|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
j.w. KOLEJORZ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ze ie odpaliśmy po raz kolejny we frajerski sposób 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Cudowny dzień. Wisła odpada, Lech po wspaniałym meczu awansuje, a i przy okazji kupon wszedł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Cudowny dzień. Wisła odpada, Lech po wspaniałym meczu awansuje, a i przy okazji kupon wszedł  Dla kogo cudowny ? Bo na pewno nie dla polskiej piłki. Im częściej polskie drużyny będą odpadać we wczesnych fazach pucharów, tym ciężej później będzie awansować. Również Lechowi. Dlatego w pucharach, na chwilę obecną, trzeba kibicować wszystkim drużynom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313 |
Kolejorz KKS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Cudowny dzień. Wisła odpada, Lech po wspaniałym meczu awansuje, a i przy okazji kupon wszedł  Dla kogo cudowny ? Bo na pewno nie dla polskiej piłki. Im częściej polskie drużyny będą odpadać we wczesnych fazach pucharów, tym ciężej później będzie awansować. Również Lechowi. Dlatego w pucharach, na chwilę obecną, trzeba kibicować wszystkim drużynom.  dla mnie cudowny, i nic nie trzeba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
@zostać modem_MLS
Przeprowadziles sie do Poznania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Kolejorz KKS   Właśnie wróciłem, mecz świetny, atmosfera niesamowita.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
weekend po wyczerpujacym tygodniu na filologii angielskiej ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
niby nic wielkiego ale jednak  ps. dla kumatego piwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Emil Saifutdinov IMSJ  PS. Szkoda, ze nie Polak ale Emilowi, zyczylem w 2 kolejnosci zlota 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Emil Saifutdinov IMSJ  PS. Szkoda, ze nie Polak ale Emilowi, zyczylem w 2 kolejnosci zlota  Emil obronil tytul bravo, bravo. Dobrze, ze w przyszlym roku Ekstraliga, tam Emil pokaze na co go stac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Wczoraj wieczorem jedna dupa napisał mi, że nie będzie mogła się ze mną spotkać, bo cyt. "jej Andrzej może się obrazić" czyli nic z tego nie wyjdzie, a mi to wali  P.S. Andrzej, nie rób focha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Tak czy siak, ja z Leosiem robimy KUJAWIAKA na hali 100-lecia :GRIN: Szewa przyłącz się, jeśli masz ochotę :PIWO: Kujawiak zrobiony ( i nie tylko  ), mecz zaliczony  Mój drugi wyjazd na Astę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Tak czy siak, ja z Leosiem robimy KUJAWIAKA na hali 100-lecia :GRIN: Szewa przyłącz się, jeśli masz ochotę :PIWO: Kujawiak zrobiony ( i nie tylko  ), mecz zaliczony  Mój drugi wyjazd na Astę  OSSM Sopot - Astoria Bydgoszcz 61:100  Kujawiak zaliczony, ja mecz śledziłem jednym okiem, inne piwo także skonsumowane. Lubię ochronę na niższych ligach :GRIN: Dzięki Leoś, że wpadłeś :PIWO: Szewa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
szejn dzwoniący przed snem! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
koniec weekendu  nie przegram więcej pieniędzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
to że dzisiejszej nocy nie straciłem ręki na wysokości łokcia  z racji tego, że w zakładzie gdzie pracuje jest panika ( generalne mycie wszystkich linii produkcyjnych ) bo ma przyjechać delegacja z Holandii, Japonii i Niemiec jednego dnia :/ z miejsca gdzie normalnie pracuje ( przy kompie ) zostałem oddelegowany do pomocy na hali wstępnej obróbki owoców w celu przykręcenia pokryw z rynny w której kręci się ślimak wciągający na taśmę surowiec ... w chwili gdy z jakimś kolesiem nakładaliśmy ostatnią pokrywę majster włączył ślimaka  w ostatniej chwili zabrałem rękę ... teraz na szczęście jest tylko 10cio centymetrowa sznyta na łapie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
fragment mojego autorstwa z tematu Co mnie doprowadza do bialej goraczki
reklamy w internecie, ciagle bardziej udziwniane i z dnia na dzien bardziej uciazliwe(dzis na o2 probowalem sie zalogowac do poczty a tu takie g... z nivea wyskoczylo, kilka sekund szukalem "iksa" az zrezygnowany kliknelem na gorze w bezposrednie przejscie do logowania. jakas godzine czy dwie pozniej slysze w wiadomosciach, ze UOKiK chce sie tym zajac 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|