Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 22 1 2 3 4 21 22
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Moje typy (kobiety) :

Bogali - Zajcewa 2 (1,80)
Liu - Gwizdoń (1) (1,5)
Achatowa - Gusewa (1) (1,45)

z totomixa.

Trudnop na razie o jakiekolwiek analizy, opierałem się wyłącznie o wyniki rozegranych w tym roku zawodów Pucharu Europy.

Wszystkim życzę powodzenia - Slawek

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Ja dzisiaj zagram sobie typy z STSu troche przedewszystkim na wyczucie i troche na podstawie ubiegłorocznych pierwszych występów:
Bjorndalen O.E. - Poiree R. 2
Gross R. - Rozhkov S. 2
Eckhoff S. - Dratchev V. 1
Sendel P. - Kruglov N 2
AKO 16.23

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Witam!!
Jak najbardziej zasłużenie gratuluję typów kobiet Sławkowi - trzeba przyznać że to co pokazały dziś Rosjanki i Niemki to kosmos. Zwróćcie uwagę na świetną formę Chinek.

U mężczyzn widzę takie pary (Toto)
Bjerndalen-Hanevold -1(1,30)
Rozhkov-Czepikov - 1(1,45)
Sendel-Wolf -1(1,60)
i rodzynek Poiree-Sikora - 2(2,30) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ja również typy na podstawie wyników pucharu Europy.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Podsumowanie sprintu kobiet:
Co do par to nawet przyzwoicie:
10:30+ 7120 Disl, U - Chernousova, S 1.70 2.05 /1/
10:40+ 7121 Glagow, M - Denkinger, S 1.60 2.15 /1/
10:50+ 7123 Poiree, Liv-Grete - Bailly, S 1.75 1.95 /1/
10:55+ 7124 Pyleva, O - Zubrilova, O 1.60 2.15 /1/
Zdecydowanie gorzej ze strzelnicą:
10:45- 7227 Glagow, M - Akhatova, A 2.10 3.45 2.90 /1/
10:55- 7230 Pyleva, O - Bogali, A 2.35 3.10 2.75 /1/
Druga odsłona za 1,15h. Życzę powodzenia tym co typowali
KRAJAN

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Co panowie sadzicie o takiej przymiarce w profie ?
Uprasza się uprzejmie o szybkie opinie - co bym nie dostał zapalenia płuc na dobiegu przed 13.00 .....

M01 O.E.Bjoer.-Dracev 1.32 2.65 - 1
M05 Gross-Sikora 1.55 2.05 - 2
M07 Hanevold-Cepikov 1.52 2.11 - 2
M09 Rozkov-Defrasne 1.43 2.31 - 1


pozdrawiam

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Co panowie sadzicie o takiej przymiarce w profie ?
Uprasza się uprzejmie o szybkie opinie - co bym nie dostał zapalenia płuc na dobiegu przed 13.00 .....

M01 O.E.Bjoer.-Dracev 1.32 2.65 - 1
M05 Gross-Sikora 1.55 2.05 - 2
M07 Hanevold-Cepikov 1.52 2.11 - 2
M09 Rozkov-Defrasne 1.43 2.31 - 1


pozdrawiam
Jak dla mnie 1 i 4 typ ok
"Stary norweg" potrafi celnie strzelać, a i Gross do często chybiających nie należy, a Sikorze jak wejdzie strzelanie nie powinno być źle. Mimo wszystko to 1 zawody i może być mała loterja. Zagrałbym typ 1 + 4 za jakąś symboliczną kwotę - co by mieć na jutro na browarek - i czekał na rozwój wypadków.
Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
hm - wszystko pieknie - tylko cholera browarek to już mam w lodówce................... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

ale zgoda - damy te dwie szczelby z motomurą rakietową i zobaczymy co z tego wyjdzie -
ps - dzieki za radę

Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
no kobiety mi sie podobały jak na 1 start
Moje propozycjia to:
M2--Bjoerdalen--Eckhoff--1
M6--Gross--Ryzenkov------1
M10-Rozkov--Robert-------1
ew m9-Rozkov--Defranse--1 to tyle z profika
a Milenium to na wyzszy kursik polecam
5401--2 Gjelland-Hanevold
5402--2 Rozkov S. - Sikora T.
5404--2 Eckhoff S. - Andresen F.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Moje typy (mężczyźni)

Rożkov - Czepikov 1 (1,35)
Krouglov - Konovalov 2 (1,95)
Andresen - Eckhoff 2 (1,80)

totomix

Krouglov i Konovalov - bieg i strzelanie na tym samym poziomie, jednak Konovalov trochę szybciej strzela, również kurs ma swoje znaczenie.

