Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16
frees #2638996 06/10/2008 03:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
http://sport.onet.pl/0,1248706,1838125,wiadomosc.html

i pierwszy komentarz grin

"do milanu go"

laugh nadałby się .

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
Rozmawiają dwie prostytutki:
- Kupiłam sobie skunksa.
- Skunksa? A dlaczego?
- Zajebiście robi minetę.
- A co ze smrodem?
- Dwa dni rzygał ale potem się przyzwyczaił...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
jeszcze kilka:


W aptece stoi nieśmiały chłopak. Gdy wszyscy klienci wyszli, aptekarz pyta:
- Co, pierwsza randka?
- Gorzej - odpowiada chłopak. - Pierwsza gościna u mojej dziewczyny.
- Rozumiem - mówi aptekarz. - Masz tu prezerwatywę.
Chłopak się rozochocił:
- Panie, daj pan dwie, jej mama też podobno niezła laska.
Po gościnie dziewczyna robi chłopakowi wyrzuty:
- Gdybym ja wiedziała, że ty taki niewychowany, cały wieczór nic nie powiedziałeś i patrzyłeś na podłogę, nigdy bym ciebie nie zaprosiła.
- A gdybym ja wiedział, że twój ojciec jest aptekarzem, to bym nigdy do was nie przyszedł!



Dzwoni gość do pracy:
- Szefie nie mogę dziś przyjść do roboty... jestem tak skacowany, że i tak nie będę mógł pracować, więc chyba wezmę zwolnienie lekarskie.
Szef na to:
- No co ty, na kaca jest super sposób. Ja zawsze jak mam kaca to proszę moją żonę żeby zrobiła mi laskę i potem czuję się doskonale. Powinieneś to wypróbować.
- Hmm� OK spróbuję.
Po godzinie pracownik przychodzi na swoje stanowisko w pełni sił.
Szef podchodzi i zagaduje:
- I co, jak działa mój sposób ?
- Doskonale, a w ogóle to fajną ma szef chałupę.


Pewien facet przyjeżdża do obcego miasta i zatrzymuje się w podrzędnym hotelu. Ponieważ w pokoju nie ma telewizora, a koleś nie zabrał z sobą nic do czytania, zaczyna przeglądać Biblię leżącą na stoliku nocnym. W pewnym momencie, przeczytawszy coś w Piśmie, chwyta za słuchawkę i dzwoni na recepcję. Zaczyna czarować recepcjonistkę, przekonuje ją, żeby przyszła do niego do pokoju, szepcze jej namiętne słówka, aż w końcu udaje mu się. Po kilku chwilach w jego pokoju zjawia się dziewczyna.
Bez zbędnych słów przystępują do dzieła.
Po godzinie szalonego seksu oboje leżą w łóżku i palą papierosa.
Recepcjonistka odzywa się:
- Kto by pomyślał?! Ja z gościem hotelowym...
Na co facet odpowiada:
- W Biblii tak napisano.
- Co?! W Biblii?! Gdzie?! W którym miejscu?!
- No tutaj, na drugiej stronie okładki. Wyraźnie stoi: "Recepcjonistka to puszczalska zdzira".


Młody chłopak w aptece:
- Poproszę o paczkę prezerwatyw. Truskawkowych. Albo nie! Malinowych. Nie, może wezmę bananowe...
Na to dziadek stojący w kolejce:
- Synku, będziesz się pierdolił, czy kompot gotował?




Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Originally Posted by ArtekPotito


Nie ma tematu żałosne dlatego wrzucam tutaj. Fragment programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", który od wczoraj nazywa się "Żenada na lodzie - I ty możesz pojechać kogo chcesz !"


o k*rwa , nawet tego shitu nie ogladam, ale nie wiedziaelm ze jest nowe jury i ze steczka tez jest, wszystko "ukradli" mozna powiedziec z tvnu , a te zjazdy na siebie , chyba program z jola od tipsow jest tylko nizej puke

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Originally Posted by Mr.Eco
http://sport.onet.pl/0,1248706,1838125,wiadomosc.html

i pierwszy komentarz grin

"do milanu go"

laugh nadałby się .


Do Milanu go.

"hehe dokladnie, chociaż zanim trafi do pierwszego skladu powinien się ograć kilka miesięcy w U 35 "

tez dobre laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785

Maja ludzie najebane w glowach ,biorac udzial w takim gownie
jak taniec na lodzie.Za pare pln-ow wystawiaja sie na posmiewisko
,ale to nie nasz problem.Juz nawet Skiba z Koniem uczestnicza w
reality show na tvp laugh

ps.Krzysiu Majchrzak piwo,jedyny Polski aktor co ma gleboko
w dupie takie gowniane zabawy i reklamy .

Mam tylko nadzieje ,ze juz nikt nie placi abonamentu na ta
smieszna do bolu tvp stop

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
wszedłem se na plotka, info o Dodzie i taki koment
[Linked Image]
laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
du ju spik inglisz?
jes aj dont

----

http://nasza-klasa.pl/job#job1 - praca w nk - to kto spelnia wymagania ? laugh

frees #2640704 07/10/2008 04:48
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
http://sport.onet.pl/0,1248675,1838809,wiadomosc.html

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by podstawek87
http://sport.onet.pl/0,1248675,1838809,wiadomosc.html
Dobry żart laugh

Banda skompromitowanych klaunów...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Originally Posted by pacyfista
Maja ludzie najebane w glowach ,biorac udzial w takim gownie
jak taniec na lodzie.Za pare pln-ow wystawiaja sie na posmiewisko
,ale to nie nasz problem.Juz nawet Skiba z Koniem uczestnicza w
reality show na tvp laugh

ps.Krzysiu Majchrzak piwo,jedyny Polski aktor co ma gleboko
w dupie takie gowniane zabawy i reklamy .

Mam tylko nadzieje ,ze juz nikt nie placi abonamentu na ta
smieszna do bolu tvp stop


zgadzam się piwo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
pare fot z NK :

A kto pilnuje Twojego samochodu? Polecamy Dziunie Warowne



[Linked Image]

Przyczajona Dziunia, ukryta... dłoń w majtkach?

[Linked Image]

Dziunia na swoim tronie

[Linked Image]

Trudno tu o komentarz. Zawsze można zapytać, czy Dziunia znosi jajko ?

[Linked Image]

Miszcz.

[Linked Image]


laugh


Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Buszmen Marian przedstawia

[Linked Image] laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Originally Posted by herkules
Buszmen Marian przedstawia

[Linked Image] laugh
cos chyba nie wyszlo

frees #2640893 07/10/2008 08:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by frees
Originally Posted by herkules
Buszmen Marian przedstawia

[Linked Image] laugh
cos chyba nie wyszlo
confused w podglądzie bylo ok frown

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Gruba impreza w jednym z warszawskich ekskluzywnych klubów, w pewnym momencie pada takie o to pytani "dziewczyny"
" Czym przyjechałeś?
"" Trójką.
" Beemką czy golfem?
"" Tramwajem laugh i w tym momencie dziewka oddaliła się w siną dal ...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by herkules
Originally Posted by frees
Originally Posted by herkules
Buszmen Marian przedstawia

[Linked Image] laugh
cos chyba nie wyszlo
confused w podglądzie bylo ok frown

[Linked Image]

Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1