Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#263203 03/02/2005 10:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
To nie fundacja charytatywna, ale potrzebuje 0.74 Euro na moneybookers. Oddam z nawiązką. Prosze na priva.

Bonus: Unibet
#263204 04/02/2005 09:34
Dołączył: Feb 2004
Posty: 19
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 19
Czy jest mozliwa zmiana waluty w MB? Czy komuś się to udało? Może po prostu napisać do nich, żeby zamkneli konto a potem otworzyć w nowej walucie. Ciekawe czy e-mail mógłby zostać ten sam?

#263205 04/02/2005 09:42
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Nie ma mozliwosci zmiany, bodajze jesli wykonywales jakies operacje na koncie, tak mi napisali jak o to zapytalem.

#263206 04/02/2005 09:54
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Gumol a ile czekales na odpowiedź ,bo mi juz 3 ci tydzien idzie i 0 odpowiedzi.

#263207 04/02/2005 15:53
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Pionier

Once your account has been opened, a change of currency is not possible anymore. The only exception we can do is in case you have not made any transactions yet but in order to do this you will need to request the change at service@moneybookers.com, including a scan of a piece of photo ID so that we can confirm your identity before making any changes to your account.



Zwracam sie z prosbą o pozyczenie 0.76 Euro na MB. Oddam 1 Euro tego samego dnia. Prosze bardzo.

#263208 04/02/2005 16:49
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Jak w obecnej chwili jest z wyplatami z moneybookers-tzn. ile sie czeka ?

mam pare groszy do wyplacenia a betandwin juz nie wyplacacil mi na konto bankowe ( zwrocili na moneybokers bez podawania zadnej informacji)

#263209 04/02/2005 19:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Mi z Moneybookers na moje konto w lukasie idzie 2 dni.

Ja z kolei mam takie pytanie. Ile wam osttanio szla kasa z konta na moneybookers?
Mi zwykle jak wyslalem rano danego dnia to nastepnego mialem juz na MB a teraz wyslalem w srode o 10 i do tej pory nie ma.

Prosze Was o odp

Dzieki i pozdro

#263210 04/02/2005 19:36
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Czy jest mozliwa zmiana waluty w MB? Czy komuś się to udało? Może po prostu napisać do nich, żeby zamkneli konto a potem otworzyć w nowej walucie. Ciekawe czy e-mail mógłby zostać ten sam?

Można, ale właśnie tylko z tym zastrzeżeniem, że e-mail musi być inny.


Quote
Jak w obecnej chwili jest z wyplatami z moneybookers-tzn. ile sie czeka ?

mam pare groszy do wyplacenia a betandwin juz nie wyplacacil mi na konto bankowe ( zwrocili na moneybokers bez podawania zadnej informacji)

na mbank kilka godzin

#263211 04/02/2005 19:54
Dołączył: Feb 2005
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 52
Jest ktos zainetersowany wymiana kasy z Moneybookers na konto bankowe? (tzn. ja chce miec kase na MB a ktos na koncie w polsce). Jak tak prosze o kontakt pod numer GG 1081199. Pisac nawet jak bede niedostepny. Kwota do 300 zl.

#263212 04/02/2005 21:40
Dołączył: Feb 2005
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 52
Juz nieaktualne:)

#263213 07/02/2005 10:11
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
R
ref Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
Quote
Mi zwykle jak wyslalem rano danego dnia to nastepnego mialem juz na MB a teraz wyslalem w srode o 10 i do tej pory nie ma.

Prosze Was o odp

Dzieki i pozdro

Witam
Ja wyslalem w czwartek po poludniu i do chwili obecnej pieniedzy na koncie w MB nie ma. Jest to moja pierwsza wplata i zastanawiam sie kiedy ewentualnie szukac tych pieniedzy jezeli nie znajda sie na koncie w MB. Czy ma ktos podobne doswiadczenia i chcialby podzielic sie ze mna?
Pozdrawiam

#263214 07/02/2005 10:56
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Mam 2 pytanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

1. Czy mnożna przelać kase z konta na konto w mb, i jak dugo t trwa ?

2. Jak długo idzie kasa do buka z MB ?

#263215 07/02/2005 11:44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Siemasz Kosjo

Pyt 1. Ze swojego dowolnego konta mozesz spokojnie przelac kase na MB, musisz sie zalogowac w MB i tam w zakladce UPLOAD FUNDS, potem klikasz na BANK TRANSFER i masz podane konto w polskim banku na ktory musisz przelac swoja kase a w tytule przelewu wpisz numer ktory masz zaznaczony na czerwono pod bankiem, mam nadzieje ze ci pomoglem i o to chodzilo.

