wie dlaczego wq ofercie Expektu nie ma meczu Denver-New Jersey ? ani innych pozycji NBA na dzis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
bo expekt to jedna z "wolniejszych" firm jesli chodzi o nba
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Przejrzałem kursy w canbecie - troszkę różnią się od wyuzdanych przezemnie (w szczególności jeżeli chodzi o linie), ale jeżeli inne buki wystawią podobne to dla mnie promocyjne wydają się: Charlotte - Detroit - un 194 Miami - Portland - un 184,5 Denver - New Jersey - un 180,5 Sacramento - Houston - ov 186 LA Lakers - Milwaukee - 1 (-5,0) Co o tym myślicie KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Krajan,ja myślę,że nie potrzeba w postach,otwierających temat podawać linii. Te i wysokości spreaduff będą i tak widoczne przy podawanych typach. Mam natmiast propozycje,by wraz z typem,podać nazwę buka.
Pozdrawiam
amkwish
PS.Gdzieś zapodziałem nożyczki:-)))
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Krajan,ja myślę,że nie potrzeba w postach,otwierających temat podawać linii. Te i wysokości spreaduff będą i tak widoczne przy podawanych typach. Mam natmiast propozycje,by wraz z typem,podać nazwę buka.
Pozdrawiam
amkwish
PS.Gdzieś zapodziałem nożyczki:-))) Ok! Gdyby to były okulary to bym Ci odpowiedział gdzie mogą być a tak....? Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
siemka wedlug mnie warto jest zagrac na boston -6 z indiana w totomixie kurs 1.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> p.s. wiadomo pacers wielkie oslabienia dla mnie kursik miodzio nic tylko grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
no ciekawe czy Boston wygra dzis z Indiana..Biorac pod uwage osłabienia gospodarzy napewno sa faworytem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Jednak nie zapominajmy o ambicji graczy Indiany, którzy zapewne podczas nieobecności ich gwiazd będą chcieli się pokazać. Wyszło im to całkiem nieźle w pojedynku z Orlando [minimalna porażka 86:83]. Poza tym Indiana miała 1 dzień odpoczynku więcej i nie musiała podróżować, bo mecz jest u nich. Może to mieć jakieś znaczenie. Z drugiej strony Boston rozegrał całkiem niezły mecz z Seattle, wygrany zresztą i to w dobrym stylu. Wg mnie no bet... Pozdrawiam Master Flamaster www.gembet.com [ gembet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301 |
Moim zdaniem Celtowie to dziś nie przepuszczą takiej szansy. Indiana przeciwko Magikom grała w 6 (!!!!).Taki mecz musi wykończyć. Nawet jeśli jakimś cudem uda im się dziś wygrać to przyszłe mecze już na pewno dostaną. Chyba, że zrobią błyskawiczne zakupy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
Zastanawiam sie dzisiaj nad meczem Washington - Toronto. Znowu ciekawy kurs na Wizards (B&W 1- 1,78) ale i przeciwnik wymagający,który udowadnia ze zawirowania i spekulacje wokół wymiany jaka prawdopodobnie ma sie odbyc wpływają mobilizyjąco na pozostałych graczy. Co do lini w tym meczu (B&W 203) to jeszcze nie wiem; pierwsza mysl to over ale moze teoria amkwisha o underowaniu sie ligi sprawdzi sie własnie w tym meczu.Słaba obrona Wizards przy zbilansowanym ataku to zapowiada duzo pkt. w tym meczu ale linia 203 moze sie jeszcze nieustabilizowała i warto poczekac do wieczorka na jakies zmiany lini.
pozdrawiam flymind
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
Mecze z udziałem Indiany ja na razie nie tykam .Tutaj scenariuszy moze byc tysiące osłabieni indianie moga wzniesc sie teraz na wyzyny swoich umiejetnosci ale równie dobrze moga wtapiac wszystko. Niech zagrają pare meczy i wtedy sie zobaczy co w trawie piszczy:)
Zastanawiam sie tylko czy moga teraz uzupełnic skład graczami na krótko-terminowych kontraktach 1-2miesiecznych bo nie wyobrazam sobie rozgrywania maeczów np. co dwa dni 6-osobowym składem. pozdr all flymind
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
jesli sie nie myle to druzyny w nba moga miec tylko 15 zawodnikow 12 w skladzie i 3 wpisanych na liste kontuzjowanych a indiana wlasnie ma juz 15 zawodnikow w kadrze wiec gdyby chciala podpisac nowe kontrakty musi zwolnic zawodnikow
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144 |
Witam. Kiedyś puszczałem kupony w STSie, ale ostatnio z buków "naziemnych" to na NBA dużo więcej kursów ma TOTO - MIX. Dziś sobie taką kombinację tam puszczam: Washington - Toronto suma pkt. poniżej 200 1,90 Pierce powyżej 24.5 pkt 1,80 Stojakovic - McGrady kl pkt 2 1,90 Bryant - Reed kl pkt 2 1,50 Minnesota - Seattle 1 1,38 Lakers - Milwaukee 1 1,48
Kurs ogólny: 19.91
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|