Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#261674 26/11/2004 16:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
Dla mnie dziś na pierwszy plan wysuwają się następujące mecze:
(typy z expa)

dallas - portland over 189
denver - san antonio under 185
g.state - clippers over 183,5
utah - houston over 178,5

Co do hp to na razie podoba mi się utah - houston /2/+4,5

Jazz po mocnym początku jakby trochę się wypalili; przegrane z NOH i chicago moze nie są zwiastunem jakiegos mocnego kryzysu w zespole ale raczej dobrego rozczytania ich gry przez trenerów od taktyki drużyn przeciwnych.
Houston jesli wyciągneli wnioski z tych meczów stać dzis na dobry wynik (raczej będzie on na styku)
Ming w ostatnich dwóch meczach w koncu poprawił skuteczność i liczbe zdobywanych punktów,T-Mac po problenach z pachwiną chyba tez zaczyna grac swoje tak więc liczę dzis na dobry występ rakiet w Mormonolandi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

pozdrawiam
flymind

Bonus: Unibet
#261675 26/11/2004 16:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
te dwa mecze są o 19 i spotykam się z różnymi opiniami

chce postawić na każdy po 1, wcześnie będę mógł obserwować na LIVE

19.00 Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers

19.00 Philadelphia 76ers - Washington Wizards



pewne to......?
chodzą słuchy, że Wizards mogą namieszać....


prosiłbym o opinie jakiegoś speca od NBA

Kamasss,nie zrozum mnie źle,ale nie pełnimy tu roli Poradni:-)
Nie chodzi o to,by nikt nie chciał Ci pomóc - jest inna przyczyna.
Uczciwośc bowiem wymaga,aby brać za swoje słowa odpowiedzialność i gdybym mial te typy zagrane,to nie trzymałbym tego w tajemnicy.

Inna sprawa,to granie dyscyplin,w których nie czujemy sie mocni - na dłuższą mete to sie nie opłaci.
Trzeba zgłebiac wiedzę na ten temat,wtedy więcej też skorzystamy z opinii innych.

Wiesz,nie chcę,żeby tematy NBA zeszły na psy i przypominały jakieś czaty z telegazety,typu:
"Zdzichu dałem Benfike,Milan i Schalke,jak dorzuce Celtic to wejdzie?"
"Spoko,powinno wejść"
LOL.

A wracając do tematu,to moim skromnym zdaniem szanse na dwie jedynki w meczach o 19 sa rowne szansom na dwie dwójki,serio.
I dlatego wole grac opcje z handicapem.

Pozdrawiam

amkwish

#261676 26/11/2004 16:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Już skończyo sie szaleństwo w pracy pora podjąć jakieś konkretne decyzje. Przejrzaem Wasze posty (co by sie komuś nie narazić) i:
Na początek kombinacje z wieczornymi meczami:
Standardowo rozpisy 2/3 (4 spotkania w rożnych kombinacjach + R 3/4).
Z: że Dirk nie zagra
1) Dallas - Portland - 2(+6,5) 1,96
Zmiana porannej decyzji. Portland na "topie", a Dallas najprawdopodobniej bez liderów. Ostatnio niezla skuteczność gości nie pozwoli odjechać Dallas na więcej niż 10pkt. Przewiduję II scenariusz o którym nie chcialem pisać. Mecz na styku do samego końca.
PS nie wiem dlaczego wzroslo hp i spadly kursy na DAL - czyżby mia grać? Poczekamy może ktoś ma jakieś info - pewne!
2) Philadelphia 76ers - Washington Wizards 1(-4,0) 1,89
Iverson niby ma problemy z lokciem - ale znając zycie wystąpi. Phila u siebie groźna, a ostatnio i forma nie najgorsza.
3) Indiana Pacers - Charlotte Bobcats 1(-5,5)
Zobaczymy czy zmiennicy poradzą sobie z Bobkami. Myślę że skoro obegrali Wilki i Celtów to i z bobkami sobie poradzą.
4) Denver Nuggets - San Antonio Spurs 2(-4,5)
Jeżeli potwierdzą formę z ostatniego spotkania o wynik jestem spokojny.
O reszcie po meczach w Dallas i Philadelphii
Pozdrawiam
KRAJAN

#261677 26/11/2004 16:56
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
Witam !
Ma ktos info na temat tego czy Dirk zagra? Jeśli nie to hc na POrtland +6,5 przy kursie 2,02 w BF jest bardzo kuszący. Liczę na mecz na styku. POrtland w niezłym "gazie" po wygranych meczach z Orlando i Miami (oba w halach rywali) liczę na podtrzymanie tej passy. Ja w to wchodzę.
POzdrawiam

