|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381 |
To nie fundacja charytatywna, ale potrzebuje 0.74 Euro na moneybookers. Oddam z nawiązką. Prosze na priva.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 19 |
Czy jest mozliwa zmiana waluty w MB? Czy komuś się to udało? Może po prostu napisać do nich, żeby zamkneli konto a potem otworzyć w nowej walucie. Ciekawe czy e-mail mógłby zostać ten sam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Nie ma mozliwosci zmiany, bodajze jesli wykonywales jakies operacje na koncie, tak mi napisali jak o to zapytalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Gumol a ile czekales na odpowiedź ,bo mi juz 3 ci tydzien idzie i 0 odpowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381 |
Pionier Once your account has been opened, a change of currency is not possible anymore. The only exception we can do is in case you have not made any transactions yet but in order to do this you will need to request the change at service@moneybookers.com, including a scan of a piece of photo ID so that we can confirm your identity before making any changes to your account. Zwracam sie z prosbą o pozyczenie 0.76 Euro na MB. Oddam 1 Euro tego samego dnia. Prosze bardzo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Jak w obecnej chwili jest z wyplatami z moneybookers-tzn. ile sie czeka ?
mam pare groszy do wyplacenia a betandwin juz nie wyplacacil mi na konto bankowe ( zwrocili na moneybokers bez podawania zadnej informacji)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Mi z Moneybookers na moje konto w lukasie idzie 2 dni.
Ja z kolei mam takie pytanie. Ile wam osttanio szla kasa z konta na moneybookers? Mi zwykle jak wyslalem rano danego dnia to nastepnego mialem juz na MB a teraz wyslalem w srode o 10 i do tej pory nie ma.
Prosze Was o odp
Dzieki i pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Czy jest mozliwa zmiana waluty w MB? Czy komuś się to udało? Może po prostu napisać do nich, żeby zamkneli konto a potem otworzyć w nowej walucie. Ciekawe czy e-mail mógłby zostać ten sam? Można, ale właśnie tylko z tym zastrzeżeniem, że e-mail musi być inny. Jak w obecnej chwili jest z wyplatami z moneybookers-tzn. ile sie czeka ?
mam pare groszy do wyplacenia a betandwin juz nie wyplacacil mi na konto bankowe ( zwrocili na moneybokers bez podawania zadnej informacji) na mbank kilka godzin
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 52 |
Jest ktos zainetersowany wymiana kasy z Moneybookers na konto bankowe? (tzn. ja chce miec kase na MB a ktos na koncie w polsce). Jak tak prosze o kontakt pod numer GG 1081199. Pisac nawet jak bede niedostepny. Kwota do 300 zl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 52 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55 |
Mi zwykle jak wyslalem rano danego dnia to nastepnego mialem juz na MB a teraz wyslalem w srode o 10 i do tej pory nie ma.
Prosze Was o odp
Dzieki i pozdro Witam Ja wyslalem w czwartek po poludniu i do chwili obecnej pieniedzy na koncie w MB nie ma. Jest to moja pierwsza wplata i zastanawiam sie kiedy ewentualnie szukac tych pieniedzy jezeli nie znajda sie na koncie w MB. Czy ma ktos podobne doswiadczenia i chcialby podzielic sie ze mna? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Mam 2 pytanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
1. Czy mnożna przelać kase z konta na konto w mb, i jak dugo t trwa ?
2. Jak długo idzie kasa do buka z MB ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Siemasz Kosjo
Pyt 1. Ze swojego dowolnego konta mozesz spokojnie przelac kase na MB, musisz sie zalogowac w MB i tam w zakladce UPLOAD FUNDS, potem klikasz na BANK TRANSFER i masz podane konto w polskim banku na ktory musisz przelac swoja kase a w tytule przelewu wpisz numer ktory masz zaznaczony na czerwono pod bankiem, mam nadzieje ze ci pomoglem i o to chodzilo.
Pyt 2. Kasa z MB idzie natychmiast, aczkolwiek zdarzalo mi sie grac w malo znanych bukach gdzie to dluzej trwalo ale w tych najlepszych idzie ulamek sekundy i od razu masz na koncie gracza.
Nie wiem co te ciecie w MB tam robia moja kasa dotarla do nich w srode kolo poludnia a na MB jeszcze jej nie mam, nie pogralem w weekend przez nich.
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253 |
1. Czy weryfikacja konta w celu zwiekszenia limitow przeplywow. polega tylko na przelaniu okreslonej kwoty ( zalecaja powyzej 5E) na rachunek mb w wyznaczonym banku?
2. Jak sa traktowane przez nich polskie literki. JA we wszelkich bukach rejestruje nazwisko z "e" nie ę. Nigdy nnie bylo problemow. Z wplatami czy wyplatami na karte lub perzelewem. A jak z mb zarejestrowany jestem przez "e" a przelew otrzymaja od osoby z "ę"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Siemasz Kosjo
Pyt 1. Ze swojego dowolnego konta mozesz spokojnie przelac kase na MB, musisz sie zalogowac w MB i tam w zakladce UPLOAD FUNDS, potem klikasz na BANK TRANSFER i masz podane konto w polskim banku na ktory musisz przelac swoja kase a w tytule przelewu wpisz numer ktory masz zaznaczony na czerwono pod bankiem, mam nadzieje ze ci pomoglem i o to chodzilo.
Pyt 2. Kasa z MB idzie natychmiast, aczkolwiek zdarzalo mi sie grac w malo znanych bukach gdzie to dluzej trwalo ale w tych najlepszych idzie ulamek sekundy i od razu masz na koncie gracza.
Nie wiem co te ciecie w MB tam robia moja kasa dotarla do nich w srode kolo poludnia a na MB jeszcze jej nie mam, nie pogralem w weekend przez nich.
Pozdro ok.dzięki z ainfo Tylko mi chodiz o to czy np. mój kumpel co ma konto w MB może przelać tą kase co on ma na moje konto w MB ,pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Z konta MB na MB jesli sie dobrze zrozumielismy to zaden problem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Co oni w tym MB odpierd.......kasa idzie do nich 4 dzien i ch...nie ma jej na MB....
Opisze wam smieszny przypadek z nimi: Ogolnie to jestem zadowolony z wspolpracy zn imi bo nieraz jak wyslalem kase rano to nastepnego dnia ZAWSZE byla po poludniu ew pod wieczor. Teraz jej nie ma po 4 dniach mimo im niby max ma to trwac 3 dni no ale:
Wyslalem im maila do supportu czy nie moga recznie sprawdzic ze maja to juz dawno na koncie SUPPORT odpisuje ze oni nie maja mozliwosci sprawdzenia tego RECZNIE tralalala spoko, 2 dni pozniej wysylam maila czemu to tak dlugo trwa a oni uwaga:
Wplata standardowo trwa 0-3 dni jesli przedluzy sie to o kilka dni prosze do nas napisac a wtedy my sprawdzimy to RECZNIE.
No comment:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
wrr to dlaczego mi nie odpisuja juz ponad 3 tygodnie qwa ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Kasa zablokowana i jak ja mam grac ,dzwonilem do tych palantow to kazali wyslac te wszystkie skany ,to wyslalem i faxem i mailem i dalej nic ,chyba zrobie to co mi kolega radzil ,zjebac ich na MAXA .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
MB to sa stare K....
Kasa na koncie lezy od srody wysylam im maila a oni nie odpisuja juz....
co za zenada
|
|
|
Link skopiowany do schowka