Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
emporio #2630220 02/10/2008 04:19
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Nie skumałeś tamtej ironii..
Kogo obchodzi to, że będziesz czekał 2 miesiące na "dobry typ"? To zawsze bedzie liczone jako całość 10 etapów (bo mówimy tylko o przejściu 10 etapów czyli o 0.07% szans jak wyliczył użytkownik tomo). No chyba, że będzie to 10 razy mega value czyli pk>[dużo większe]od 1 (zaraz tu przyjdzie [T]-error i wszystkich rozgoni :p) to wtedy zwiększysz o pare procent szansę na ukończenie tej progresji.

Bonus: Unibet
emporio #2630720 02/10/2008 06:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Originally Posted by emporio
Originally Posted by tomo
Originally Posted by emporio
Originally Posted by tomo
Na to by pomyślnie zakończyć ostatni (10-ty) etap gry tym systemem szanse wynoszą ok. 0,07%.

Powodzenia!

Kompletna bzdura !!!!!! czy to jest jakis zaklad AKO ze liczysz poszczegolne szanse i podajesz szanse calosci? Kazdy etap tego systemu to 50 % szansy, na kazdym etapie mamy 50% szansy i nie ma sensu liczenia jakie sa szanse trafienia 10 etapow bo po co, skupmy sie na tym ze kazdy etap to 50 % szansy i koniec kropka.

System jest dobry i sam o nim kiedys myslalem, miedzy innymi dlatego ze swoja kase ryzykujemy tylko na 1 etapie, potem juz gramy za wygrana kase, i gramy bez presji, ryzykujemy tylko poczatkowy wklad. Bardzo dobry system a tym co go krytykuja polecam wtapianie dalej swojej kasy na faworytach...hahahah
Najpierw myśl, potem pisz...

Szansa trafienia pod rząd 10 zakładów o kursie @2 każdy jest dokładnie taka sama jak szansa trafienia AKO z 10 zdarzeń po kursie @2.

Tak się jakoś dziwnie składa, że wychodząc od tej samej stawki bazowej na końcu wygramy(?) dokładnie taką samą kwotę, niezależnie od obranej metody.

papa

Sluchaj nie czepiaj sie slowek, wazna jest idea systemu anie jakies szanse i procenty, zaklad ako na 10 zdarzen zawierasz na weekend, czasem wybierajac zdarzenia na sile...ten system moze jest jak AKO ale mozesz go grac w nieokreslonym przedziale czasu, rozumiesz? mozesz czekac na dobry typ 2 miesiace np. zeby wybrac wedlug Cienie najtrafniejszy typ do stystemu...Nie obchodzi mmnie jak oceniasz szanse calosci, dla mnie wazny jest etap a nie calosc. A zanse kazdego etapu oceniam na 50 % jesli wybiore dobry typ a nawet wieksze.
Idea systemu jest taka, aby ze 100 zł zrobić 100000 zł w 10 etapach, a nie z 50 tys zł zrobić 100000 zł na jednym etapie.Podsumowując...nie masz racji.

ComeWithMe #2630899 02/10/2008 15:20
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by ComeWithMe
A mam takie pytanie o to 0.07%

Duzo osob gra w sobote i niedziele duzo zakladow. Zaluz ze grasz 10 kuponow (kazdy inny), jak oceniasz szanse wejscia 9 lub 10 kuponu ? 0.07% to po co grasz ten kupon

lub

Grasz co tydzien jeden kupon za 100 zlotych, czy szansa wygranej w 10 tygodniu twojego kuponu wznosi 0.07% czy 50% czy 33% grasz np. remis
szansa wejścia 10-ego kuponu to oczywiście 50 % przy kursie 2.0, ale szansa że będzie ci dane zagrać ten 10 etap to 0.5^9 = 0.19%

qbasmuggy #2631162 02/10/2008 19:10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 222
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 222
W którym buku jest zerowa marża, że zdarzeniu o kursie 2 dajecie 50% szans wejścia? Nawet na ruletce na czerwone/czarne nie ma 50%.
Proszę o adres buka. Z góry dzięki.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695

Gandhi #2631242 02/10/2008 20:10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 222
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 222
Ale to przecież link do jakiegoś słownika, a nie buka.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Tak, do słownika, a dokładnie do hasła "uproszczenie", czyli czegoś, co zrobiliśmy zakładając, że kurs 2.0 to szansa 50%.

Gandhi #2631866 03/10/2008 00:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 222
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 222
Hejże.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Pierwsze koty za ploty wink

GRA 1
Niestety zakonczona na 1 etapie = - 50 pln

[Linked Image]

Moze mi ktos policzyc jakie bylo prawdopodobienstwo wejscia tego kuponu ?

ComeWithMe #2632836 03/10/2008 05:56
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
absrahując od tego czy te kursy są opłacalne[ wg. mnie nie są opłacalne ] to jak wystepują dwa zdarzenia o kursach jak powyżej to wychodzi ok. 25 % [teoretycznie] , tak?

Sylwiaa #2632854 03/10/2008 06:03
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
O ile kursy nie są zafałszowane przez buka, to szansa wynosi 1/kurs/(1+marża). W tym wypadku szansa trafienia wynosi ok 40%.

Gandhi #2632868 03/10/2008 06:09
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
no przecież powiedziałam, że kursy są nieopłacalne, to ile wynosi prawdopodobieństwo trafienia , 30% ?

Sylwiaa #2633170 03/10/2008 17:29
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
nie sadze aby ta strategio byla skuteczna, ale dla pocieszenia powiem ze wlasnie dzis w nocy zakonczylem serie 10 z rzędu przegranych u jednego bukmachera. Sredni kurs wszystkich spotkan to ok 2 smile

MichalTD #2633322 03/10/2008 19:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ok. 40%

tomo #2634513 04/10/2008 03:15
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
więcej niż 35% ale mniej niż 40% ?

Sylwiaa #2634622 04/10/2008 03:55
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Nie wiesz serio ?

Maciek #2634635 04/10/2008 03:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Myślałem chwile nad tym i 25 % wychodzi plus minus wiadomo bo to sie dokładnie nie da bez kalkulatora .

Maciek #2634663 04/10/2008 04:05
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
ja jak patrze na ten kupon to od razu widzę tylko 25% prawdopodobieństwa.

Sylwiaa #2634696 04/10/2008 04:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
kiedys nad tym juz myslalem ale nie praktykowalem wink tym razem i ja sprobuje, za jakis czas przedstawie efekty wink ale na pewno zmniejsze liczbe poziomow, w zyciu nie postawie 50000... tongue

xqwzts #2634703 04/10/2008 04:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
No ale jak Vabanke byś miał to musisz .

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, $-man, alfa, ElNinho[mmdea], burbon, poozon, Sensei, bukma, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, latajaca_holenderka, aker, Zaixi), 2,799 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1