#261678 26/11/2004 16:57
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Witam,

dzis dwa spotkania rozgrywane stosunkowo wczesnie wiec moze od nich zaczne. W Dallas, miejscowi graja z ekipa Portland, ktora najwyrazniej jest w dobrej dyspozycji, graja bez oslabien, po 2-och wyjazdowych zwyciestwach w Orlando i Miami w druzynie powinna panowac dobra atmosfera. Dallas bez swoich liderow, wiadome jest, ze w NBA nie ma przypadkowych zawodnikow, i kazdy tam obecy potrafi grac, ale jednak nikt nie moze zaprzeczyc, ze brak Nowitzkiego i Finleya to brak filarow tej druzyny. Mecz powinien byc wyrownany, a Portland powinni powalczyc o trzecie wyjazdowe zwyciestwo. Spotkanie pomiedzy 76ers a Wizards powinno byc wyrownane, atut wlasnej hali przemawia za ekipa z Philadephi, natomiast druzyna Wizards w tym sezonie nie najgorzej spisuje sie na wyjazdach. Choc druzyna ze stolicy nie slynie z dobrej obrony, mysle, ze dzisiejsza linia nie zostanie przekroczona. Patrzac na pojedynki miedzy tymi druzynami jedynie upewniam sie, ze dzis padnie under 198,5.

Pozdrawiam,
Exp

#261679 26/11/2004 17:05
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
jeszcze raz ja. Przejrzałem wyniki spotkań Portland i na uwagę zasługuje fakt , że jeśli juz przegrywali to małą ilością punktów.(4 z HUS , 2 z BOS, 4 z NJN, 4 z TOR). Więc warto zagrać hc +6,5. Portland to druzyna walcząca do samego końca. to tyle z mojej słabej "analizy"
POZDRO

#261680 26/11/2004 17:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Na wieczór zagrałem:

DAL - POR 2 (+7,5)
Skorzystałem z ruchomej linii,kurs 1,855

PHI - WAS under 198,5
Tu również podniosłem sobie :-) linię o 0,5pts(wczoraj mi tyle właśnie brakło na HT Indiany),ale nadal jest fajny kurs - 1,901.

Nie znalazłem argumentów sklaniających mnie do zmianu pierwotnego poglądu na te mecze.
Gram tylko 2 single,ale postanowiłem dokładniej selekcjonowac typy - grac mniej,ale grubiej.
jak nie wchodzi,to do "banku progresuff" :-)
Na noc u mnie szykuje się na 100% granie na over w meczu Pacers - Bobcats.

Zrobiłem również 2 teasery - naprawdę fajna opcja.

Z tych 2 wieczornych w teaserach mam (podaję,bo sporo osób mnie o to pyta na priva):
Portland +12,5 (t1)
Dallas over 182,0 (t2)
Washington +9,5 (t2)

Pozdrawiam

amkwish

#261681 26/11/2004 17:57
Dołączył: Aug 2003
Posty: 399
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 399
Sorry za głupie pytanie ale co to jest ten teaser?

Last edited by rufus2000; 26/11/2004 18:02.
#261682 26/11/2004 18:04
Dołączył: Nov 2002
Posty: 527
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 527
w BetandWin linia w Washington Wizards - Philadelphia 76ers wzrosla do 199.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .. No to zaraz Emocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#261683 26/11/2004 18:05
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Więc na dziś mamy tak:

ORL -4.5 @ ATL 1 (1.91) 5/10
SAS @ DEN UNDER 185.5 (1.91) 5/10

OPISY -> www.basketbet.com [basketbet.com]


Bilans:
9/11
+33.06j

#261684 26/11/2004 18:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
z jakich live`ow korzystacie?? Mi sie kiedys bardzo podobalo ESPN gamecast, niestety teraz jest platne. Na nba.com wyniki sa troszke bardziej opoznione (chodzi o opisy), a wersja FLASH, ktorej poszukuje jakas kitowata jest. Jeszcze sportsline jest i jakies o ktorych zapomnialem

A znacie moze cos na wcoz ESPN gamecast??
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#261685 26/11/2004 18:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
jednak ostatnio zmienili design i jakos mi juz pasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
poprzedniego postu nie bylo hehe

