|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Moje typy (kobiety) :
Bogali - Zajcewa 2 (1,80) Liu - Gwizdoń (1) (1,5) Achatowa - Gusewa (1) (1,45)
z totomixa.
Trudnop na razie o jakiekolwiek analizy, opierałem się wyłącznie o wyniki rozegranych w tym roku zawodów Pucharu Europy.
Wszystkim życzę powodzenia - Slawek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Ja dzisiaj zagram sobie typy z STSu troche przedewszystkim na wyczucie i troche na podstawie ubiegłorocznych pierwszych występów: Bjorndalen O.E. - Poiree R. 2 Gross R. - Rozhkov S. 2 Eckhoff S. - Dratchev V. 1 Sendel P. - Kruglov N 2 AKO 16.23
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Witam!! Jak najbardziej zasłużenie gratuluję typów kobiet Sławkowi - trzeba przyznać że to co pokazały dziś Rosjanki i Niemki to kosmos. Zwróćcie uwagę na świetną formę Chinek.
U mężczyzn widzę takie pary (Toto) Bjerndalen-Hanevold -1(1,30) Rozhkov-Czepikov - 1(1,45) Sendel-Wolf -1(1,60) i rodzynek Poiree-Sikora - 2(2,30) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ja również typy na podstawie wyników pucharu Europy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Podsumowanie sprintu kobiet: Co do par to nawet przyzwoicie: 10:30+ 7120 Disl, U - Chernousova, S 1.70 2.05 /1/ 10:40+ 7121 Glagow, M - Denkinger, S 1.60 2.15 /1/ 10:50+ 7123 Poiree, Liv-Grete - Bailly, S 1.75 1.95 /1/ 10:55+ 7124 Pyleva, O - Zubrilova, O 1.60 2.15 /1/ Zdecydowanie gorzej ze strzelnicą: 10:45- 7227 Glagow, M - Akhatova, A 2.10 3.45 2.90 /1/ 10:55- 7230 Pyleva, O - Bogali, A 2.35 3.10 2.75 /1/ Druga odsłona za 1,15h. Życzę powodzenia tym co typowali KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Co panowie sadzicie o takiej przymiarce w profie ? Uprasza się uprzejmie o szybkie opinie - co bym nie dostał zapalenia płuc na dobiegu przed 13.00 .....
M01 O.E.Bjoer.-Dracev 1.32 2.65 - 1 M05 Gross-Sikora 1.55 2.05 - 2 M07 Hanevold-Cepikov 1.52 2.11 - 2 M09 Rozkov-Defrasne 1.43 2.31 - 1
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Co panowie sadzicie o takiej przymiarce w profie ? Uprasza się uprzejmie o szybkie opinie - co bym nie dostał zapalenia płuc na dobiegu przed 13.00 .....
M01 O.E.Bjoer.-Dracev 1.32 2.65 - 1 M05 Gross-Sikora 1.55 2.05 - 2 M07 Hanevold-Cepikov 1.52 2.11 - 2 M09 Rozkov-Defrasne 1.43 2.31 - 1
pozdrawiam Jak dla mnie 1 i 4 typ ok "Stary norweg" potrafi celnie strzelać, a i Gross do często chybiających nie należy, a Sikorze jak wejdzie strzelanie nie powinno być źle. Mimo wszystko to 1 zawody i może być mała loterja. Zagrałbym typ 1 + 4 za jakąś symboliczną kwotę - co by mieć na jutro na browarek - i czekał na rozwój wypadków. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
hm - wszystko pieknie - tylko cholera browarek to już mam w lodówce................... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
ale zgoda - damy te dwie szczelby z motomurą rakietową i zobaczymy co z tego wyjdzie - ps - dzieki za radę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140 |
no kobiety mi sie podobały jak na 1 start Moje propozycjia to: M2--Bjoerdalen--Eckhoff--1 M6--Gross--Ryzenkov------1 M10-Rozkov--Robert-------1 ew m9-Rozkov--Defranse--1 to tyle z profika a Milenium to na wyzszy kursik polecam 5401--2 Gjelland-Hanevold 5402--2 Rozkov S. - Sikora T. 5404--2 Eckhoff S. - Andresen F.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Moje typy (mężczyźni)
Rożkov - Czepikov 1 (1,35) Krouglov - Konovalov 2 (1,95) Andresen - Eckhoff 2 (1,80)
totomix
Krouglov i Konovalov - bieg i strzelanie na tym samym poziomie, jednak Konovalov trochę szybciej strzela, również kurs ma swoje znaczenie.
