Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#2607714 19/09/2008 06:15
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
reklama tego czegos byla na meczu w Austrii...

jakies 100% daja do 25euro

www.cashpoint.com [account.cashpointpartners.com]

obadajcie chlopaki co to za wynalazek...

Bonus: Unibet
john #2607749 19/09/2008 06:52
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Witam,

pierwsza wypłata możliwa tylko na konto bankowe...

wpłacasz 25 euro np. przez MB i natychmiast dają drugie 25.

Obracasz raz depozytem+bonusem i możesz wypłacać ( nie ma kursu minimalnego).
Mały minus - większość spotkań z niższych lig musi być obstawiana w min. 2-3 kombinacjach... ale liga austriacka i ważniejsze europejskie nie maja takiego wy
mogu, więc w weekend na pewno coś znajdziesz...

powodzenia

ps. kasa na kocie bankowym po 3 dniach, więc całkiem nieźle

cinek1234 #2607968 19/09/2008 15:44
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
czasami niezłe kursy na MLS

robert423 #2609311 20/09/2008 08:01
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
a ja mam takie proste pytanie np: chce z MB wplacic "dokladnie"
25 euro... jak to zrobic MB mam w PLN ...da sie to jakos zrobic czy wplaca sie na oko

moze to dziwne pytanie...no ale jakos nie wiem jak to zrobic...

john #2609382 20/09/2008 15:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
A w moneybookers nie ma wyboru waluty przy wysyłce kasy?

gryzonko #2609405 20/09/2008 16:30
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
w buku wpisujesz 25euro, a MB samo ci przelicza i zdejmuje z konta tyle ile trzeba. Lub Tak jak mówi gryzonko przy wysyłce bezpośrednio z MB możesz zmienić w jakiej walucie wysyłasz, Mb samo ci przelicza

robert423 #2609491 20/09/2008 18:09
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
dzieki za odpowiedz

john #2613506 22/09/2008 19:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Wplacilem 25e, po 5min dopisali mi 25e.

Wiekszosc zakladow trzeba laczyc z 2 kombinacjami.

Ale znalazlem mecz na dzis - Greuther Furth vs. Kaiserslautern i nie trzeba go laczyc a do tego mamy surebeta z BF smile Stawiamy tu overa @ 1.70 za 50e wystawiamy w bf kurs 1.68 i mamy po obrocie wink

Izzzi 25e bez wzgledu na wynik i to w pare godzin laugh ;p

agr1 #2613511 22/09/2008 20:06
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by agr1
Wplacilem 25e, po 5min dopisali mi 25e.

Wiekszosc zakladow trzeba laczyc z 2 kombinacjami.

Ale znalazlem mecz na dzis - Greuther Furth vs. Kaiserslautern i nie trzeba go laczyc a do tego mamy surebeta z BF smile Stawiamy tu overa @ 1.70 za 50e wystawiamy w bf kurs 1.68 i mamy po obrocie wink

Izzzi 25e bez wzgledu na wynik i to w pare godzin laugh ;p

Wypłata na konto bankowe (przewalutowania) zmniejsza ten zysk.

Ý€$ #2613555 22/09/2008 20:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by ݀$
Wypłata na konto bankowe (przewalutowania) zmniejsza ten zysk.

chyba, ze zaklad wejdzie na betfair...


ja znalalem lepsza opcje smile

wplacilem 25, kolejne 25 po 10 minutach, zagralem na Flensburg -8,5 (najnizsze handi w necie, wszedzie bylo -12,5), Barce w reczna (kurs 1.1 - najwyzszy w sieci, wszedzie po 1.02 - 1.05) i dolozylem Wloszki z Francuzkami w siate i z 25 euro zrobilo sie 104

mozna bylo dolozyc jeszcze pare meczow z niemieckiej recznej, bo ich handicapy staly w miejscu caly czas podczas gdy w innych bukach caly czas rosna i roznice dochodzily do 3-4 bramek, jakby nie wymog 3 meczow na kuponie to pogralbym tam dluzej, napewno warto tam miec troche $, bo jak widac w tym buku promocja goni promocje (przynajmniej jesli chodzi o pilke reczna, patrzac na tenis nie widzialem nic ciekawego, na kosza jest jeszcze za wczesniej, zeby ocenic, pilki noznej nie gram)

yaaho #2617002 25/09/2008 01:25
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
chlopaki a trzeba im tam podeslac jakies skany dowodu...?