#261686 26/11/2004 18:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
Quote
z jakich live`ow korzystacie?? Mi sie kiedys bardzo podobalo ESPN gamecast, niestety teraz jest platne. Na nba.com wyniki sa troszke bardziej opoznione (chodzi o opisy), a wersja FLASH, ktorej poszukuje jakas kitowata jest. Jeszcze sportsline jest i jakies o ktorych zapomnialem

A znacie moze cos na wcoz ESPN gamecast??
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


http://www.sportsline.com/nba/scoreboard

i czasami http://sports.yahoo.com/nba ( Gamechanel)


PiBET Team

#261687 26/11/2004 18:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
dzieki, jednak korzystam z Flashowej wersji live`a nba.com
i o dziwo podoba mi sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#261688 26/11/2004 19:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
Witam
Po glebszych analizach dzisiejszych spotkan postanowilem typowac nastepujaco :
Odpuscilem granie wczesniejszych meczow w obawie przed tym,ze ktoras druzynka zbyt szybko mnie wyleczy i kupon pojedzie do pieca(gram w B&W) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Z mila checia ustosunkuje sie do prosb amkwisha ,aby swoje typki uzasadniac i dam krotki komentarz do kazdego spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Do rzeczy ,a raczej do typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> :

Cleveland Cavaliers - Boston Celtics -3 1.91

Uwazam ,ze jest to ciezki mecz do typowania ,jednak atut wlasnej hali i ostanio znaczne zwyciestwo nad wznoszacym sie na fali Seattle sklania mnie do zagrania na Boston.Ta druzyna jest nieobliczlana i uwazam ,ze z kazdym moze u siebie wygrac(wysoko).

Miami Heat - Detroit Pistons 2.00

Chyba jednak zbyt duza sympatia sklania mnie do zagrania
na tloki.To,ze sa bez formy(patrze przez pryzmat zeszlego sezonu) i zagraja bez Bena,to nie ulega mojej watpliwosci ,jednak z drugiej strony uwazanm,ze przelamia sie po 2 ostatnich porazkach i we wlasnej hali w koncu wygraja.Z calym szacunkiem dla Miami,to jednak chyba nie jest druzynka, ktora bedzie sie liczyc (nie ta polka co moje Detroit).Po takim kursie warto to zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Houston Rockets - Utah Jazz Over 179 1,91

Tutaj chyba buki troszeczke przesadzily i daly zbyt wysoka granice ,ale o tym przekonamy sie w nocy.Sadze,ze zbyt pochopnie sugerowali sie wynikami z poprzednich lat. Przeciez w tym sezonie to dwie zupelnie inne druzyny,w porownaniu z poprzednim sezonem(ach ten C.Boozer-miodzio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />).Utah zmienilo tendencje na over'owa a Houston raczej jest elastyczna druzyna i sie dostosuje do panujacych warunkow nie chca przegrac tego pojedynku.

Taki wariat na koniec :

San Antonio Spurs - Denver Nuggets 2.60

Wszyscy graja na SA ja jednak po ostatniej wtopie na Dallas stracilem troche kasy(przypomne ze Denver pokonalo we wlasnej hali Dallas 110-82) i nabralem szacunku dla tej druzyny.Bledne myslenie ,ze po kontuzji V.Lenarda ta druzyna nie bedzie grozna dla mocnych rywali ,sklonilo mnie do grania przeciwko niej(w zeszylym sezonie Denver bylo jedna z moich ulubionych ekip).Trzeba wyciagac wnioski,dlatego nie bede gral przeciwko tak nieobliczalnej druzynie.Uwazam,ze we wlasnej hali "rozdaja karty" ,nie czuja respektu przed silniejszymi rywalami i z wiekszosci pojednykow przed wlasna publicznoscia wyjda zwyciesko.Dzisiaj zagram na pewno za mala stawke ten pojedynek.

To by bylo na tyle ,poznym wieczorkiem ostatnie korekty i ruszamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Czekam na wasze analizy spotkan i komentowanie moich typow.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by figok; 26/11/2004 19:22.
#261689 26/11/2004 19:31
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
główne typy na dziś:
Dallas
SA
Martin-Duncan 2
Utah-Houston 1
typy srednie:
Detroit-Miami 1
Lakers-Kings 2
ryzyk
Indiana-Charlotte 2
Atlanta-Orlando 1


