Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 22 1 2 3 4 5 6 21 22
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Głównie z baithlonworld, ale mam tez swoje.

Ad sztafety kobiet - dziwne, ale wychodzi mi, że trzecie mogą być Chinki. Trochę balaganu robi im Hou z 60% strzelaniem, ale ona będzie ostatnia. No sam w to nie wierzę....

pozdrawiam niezmiennie

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
M58 Rozkov-Bergman 1.35 2.55 +
M63 Akhatova-M.Ponza 1.45 2.25 (1) +
M67 Pyleva-Tjorhom 1.23 3.1 (1) +

Poczatek sezonu dosć udany:) Szkoda tylko ze narazie nasi są bez formy ale zobaczymy jak to będzie dalej.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Witam

W BAW Rosja -Norwegia 1,40 na Rosję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> . Dla mnie 10/10.
Na zwycięstwo Rosji 1,90 - tez się skuszę.
U mężczyzn - Norwegia win - 2,50. Startują bez Andresena, a to spore wzmocnienie w drużynie. Mozna to delikatnie zagrać.

Tyle na razie, czekam na naszych magików od kursów.

pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Sts 'odpalił" pierwszy

1359 10:30 Rosja - Niemcy 1.55 2.05
1361 10:30 Chiny - Włochy 1.45 2.30

hm - spodziewałem się trochę więcej na rosjanki - ale niestety widać ,ze analitycy z sts-u czytają cholera Savku twoje posty - dubel o dużych szansach ( jedynki ofkors) ale poczekamy - moze jakiś idiotyzm wymyślą ich koledzy z profa i mixa....

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Znalazłem perełkę e Expekcie (choć nie mam tam konta).

Białoruś - Szwecja 2 2,60. Białorusini bez Valiulina, fatalnie biegają w tym roku, strzelanie też takie sobie. U Szwedów dwie niespodzianki : Borjesson, który nie pokazał sie w Beitostolnen, oraz strzelanie Ferrego. Za średnią stawkę warto to zagrać

pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Znalazłem perełkę e Expekcie (choć nie mam tam konta).

Białoruś - Szwecja 2 2,60. Białorusini bez Valiulina, fatalnie biegają w tym roku, strzelanie też takie sobie. U Szwedów dwie niespodzianki : Borjesson, który nie pokazał sie w Beitostolnen, oraz strzelanie Ferrego. Za średnią stawkę warto to zagrać

pozdrawiam

w toto szwedzi @2.3 - trzeba chyba umyć zęby i ruszyć dupsko.......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
toto

4321 ROSJA-FRANCJA KL1 BIATLON-4X7,5km 1.65 --- 1.95
4322 NORWEGIA-NIEMCY KL1 BIATLON-4X7,5km 1.55 --- 2.10
4324 BIAŁORUŚ-SZWECJA KL1 BIATLON-4X7,5km 1.45 --- 2.30

ros,norw + swe - damy to 4/10 - tripelek - zobaczymy ..

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
perelki to sa w toto

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
mozna w mixie postawićna jednym zakładzie na to samo państwo ??????????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />??

Dołączył: Dec 2004
Posty: 79
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 79
myslicie ze u pan
Norwegia - Bialorus 1.35 [2.60] (sts) dwojeczka jest malo prawdopodobna? czasy mialy podobne...

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Moje typy :

Kobiety :

sts
Rosja - Niemcy 1 (1,55)
Chiny - Włochy 1 (1,45)
Francja - Czechy 1 (1,35)

z mężczyzn na razie w toto

Białoruś - Szwecja 2 (2,30) - singiel


pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334
Nie znam sie na tym ale zauwazylem: Francja - Białoruś w toto 1,65 na 1 a w B&W 1,25, to znaczy, ze warto zagrac? Prosze o szybka odpowiedz.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
myslicie ze u pan
Norwegia - Bialorus 1.35 [2.60] (sts) dwojeczka jest malo prawdopodobna? czasy mialy podobne...

Oczywiście, że prawdopodobna - kurs jest zdecydowanie przeszacowany. Problem to strzelanie Białorusinek - podobnie jak u mężczyzn wygląda to fatalnie. Ale na pewno nie zagrałbym tu jedynki.

pozdrawiam

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
czesc wierze W NIEMIECKA SOLIDNOSC U KOBIET I POWINNY PYKNAC ROSJANKI GLAGOW-DISEL ZOBACZYMY JAK BEDZIE

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334
Quote
Nie znam sie na tym ale zauwazylem: Francja - Białoruś w toto 1,65 na 1 a w B&W 1,25, to znaczy, ze warto zagrac? Prosze o szybka odpowiedz.
panowie znawcy, prosze, bo nie mam za duzo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Czy jesteś pewny , że ten zakład dotyczy mężczyzn bo godz. podana to 10:30, a więc chyba kobiety?

z mężczyzn na razie w toto

Białoruś - Szwecja 2 (2,30) - singiel


pozdrawiam [/quote]

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
Quote
Nie znam sie na tym ale zauwazylem: Francja - Białoruś w toto 1,65 na 1 a w B&W 1,25, to znaczy, ze warto zagrac? Prosze o szybka odpowiedz.
panowie znawcy, prosze, bo nie mam za duzo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Powiedz mi, co zrobi Peretto na pierwszej zmianie, to powiem Ci czy warto. Dla mnie no bet.

pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
Czy jesteś pewny , że ten zakład dotyczy mężczyzn bo godz. podana to 10:30, a więc chyba kobiety?

z mężczyzn na razie w toto

Białoruś - Szwecja 2 (2,30) - singiel


pozdrawiam
[/quote]

Wiem, wiem, jest pomyłka w godzinach rozpoczęcia zawodów. Popatrz na dystans - 4 x 7,5 km biegna mężczyźni.

pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,334
Quote
Quote
Quote
Nie znam sie na tym ale zauwazylem: Francja - Białoruś w toto 1,65 na 1 a w B&W 1,25, to znaczy, ze warto zagrac? Prosze o szybka odpowiedz.
panowie znawcy, prosze, bo nie mam za duzo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Powiedz mi, co zrobi Peretto na pierwszej zmianie, to powiem Ci czy warto. Dla mnie no bet.

pozdrawiam
ok to odpuszczam. Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
u mężczyzn w toto nie ma takiej pary jak Francja - Białoruś...
W toto bardzo dziś namieszali, zobaczylem kursy Rosja - Norwegia 1,65 na Rosje (bieg o godz 10 czyli kobiety) na 1 rano i szybko pobiegłem zagraćza 250zl, dobrze ze podszedlem potem do tablicy kursowej bo okazalo sie ze na 10 toto zaplanowal mężczyzn buhahahaha, wkurzylem sie niesamowicie, ale patrze a na bieg koniet (o 12:15 buhahahha) mają parę
Norwegia - Rosja 1,8 1,8 no to ja ide postawic te 250 na Rosjanki a tam kurs 1,17... Kobitka w szoku bo 10 minut temu wydrukowala oferte a tu takie roznice...
to samo z para Norwegia - Niemcy 1,7 1,9 na Niemki jużbuylo 1,3...

Ciekawe czy ktos sie zalapal za grubsza kase na takie kursy piekne

Last edited by ryf; 05/12/2004 09:33.
Strona 4 z 22 1 2 3 4 5 6 21 22

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, ElNinho[mmdea]), 2,876 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,843
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1