|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
SILVA 6/4 6/2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
DELLATORRE 6/4 6/3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
(3)(WC)SANGUINETTI, Davide ITA def SUZUKI, Takao JPN 75 46 76(5) - cóż niewiele brakowało do szczęścia. BRACCIALI, Daniele ITA def NORMAN, Dick BEL 64 64
heh , dzień raczej słaby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Berlocq d Ghem 6/3 6/4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Kubot i Przysiężny w 2r. Kish Island!
Niestety Chadaj i Urban odpadli choć ten drugi był bliski awansu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108 |
na jutro można pomyśleć o zagraniu takich meczy:
ALDI - Stakhovsky 1 @1,71 PROF Myślę, że kurs znacznie zawyżony. Stakhovsky utrwalił się co prawda ostatnio w głowach bo na 5 chalengerów w czterech doszedł do ćwierćfinałów, ale były to słabo obsadzone turnieje. Wyjątek stanowi tu chalenger w jego ojczystym kraju - w którym to po zaciętej walce pokonał Labadzego, co jest największym sukcesem w krótkiej jak na razie jego karierze. Aldi natomiast jest przykładem solidnego wyrobnika, który, podobnie z resztą jak i inni Włosi, zwycięstwa odnosi przede wszystkim na swoim podwórku.No i na koniec najmocniejszy argument <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />Aldi pochodzi z Palermo, więc lepiej niech Sergiej go sobie odpuści <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Summerer - TENCONI 2 @2,46 PROF To jest klasyczny przykład pojedynku panów, którzy są królami (no może za dużo powiedziane) własnego podwórka. Co z tego, że Summerer w czterech ostatnich chalengerach dochodził do QF - trzy były w Niemczech, a w czwartym wystarczyło do tego jedno zwycięstwo z Kirillovem. W ciągu ostatniego półrocza poza granicami własnego kraju wygrał jeszcze tylko dwa pojedynki (ze słabiutkimi Capdevillem i Bardoczky). Natomiast Tenconi we włoskich turniejach (a jest ich na prawdę dużo) tylko raz nie poradził sobie z rywalem w pierwszej rundzie i było to w pechowym dla niego Trani (nigdy nie przebił się tam wyżej). Myślę, że ze względu na dość wysoki kurs można ten meczyk zagrać za średnią stawkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Seppi-Pescosolido 64 76(0)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
na jutro można pomyśleć o zagraniu takich meczy:
ALDI - Stakhovsky 1 @1,71 PROF Myślę, że kurs znacznie zawyżony. Stakhovsky utrwalił się co prawda ostatnio w głowach bo na 5 chalengerów w czterech doszedł do ćwierćfinałów, ale były to słabo obsadzone turnieje. Wyjątek stanowi tu chalenger w jego ojczystym kraju - w którym to po zaciętej walce pokonał Labadzego, co jest największym sukcesem w krótkiej jak na razie jego karierze. Aldi natomiast jest przykładem solidnego wyrobnika, który, podobnie z resztą jak i inni Włosi, zwycięstwa odnosi przede wszystkim na swoim podwórku.No i na koniec najmocniejszy argument <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />Aldi pochodzi z Palermo, więc lepiej niech Sergiej go sobie odpuści <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Summerer - TENCONI 2 @2,46 PROF To jest klasyczny przykład pojedynku panów, którzy są królami (no może za dużo powiedziane) własnego podwórka. Co z tego, że Summerer w czterech ostatnich chalengerach dochodził do QF - trzy były w Niemczech, a w czwartym wystarczyło do tego jedno zwycięstwo z Kirillovem. W ciągu ostatniego półrocza poza granicami własnego kraju wygrał jeszcze tylko dwa pojedynki (ze słabiutkimi Capdevillem i Bardoczky). Natomiast Tenconi we włoskich turniejach (a jest ich na prawdę dużo) tylko raz nie poradził sobie z rywalem w pierwszej rundzie i było to w pechowym dla niego Trani (nigdy nie przebił się tam wyżej). Myślę, że ze względu na dość wysoki kurs można ten meczyk zagrać za średnią stawkę. taki maly szczegoł graja na "carpecie" i tacy zawodnicy jak Aldi a zwaszcza Tenconi "nie maja pojecia" o grze na tej nawierzchni!Na clayu w ciemno mozna ich dac tutaj dla mnie : Aldi - no bet (raczej przegra) Tenconi - przegra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by viva; 30/11/2004 23:24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