john #2617089 25/09/2008 01:50
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
wyplacalem w niedziele, kasa wczoraj na koncie, bez skanow

yaaho #2617495 25/09/2008 03:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
W sumie nawet sympatyczny buczek, ale pare miesięcy temu więcej niz za kilkadziesiat euro nie dawali pograc

gryzonko #2618517 25/09/2008 23:52
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Hmmm, widzę że przy rejestracji można wybrać PLN jako walutę. Daje to coś (brak przewalutowań) czy to pic na wodę i brać EUR ???

Farciarz #2618682 26/09/2008 02:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
konta w polsce nie maja, wybierajac plny wpadasz w kolejne przewalutowanie...

Farciarz #2619288 26/09/2008 03:58
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by Farciarz
Hmmm, widzę że przy rejestracji można wybrać PLN jako walutę. Daje to coś (brak przewalutowań) czy to pic na wodę i brać EUR ???

Pomijając to co pisze yaaho, dla sportu wziąłem w plnach, z mb sciągnęli mi 50 euro, a na końcie 50 tylko plny. 4 dni walczyłem żeby wyprostować. Support porażka total. Tak że tylko w euro bo każda komplikacja przerasta ich chyba.
Pzdr.

Mr Joke #2619637 26/09/2008 07:06
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134
właśnie mam podobny problem jak Mr Joke też założyłem w PLN i jakież było moje zdziwienie gdy wzięło mi 30 euro z MB a na cashpoint pojawiło się 30 PLN w sumie 55 PLN z bonusem. Natomiast wydaje mi się że jest to Euro gdyż jak stawiam kupon i daję stawkę np 50 to ściąga mi ok 16 z tych 55 PLN na koncie ogólnie dziwne no ale zobaczymy. Zrobiłem dziś obrót i zrobiłem wypłatę 100 niby PLN ale liczę że przyjdzie mi ok 300 zł na konto a jeśli nie to będzie problem.

p.s. Jak się z nimi skontaktowałeś Mr Joke bo pisałem do nich w dziale contact i 0 odzewu?

xdmcx #2619773 26/09/2008 15:36
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by xdmcx
właśnie mam podobny problem jak Mr Joke też założyłem w PLN i jakież było moje zdziwienie gdy wzięło mi 30 euro z MB a na cashpoint pojawiło się 30 PLN w sumie 55 PLN z bonusem. Natomiast wydaje mi się że jest to Euro gdyż jak stawiam kupon i daję stawkę np 50 to ściąga mi ok 16 z tych 55 PLN na koncie ogólnie dziwne no ale zobaczymy. Zrobiłem dziś obrót i zrobiłem wypłatę 100 niby PLN ale liczę że przyjdzie mi ok 300 zł na konto a jeśli nie to będzie problem.

p.s. Jak się z nimi skontaktowałeś Mr Joke bo pisałem do nich w dziale contact i 0 odzewu?


Ta olewają total, musiałęm znaleźć emaile do jakiś menageró i dopiero łaskawie odpisali, ale ogólnie pisz z tym na [email protected] i zleć zmianę na euro. Tak masz weuro, tylko sam nie chciałem się zdziwić jakby nagle payout przyszedł w pln-ach smile.
Pzdr.

Mr Joke #2619840 26/09/2008 16:28
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Ja rowniez zalozylem konto w PLN wczoraj i wplacilem pieniadze ok 80 zl a kasy nadal nie mam na koncie gracza. Wie ktos czemu? Ogolnielipny ten bukmacher chyba, straszna amatorka z tego co tu piszecie :/

szuwi1 #2619857 26/09/2008 16:33
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
Wyplacajac kase pare miesiecy temu, wpisalem stary swift mbanku (oczywiscie kasa nie dochodzila). Oczywscie po jakims czasie zorientowalem o tym, ale mimo wyslanych maili, zero kontaktu z supportem. Dopiero po interwencji SBR zwrocili mi kase na konto wtedy moglem wyplacic raz jeszcze

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, forty, betowiec, alfa, Lukasz111, bukma, rymoholik, $-man), 3,303 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1