Andresen - liczę na jego "strzelanie".

pozdrawiam - życzę wszystkim powodzenia

Slawek

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
Co panowie sadzicie o takiej przymiarce w profie ?
Uprasza się uprzejmie o szybkie opinie - co bym nie dostał zapalenia płuc na dobiegu przed 13.00 .....

M01 O.E.Bjoer.-Dracev 1.32 2.65 - 1
M05 Gross-Sikora 1.55 2.05 - 2
M07 Hanevold-Cepikov 1.52 2.11 - 2
M09 Rozkov-Defrasne 1.43 2.31 - 1


pozdrawiam

Ja jednak uważałbym z tym Hanevoldem - temu jak idzie to biega jak Bjoerndalen. No i poza tym jest u siebie.

Ale mam nadzieję , że Ci wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Quote
Co panowie sadzicie o takiej przymiarce w profie ?
Uprasza się uprzejmie o szybkie opinie - co bym nie dostał zapalenia płuc na dobiegu przed 13.00 .....

M01 O.E.Bjoer.-Dracev 1.32 2.65 - 1
M05 Gross-Sikora 1.55 2.05 - 2
M07 Hanevold-Cepikov 1.52 2.11 - 2
M09 Rozkov-Defrasne 1.43 2.31 - 1


pozdrawiam

Ja jednak uważałbym z tym Hanevoldem - temu jak idzie to biega jak Bjoerndalen. No i poza tym jest u siebie.

Ale mam nadzieję , że Ci wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

tylko laluchny pierwsza i czwarta poszły - reszta wyeliminowana - razem z motomurą i basta .

Dołączył: Sep 2004
Posty: 187
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 187
M10 Rozkov-Robert 1.35 1 rozkov w formie dobrze strzela robert tez slynie zz dobrego strzelania ale bieg tragedia

M06 Gross-Ryzenkov 1.32 1 gorss czolowka biathlonu a bulgar 37 lat nie rewelacja dalby se juz chyba spokoj z biathlonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

co myslicie o tym mi sie wydaje najbardziej pewne dzis
jesli ktos wie cos co ja nie wiem np ze gross bez formy itd to prosze dac znac obstawic to mam zamiar za 200zl

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
M10 Rozkov-Robert 1.35 1 rozkov w formie dobrze strzela robert tez slynie zz dobrego strzelania ale bieg tragedia

M06 Gross-Ryzenkov 1.32 1 gorss czolowka biathlonu a bulgar 37 lat nie rewelacja dalby se juz chyba spokoj z biathlonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

co myslicie o tym mi sie wydaje najbardziej pewne dzis
jesli ktos wie cos co ja nie wiem np ze gross bez formy itd to prosze dac znac obstawic to mam zamiar za 200zl
Nie chcę być uszczypliwy, ale żaden Ryżenkow nie biega w reprezentacji Bułgarii - co najwyżej Białorusi - no chyba że zmienił obywatelstwo - a jak na 37-latka biega całkiem przyzwoicie - jeżeli chodzi o niego to ze strzelaniem może mieć kłopoty.
Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Sep 2004
Posty: 187
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 187
ok ok bialorusin pomylilo mi sie najwazniejsze ze wszystko siadlo pozdrawiam

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
hm - wszystko pieknie - tylko cholera browarek to już mam w lodówce................... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

ale zgoda - damy te dwie szczelby z motomurą rakietową i zobaczymy co z tego wyjdzie -
ps - dzieki za radę
Jeżeli puściłeś 1+4 to razem będziesz miał conajmniej dwa browarki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gratulacje
KRAJAN
PS. (Dzisiejszy 1 dzień biatlonowych zmagań - jak dla mnie duży minusik)

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Pierwsze koty ....