Dallas już gra więc nie będę się produkował,SA myślę,że spoko wygra ten mecz,ostatnio mieli dołek,ale chyba wyszli na prostą, a Denver to cień ekipy z tamtego sezonu,dodatkowo prztrzebieni kontuzjami.Tim to lider Spurs i z reguły jego dorobek 20-kilku punktów jest spora częścią zdsobyczy SA,które gra raczej defensywną koszykówke i dzis raczej under.Martin raczej więcej nie rzuci,chyba,że Duncan przycieniuje,ale chyba nie bo forma ostatnio solidna.Utah po dwóch kompromitacjach u siebie z cieniasami,zagra z nieobliczalnym Houston i ja stawiam na mormońców,trzecia porażka z rzędu u siebie to brzmi mało wiarygodnie.Do tego Tracy lepszy od Kirilenki,bo \ten pierwszy ostatnio nie zawodzi,a ten drugi w tym sezonie nie rzuca tyle ,ile w zeszłym,poniżej oczekiwań,teraz liderem jest Boozer.
Co do Detroit to cały czas wierzę,że się przełamią,a grają u siebie gdzie zawsze byli mocni,ponadto Miami ostatnio słabo gra,ale tu może być wszystko,gram ten mecz głownie z tego powodu,ze jest live,ponadto under w tym meczu i Wade lepszy od Hamiltona,co wynika z ostatnich występów tych graczy.
Co do bajorek,to są obecnie średnio mocną ekipą i wygrywają co maja do wygrania,ale to są lokalne derby i stare porachunki,wiec myśle,że królowie nie odpuszcza okazji do wyklepania skóry lokalnemu rywalowi zza miedzy.

Co do moci ryzyków,to Indiana wlała faworytom,a teram moze polec z burakami,takie jest zycie i myśle,ze jest to bardzo prawdopodobne,w obecnej sytuacji kadrowej Pacers ,mogą nie byc tak spięci na Bobków i tak jak powiedział wczoraj amkwish,szwy puszczą w spodniach Indiany i uakaze się goła rzeczywistość.
Jezeli chodzi o Atlantę,to nie jest wcale taka cieńka,ponadto gra u siebie,gdzie musi szukać wygranych a Orlando ostatnio chyba dołek i do tego wyjazdy nie są ich mocnym punktem.

#261690 26/11/2004 19:36
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
a jeszcze Boston usadzi ekipe uszatego małpoluda,u siebie gra dobrze i ostatnio skutecznie,a Cavsom już starczy wygrywania,i tak sporo nawojowali,choć rywali mieli słabych,ale Boston u siebie do nich nie należy.Drugim typem na ten mecz jest Jamnes z Pierce'm na uszata,gośc jaki jest,ale ostatnio rewelacyjna forma rzutowa i warto to zagrać, bo Pierce też strzelec wyborowy,ale tak koło 25 a "nowy Jordan" to juz półka 30 i więcej.

#261691 26/11/2004 19:39
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
o kurcze,brak mi lecytyny,zapomniałem o overachw LA i Phoenix,overove drużynki i chłopaki powinny sobie porzucać

#261692 26/11/2004 19:45
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Jesli to dla kogoś ważne,to Memphis dziś bez trenera Browna,którego zdrowie zmogło,i poprowadzi ich asystent,co może mieć różny skutek,szczególnie,że po Minie to tez nie wiadomo czego sie spodziewać, bo ostatnio słabo sie spisują ,nawet Garnek ściemnia,dla mnie no bet,szczególnie przy kursie 1,3.Dobra kończe gledzenie i spadam popykać w szaszk.

#261693 26/11/2004 19:51
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371


Utah Jazz - Houston Rockets, 2 (+5.0) @1.94, PINNACLE

Utah mimi niezlych koncowek w dwu ostatnich meczach pokazala ze jest druzyna nieprzewidywalna:) Co prawda porazki niewielkie, ale za to z dotychczas najgorszymi druzynami ligii. Nawet atut wlasnej hali nie pomogl. Co wiecej, na chwile obecna Mormoni czuja sie lepiej na wyjazdach, Rakiety podobnie. Obecnie w druzynie Utah najbardziej wszechstronni to Kirilenko (chociaz zawalil osobiste w koncowce) i Boozer (choc jemu lepiej wychodzi w obronie niz w ataku:))
Z kolei Rakiety jak dla mnie poczynaja sobie lepiej niz powinni (wyrownane mecze z SAC i NY, pokonanie POR i LAC) a ostatnio mimo przegarnej poprawili skutecznosc.
Mecz zapowiada sie wyrownany, po ostatnich "dokonaniach" Jazzmanow +5.0 dla Rakiet wydaje sie bardzo dobrym rozwiazaniem. Dla odwaznych czysta 2.

Pozdro

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, Sensei, betowiec, aker), 2,062 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,475
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1