"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#263469 03/12/2004 18:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Krajan chyba mi dziękował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#263470 03/12/2004 18:20
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Jednak coś tu nie gra, bo buki postawiły taką linie -14 że raczej warto zagrać -14 a nie +14.
Nie widzę tu nic innego jak wysoka wygrana Sacramento Kings
nawet 20 pkt. Tylko czy aby Indiana nie symulowała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#263471 03/12/2004 18:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Dobra,
dla większego "szoku" podam typy ze Stanów (oczywiście powtarzające się wśród niezłych typerów)

Philidelphia +4.5
Minnesota +3.5
Indy NL

#263472 03/12/2004 18:28
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Uważam że kazdy DOBRY i DOBRZE poukładany zespół w każdej dyscyplinie ma słabszy mecz czasem dwa ale z reguły po wpadce czyli wyższej porażce przychodzi czas na remis lub wygraną a jak będzie ... zobaczymy. W każdym razie zagrałem już ten typ i zobaczymy jak zachowają się buki z linią np za 4 godziny

#263473 03/12/2004 18:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Amerykanie zawsze szukają sensacji i nie wydaje mi się żeby Croshere mial złamane żebro bo by chłopisko nie mogło podskakiwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> może mocniej stłuczone...
Dla mnie +14 Indiana

Zdziwiłbys się co wyprawiaja ludzie ze złamanym żebrem(btw zależy jeszcze które to jest żebro).
Jezeli uraz dotyczy jednego,to u 80% chorych po takim zdarzeniu stwierdza sie samozrost.
Wniosek - nie wiedzieli nawet,że mieli zlamanie:-),wychodzi to potem na RTG klatki,robionym zreszta często-gęsto z innych wskazań.
BTW zaden szanujacy się lekarz-traumatolog,nie załozy choremu paragipsowego opatrunku na stłuczenie.
Oczywiście jezeli mamy do czynienia z linijnym złamaniem(popularnie mówimy - pęknieciem) to nie jest błedem w sztuce zrobienie blokady,a wtedy czy stłuczenie czy złamanie - można grać :-)
Na pytanie kim jestem z zawodu odpowiadam ....typerem:P

Pozdrawiam

amkwish

#263474 03/12/2004 18:31
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Expekt narazie się wstrzymał Gamebookers też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#263475 03/12/2004 18:31
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
jak dla mnie dzis number one to under 190 w meczu Lakers - GS
Wedlug mnie bedzie to mecz walki o kazda pilke .

#263476 03/12/2004 18:38
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
@ amkwish

Nieźle, nieźle.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#263477 03/12/2004 18:39
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Quote
jak dla mnie dzis number one to under 190 w meczu Lakers - GS
Wedlug mnie bedzie to mecz walki o kazda pilke .

Ciężko będzie mi wychodzi delikatnie powyżej 190 w granicach 190-200 ale to moja opinia, zobaczymy jak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#263478 03/12/2004 18:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Dobra,
dla większego "szoku" podam typy ze Stanów (oczywiście powtarzające się wśród niezłych typerów)

Philidelphia +4.5
Minnesota +3.5
Indy NL

Jakiego szoku?
Wczoraj pisałem ,że gram na Wolves,goście poczytali nasze forum i dzis dają jako swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Żartuje oczywiście.
Jeżeli o mnie chodzi,to ja na takie "fora niezłych typerów amerykańskich" w ogóle nie zagladam.
Kiedyś zaglądałem,sugerowałem się,zmieniałem typy i wtapiałem.
Co ciekawe kilku moich znajomych tez płaciło takie frycowe:-)
Ale...to było dawno i nieprawda.
Tanim cwaniaczkom co maja witryny z płatnymi typami juz dziękujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

#263479 03/12/2004 18:44
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
A co do meczu Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves
to raczej 210 pkt. nie wywalczą, według mnie under 210 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#263480 03/12/2004 18:46
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Dziś:

WAS -5 @ ATL 1 (1.91) 5/10

OPISY -> www.basketbet.com [basketbet.com]

Bilans:

14/19
+41.01j

#263481 03/12/2004 18:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ludkowie,jeszcse tylko 5 godzin,a my w lesie (a jeszcze NCAAB nie zrobione).

Ja na razie mam do zaproponowania 5 typów:
Boston -4,5
Atlanta under 198,5
NY -3,0*
MIN +4,5*
GS +9,5*

Gwiazdka oznaczyłem te,które zapisałem do zagrania.

Jest jakaś ściema ze składem Pistons na dziś,czekam na info od znajomego zza wody,jak coś istotnego poda,to zaraz przekaże na forum

Pozdrawiam

amkwish

#263482 03/12/2004 18:57
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Tak gwoli wyjaśnienia typy podane przeze mnie nie są z płatnej strony (podanej w temacie NCAAB) tylko z forum dyskusyjnego, ale Amkwish masz rację najlepiej grać swoje i za swoje ( a może nie swoje) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#263483 03/12/2004 18:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Quote
Dzięki za linka, ale z doświadczenia wiem że conajmniej polowa graczy z nadciągniętymi mięśniami ud , poobijanymi rękami, żebrami i lokciami napewno dziś wystąpi

Przeczytaj uważnie.
Nie napisałem,że nie zagrają,podałem jaki jest ich stan zdrowotny i kazdy średnio inteligentny człowiek wyciągnie z tego wnioski.
Z Twojego pewniackiego tonu wynika,że nawet jakbym napisał,że 5 graczy Pacers leży na intensywnej terapii,to i tak grałbyś swój proponowany w ciemno typ.
Rób jak chcesz,graj co chcesz,ja mysle,że podane przeze mnie info jeszcze komuś się przyda.
BTW żadnego linka nie podawałem.