Panie OK, panowie KO. I pierwsze wnioski :

- u kobiet zdecydowana dominacja Niemek i Rosjanek. W tych drużynach do końca sezonu będzie toczyć się rywalizacja o nominacje olimpijskie. W sobotę zapowiada sie ciekawy bieg na dochodzenie, różnice czasowe niewielkie i wyrównana czołówka. Polki - biegowo na razie słabiutko, raczej bez szans na dobry wynik w niedzielnej sztafecie.

- mężczyźni - Bjoerdalen i reszta świata. Bieg poscigowy wygra pewnie w cuglach, nie bardzo widać kogoś, kto mógłby mu zagrozić. Sikora chyba na razie ma małe szanse na miejsce w pierwszych szóstkach, myślę że jeszcze z miesiąc i dojdzie forma biegowa.

A teraz czas na supergigant panów - pozdrawiam

Slawek

Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
Quote
no kobiety mi sie podobały jak na 1 start
Moje propozycjia to:
M2--Bjoerdalen--Eckhoff--1
M6--Gross--Ryzenkov------1
M10-Rozkov--Robert-------1
ew m9-Rozkov--Defranse--1 to tyle z profika

I elegancko KASA sie zgadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [color:"blue"] [/color] [color:"black"] [/color]

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Pierwsze koty ....

Panie OK, panowie KO. I pierwsze wnioski :

- u kobiet zdecydowana dominacja Niemek i Rosjanek. W tych drużynach do końca sezonu będzie toczyć się rywalizacja o nominacje olimpijskie. W sobotę zapowiada sie ciekawy bieg na dochodzenie, różnice czasowe niewielkie i wyrównana czołówka. Polki - biegowo na razie słabiutko, raczej bez szans na dobry wynik w niedzielnej sztafecie.

- mężczyźni - Bjoerdalen i reszta świata. Bieg poscigowy wygra pewnie w cuglach, nie bardzo widać kogoś, kto mógłby mu zagrozić. Sikora chyba na razie ma małe szanse na miejsce w pierwszych szóstkach, myślę że jeszcze z miesiąc i dojdzie forma biegowa.

Świete słowa - tylko się pod tym podpisać - ale trudno bedzie znaleźć obiecujące kursy na bieg pościgowy - zobaczymy - nie jest źle - sezon się rozkręca -
kapitalny występ kroglouva - jak tak będzie strzelał w biegu na dochodzenie to może sporo namieszać - ale buki już chyba cholera uczulone - niemniej jak wystawią laluchne rosyjskąw parze z pioree.......... po ciekawym kursie ..hm - to trzeba będzie w portfelu zrobić remanent banknotów i to nie różowo - oliwkowych .......
pozdrawiam
ps. dzieki krajan za gratulacje - ale z szampanem poczekamy na koniec tenisowych emocji .

Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Quote
Bjorndalen O.E. - Poiree R. 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Gross R. - Rozhkov S. 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Eckhoff S. - Dratchev V. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sendel P. - Kruglov N 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Początek tak sobie ale zawsze jakieś tam już wnioski zostały wyciągnięte.W biegu pościgowym zamieżam poszukać ciekawych 2 i zagrać to w jakims rozpisiku z dołożonym do kupy jakimś pewniakiem, bo takie zawsze w Stsie panowie wystawiają.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
NO I MAMY PIERWSZE ZESTAWY PAR
Head-to-Head
Uschi Disl (GER) 1.35 Liv Grete Poiree (NOR) 2.75
Andrea Henkel (GER) 2.00 Olga Pyleva (RUS) 1.65
Natalia Guseva (RUS) 2.00 S.Ishmouratova (RUS) 1.65
Andrea Henkel (GER) 1.90 Albina Akhatova (RUS) 1.70
Uschi Disl (GER) 3.00 Others 1.30

Strona 2 z 22 1 2 3 4 21 22

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11), 1,635 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1