Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Masz racje 1,8 to wydaje sie byc naprawde oplacalny kurs.
Scott mega zmotywowany odrodzony mentalnie,Runej po drugiej
stronie barykady,jezdzacy bez radosci wiec szanse spore wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Na tą chwilę zawody są zagrożone.
Tor jest zbyt nasiąknięty wodą żeby rozgrywać na nim zawody.
Zawodnicy oprotestowali stan toru nie wyjeżdzając na jazdy treningowe.
Organizatorzy przepraszają i obiecują, że będą próbować doprowadzić tor do stanu używalności przez całą noc i przyszły dzień

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
No to ku*wa po medalu mamy <SCIANA> lepiej zeby odwolali

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Hancock pojedzie wszędzie, na takiej corridzie boję się o Golloba:(

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dupa tam wszędzie. Gregowi też lepiej jeździ się po twardym i taka jest prawda. Według mnie nie będzie dziś tych zawodów...no i dobrze. Tylko kto odpowie za taką głupotę jaką było nie przykrycie przewożonej nawierzchni?

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
jakieś nowe wieści są jak tam tor ?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
http://www.arena-auf-schalke.de/foto_webcam.htm

Z takiej perspektywy to wygląda nieźle, ale to w ogóle nic nie oddaje. Na zdjęciu o 10 po torze jeździł ciągnik. Ale czy był w międzyczasie trening to nie wiem.

GP Niemiec za tydzień w Bydgoszczy.

Po medalu ? :))))))))))))))))))) Hehe, fortuna kołem się toczy !!

Last edited by buszmen; 11/10/2008 20:19.
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
hahahaha- naprawdę ciekawa decyzja smile

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
też mnie to śmieszy ...

Tomek maczał w tym palce laugh

oby takich ludzi mniej było ...


Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
ciekawe co z wyścigiem o 100k?
bo jeśli będzie rozegrany w Bygdoszczy to chyba wiem kto wygra laugh wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
normalnie nie wierze w to, jestem ciekawy, kto i w jaki sposob wplynal na gang Olsena shocked

@buldog, wnioskuje, ze nie lubisz Golloba a to dlaczego ?

ja nie widze w tym nic smiesznego, jak juz to tylko ciekawego, czyzby kolejna " jakas zazdrosc czy flustracja " ?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Originally Posted by podstawek87
ciekawe co z wyścigiem o 100k?
bo jeśli będzie rozegrany w Bygdoszczy to chyba wiem kto wygra laugh wink
ponoć chłopaki już zadecydowali że każdy po 50 tysiaków bierze, niezależnie od wyniku, teraz pozostaje pytanie czy taki bieg się odbędzie wink

Fab #2650989 12/10/2008 00:32
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
i o 200k jadą(ewentualnie), nie o 100 wink

Fab #2651054 12/10/2008 00:53
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
bzdura jakas, dlaczego w Bydgoszczy??
ciekawi mnie argumentacja tej decyzji, powinni wybrac obiekt ktory by nie faworyzowal, zadnego z zawodnikow walczacych o medal,
dlaczego nie Leszno?? chyba warunki spelnia
gratuluje 'profesjonalizmu'

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
bzdura jakas, a dlaczego nie w Bydgoszczy ?
kazdy tor faworyzowalby jakis zuzlowcow, przypominam, ze w tym roku w Bydzi wygral Hancock, 2-Pedersen, 3-Gollob
Bydgoszcz dlatego, ze tu jest najlepsza organizacja, zawsze komplet publicznosci, chyba prawdopodobnie placa najwiecej kasy za organizacje, itp itd

Linc #2651327 12/10/2008 02:45
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
'chyba prawdopodobnie' to ta bydgoszcz w ogole musi byc zajebista, itd itd
ale jesli jeden i drugi nie maja nic przeciwko to niech ja

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dla nas to super, że GP odbędzie się w przyszłym tygodniu w Polsce. Gorzej gdyby przeniesiono imprezę gdzieś do Skandynawii gdzie zamiast trybun jest trawiasta górka, wtedy odniósłbym wrażenie deja-vu bo już raz z niedowierzaniem oglądałem w tym roku GP na takim obiekcie. smile

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Ktoś widział dzis jak kto jeździł na treningu? (HAGIi?) Ogólnie jak sie zapatrujecie na jutrzejsze wyniki? Czy N. Pedersen będzie w formie na zwyciestwo po ostatnim upadku?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Wiec tak.

Tomek na V po 3,0 w Milenium juz pobrane.

Jeszcze tej jesieni Tomasz w braz sie zamieni.
To bedzie wieczor jednego aktora,ktory wygra ten turniej i
zdobedzie 4 krazek IMŚ.

Nie wyobrazam sobie innego rozstrzygniecia.

Po za tym pogralem Nicki - Herbi na chlopaka z Kaliforni bo jest
w dobrej formie,potrafi jezdzic w Bydgoszczy ma swietne stary i
bedzie mocno zmotywowany.
Nicki po kontuzji,Nicki poobijany i jestem pewien ze jezeli zapewni sobie misia po rundzie zasadniczej to nie bedzie juz niczego ryzykowal bo cisnienie z niego spadnie.

Po za tym Buszmen podal dobry trop na Kaspera z Fredka.
Freddy juz myslami na wakacjach nie czuje tego toru co pokazal
w ostatnim GP w Bydzi,Kasper bedzie chcial dobrym akcentem zakonczyc ten slaby sezon w Grand Prix

Dodatkowo Nicholls 1-8 dla mnie kurs 2,2 na Hota to spora wartosc i uwazam ze Scott znajdzie sie w pierwszej osmece.

Pozdrawiam i pamietajcie.

W histori było wielu
Wielu z tych wielu było ponad wielu
A on jest ponad wszystkich.

Tomasz Gollob pan i władca żużlowego bractwa.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Quote
Tym bardziej, że podobno zawiązała się spółdzielnia czołowej trójki, która zrobi wszystko, aby Gollob nie zdobył medalu.

FUCK OFF frajerzy , mozecie nawet 10 spoldzielni Tomasz i
tak was jutro zmaltretuje !

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, kamel, betowiec, Sensei, alfa), 2,942 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,818
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1