i wbrew opinii wpisanych wcześniej z..."> i wbrew opinii wpisanych wcześniej z...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 22 1 2 3 4 5 6 7 21 22
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
po dzisiejszej porannej wypłacie można zaszaleć... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
i wbrew opinii wpisanych wcześniej zgrałem lekko niemki, patrząc na formę w obecnych zawodach oraz ilość zawodniczek w każdej z drużyn w pierwszej pietnastce rozegranych biegów szanse można ocenić 50-50,

Rosja - Niemcy 2.05
Norwegia - Bialorus 1.35
Francja - Czechy 1.35

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />to tylko biathlon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
pokazał o tym dobitnie wczorajszy bieg Bjoerndalen'a

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
[quote]u mężczyzn w toto nie ma takiej pary jak Francja - Białoruś...

to dotyczy kobiet

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Chinki ....

Pisałem wcześniej o Hou i skuteczności stzreleckiej. Przed ostatnia zmianą miała ponad minute przewagi i ... przegrała o pól minuty. Trafiła 6 na 16 strzałów.

Chinom gratulujemy Hou !

Ale i tak do przodu, dzięki Rosjankom.

pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 79
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 79
piekny bieg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
tylko cos bialorusinki zaszalały tak ze do mety nie bylo ich widac...
ps: ma ktos gdzies w statystykach ktorej zawodniczce kiedy przypada okres? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by root; 05/12/2004 10:51.
Dołączył: May 2003
Posty: 1,055
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,055
hej! gdzie sprawdzic w jakim skladzie ijakiej kolejnosci biegna norwegowie i niecmy. dzieki

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
toto

4321 ROSJA-FRANCJA KL1 BIATLON-4X7,5km 1.65 --- 1.95
4322 NORWEGIA-NIEMCY KL1 BIATLON-4X7,5km 1.55 --- 2.10
4324 BIAŁORUŚ-SZWECJA KL1 BIATLON-4X7,5km 1.45 --- 2.30

ros,norw + swe - damy to 4/10 - tripelek - zobaczymy ..

najpierw na trzeciej zmianie prezent szwedom zrobił białorusin ( 2 rundki ) - no ale że szwedzi honorowy naród........... to oddali na ostatniej zmianie....................tragiczna postać - trudno - czekamy do czwartku.

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
[/quote]

najpierw na trzeciej zmianie prezent szwedom zrobił białorusin ( 2 rundki ) - no ale że szwedzi honorowy naród........... to oddali na ostatniej zmianie....................tragiczna postać - trudno - czekamy do czwartku.

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> [/quote]

Bałem się strzelania Ferrego, o czym zresztą napisałem i, niestety odstawił to, co u niego bywa norma. Zwróciłbym uwagę na jedną rzecz : Szwedzi wygrali pierwszą zmianę i byli trzeci w trzeciej. Zawalili ci, którzy mogli zawalić, czyli Borjesson i Ferry.

Ale Rosjanki i Norwegowie wygrali (odp. 1,90 i 2,50), nie jest źle.

To Onda : juz wiesz, dlacsego trener Rosjanek wystawił Zaitsevą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No ale możemy mu tylko podziekować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />Tak sobie myśle, że jak wystartowałyby po dwie sztafety Rosjanek i Niemek, to walczyłyby ze sobą.

Chinom gratulujemy Hou <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946

To Slavku - w sumie szczerze mówiąc trudno zrozumieć radzieckich trenerów - heheh - ale dzisiaj na ich wyszło i dibrze - natomiast krótko chcę się podzielic spostrzeżeniami z porannej wizyty w mixie .

