|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Zaczyna mi się to niepodobać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jeszcze Stda i Profa nie posciłęm z torbami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> a tutaj nowa menda sie rodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Last edited by ozeszlol; 03/01/2005 18:10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99 |
Czy ktoś wie o planach tych nowych buków niestety w Krakowie przydałaby sie taka konkurencja bo "starzy" prof, sts, toto-mix się wycwanili i nie ma na nich bata, może nowa krew cos poprawi w tym temacie. A może mi ktoś wyjaśni co z meczem Real-San Sebastian w Toto mixie ja wyrzuciłem kupon po tym jak był niby remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
W Toto-mix'ie, wynik z boiska.
Pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583 |
Juz punkt otwarty w Zabrzu na ulicy Wolnosci (kolo rossmana) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91 |
czy wiecie co się stało z tymi zakładami? czy jeszcze istnieja brak stronyWWW !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
czy wiecie co się stało z tymi zakładami? czy jeszcze istnieja brak stronyWWW !! W Tarnowie 1 punk zamknęli już jakis czas temu. Drugi był w Świcie ale niewiem czy jest. W Rzeszowie był punkt niedaleko PKP i PKS ostatnio patrze a tez juz likwidowany i remontowany pod inna działalność. Chyba zwijaja manatki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Pewnie RAFTER skończył tego buka,ale siedzi cicho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 33 |
Może to nie temat do tego działu ale,szukam kolegi Belltoma Proszę o kontakt z adresem Topola66@gazeta.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka