Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
ATP

Mauritius - Challenger

Nawierzchnia : Hard

Data : 29.11-5.12

http://www.mauritiusopen.com/

livescore : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
--------

Milan - Challenger - Jameson Cup

Nawierzchnia : Indoor Caper

Data : 29.11-5.12

Drabinka : http://www.atptennis.com/posting/2004/457/mds.pdf

livescore : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

--------

Aracaju - Challenger - Copa Petrobas

Nawierzchnia : ziemia - clay

Data : 29.11-5.12

http://www.copapetrobrasdetenis.com.br/aracaju_chaves.htm

livescore : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

--------

Kish Island - Challenger

Nawierzchnia : ziemia - clay

Data : 29.11-5.12

www : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

livescore : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

----

Pozostałe pomocne linki :

http://www.stevegtennis.com/

http://www.atptennis.com/en/

http://www.tennis.matchstat.com

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
zastanawiam sie nad wesselsem gra z sargsianem - hol ostatnio dwa turnieje wygral kurs spada - z 3 na 2,7 w betandwin juz

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Dzis nie ma chyba co grac za wieksza kase ale dzien bez typowania tenisa to dzien stracony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec tak :

Burgsmuller - Carlsen 1 1.76

-troszke sie boje tego meczu bo jak sa takie kursy to wychodza 2 hehe!ZPo analizie jednak daje na niemca

Guzman - Melo D. 2 w profim 2.71/w milenium 3.80!/sts-nie wiem

-ehh moim zdaniem ci zawodnicy sa slabi a kurs na Melo ciekawy wiec zagram tym bardziej ze 3 lata temu :

2001 Argentina F3 Futures 32 Clay (O) D.MELO 6-2 6-2
2001 Brazil F3 Futures QF Clay (O) D.MELO 6-3 6-1

moze ma sposob na niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Moyano - Marcaccio 1 1.55

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Aha i dziwna sytuacja :

Koubek - Tipsarevic

prof 1.70 - 1.90
sts 1.40 - 2.40
betandwin,gamebookers 1.25 - 3.10


Kucera - Moodie

w profim poszlo do gory na slowaka obnizyli na Moodiego ale kursy dosc dziwne 1.67 - 1.86 czyli wychodzi ze bedzie 2

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by viva; 29/11/2004 12:27.
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Ale sobie teraz cos wymyslilem :

Koubek - Tipsarevic 2 2.40

-bedzie 2 poniewaz Koubek sezon zakonczyl juz miesiac temu i qrwa on se na Mauritius pojechal na wakacje a nie grac w tenisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Kucera - Moodie 2 2.30

- dziwny kurs i to ze na slowaka poszlo do gory tu tez bedzie 2

Burgsmuller - Carlsen 1 1.65

-Lars jeszcze pyka na kortach licze ze mnie dzis nie zawiedzie

Guzman - Melo 2 2.40

- tak jak pisalem obaj sa slabi ale ze 3 lata tamu Melo tak gladko ogrywal przeciwnika daje na niego!

gram w sts :

kurs ogolny 21,85 za 100zl = 1966zl

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by viva; 29/11/2004 12:50.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94
Heh Viva ja dizs zagrałem własnie na odwrot w porownaniu do Ciebie:]


Koubek - Tipsarevic 1

Kratochvil - Chiudinelli 2

Kucera - Moodie 1

Pozdro:]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 301
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301
Viva i inni aco myślicie o singlu na jutro:
Vacek- Vanek 2 kurs 1,6 (prof)
Vacek już dawno skończył sezon( zresztą niezbyt udany), ale wciąż jego nazwisko pojawia się na listach startowych (nie wiem dokładnie ale grał w listpadzie chyba 2 razy) no i gładko dostawał w 1 rundzie. Chyba podróżuje i przy okazjii zgarnia nikłe startowe. Nie inaczej będzie na Mauritiusie, który słynie z wypoczynkowych kurortów a nie z turnieju tenisowego. Gorzej jeżeli z tego samego powodu przyjechał tu Vanek. Proszę o dokładniejsze info bo sam już nie wiem co o tym myśleć. Vanek zdaje się w listopadzie nie grał...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 94
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94
Quote
Heh Viva ja dizs zagrałem własnie na odwrot w porownaniu do Ciebie:]


Koubek - Tipsarevic 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6-2 6-7 6-3

Kratochvil - Chiudinelli 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3-6 6-0 6-1

Kucera - Moodie 1

Pozdro:]

NO to ejszcze tylko Karol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Tipsarevic wygral 2-6 7-6 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Tipsarevic wygral 2-6 7-6 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

wiec jednak jest tak :

Koubek 2-6 7-6 6-3

Kratochvill 3-6 6-1 6-0

ehhh

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
ehh te chellengery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

1)Tipsarevic mogl wygrac w 2 setach to sierota oczywiscie przegral tiebreaka i w 3 secie odplynal hehe

2)i qrwa znow sie potwierdzilo ze jak w profim na mecz sa kursy 1.76 - 1.86 to przewaznie wychodzi dwojka hehe

Poniedzialek = wtopa

Ps.walczymy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
to jak wkoncu Tipsarevic wygral czy przegral bo juz nie iwem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Przegrał

Koubek-Tipsarevic 2-6 7-6 6-3

Wogóle livescore z turnieju na Mauritiusie jest słaby.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
a jak Moodie jak bedizeci znali wynik dajcie tu znać. Wielkie dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro
Lopi

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Moodie tez przegral 6-3 4-6 3-6 a prowadzil 6-3 3-2 i serwowal!

qrwa dzis moge miec 4/4 ehhh ...

Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Niestety, viva, zalapales sie na pelne, megawypasione 4/4.

Guzman def. D. Melo 6:2 6:3.

Pozdrawiam.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Niestety, viva, zalapales sie na pelne, megawypasione 4/4.

Guzman def. D. Melo 6:2 6:3.

Pozdrawiam.

uuuuuu , wiem hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Gdzie znajde wyniki z turnieju w Milanie??

Dołączył: Nov 2004
Posty: 301
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301
Kurcze dlaczego nikt nie wypowiedział się co myśli o Vanku z Vackiem- Typ wciąż aktualny, grają o 13 .

Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
bo i co tu mozna powiedziec - spotyka sie dwoch czechow gdzie kazdy wynik mozliwy

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (haczyk, kamel, forty, burbon, rafal08, Lukasz111, betowiec, JelineK, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,873 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1