Chodzi o kursy na pary kobiet ros-nor i ger - nor , które wynosiły ( jeżeli dobrze pamiętam ) @1.8 i @1.7 przy porazkach norweżek - jak to zobaczyłem to już nie zdążyłem nic schreibnąć tylko szybko pomknąłem - niestety o około 4 minuty za póżno ! ( jeżeli rysiu z totomixa nie kłamał ) - zmienili je na @1.2 i @1.17 - komentarz zbyteczny .byłem około 10.15 - czyli szczęśliwcy mieli tylko 15 minut na "dobawienie" - następnym razem trzeba będzie cholera pod drzwiami stanąć równo z gongiem .....
Szkoda tych kursów - tym bardziej ,że po 2 razy kraje mozna łączyć - dzisiaj na jednym kuponie miałem norge-biał 1 i norge- ger 1 ( panowie ) i ok - chociaż kursy też spadły - ale tutaj na zdarzenie o 0,1 a nie taki kosmos jak u babek - podejrzewam ,że po dzisiejszym dniu ich analityk od biathlonu dostanie smutny papier jutro rano do podpisu .

Sezon dopiero się zaczął - ale nie powinno być źle ..
pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Niezle szopki odchodzily wczoraj na strzelnicy .Nie wiem czy eurosport to tez pokazal (ja ogladalem na niemieckim ZDF).Podczas sztafet pan na jednym ze strzelan zawodniczka centralnie trafila w "krazek" typowa "dziesiatka" , ale ten niestety ani drgnal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> na szczescie byla to jedna ze sztafet juz nie liczacych sie w czolowce.Ciekawe czy biedaczka strzelala do skutku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />runde karna miala jak w banku.Z kolei podczas biegu panow na strzelnicy jest kilku zawodnikow stoja na stanowiskach i strzelaja ,ale jednemu cos nie pasuje cos gestykuluje macha w kierunku organizatorow.Jak sie okazalo maszyna z krazkami nie byla "wyzerowana"dopiero po kilkunastu sekundach podbiegl ktos do niego i nakazal zmienic stanowisko. Dla mnie skandal . Nie widzialem ile koles zestrzelil ,ale chyba nie bylo najlepiej bo adrenalinka po takim czyms mu na pewno skoczyla.Niebieski kombinezon to byl chyba Fin .Jeszcze jedna kontrowersyjna sytuacje udalo sie wychwycic niemieckim operatorom mianowicie na ostatniej zmianie pierwsze strzelanie Rozkova do mniejszego krazka 4.5cm .Jeden z pociskow chybil co najmniej o 2 cm jednak zapadka opadla .Na szczescie takze to zdarzenie nie wypaczylo jakos powazniej wynikow bo Rosjanie wyraznie przegrali z Niemcami .Takze nad czwarta sztafeta mieli spora przewage.Ciekawe co zrobili by organizatorzy gdyby np. Rosjanie wyprzedzili Niemcow na mecie o kilka sekund ,a ci drudzy zlozyli by protest ????? Mam nadzieje, ze wyniki nastepnych zawodow beda uzaleznione tylko i wylacznie od formy zawodnikow ,a nie tego typu "niespodzianek".

Dołączył: Dec 2004
Posty: 79
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 79
Quote
Niezle szopki odchodzily wczoraj na strzelnicy...
to akurat nie jest nic nowego czasem zdaza sie nawet na pucharze swiata. A na mniejszych zawodach typu puchar polski to jest chleb powszedni...

Last edited by root; 07/12/2004 13:01.
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912

Od jutra kolejne zawody w Holmenkollen, program:

HOLMENKOLLEN - NOR 09.12.04 - 12.12.04
09.12.04 10:30 Individual Women, 13:15 Individual Men
10.12.04 13:15 Sprint Women
11.12.04 12:00 Sprint Men
12.12.04 11:00 Pursuit Women, 13:00 Pursuit Men

Na początek od razu ciężka próba w biegach indywidualnych. Chociaż do startu pozostało tylko kilkanaście godzin jak na razie Unibet postarał się o ofertę, ja czekam na naszych naziemnych analityków

15 km kobiety

10:25 1612 Akhatova, A - Ischmouratova, S 1.60 2.15
10:25 1613 Bogali, A - Bailly, S 1.72 2.00
10:25 1614 Disl, U - Poiree, Liv-Grete 1.72 2.00
10:25 1615 Henkel, A - Tjörhom, L 1.72 2.00
10:25 1616 Pyleva, O - Glagow, M 1.75 1.95
10:25 1617 Wilhelm, K - Denkinger, S 1.90 1.80
10:25 1618 Zubrilova, O - Liu, X 1.95 1.75

