Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Originally Posted by The Boss
ja chce wyplacic na MB lub przelew bankowy no i nie da sie

jak to nie da sie ? wink

Bonus: Unibet
luk4sz_ #2599983 15/09/2008 20:20
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
no pisze, że moge wypłacic tylko 66e

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
wypłaciłem to najwyzej wplace to znowu i potem wypalce, no bo co innego zrobic

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
taki komunikat mam:
ALARM

Twoje zlecenie wypłaty nie zostało zaakceptowane. Aby móc wypłacić przez Moneybookers proszę upewnić się, że na innych metodach depozytów, z kórych korzystałeś (moja) wypłaciłeś kwoty równe lub większe od tych, które zdeponowałeś.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Miałem taki sam problem smile od jakiegoś czasu betfair wprowadziło tzw. zasade polityki zamknietego kola. Oznacza ona, "iz aby mozna bylo wycofac nadwyzke salda konta na dowolnie wybrane konto/karte, nalezy wczesniej wyrownac ro?nice depozytow i wyplat na pozosta?ych zarejestrowanych kontach/kartach."

Musiales poprostu wplacac do nich pieniadze różnymi formami platnosci, jeśli wyplaciles juz 66E to reszte pieniedzy sprobuj wyplacic innym sposobem żeby 'wyrównać' różnice depozytów i wypłat. Nie bardzo rozumiem po co to oni wprowadzili ale nic nie poradzisz bo inaczej kasy nie wyplacisz

luk4sz_ #2599996 15/09/2008 20:37
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
no tak kiedys wplacalem karta, ale teraz juz nie mam karty
przez MB sie nie da
przelewem tez nie da rady
to co mam robic???

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
To nic nie szkodzi, jeżeli twoja karta straciła ważność albo została zablokowana to i tak możesz zwrócić na nią pieniądze, ponieważ dalej jest przypisana do twojego konta bankowego wiec bez problemu twoj bank powinien przyjąć ten zwrot.

luk4sz_ #2600007 15/09/2008 20:47
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Originally Posted by luk4sz_
To nic nie szkodzi, jeżeli twoja karta straciła ważność albo została zablokowana to i tak możesz zwrócić na nią pieniądze, ponieważ dalej jest przypisana do twojego konta bankowego wiec bez problemu twoj bank powinien przyjąć ten zwrot.

w rubryce kwota do wyplaty: karta utracila waznosc - wiec nie da sie tam nic wpisac, a co za tym idzie wyplacic frown

luk4sz_ #2600010 15/09/2008 20:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
W jednych emaili support betfair podal mi taki przyklad zwiazany z wyplata pieniedzy, a zasada 'polityki zamknietego koła'


"Moneybookers:
Suma Depozytow € 375
Suma Wyplat € -360

Karta Visa:
Suma Depozytow € 62
Suma Wyplat € 0.00

Oznacza to, iz na konto Moneybookers mozna wyplacic jedynie 15 EUR.

Aby wyplacic jakakolwiek wieksza kwote na konto MB nalezy wczesniej wyplacic 62 EUR na konto karty Visa"

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Originally Posted by The Boss
Originally Posted by luk4sz_
To nic nie szkodzi, jeżeli twoja karta straciła ważność albo została zablokowana to i tak możesz zwrócić na nią pieniądze, ponieważ dalej jest przypisana do twojego konta bankowego wiec bez problemu twoj bank powinien przyjąć ten zwrot.

w rubryce kwota do wyplaty: karta utracila waznosc - wiec nie da sie tam nic wpisac, a co za tym idzie wyplacic frown

Jeśli utraciła ważność to spróbuj ją wykasować, a jeśli nie da rady to napisz do supportu żeby ją sami usuneli

luk4sz_ #2600015 15/09/2008 20:53
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
no nie da się, już napisałem do nich, pewnie odpowiedz będzie jutro jak to maja w zwyczaju

dzięki za rady, mam nadzieje że jak wykasują tą kartę to będę mógł już no0rmalnie wypłacać

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Karte wykasuja normalnie, ja tak mialem, podobnie napisalem do nich ze juz nie mam tej karty (zrezygnowalem z karty przed uplywem waznosci, a konto mam do dzis) - i obie karty usuneli bez problemu

mav2007 #2600039 15/09/2008 21:10
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
no grunt zeby sie wyplacac dalo

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
wykasowali mi karte i wyplaty na MB mozliwe smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Działa Wam strona betfair. Mam problem z wyświetlaniem strony startowej Zakłady frown tzn. nie wyswietla mi się lewa belka panelu strony no i konto cos się dłuuugo ładuje frown

hanele #2621556 27/09/2008 18:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
dobra juz wiem - przegladarka

hanele #2621574 27/09/2008 18:43
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
wkrotce bede chcial dokonac wyplaty z konta betfair czy musze przejsc procedure KYC przed wyplata? mam konto w euro, brytyjskie. Wczesniej wyplacalem srodki na karte (ale nigdy nie udalo mi sie wyplacic wiecej niz do nich wplacilem), ktora wplacalem, ale teraz chce czesc srodkow wyplacic na karte (do wysokosci sumy depozytow netto z karty), a nadwyzke przelewem bankowym.

AdrBet #2624983 29/09/2008 02:30
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Od 22 września do dziś zagrałem na 14 rynkach.

Na razie zapłacona prowizja to 10% wyniku netto (jeśli porównać do wyniku brutto to jeszcze mniej). Tak jeśli utrzymam skuteczność - będę musiał dopłacać (czego oczywiście nie zrobię, przerywając grę w razie czego na 249 rynku).

Gdzie mogę znaleźć podsumowanie mojej gry pod kątem premium charges? Dla 14 rynków mogłem jeszcze policzyć ręcznie ale dla większej ich liczby nie mam już zamiaru.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
A możecie napisać wedle jakiego wzoru to się liczy?

cychi #2625981 29/09/2008 20:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
No właśnie nikt nic nie wie. Cicho wszędzie, głucho wszędzie... Ja nawet chyba maila na ten temat nie dostałem. A już na pewno nie podpisywałem żadnego aneksu do umowy. Gdyby ktoś nie napisał na forum żyłbym w błogiej nieświadomości. A gdzie to teraz sprawdzić - trzeba liczyć ręcznie? Czy w ogóle naliczają już te opłaty? Gdzieś jest jakaś informacja? Cokolwiek? Pewnie okaże się jak z konta po cichu zniknie trzycyfrowa kwota. No może nie po cichu. Wtedy "zostanę powiadomiony" (za darmo! Gest dobrej woli ze strony betfair, doceniam to!), że mam do uiszczenia na przykład 800 euro i że w najbliższą środę stan mojego konta zostanie uszczuplony o tę kwotę.

Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, aker, rafal08, rymoholik, alfa, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, betowiec, Akhu), 2,695 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1