Podrawiam

amkwish
Wiem że nie podawaleś niemniej dzięki za informację, uważamże wszystkie posty wielu sie przydają w mniejszym lub więszym stopniu. Co do "pewniackiego tonu" to może go tak odebraleś napewno nie mialem go na myśli, a jeżeli chodzi o ten konretny hp wcale go nie jestem taki pewien i biorę sobie pod uwagę że gracze nawet z drobnymi kontuzjami tracą jakieś tam % - choćby w obawie o nie poglębienie się urazu. Tak że to też mialem na względzie. Dobrze że wytworzyla się mala dyskusja oby tylko nie przerodzila się w "zbyt inyensywną wymianę poglądów" - mam duż typów ale jeszcze nie sprecyzowalem kuponu dnia - caly czas myślę o rozpisie 3/4 za jakieś konkretne pieniążki ale nie wiem które typy do niego zakwalifikować i temu wlaśnie mają slużyć wypowiedzi innych.
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />KRAJAN

#263484 03/12/2004 19:19
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
na dziś takie cuś

Suns-Wolves 1

Jeśli ktoś ma zatrzymać rozpędzone słońca,to właśnie Garnek i spółka,ostatnio nieźle grają , no i "grający kumple Lampego" leża Wilkom, poza tym lubię ekipę z Mineapolis,a kursy na nich spore,moim zdaniem to wyrównany mecz .

SA-Detroit (+6)2

Wraca Ben ,i przypuszczam tu wyrównany mecz,Detroit może zacznie grać,ostatnio mają tego symptomy,a Spursi też kiedyś muszą u siebie zmoczyć,a dziś jest świetna okazja.

Duncan-Wallesy 2

Zakład kto rzuci więcej: Duncan kontra Ben i Rashid z Detroit.Moim zdaniem Dancan dziś sobie nie poszaleje,Brown wymyśli patent na niego,bo to 4-% Ostróg,a z kolei Rashid powinien koło 15 wrzucić, no i Ben ,który napewno jest głodny gry i koło dychy wrzuci.

NY-Orlando 2

Magicy ostatnio w formie,wydaje mi sie,ze mogą powalczyc i wrzucić nowojorczykom.

overy w NY i Atlancie.

#263485 03/12/2004 19:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Tak gwoli wyjaśnienia typy podane przeze mnie nie są z płatnej strony (podanej w temacie NCAAB) tylko z forum dyskusyjnego, ale Amkwish masz rację najlepiej grać swoje i za swoje ( a może nie swoje) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Hehehe,jak za nie swoje-ukradzione,to niech takiemu nic nigdy nie wejdzie(mowa o typach) tongue

Jak natomiast Ktoś gra na kredyt,to jak najszybciej powinien poddać sie terapii i to intensywnej.

BTW za moje:-) to sobie dzis znalazłem jeszcze:
Memphis -5,0
San Antonio - 8,0 (na info jeszcze czekam,ale to chyba niczego nie zmieni)

Ostatni mój typ będzie "pod prąd" i z sympatii.
Napisałem dużo gorzkich słów o mojej ulubionej drużynie,dla przeciwwagi kłade dzis pare ziolonych na ich wygraną.

Czy zauważyliście,że do tej pory w kazdym meczu Heat wchodził jak w masło +handi?
Ja mysle,że najwyższy czas,by ograli kogoś róźnica ponad 10 punktów,a dzisiejszy przeciwnik spełnia IMO wszystkie wymagane warunki.

CHI - MIA 2 (-8,0)

Pozdrawiam

amkwish

#263486 03/12/2004 19:22
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
aha jeszcze Atlanta (-5) 1

Jastrzębie chyba dziś wygrają,tak mi się zdaje,poprostu wciąż nie mogę się przekonać do Washingtonu,a gospodarze od kilku meczy ocierają sie o wygraną.

#263487 03/12/2004 19:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
aha jeszcze Atlanta (-5) 1

Jastrzębie chyba dziś wygrają,tak mi się zdaje,poprostu wciąż nie mogę się przekonać do Washingtonu,a gospodarze od kilku meczy ocierają sie o wygraną.


Boca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Dostałem maila,w którym kumpel pisze,że nawet Eskimosi graja -5,0 na Wizards:-)
Ja mam zamiar sobie to odpuścić,zastanawiałem sie tylko nad underem.
Co myslisz o takim rozwiązaniu?

Pozdrawiam

amkwish

#263488 03/12/2004 19:53
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
sorki za moje błędy w postach oto errata:
1.Suns-Wolves oczywiście 2
2.Duncan to 40% ostróg,a czasami i więcej

a co do underu w Atlancie to ja zagrałem over,Washington gra do przodu,bez obrony,Jastrzębie też w defensywą nie grzeszą,i są w stanie wrzucić ponad 100,ale że o/u to dla mnie loteria(no może poza underami Houston ),więc amkwish ciężko powiedzieć,zresztą nasze zdania sie różnią co do tego meczu,ale przynajmniej mamy dwie opcje i ktoś ogoli buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1