Andresen - liczę na jego "strzelanie".
pozdrawiam - życzę wszystkim powodzenia
Slawek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Co panowie sadzicie o takiej przymiarce w profie ? Uprasza się uprzejmie o szybkie opinie - co bym nie dostał zapalenia płuc na dobiegu przed 13.00 .....
M01 O.E.Bjoer.-Dracev 1.32 2.65 - 1 M05 Gross-Sikora 1.55 2.05 - 2 M07 Hanevold-Cepikov 1.52 2.11 - 2 M09 Rozkov-Defrasne 1.43 2.31 - 1
pozdrawiam Ja jednak uważałbym z tym Hanevoldem - temu jak idzie to biega jak Bjoerndalen. No i poza tym jest u siebie. Ale mam nadzieję , że Ci wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Co panowie sadzicie o takiej przymiarce w profie ? Uprasza się uprzejmie o szybkie opinie - co bym nie dostał zapalenia płuc na dobiegu przed 13.00 .....
M01 O.E.Bjoer.-Dracev 1.32 2.65 - 1 M05 Gross-Sikora 1.55 2.05 - 2 M07 Hanevold-Cepikov 1.52 2.11 - 2 M09 Rozkov-Defrasne 1.43 2.31 - 1
pozdrawiam Ja jednak uważałbym z tym Hanevoldem - temu jak idzie to biega jak Bjoerndalen. No i poza tym jest u siebie. Ale mam nadzieję , że Ci wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam tylko laluchny pierwsza i czwarta poszły - reszta wyeliminowana - razem z motomurą i basta .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 187 |
M10 Rozkov-Robert 1.35 1 rozkov w formie dobrze strzela robert tez slynie zz dobrego strzelania ale bieg tragedia
M06 Gross-Ryzenkov 1.32 1 gorss czolowka biathlonu a bulgar 37 lat nie rewelacja dalby se juz chyba spokoj z biathlonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
co myslicie o tym mi sie wydaje najbardziej pewne dzis jesli ktos wie cos co ja nie wiem np ze gross bez formy itd to prosze dac znac obstawic to mam zamiar za 200zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
M10 Rozkov-Robert 1.35 1 rozkov w formie dobrze strzela robert tez slynie zz dobrego strzelania ale bieg tragedia
M06 Gross-Ryzenkov 1.32 1 gorss czolowka biathlonu a bulgar 37 lat nie rewelacja dalby se juz chyba spokoj z biathlonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
co myslicie o tym mi sie wydaje najbardziej pewne dzis jesli ktos wie cos co ja nie wiem np ze gross bez formy itd to prosze dac znac obstawic to mam zamiar za 200zl Nie chcę być uszczypliwy, ale żaden Ryżenkow nie biega w reprezentacji Bułgarii - co najwyżej Białorusi - no chyba że zmienił obywatelstwo - a jak na 37-latka biega całkiem przyzwoicie - jeżeli chodzi o niego to ze strzelaniem może mieć kłopoty. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 187 |
ok ok bialorusin pomylilo mi sie najwazniejsze ze wszystko siadlo pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
hm - wszystko pieknie - tylko cholera browarek to już mam w lodówce................... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
ale zgoda - damy te dwie szczelby z motomurą rakietową i zobaczymy co z tego wyjdzie - ps - dzieki za radę Jeżeli puściłeś 1+4 to razem będziesz miał conajmniej dwa browarki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gratulacje KRAJAN PS. (Dzisiejszy 1 dzień biatlonowych zmagań - jak dla mnie duży minusik)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Pierwsze koty ....