20 km mężczyźni

13:10 1444 Andresen, F - Defranse, V 2.05 1.67
13:10 1445 Bergman, C-J - Cannard, F 1.55 2.30
13:10 1446 Bjoerndalen, O-E - Fischer, S 1.50 2.40
13:10 1447 Gjelland, E - Sikora, T 1.72 2.00
13:10 1448 Gross, R - Poiree, Raphael 2.00 1.72
13:10 1449 Hanevold, H - Rozhkov, S 2.00 1.72
13:10 1450 Krouglov, N - Eckhoff, S 1.65 2.10

#261308 08/12/2004 21:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 79
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 79
Tak betAndWin ocenia szanse poszczegolnych zawodnikow:

Womens 15km individual Holmenkollen - Norway - 10:30
Winner
Olga Pyleva (RUS) 5.00
Uschi Disl (GER) 5.50
Others 6.00
Liv Grete Poiree (NOR) 6.50
Albina Akhatova (RUS) 7.00
Martina Glagow (GER) 8.00
Svetlana Ishmouratova (RUS) 12.00
Anna Bogali (RUS) 12.00
Sandrine Bailly (FRA) 15.00
Olga Zaitseva (RUS) 15.00
Andrea Henkel (GER) 15.00
Olena Zubrilova (BLR) 17.00
Natalia Guseva (RUS) 21.00
Katja Beer (GER) 21.00
Gro Istad-Kristiansen (NOR) 25.00

Mens 20km Individual Holmenkollen - Norway - 13:15
Winner
Others 2.75
Raphael Poiree (FRA) 4.75
Ole Einar Bjoerndalen (NOR) 5.50
Ricco Gross (GER) 8.00
Sven Fischer (GER) 11.00
Nikolai Krouglov (RUS) 13.00
Halvard Hanevold (NOR) 13.00
Stian Eckhoff (NOR) 17.00
Sergei Rozhkov (RUS) 17.00
Vincent Defrasne (FRA) 17.00
Tomasz Sikora (POL) 21.00
Sergei Tchepikov (RUS) 21.00
Vyacheslav Derkach (UKR) 25.00
Oleg Ryzhenkov (BLR) 25.00
Peter Sendel (GER) 34.00


A w expekcie parki:

10:25 Uschi Disl - Olga Pyleva 2.05 1.70
10:25 Albina Akhatova - Martina Glagow 1.95 1.80
10:25 Xianying Liu - Liv Grete Poiree 2.45 1.50
10:25 Svetlana Ishmouratova - Linda Tjørhom 1.55 2.35
10:25 Anna Bogali - Andrea Henkel 1.70 2.05
10:25 Katja Beer - Michela Ponza 1.75 2.00
10:25 Sandrine Bailly - Kati Wilhelm 1.65 2.15
10:25 Ekatarina Dafovska - Olga Zaitseva 2.25 1.60

Ze nie mam tak konta to i tak czekam na esteesa i profka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#261309 08/12/2004 22:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
zdecydujcie czy jedziemy z tematami tak jak w zeszlym sezonie Biathlon cz.1, cz.2 itd., czy co tydzien nowy temat dla zawodow w nastepnej miejscowosci

#261310 08/12/2004 22:36
Dołączył: Dec 2004
Posty: 79
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 79
Quote
zdecydujcie czy jedziemy z tematami tak jak w zeszlym sezonie Biathlon cz.1, cz.2 itd., czy co tydzien nowy temat dla zawodow w nastepnej miejscowosci
po co zakladac co tydzien nowy topic. w tym dziale jest tak malo innych topicow ze jeszcze zeszloroczny jest na glownej stronie dzialowej i nie potrzeba robić "up'ów", a jakby zakladac co tydzien nowy to sie tylko zrobi bajzel, jeszcze jakby do tego 'skoczkowie' co tydzien swoj topic zakladali to juz wogole byloby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
zaraz jeszcze po glowie dostane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> stypa zalozyl temat na zawody biathlonowe w Holmenkollen i dlatego pytalem sie, ktora forme wolicie; jedni w jednym temacie, inni w drugim tak nie bedzie, bo to nie ma sensu

