|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Głównie z baithlonworld, ale mam tez swoje.
Ad sztafety kobiet - dziwne, ale wychodzi mi, że trzecie mogą być Chinki. Trochę balaganu robi im Hou z 60% strzelaniem, ale ona będzie ostatnia. No sam w to nie wierzę....
pozdrawiam niezmiennie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
M58 Rozkov-Bergman 1.35 2.55 + M63 Akhatova-M.Ponza 1.45 2.25 (1) + M67 Pyleva-Tjorhom 1.23 3.1 (1) +
Poczatek sezonu dosć udany:) Szkoda tylko ze narazie nasi są bez formy ale zobaczymy jak to będzie dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Witam
W BAW Rosja -Norwegia 1,40 na Rosję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> . Dla mnie 10/10. Na zwycięstwo Rosji 1,90 - tez się skuszę. U mężczyzn - Norwegia win - 2,50. Startują bez Andresena, a to spore wzmocnienie w drużynie. Mozna to delikatnie zagrać.
Tyle na razie, czekam na naszych magików od kursów.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Sts 'odpalił" pierwszy
1359 10:30 Rosja - Niemcy 1.55 2.05 1361 10:30 Chiny - Włochy 1.45 2.30
hm - spodziewałem się trochę więcej na rosjanki - ale niestety widać ,ze analitycy z sts-u czytają cholera Savku twoje posty - dubel o dużych szansach ( jedynki ofkors) ale poczekamy - moze jakiś idiotyzm wymyślą ich koledzy z profa i mixa....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Znalazłem perełkę e Expekcie (choć nie mam tam konta).
Białoruś - Szwecja 2 2,60. Białorusini bez Valiulina, fatalnie biegają w tym roku, strzelanie też takie sobie. U Szwedów dwie niespodzianki : Borjesson, który nie pokazał sie w Beitostolnen, oraz strzelanie Ferrego. Za średnią stawkę warto to zagrać
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Znalazłem perełkę e Expekcie (choć nie mam tam konta).
Białoruś - Szwecja 2 2,60. Białorusini bez Valiulina, fatalnie biegają w tym roku, strzelanie też takie sobie. U Szwedów dwie niespodzianki : Borjesson, który nie pokazał sie w Beitostolnen, oraz strzelanie Ferrego. Za średnią stawkę warto to zagrać
pozdrawiam w toto szwedzi @2.3 - trzeba chyba umyć zęby i ruszyć dupsko.......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
toto
4321 ROSJA-FRANCJA KL1 BIATLON-4X7,5km 1.65 --- 1.95 4322 NORWEGIA-NIEMCY KL1 BIATLON-4X7,5km 1.55 --- 2.10 4324 BIAŁORUŚ-SZWECJA KL1 BIATLON-4X7,5km 1.45 --- 2.30
ros,norw + swe - damy to 4/10 - tripelek - zobaczymy ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
mozna w mixie postawićna jednym zakładzie na to samo państwo ??????????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 79 |
myslicie ze u pan Norwegia - Bialorus 1.35 [2.60] (sts) dwojeczka jest malo prawdopodobna? czasy mialy podobne...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Moje typy :
Kobiety :
sts Rosja - Niemcy 1 (1,55) Chiny - Włochy 1 (1,45) Francja - Czechy 1 (1,35)
z mężczyzn na razie w toto
Białoruś - Szwecja 2 (2,30) - singiel
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334 |
Nie znam sie na tym ale zauwazylem: Francja - Białoruś w toto 1,65 na 1 a w B&W 1,25, to znaczy, ze warto zagrac? Prosze o szybka odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
myslicie ze u pan Norwegia - Bialorus 1.35 [2.60] (sts) dwojeczka jest malo prawdopodobna? czasy mialy podobne... Oczywiście, że prawdopodobna - kurs jest zdecydowanie przeszacowany. Problem to strzelanie Białorusinek - podobnie jak u mężczyzn wygląda to fatalnie. Ale na pewno nie zagrałbym tu jedynki. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
czesc wierze W NIEMIECKA SOLIDNOSC U KOBIET I POWINNY PYKNAC ROSJANKI GLAGOW-DISEL ZOBACZYMY JAK BEDZIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334 |
Nie znam sie na tym ale zauwazylem: Francja - Białoruś w toto 1,65 na 1 a w B&W 1,25, to znaczy, ze warto zagrac? Prosze o szybka odpowiedz. panowie znawcy, prosze, bo nie mam za duzo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Czy jesteś pewny , że ten zakład dotyczy mężczyzn bo godz. podana to 10:30, a więc chyba kobiety?
z mężczyzn na razie w toto
Białoruś - Szwecja 2 (2,30) - singiel
pozdrawiam [/quote]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Nie znam sie na tym ale zauwazylem: Francja - Białoruś w toto 1,65 na 1 a w B&W 1,25, to znaczy, ze warto zagrac? Prosze o szybka odpowiedz. panowie znawcy, prosze, bo nie mam za duzo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Powiedz mi, co zrobi Peretto na pierwszej zmianie, to powiem Ci czy warto. Dla mnie no bet. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Czy jesteś pewny , że ten zakład dotyczy mężczyzn bo godz. podana to 10:30, a więc chyba kobiety?
z mężczyzn na razie w toto
Białoruś - Szwecja 2 (2,30) - singiel
pozdrawiam [/quote] Wiem, wiem, jest pomyłka w godzinach rozpoczęcia zawodów. Popatrz na dystans - 4 x 7,5 km biegna mężczyźni. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334 |
Nie znam sie na tym ale zauwazylem: Francja - Białoruś w toto 1,65 na 1 a w B&W 1,25, to znaczy, ze warto zagrac? Prosze o szybka odpowiedz. panowie znawcy, prosze, bo nie mam za duzo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Powiedz mi, co zrobi Peretto na pierwszej zmianie, to powiem Ci czy warto. Dla mnie no bet. pozdrawiam ok to odpuszczam. Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
u mężczyzn w toto nie ma takiej pary jak Francja - Białoruś... W toto bardzo dziś namieszali, zobaczylem kursy Rosja - Norwegia 1,65 na Rosje (bieg o godz 10 czyli kobiety) na 1 rano i szybko pobiegłem zagraćza 250zl, dobrze ze podszedlem potem do tablicy kursowej bo okazalo sie ze na 10 toto zaplanowal mężczyzn buhahahaha, wkurzylem sie niesamowicie, ale patrze a na bieg koniet (o 12:15 buhahahha) mają parę Norwegia - Rosja 1,8 1,8 no to ja ide postawic te 250 na Rosjanki a tam kurs 1,17... Kobitka w szoku bo 10 minut temu wydrukowala oferte a tu takie roznice... to samo z para Norwegia - Niemcy 1,7 1,9 na Niemki jużbuylo 1,3...
Ciekawe czy ktos sie zalapal za grubsza kase na takie kursy piekne
Last edited by ryf; 05/12/2004 09:33.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|