|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oni kazdemu nakladaja limity na wejsciu? Pogralem kilka zakladow na livie, weszlo i mam limit 30$  ______ update; juz 15$, amatorzy
Last edited by Experto; 11/12/2008 22:20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
Gra ktoś tam jeszcze? Nadal chcą rachunki za gaz i prąd przy wypłacie? Jest możliwość dogadania się z nimi jak z ludźmi jeżeli nie płacimy takich rachunków? Nadal wszystkich limitują na otwarciu konta do kilkudziesięciu dolców?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Gra ktoś tam jeszcze? Nadal chcą rachunki za gaz i prąd przy wypłacie? Jest możliwość dogadania się z nimi jak z ludźmi jeżeli nie płacimy takich rachunków? Nadal wszystkich limitują na otwarciu konta do kilkudziesięciu dolców? nic sie nie zmienilo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
nigdy nie chcieli zadnych rachunkow a wyplaty juz robilem
Teraz dali bonus od tak za friko na koncie 10E jest tylko nic nie pisza jaki obrot zeby moc wyplacic
"Ponadto przyznany bonus musi zostać w całości wykorzystany do 28.02.2009 na stronie Interwetten.com, ponieważ w przeciwnym wypadku straci on swoją ważność. W czasie obowiązywania promocji klient może otrzymać bonus tylko jeden raz. Wygrana nie może zostać wypłacona w gotówce." ???????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Tez dostalem, pewnie chodz i o to ze nie mozna od razu wyplacic, a trzeba zrobic przynajmniej jednokrotny obrot, fakt ze strasznie niejasno jest to opisane, ale bede sie tym martwil jak ugram cos wiecej:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
no tak tylko nie pisze o zadnym obrocie wiec nie wiadomo co i jak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Niby jest napisane, że "...przyznany bonus musi zostać w całości wykorzystany do 28.02.2009 na stronie Interwetten.com, ponieważ w przeciwnym wypadku straci on swoją ważność..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
Dostałem bonusa. Dwa razy rano na livie postawione wszystko najpierw za jakieś 2.35 że Safina wygra gema przy *15-30 potem, że 1 seta za 2.0, poszła wypłata 47 euro, zdjęli z konta, zobaczymy co dalej. Obiecywałem sobie, że nie będę już u nich grać po tym jak robili problemy z przyznaniem gigantycznego bonusa 100% w wysokości 10 euro bo dopiero po tygodniu mogłem odczytać na koncie ile mi zeszło euro z mikropłatności (akurat wpłacałem kartą), no ale teraz zrobiłem wyjątek skoro dali za darmo...  zobaczymy, czy w ogóle ta wypłata przejdzie chociaż chyba powinna bo normalnie mam w danych konta wypłatę i numer konta podany. We'll see...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
No i doszło, prezent 200 zł piechotą nie chodzi, co by nie było , więc na pewno wystarczy taki obrót o którym pisałem (grałem kursy >=2 bo zawsze w promocjach mieli taki warunek) a może i mniejszy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Ciezko wyrobic obrot jak zlimituja, ale jesli chodzi o wyplacalnosc to nie mam im nic do zarzucenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
"10. W przypadku braku odnotowania transakcji (złożenia zakładu, zakupu żetonu) na koncie Interwetten danego gracza/klienta prze co najmniej dwanaście miesięcy spółka Interwetten może naliczyć opłatę administracyjną w wysokości 5,- EURO 50,- SEK/DEK/NOK 10,- CHF 1,250,- HUF 5,- USD 20,- PLN 5,- GBP 125,- CZK 10,- SGD 15,- RON za wyżej wymieniony okres dwunastu miesięcy. W przypadku innych walut opłata administracyjna stanowić będzie równowartość wyżej wymienionej kwoty w euro zgodnie z obowiązującym kursem wymiany walut (kurs międzybankowy) ogłoszonym na stronie internetowej http://www.oanda.com/convert/classic. Dla każdego z poniższych pełnych okresów 12 miesięcy lub ich części, w czasie którego na koncie Interwetten nie zostanie odnotowana żadna transakcja, spółka Interwetten może naliczyć opłatę administracyjną w wysokości 10,- EURO 100,- SEK/DEK/NOK 20,- CHF 2,500,- HUF 10,- USD 40,- PLN 10,- GBP 250,- CZK 20,- SGD 30,- RON" podobnie na Gamebookers maile o zamkniecie kont juz wyslane
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
a od kiedy taki regulamin jest i czy powiadamiaja o nim mailem albo w jakis inny sposob ? bo to chyba niezgodne z prawem, w koncu akceptowalem stary regulamin a jak jest nowy to powinni o tym powiadomic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Każde działanie buka jest "zgodne" z prawem. Czy wprowadza opłaty, czy są to opłaty nawet wstecz. Tak naprawdę nic im nie zrobisz poza zamknięciem konta i olaniem. Kiedyś dbało się o klienta teraz nie ma firmy na rynku, która zadba o pojedyńczą osobę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
no ja wiem, ze moze sobie narzucac oplaty, ale chyba powinien informowac o tym w jakis sposob a nie dowiaduje sie od osob trzecich, ze jestem winny komus pieniadze za cos czego niezaakceptowalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Cwaniaki,jak się logujesz to jest nowy regulamin do zaakceptowania,bez akceptacji nic nie zrobisz na koncie nawet kursów nie przejrzysz, ja już zrobiłem , wysłałem emaila z zamknięciem konta.......tuz bukmacherki się wielki znalazł , śmiech na sali......śmieszne opłaty jakieś wprowadzają......
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Owszem jak najbardziej masz słuszność, że powinien informować. Być może nawet z którymś maili reklamowaych takowa informacja się ukazała, choć wątpię.
Jednakże co można zrobić gdy taka opłata się pojawi? Będziesz się kłócił, zapłacisz czy zamkniesz konto?
Osobiście grać tam nie będę już w przyszłości, więc konto do likwidacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
ja chce zamknac konto, ale nie pamietam loginu  nie chce po latach sie dowiedziec, ze jestem im kase winien  wyslalem maila na support, moze mi usuneli juz wczesniej konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Rozumiem, że wysyłacie im meila w języku angielskim lub niemickim?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Nie, maja polski support, wiec nie trzeba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590 |
Skusiłem się na 111 euro bonusu i dupa chcą scan id rachunek i umowa bankowa. Żeby było smieszniej nie przy wypłacie tylko przy wpłacie. Wysłałem im fotki nie zareagowali. Może dlatego że przy rejestracji podawałem polski adres a umowe mam w zagranicznym banku 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|