Jeszcze Stda i Profa nie posciłęm z torbami Jeszcze Stda i Profa nie posciłęm z torbami
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#261209 03/01/2005 18:08
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Zaczyna mi się to niepodobać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jeszcze Stda i Profa nie posciłęm z torbami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> a tutaj nowa menda sie rodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Last edited by ozeszlol; 03/01/2005 18:10.
Bonus: Unibet
#261210 08/01/2005 18:20
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
Czy ktoś wie o planach tych nowych buków niestety w Krakowie przydałaby sie taka konkurencja bo "starzy" prof, sts, toto-mix się wycwanili i nie ma na nich bata, może nowa krew cos poprawi w tym temacie. A może mi ktoś wyjaśni co z meczem Real-San Sebastian w Toto mixie ja wyrzuciłem kupon po tym jak był niby remis.

#261211 08/01/2005 20:28
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
W Toto-mix'ie, wynik z boiska.

Pozdr,

#261212 30/01/2005 09:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
Juz punkt otwarty w Zabrzu na ulicy Wolnosci (kolo rossmana)
pozdrawiam

#261213 09/10/2005 15:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
czy wiecie co się stało z tymi zakładami? czy jeszcze istnieja brak stronyWWW !!

#261214 09/10/2005 16:00
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Quote
czy wiecie co się stało z tymi zakładami? czy jeszcze istnieja brak stronyWWW !!
W Tarnowie 1 punk zamknęli już jakis czas temu. Drugi był w Świcie ale niewiem czy jest. W Rzeszowie był punkt niedaleko PKP i PKS ostatnio patrze a tez juz likwidowany i remontowany pod inna działalność. Chyba zwijaja manatki.

#261215 10/10/2005 10:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Pewnie RAFTER skończył tego buka,ale siedzi cicho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#261216 11/10/2005 08:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 33
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 33
Może to nie temat do tego działu ale,szukam kolegi Belltoma
Proszę o kontakt z adresem Topola66@gazeta.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,648 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,023
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1