|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
reklama tego czegos byla na meczu w Austrii... jakies 100% daja do 25euro www.cashpoint.com [ account.cashpointpartners.com] obadajcie chlopaki co to za wynalazek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
Witam,
pierwsza wypłata możliwa tylko na konto bankowe...
wpłacasz 25 euro np. przez MB i natychmiast dają drugie 25.
Obracasz raz depozytem+bonusem i możesz wypłacać ( nie ma kursu minimalnego). Mały minus - większość spotkań z niższych lig musi być obstawiana w min. 2-3 kombinacjach... ale liga austriacka i ważniejsze europejskie nie maja takiego wy mogu, więc w weekend na pewno coś znajdziesz...
powodzenia
ps. kasa na kocie bankowym po 3 dniach, więc całkiem nieźle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
czasami niezłe kursy na MLS
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
a ja mam takie proste pytanie np: chce z MB wplacic "dokladnie" 25 euro... jak to zrobic MB mam w PLN ...da sie to jakos zrobic czy wplaca sie na oko
moze to dziwne pytanie...no ale jakos nie wiem jak to zrobic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
A w moneybookers nie ma wyboru waluty przy wysyłce kasy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
w buku wpisujesz 25euro, a MB samo ci przelicza i zdejmuje z konta tyle ile trzeba. Lub Tak jak mówi gryzonko przy wysyłce bezpośrednio z MB możesz zmienić w jakiej walucie wysyłasz, Mb samo ci przelicza
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Wplacilem 25e, po 5min dopisali mi 25e. Wiekszosc zakladow trzeba laczyc z 2 kombinacjami. Ale znalazlem mecz na dzis - Greuther Furth vs. Kaiserslautern i nie trzeba go laczyc a do tego mamy surebeta z BF  Stawiamy tu overa @ 1.70 za 50e wystawiamy w bf kurs 1.68 i mamy po obrocie  Izzzi 25e bez wzgledu na wynik i to w pare godzin  ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
Wplacilem 25e, po 5min dopisali mi 25e. Wiekszosc zakladow trzeba laczyc z 2 kombinacjami. Ale znalazlem mecz na dzis - Greuther Furth vs. Kaiserslautern i nie trzeba go laczyc a do tego mamy surebeta z BF  Stawiamy tu overa @ 1.70 za 50e wystawiamy w bf kurs 1.68 i mamy po obrocie  Izzzi 25e bez wzgledu na wynik i to w pare godzin  ;p Wypłata na konto bankowe (przewalutowania) zmniejsza ten zysk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Wypłata na konto bankowe (przewalutowania) zmniejsza ten zysk. chyba, ze zaklad wejdzie na betfair... ja znalalem lepsza opcje  wplacilem 25, kolejne 25 po 10 minutach, zagralem na Flensburg -8,5 (najnizsze handi w necie, wszedzie bylo -12,5), Barce w reczna (kurs 1.1 - najwyzszy w sieci, wszedzie po 1.02 - 1.05) i dolozylem Wloszki z Francuzkami w siate i z 25 euro zrobilo sie 104 mozna bylo dolozyc jeszcze pare meczow z niemieckiej recznej, bo ich handicapy staly w miejscu caly czas podczas gdy w innych bukach caly czas rosna i roznice dochodzily do 3-4 bramek, jakby nie wymog 3 meczow na kuponie to pogralbym tam dluzej, napewno warto tam miec troche $, bo jak widac w tym buku promocja goni promocje (przynajmniej jesli chodzi o pilke reczna, patrzac na tenis nie widzialem nic ciekawego, na kosza jest jeszcze za wczesniej, zeby ocenic, pilki noznej nie gram)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
chlopaki a trzeba im tam podeslac jakies skany dowodu...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
wyplacalem w niedziele, kasa wczoraj na koncie, bez skanow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
W sumie nawet sympatyczny buczek, ale pare miesięcy temu więcej niz za kilkadziesiat euro nie dawali pograc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Hmmm, widzę że przy rejestracji można wybrać PLN jako walutę. Daje to coś (brak przewalutowań) czy to pic na wodę i brać EUR ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
konta w polsce nie maja, wybierajac plny wpadasz w kolejne przewalutowanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Hmmm, widzę że przy rejestracji można wybrać PLN jako walutę. Daje to coś (brak przewalutowań) czy to pic na wodę i brać EUR ??? Pomijając to co pisze yaaho, dla sportu wziąłem w plnach, z mb sciągnęli mi 50 euro, a na końcie 50 tylko plny. 4 dni walczyłem żeby wyprostować. Support porażka total. Tak że tylko w euro bo każda komplikacja przerasta ich chyba. Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134 |
właśnie mam podobny problem jak Mr Joke też założyłem w PLN i jakież było moje zdziwienie gdy wzięło mi 30 euro z MB a na cashpoint pojawiło się 30 PLN w sumie 55 PLN z bonusem. Natomiast wydaje mi się że jest to Euro gdyż jak stawiam kupon i daję stawkę np 50 to ściąga mi ok 16 z tych 55 PLN na koncie ogólnie dziwne no ale zobaczymy. Zrobiłem dziś obrót i zrobiłem wypłatę 100 niby PLN ale liczę że przyjdzie mi ok 300 zł na konto a jeśli nie to będzie problem.
p.s. Jak się z nimi skontaktowałeś Mr Joke bo pisałem do nich w dziale contact i 0 odzewu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
właśnie mam podobny problem jak Mr Joke też założyłem w PLN i jakież było moje zdziwienie gdy wzięło mi 30 euro z MB a na cashpoint pojawiło się 30 PLN w sumie 55 PLN z bonusem. Natomiast wydaje mi się że jest to Euro gdyż jak stawiam kupon i daję stawkę np 50 to ściąga mi ok 16 z tych 55 PLN na koncie ogólnie dziwne no ale zobaczymy. Zrobiłem dziś obrót i zrobiłem wypłatę 100 niby PLN ale liczę że przyjdzie mi ok 300 zł na konto a jeśli nie to będzie problem.
p.s. Jak się z nimi skontaktowałeś Mr Joke bo pisałem do nich w dziale contact i 0 odzewu? Ta olewają total, musiałęm znaleźć emaile do jakiś menageró i dopiero łaskawie odpisali, ale ogólnie pisz z tym na [email protected] i zleć zmianę na euro. Tak masz weuro, tylko sam nie chciałem się zdziwić jakby nagle payout przyszedł w pln-ach  . Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Ja rowniez zalozylem konto w PLN wczoraj i wplacilem pieniadze ok 80 zl a kasy nadal nie mam na koncie gracza. Wie ktos czemu? Ogolnielipny ten bukmacher chyba, straszna amatorka z tego co tu piszecie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529 |
Wyplacajac kase pare miesiecy temu, wpisalem stary swift mbanku (oczywiscie kasa nie dochodzila). Oczywscie po jakims czasie zorientowalem o tym, ale mimo wyslanych maili, zero kontaktu z supportem. Dopiero po interwencji SBR zwrocili mi kase na konto wtedy moglem wyplacic raz jeszcze
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|