Panie OK, panowie KO. I pierwsze wnioski :
- u kobiet zdecydowana dominacja Niemek i Rosjanek. W tych drużynach do końca sezonu będzie toczyć się rywalizacja o nominacje olimpijskie. W sobotę zapowiada sie ciekawy bieg na dochodzenie, różnice czasowe niewielkie i wyrównana czołówka. Polki - biegowo na razie słabiutko, raczej bez szans na dobry wynik w niedzielnej sztafecie.
- mężczyźni - Bjoerdalen i reszta świata. Bieg poscigowy wygra pewnie w cuglach, nie bardzo widać kogoś, kto mógłby mu zagrozić. Sikora chyba na razie ma małe szanse na miejsce w pierwszych szóstkach, myślę że jeszcze z miesiąc i dojdzie forma biegowa.
A teraz czas na supergigant panów - pozdrawiam
Slawek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140 |
no kobiety mi sie podobały jak na 1 start Moje propozycjia to: M2--Bjoerdalen--Eckhoff--1 M6--Gross--Ryzenkov------1 M10-Rozkov--Robert-------1 ew m9-Rozkov--Defranse--1 to tyle z profika I elegancko KASA sie zgadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [color:"blue"] [/color] [color:"black"] [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Pierwsze koty ....
Panie OK, panowie KO. I pierwsze wnioski :
- u kobiet zdecydowana dominacja Niemek i Rosjanek. W tych drużynach do końca sezonu będzie toczyć się rywalizacja o nominacje olimpijskie. W sobotę zapowiada sie ciekawy bieg na dochodzenie, różnice czasowe niewielkie i wyrównana czołówka. Polki - biegowo na razie słabiutko, raczej bez szans na dobry wynik w niedzielnej sztafecie.
- mężczyźni - Bjoerdalen i reszta świata. Bieg poscigowy wygra pewnie w cuglach, nie bardzo widać kogoś, kto mógłby mu zagrozić. Sikora chyba na razie ma małe szanse na miejsce w pierwszych szóstkach, myślę że jeszcze z miesiąc i dojdzie forma biegowa.
Świete słowa - tylko się pod tym podpisać - ale trudno bedzie znaleźć obiecujące kursy na bieg pościgowy - zobaczymy - nie jest źle - sezon się rozkręca - kapitalny występ kroglouva - jak tak będzie strzelał w biegu na dochodzenie to może sporo namieszać - ale buki już chyba cholera uczulone - niemniej jak wystawią laluchne rosyjskąw parze z pioree.......... po ciekawym kursie ..hm - to trzeba będzie w portfelu zrobić remanent banknotów i to nie różowo - oliwkowych ....... pozdrawiam ps. dzieki krajan za gratulacje - ale z szampanem poczekamy na koniec tenisowych emocji .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Bjorndalen O.E. - Poiree R. 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Gross R. - Rozhkov S. 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Eckhoff S. - Dratchev V. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sendel P. - Kruglov N 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Początek tak sobie ale zawsze jakieś tam już wnioski zostały wyciągnięte.W biegu pościgowym zamieżam poszukać ciekawych 2 i zagrać to w jakims rozpisiku z dołożonym do kupy jakimś pewniakiem, bo takie zawsze w Stsie panowie wystawiają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140 |
NO I MAMY PIERWSZE ZESTAWY PAR Head-to-Head Uschi Disl (GER) 1.35 Liv Grete Poiree (NOR) 2.75 Andrea Henkel (GER) 2.00 Olga Pyleva (RUS) 1.65 Natalia Guseva (RUS) 2.00 S.Ishmouratova (RUS) 1.65 Andrea Henkel (GER) 1.90 Albina Akhatova (RUS) 1.70 Uschi Disl (GER) 3.00 Others 1.30
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|