Dołączył: Dec 2004
Posty: 79
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 79
ale sie cackasz, mod jest o tego zeby 1) bylo tak jak on chce 2) zeby nie bylo graciarni na forum. Skoro sie pytasz jak ma byc, to nastepne 15 odp bedzie o tym kto jak chce a nie o biatlonie. A skoro jestes tu modem [chyba] to powinienies albo wywalic tamtem watek [no i przekopiowac tamta wiadomosc tutaj] albo zamknac ten temat zeby kontynuowac tamtem. Ktora opcje wybrac to juz sam sie powinien pomyslec. Tam gdzie ja modem jestem system autorytarny sprawdza sie w 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
oj trzymania mocna lapa forum mnie uczyc nie trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> chce wam dac prawo wyboru, zeby bylo tak jak chcecie i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a kiedy nadchodzi chwila, gdy mam byc bezwzglednym modem to takim jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
hmm wydaje mi sie ze lepsze jest to obecne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mozna sprawdzic latwo oferty z poprzednich zawodow, typki i ich podsumowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A takto bedzie porozrzucane, jednak to tylko moje zdanie

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
też jestem za utrzymaniem tematu w całości (borąc pod uwage funkcjonalność obecnego forum), co innego gdyby temat miał juz np 20 podstron wtedy mozna by pomysleć o założeniu nowego

a w nawiązaniu jutrzejszego biegu, myślę że można będzie zagrać przeciwko Disl zwłaszcza z tak mocnymi rywalkami jak Pylewa
(Uschi Disl - Olga Pyleva 2.05 1.70 Expekt)
Niemce nie wiodło się dotychczas w biegu indywidualnym. Nie wystartowała do tej konkurencji na ostatnich mistrzostwach świata w Oberhofie, przed własną publicznością. A w trzech z sześciu rozegranych w ubiegłych dwóch sezonach biegach za każdym razem przybiegała na metę z 4 pudłami.
Natomiast aktualna mistrzyni świata w tej konkurencji (właśnie z Oberhofu) Pylewa w na innych zawodach w ostatnich dwóch sezonach radziła sobie równie doskonale zajmując dwa razy 3 miejsce i raz będąc piąta.
Nawet w ekstremalnych warunkach jakie panowały na zawodach w Anterselvie (załamanie pogody w połowie wyscigu) była na mecie szybciej od niemki (41 miejsce i 5 pudeł) Disl 50m z ośmioma pudłami.
Może w obecnej formie Disl nie będzie taką łatwą zawodniczką dla Pylewej jak pokazują to statystyki zawodów, lecz atuty w tej konkurencji leżą po stronie rosjanki, ale...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />to tylko biathlon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6
Ja gram jutro taki kuponik (rozpis 4/6). Buk - Expekt.

Hanevold - Rozhkov @1.95
Gjelland @1.95 - Julien Robert
Beer - Ponza @1.85
Bogali - Henkel @2.05
Liu - Poiree @1.5
Bailly @1.65 - Wilhelm

Rozhkov i Gjelland maja zdecydowanie duze szanse.To doswiadczeni zawodnicy,a ich rywale narazie nie blyszcza genialna forma. Kurs troche przeszacowany (wystarczy porownac na GB). Jesli chodzi o kobiety to weteranka Ponza pokazala sie w pierwszych zawodach pś z dobrej strony i licze na kontynuacje; Poiree nie moze pozwolic sobie na kolejne rozczarowanie i powinna bez wiekszych problemow pokonac Chinke; wydaje mi sie ze Bailly da o sobie przypomniec - stawiam na nia z nierowna niemka; a jesli chodzi o Henkel to nie moglbym odpuscic takiego kursu.
Powodzenia

Strona 5 z 22 1 2 3 4 5 6 7 21 22

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka), 3,071 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,810
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1