Pyt 2.
Kasa z MB idzie natychmiast, aczkolwiek zdarzalo mi sie grac w malo znanych bukach gdzie to dluzej trwalo ale w tych najlepszych idzie ulamek sekundy i od razu masz na koncie gracza.



Nie wiem co te ciecie w MB tam robia moja kasa dotarla do nich w srode kolo poludnia a na MB jeszcze jej nie mam, nie pogralem w weekend przez nich.

Pozdro

#263216 07/02/2005 12:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253
M
mg1 Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253
1. Czy weryfikacja konta w celu zwiekszenia limitow przeplywow. polega tylko na przelaniu okreslonej kwoty ( zalecaja powyzej 5E) na rachunek mb w wyznaczonym banku?

2. Jak sa traktowane przez nich polskie literki. JA we wszelkich bukach rejestruje nazwisko z "e" nie ę. Nigdy nnie bylo problemow. Z wplatami czy wyplatami na karte lub perzelewem.
A jak z mb zarejestrowany jestem przez "e" a przelew otrzymaja od osoby z "ę"?

#263217 07/02/2005 12:10
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
Siemasz Kosjo

Pyt 1. Ze swojego dowolnego konta mozesz spokojnie przelac kase na MB, musisz sie zalogowac w MB i tam w zakladce UPLOAD FUNDS, potem klikasz na BANK TRANSFER i masz podane konto w polskim banku na ktory musisz przelac swoja kase a w tytule przelewu wpisz numer ktory masz zaznaczony na czerwono pod bankiem, mam nadzieje ze ci pomoglem i o to chodzilo.

Pyt 2.
Kasa z MB idzie natychmiast, aczkolwiek zdarzalo mi sie grac w malo znanych bukach gdzie to dluzej trwalo ale w tych najlepszych idzie ulamek sekundy i od razu masz na koncie gracza.



Nie wiem co te ciecie w MB tam robia moja kasa dotarla do nich w srode kolo poludnia a na MB jeszcze jej nie mam, nie pogralem w weekend przez nich.

Pozdro

ok.dzięki z ainfo Tylko mi chodiz o to czy np. mój kumpel co ma konto w MB może przelać tą kase co on ma na moje konto w MB ,pzdr

#263218 07/02/2005 12:23
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Z konta MB na MB jesli sie dobrze zrozumielismy to zaden problem:)

#263219 07/02/2005 14:43
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Co oni w tym MB odpierd.......kasa idzie do nich 4 dzien i ch...nie ma jej na MB....

Opisze wam smieszny przypadek z nimi:
Ogolnie to jestem zadowolony z wspolpracy zn imi bo nieraz jak wyslalem kase rano to nastepnego dnia ZAWSZE byla po poludniu ew pod wieczor.
Teraz jej nie ma po 4 dniach mimo im niby max ma to trwac 3 dni no ale:

Wyslalem im maila do supportu czy nie moga recznie sprawdzic ze maja to juz dawno na koncie SUPPORT odpisuje ze oni nie maja mozliwosci sprawdzenia tego RECZNIE tralalala spoko, 2 dni pozniej wysylam maila czemu to tak dlugo trwa a oni uwaga:

Wplata standardowo trwa 0-3 dni jesli przedluzy sie to o kilka dni prosze do nas napisac a wtedy my sprawdzimy to RECZNIE.

No comment:)

#263220 07/02/2005 21:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
wrr to dlaczego mi nie odpisuja juz ponad 3 tygodnie qwa ???

#263221 07/02/2005 21:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Kasa zablokowana i jak ja mam grac ,dzwonilem do tych palantow to kazali wyslac te wszystkie skany ,to wyslalem i faxem i mailem i dalej nic ,chyba zrobie to co mi kolega radzil ,zjebac ich na MAXA .

#263222 07/02/2005 21:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
MB to sa stare K....

Kasa na koncie lezy od srody wysylam im maila a oni nie odpisuja juz....

co za zenada

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, kamel), 2,881 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,381
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1