Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
Ojro #2633764 03/10/2008 23:24
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Neteller jest dostępny tylko dla kont w innych walutach, w chwili obecnej testują walutę PLN i Cbet udostępni to dla kont w lokalnej walucie jak tylko Neteller zakończy testy.

Bonus: Unibet
Ojro #2633812 03/10/2008 23:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Ojro - Jeśli dokonywałeś wcześniej depozytu za pomocą netellera, chyba nie powinno być problemu.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Czy chcą jakieś scany karty, dowodu przed wypłatą?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli użyłeś karty to tak, ale wystarczyło wpłacić przez Przelewy24 by uniknąć tego. Wtedy przy wypłacie jedynie skan dowodu jest potrzebny.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
Uwaga na oszukańcze darmowe zakłady w Centrebet.
Wysyłają e-maile do wybranych osób, że jak postawisz zakład na cokolwiek za 40 pln, to jak przegrasz będziesz miał prawo do darmowego zakładu za właśnie 40 PLN.
Postawiłem, przegrałem i w rubryce "darmowe zakłady" od 4 dni nic się nie zmienia, czyli widnieje informacja "obecnie nie masz prawa do darmowego zakładu".
A ich support, oczywiśćie nie odpowiedział na żaden z e-maili w tej sprawie, a wysyłam non-stop 1 dziennie.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
To samo u mnie smirk

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
ja wpisalem ten kod, wplacilem, postawilem i freebet byl smile

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
tylko wlasnie od godziny probouje wbic sie na ich stronie i nie moge, dryga wam?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
Jak mżna od 5 dni nie odpowiadać na e-maile w sprawie darmowego zakładu i jakiegokolwiek innego tematu ?
Czy w tym Centroszukańczym becie tam jakaś zaraz ich wytłukła co do jednego ?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
O, nastąpiła reaktywacja Centrebetu. Dostałem dzisiaj od nich takiego oto e-maila.

G'day Mate! (Witaj Przyjacielu!)

Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrebet. Na wstępie, przepraszam za
długi czas oczekiwania na odpowiedź. Oczywiście, tak jak napisaliśmy w
promocyjnym mailu ? z przyjemnością podarujemy ci darmowy zakład 40pln.
Nie dostałeś go jeszcze z powodu problemu technicznego i za to
serdecznie przepraszam. Darmowy zakład będzie do Twojej dyspozycji w
ciągu najbliższych 24h. Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy powodzenia
w obstawianiu!

Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
O, nastąpiła reaktywacja Centrebetu. Dostałem dzisiaj od nich takiego oto e-maila.

G'day Mate! (Witaj Przyjacielu!)

Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrebet. Na wstępie, przepraszam za
długi czas oczekiwania na odpowiedź. Oczywiście, tak jak napisaliśmy w
promocyjnym mailu ? z przyjemnością podarujemy ci darmowy zakład 40pln.
Nie dostałeś go jeszcze z powodu problemu technicznego i za to
serdecznie przepraszam. Darmowy zakład będzie do Twojej dyspozycji w
ciągu najbliższych 24h. Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy powodzenia
w obstawianiu!

Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
O, nastąpiła reaktywacja Centrebetu. Dostałem dzisiaj od nich takiego oto e-maila.

G'day Mate! (Witaj Przyjacielu!)

Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrebet. Na wstępie, przepraszam za
długi czas oczekiwania na odpowiedź. Oczywiście, tak jak napisaliśmy w
promocyjnym mailu ? z przyjemnością podarujemy ci darmowy zakład 40pln.
Nie dostałeś go jeszcze z powodu problemu technicznego i za to
serdecznie przepraszam. Darmowy zakład będzie do Twojej dyspozycji w
ciągu najbliższych 24h. Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy powodzenia
w obstawianiu!

Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
No nie, z wrażenia wysłałem ten sam e-mail aż 4 razy.Przepraszam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Czy są teraz jakieś problemy z logowaniem czy to może wina mojego sprzętu.Byłbym wdzięczny za odpowiedż.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Originally Posted by nawoj
Czy są teraz jakieś problemy z logowaniem czy to może wina mojego sprzętu.Byłbym wdzięczny za odpowiedż.

Ja przed 2 minutami puszczałem zakłmarkii

Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Originally Posted by nawoj
Czy są teraz jakieś problemy z logowaniem czy to może wina mojego sprzętu.Byłbym wdzięczny za odpowiedż.

Ja przed 2 minutami puszczałem zaklad - zero problemu, wszystko dziala.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dzięki-pewnie coś z oprogramowaniem

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Panowie jaki moze byc problem, ze mi sie ich strona nie otwiera od 2 dni?, a wczesniej normalnie drygala. Przeskanowalem, antywirem i nic nie wykryl..

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
No ja mam podobny problem-lewa część strony działa,prawa-info,że nie może wyświetlić strony,po logowaniu to samo.

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Mi to w ogole sie nie wyswietla, juz w 4 przegladarkach probowalem, proxy zmienialem i nic..
"Nie udało się nawiązać połączenia"






Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, Lukasz111, betowiec, aker, alfa), 2,521 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,134
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1