od 2000 roku Tenconi rozegral 3 spotkania na carpecie bilans 0-3!Aldi podobnie bilans 1-5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108 |
Faktycznie viva (można powiedzieć to samo Stakhovskym). Summerer jest na carpecie znacznie bardziej ograny. Myślę jednak, że Tenconi zdążył oswoić się już z tego typu nawierzchnią, bo nie będzie to jego pierwszy turniej na dywanie.Co prawda startuje na niej od miesiąca (bez sukcesów), ale zawsze musi przyjść ten pierwszy raz aby wygrać. Coria przez siedem lat startów na trawie nie wygrał żadnego z nielicznych spotkań na niej granych, aż wreszcie w Holandii się przełamał i doszadł do finału. Może porównanie Corii do Tencioniego nie jest na miejscu, chodzi mi jednak o fakt, że kiedyś przychodzi ten moment, że zawodnik zaczyna czuć nawierzchnię. Dla Tenconiego jest to dobry moment na pierwsze zwycięstwo na takiej nawierzchni, bo gra z naprawdę niezbyt doświadczonym przeciwnikiem. Dlatego za średnią stawkę, "gdyby było na clayu wziąlbym to w ciemno"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3 |
od 2000 roku Aldi ma na carpecie bilans 4-7, zaś Stakhovsky od 2003 bilans 13-7 i jest kwalifikantem jak dla mnie to może być 2 w tym spotkaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Bastl-Di Mauro (1) 1,31 Bastl często przebija się przez Q na Carpecie. Di Mauro nie grał w tym sezonie na tej nawierzchni. Ketola-Kindlmann (1) 1,67 H2H 2-0 , ostatni raz grali ze sobą ... tydzień temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> N.Lapentti-M.Melo (1) 1,38 Melo za słaby aby wygrać z Lapentim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Guzman-Capdeville (2) 1,8
Ch.Rochus-Zimonjic (2) 2,46 Typ już z wczoraj. Almagro-Galimberti (2) 2,54 Baccanello-Luzzi (2) 2,41 Cała czwórka nie bardzo wie jak grać na Carpecie. Ale , Luzzi i Galimberti odnosili większe "sukcesy" na tej nawierzchni od przeciwników :P;)
Last edited by Fro_Lech; 01/12/2004 10:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam na dzis polecam :
Summerer T. - Tenconi T. 1 1.50 Bastl G. - di Mauro A. 1 1.30 Baccanello P. - Luzzi F. 1 1.45 Moyano D. - Ferreiro F. 1 1.70
i prawdopodobnie :
Wessels-Sargsian 2 1.86 Guzman-Capdeville 2 1.80 T.Ketola-Kindlmann 2 1.96
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3 |
Summerer T. - Tenconi T. 1 1.50 Bastl G. - di Mauro A. 1 1.30 Guzman-Capdeville 2 1.80 Aldi F. - Stakhovsky S. 2 1.80
a z ryzykownych to:
Starace P. - Minar I. 2 Waske A. - Dlouhy L. 2
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Bjorn Phau (GER) - Igor Kunitsyn (RUS) Co o tym myslicie?? I kto to jest ten Igor?? Szukałem, szukałem i nic o nim nie znalazłem. A Bjorna znam ze słyszenia ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 187 |
kunistyn calkiem niezle gra heh slabo szukasz skoro nie mozesz go znalesc a tak wogole niezla masz metode na obstawianie hehe ok ok nie czepiam sie polecam dzis:
Haehnel-Lorenzi 1 1.3
kurs moze nie za ciekawy ale dolozyc pewniaki z euroligi kobiet i kurs bedzie juz calkiem calkiem pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
No nic ja juz kupon wyjebalem hehe,gratuluje typu na Tenconiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 4-6 6-1 6-2
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056 |
a skad masz wynik viva ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Last edited by viva; 01/12/2004 13:55.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 183 |
witam wszystkich co sadzicie o jutrzejszych meczach DELGADO-DABUL zastanawia mnie ile moze wygrywac delgado gra od 13.11 chyba sie meczy albo na czyms leci moze jeszcze nie w tym meczu ale mysle ze w tym turnieju prawie 3 tygodnie bez przegranej co o tym myslicie SILVA-BARLACQ 1 ten mody arg.gral calkiem calkiem jakis czas temu czy silva gra u siebie raz go pokonal w 3 secie 76(5)ale 4 lata temu wiec nie wiem czy to ma jakies znaczenie moze minimalne
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|