|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167 |
zastanawiam sie nad wesselsem gra z sargsianem - hol ostatnio dwa turnieje wygral kurs spada - z 3 na 2,7 w betandwin juz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Dzis nie ma chyba co grac za wieksza kase ale dzien bez typowania tenisa to dzien stracony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec tak :
Burgsmuller - Carlsen 1 1.76
-troszke sie boje tego meczu bo jak sa takie kursy to wychodza 2 hehe!ZPo analizie jednak daje na niemca
Guzman - Melo D. 2 w profim 2.71/w milenium 3.80!/sts-nie wiem
-ehh moim zdaniem ci zawodnicy sa slabi a kurs na Melo ciekawy wiec zagram tym bardziej ze 3 lata temu :
2001 Argentina F3 Futures 32 Clay (O) D.MELO 6-2 6-2 2001 Brazil F3 Futures QF Clay (O) D.MELO 6-3 6-1
moze ma sposob na niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Moyano - Marcaccio 1 1.55
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Aha i dziwna sytuacja :
Koubek - Tipsarevic
prof 1.70 - 1.90 sts 1.40 - 2.40 betandwin,gamebookers 1.25 - 3.10
Kucera - Moodie
w profim poszlo do gory na slowaka obnizyli na Moodiego ale kursy dosc dziwne 1.67 - 1.86 czyli wychodzi ze bedzie 2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by viva; 29/11/2004 12:27.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Ale sobie teraz cos wymyslilem :
Koubek - Tipsarevic 2 2.40
-bedzie 2 poniewaz Koubek sezon zakonczyl juz miesiac temu i qrwa on se na Mauritius pojechal na wakacje a nie grac w tenisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kucera - Moodie 2 2.30
- dziwny kurs i to ze na slowaka poszlo do gory tu tez bedzie 2
Burgsmuller - Carlsen 1 1.65
-Lars jeszcze pyka na kortach licze ze mnie dzis nie zawiedzie
Guzman - Melo 2 2.40
- tak jak pisalem obaj sa slabi ale ze 3 lata tamu Melo tak gladko ogrywal przeciwnika daje na niego!
gram w sts :
kurs ogolny 21,85 za 100zl = 1966zl
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by viva; 29/11/2004 12:50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94 |
Heh Viva ja dizs zagrałem własnie na odwrot w porownaniu do Ciebie:]
Koubek - Tipsarevic 1
Kratochvil - Chiudinelli 2
Kucera - Moodie 1
Pozdro:]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301 |
Viva i inni aco myślicie o singlu na jutro: Vacek- Vanek 2 kurs 1,6 (prof) Vacek już dawno skończył sezon( zresztą niezbyt udany), ale wciąż jego nazwisko pojawia się na listach startowych (nie wiem dokładnie ale grał w listpadzie chyba 2 razy) no i gładko dostawał w 1 rundzie. Chyba podróżuje i przy okazjii zgarnia nikłe startowe. Nie inaczej będzie na Mauritiusie, który słynie z wypoczynkowych kurortów a nie z turnieju tenisowego. Gorzej jeżeli z tego samego powodu przyjechał tu Vanek. Proszę o dokładniejsze info bo sam już nie wiem co o tym myśleć. Vanek zdaje się w listopadzie nie grał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94 |
Heh Viva ja dizs zagrałem własnie na odwrot w porownaniu do Ciebie:]
Koubek - Tipsarevic 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6-2 6-7 6-3
Kratochvil - Chiudinelli 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3-6 6-0 6-1
Kucera - Moodie 1
Pozdro:] NO to ejszcze tylko Karol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Tipsarevic wygral 2-6 7-6 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Tipsarevic wygral 2-6 7-6 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiec jednak jest tak : Koubek 2-6 7-6 6-3 Kratochvill 3-6 6-1 6-0 ehhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
ehh te chellengery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1)Tipsarevic mogl wygrac w 2 setach to sierota oczywiscie przegral tiebreaka i w 3 secie odplynal hehe
2)i qrwa znow sie potwierdzilo ze jak w profim na mecz sa kursy 1.76 - 1.86 to przewaznie wychodzi dwojka hehe
Poniedzialek = wtopa
Ps.walczymy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45 |
to jak wkoncu Tipsarevic wygral czy przegral bo juz nie iwem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Przegrał
Koubek-Tipsarevic 2-6 7-6 6-3
Wogóle livescore z turnieju na Mauritiusie jest słaby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45 |
a jak Moodie jak bedizeci znali wynik dajcie tu znać. Wielkie dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro Lopi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Moodie tez przegral 6-3 4-6 3-6 a prowadzil 6-3 3-2 i serwowal!
qrwa dzis moge miec 4/4 ehhh ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Niestety, viva, zalapales sie na pelne, megawypasione 4/4.
Guzman def. D. Melo 6:2 6:3.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Niestety, viva, zalapales sie na pelne, megawypasione 4/4.
Guzman def. D. Melo 6:2 6:3.
Pozdrawiam. uuuuuu , wiem hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998 |
Gdzie znajde wyniki z turnieju w Milanie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301 |
Kurcze dlaczego nikt nie wypowiedział się co myśli o Vanku z Vackiem- Typ wciąż aktualny, grają o 13 .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167 |
bo i co tu mozna powiedziec - spotyka sie dwoch czechow gdzie kazdy wynik mozliwy
|
|
|
Link skopiowany do schowka