|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65031,5718666,Marcin_Gortat_o_NBA__grze_w_reprezentacji_i_swoich.html?as=1&ias=3&startsz=x Że są jeszcze na świecie ludzie z ambicjami  Artykuł pod rozwagę naszym kopaczom, których szczytem marzeń jest siedzenie na ławce w średniej klasy europejskim klubiku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65031,5718666,Marcin_Gortat_o_NBA__grze_w_reprezentacji_i_swoich.html?as=1&ias=3&startsz=x Że są jeszcze na świecie ludzie z ambicjami  Artykuł pod rozwagę naszym kopaczom, których szczytem marzeń jest siedzenie na ławce w średniej klasy europejskim klubiku. Siatkarzom również śmiało mogę polecić niektórym ... Świetny tekst 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65031,5718666,Marcin_Gortat_o_NBA__grze_w_reprezentacji_i_swoich.html?as=1&ias=3&startsz=x Że są jeszcze na świecie ludzie z ambicjami  Artykuł pod rozwagę naszym kopaczom, których szczytem marzeń jest siedzenie na ławce w średniej klasy europejskim klubiku. Oj tak, np. panu Wlazłemu  Siatkarzom również śmiało mogę polecić niektórym ... Świetny tekst 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wniosek złożony  Teraz specjalna komisja, pracujaca za wasze pieniadze, bedzie przez 30 dni dumac nad tym, czy dac mi kase czy nie dawac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
a co za biznes chcesz otworzyć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
lupus daj znac jak juz cos bedzie wiadomo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Przeprowadziłem się na nowe mieszkanie. Włączyłem WiFi, okazało się, że ktoś nie zabezpieczył routera hasłem i "użycza" mi łącze 2Mbit/s Jest też "darmowych" 58 kanałów z UPC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Fajnie masz. U mnie koleś ma WPA a ja nie mam skąd ściągnąć narzędzi do Ubuntu, żeby to złamać :/ Jeszcze miesiąc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Przeprowadziłem się na nowe mieszkanie. Włączyłem WiFi, okazało się, że ktoś nie zabezpieczył routera hasłem i "użycza" mi łącze 2Mbit/s Jest też "darmowych" 58 kanałów z UPC  KRADZIEZ SYGNALU TELEWIZYJNEGO JEST PRZESTEPSTWEM . 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Przeprowadziłem się na nowe mieszkanie. Włączyłem WiFi, okazało się, że ktoś nie zabezpieczył routera hasłem i "użycza" mi łącze 2Mbit/s Jest też "darmowych" 58 kanałów z UPC  KRADZIEZ SYGNALU TELEWIZYJNEGO JEST PRZESTEPSTWEM .  Mam tego świadomość, ale to nie moja wina, że w gdańskim UPC mają taki burdel, ie nie potrafią sygnału odłączyć. Babka, która mieszkała tutaj wcześniej po ustaniu umowy nie przedłużyła jej (jakiś rok temu). Faktury przestały przychodzić, ale sygnału nie odcięli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Mam tego świadomość, ale to nie moja wina, że w gdańskim UPC mają taki burdel, ie nie potrafią sygnału odłączyć. Babka, która mieszkała tutaj wcześniej po ustaniu umowy nie przedłużyła jej (jakiś rok temu). Faktury przestały przychodzić, ale sygnału nie odcięli  [/quote] Ba, w Krakowie to samo mam  z tą różnicą, że goście z UPC jak mi neta podłączali zauważyli to niedopatrzenie i skwitowali słowami : "oglądajcie se, nam to lotto  :D"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
26 grudnia Leeds Utd v Leicester City i 28 grudnia Manchester Utd v Middlesbrough ...  Nie zapeszać, nie zapeszać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
wypuścili mnie po operacji z kliniki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dostałeś bilety na MU ?  Przecież to graniczy z niemożliwością, chyba że przez jakieś biuro podróży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Dostałeś bilety na MU ?  Przecież to graniczy z niemożliwością, chyba że przez jakieś biuro podróży  Na 90% będą załatwione, mam obiecane ... chyba że ... ale nie chcę teraz o tym myśleć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Skończy się na tym, że będziesz się tylko Nią podniecał i ani razu nie zagadasz... weź chociaż fotkę zrób, a jak wpadnę do Bydzi to sam zagadam  ssij. ja jestem nieśmiały co sam dobrze wiesz  Shane ja tez sprzedaje buty, niektore laski sa konkretne :Grin: ale wkur*wiaja wycieczki niemców i naloty gówniarzy po szkole  do mnie byle szczyle nie przychodzą :GRIN:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Robota jak robota. Raz na wozie : [ Linked Image] Raz pod wozem : [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Właśnie wróciłem z cudownych tygodniowych wakacji w Tunezji z moja dziewczyną...  Było zajebiście!  dziś czas coś wygrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Dobrze ułożony dzień w pracy. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|