|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Neteller jest dostępny tylko dla kont w innych walutach, w chwili obecnej testują walutę PLN i Cbet udostępni to dla kont w lokalnej walucie jak tylko Neteller zakończy testy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Ojro - Jeśli dokonywałeś wcześniej depozytu za pomocą netellera, chyba nie powinno być problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Czy chcą jakieś scany karty, dowodu przed wypłatą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli użyłeś karty to tak, ale wystarczyło wpłacić przez Przelewy24 by uniknąć tego. Wtedy przy wypłacie jedynie skan dowodu jest potrzebny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123 |
Uwaga na oszukańcze darmowe zakłady w Centrebet. Wysyłają e-maile do wybranych osób, że jak postawisz zakład na cokolwiek za 40 pln, to jak przegrasz będziesz miał prawo do darmowego zakładu za właśnie 40 PLN. Postawiłem, przegrałem i w rubryce "darmowe zakłady" od 4 dni nic się nie zmienia, czyli widnieje informacja "obecnie nie masz prawa do darmowego zakładu". A ich support, oczywiśćie nie odpowiedział na żaden z e-maili w tej sprawie, a wysyłam non-stop 1 dziennie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
To samo u mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
ja wpisalem ten kod, wplacilem, postawilem i freebet byl 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
tylko wlasnie od godziny probouje wbic sie na ich stronie i nie moge, dryga wam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123 |
Jak mżna od 5 dni nie odpowiadać na e-maile w sprawie darmowego zakładu i jakiegokolwiek innego tematu ? Czy w tym Centroszukańczym becie tam jakaś zaraz ich wytłukła co do jednego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123 |
O, nastąpiła reaktywacja Centrebetu. Dostałem dzisiaj od nich takiego oto e-maila.
G'day Mate! (Witaj Przyjacielu!)
Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrebet. Na wstępie, przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Oczywiście, tak jak napisaliśmy w promocyjnym mailu ? z przyjemnością podarujemy ci darmowy zakład 40pln. Nie dostałeś go jeszcze z powodu problemu technicznego i za to serdecznie przepraszam. Darmowy zakład będzie do Twojej dyspozycji w ciągu najbliższych 24h. Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy powodzenia w obstawianiu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123 |
O, nastąpiła reaktywacja Centrebetu. Dostałem dzisiaj od nich takiego oto e-maila.
G'day Mate! (Witaj Przyjacielu!)
Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrebet. Na wstępie, przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Oczywiście, tak jak napisaliśmy w promocyjnym mailu ? z przyjemnością podarujemy ci darmowy zakład 40pln. Nie dostałeś go jeszcze z powodu problemu technicznego i za to serdecznie przepraszam. Darmowy zakład będzie do Twojej dyspozycji w ciągu najbliższych 24h. Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy powodzenia w obstawianiu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123 |
O, nastąpiła reaktywacja Centrebetu. Dostałem dzisiaj od nich takiego oto e-maila.
G'day Mate! (Witaj Przyjacielu!)
Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrebet. Na wstępie, przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Oczywiście, tak jak napisaliśmy w promocyjnym mailu ? z przyjemnością podarujemy ci darmowy zakład 40pln. Nie dostałeś go jeszcze z powodu problemu technicznego i za to serdecznie przepraszam. Darmowy zakład będzie do Twojej dyspozycji w ciągu najbliższych 24h. Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy powodzenia w obstawianiu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123 |
No nie, z wrażenia wysłałem ten sam e-mail aż 4 razy.Przepraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Czy są teraz jakieś problemy z logowaniem czy to może wina mojego sprzętu.Byłbym wdzięczny za odpowiedż.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Czy są teraz jakieś problemy z logowaniem czy to może wina mojego sprzętu.Byłbym wdzięczny za odpowiedż. Ja przed 2 minutami puszczałem zakłmarkii
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Czy są teraz jakieś problemy z logowaniem czy to może wina mojego sprzętu.Byłbym wdzięczny za odpowiedż. Ja przed 2 minutami puszczałem zaklad - zero problemu, wszystko dziala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Dzięki-pewnie coś z oprogramowaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Panowie jaki moze byc problem, ze mi sie ich strona nie otwiera od 2 dni?, a wczesniej normalnie drygala. Przeskanowalem, antywirem i nic nie wykryl..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
No ja mam podobny problem-lewa część strony działa,prawa-info,że nie może wyświetlić strony,po logowaniu to samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Mi to w ogole sie nie wyswietla, juz w 4 przegladarkach probowalem, proxy zmienialem i nic.. "Nie udało się nawiązać połączenia"
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|