Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Ajem #2773054 11/12/2008 22:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Oni kazdemu nakladaja limity na wejsciu? Pogralem kilka zakladow na livie, weszlo i mam limit 30$ smirk

______

update; juz 15$, amatorzy

Last edited by Experto; 11/12/2008 22:20.
Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
Gra ktoś tam jeszcze? Nadal chcą rachunki za gaz i prąd przy wypłacie? Jest możliwość dogadania się z nimi jak z ludźmi jeżeli nie płacimy takich rachunków? Nadal wszystkich limitują na otwarciu konta do kilkudziesięciu dolców?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by neoximek
Gra ktoś tam jeszcze? Nadal chcą rachunki za gaz i prąd przy wypłacie? Jest możliwość dogadania się z nimi jak z ludźmi jeżeli nie płacimy takich rachunków? Nadal wszystkich limitują na otwarciu konta do kilkudziesięciu dolców?


nic sie nie zmienilo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
nigdy nie chcieli zadnych rachunkow a wyplaty juz robilem

Teraz dali bonus od tak za friko na koncie 10E jest tylko nic nie pisza jaki obrot zeby moc wyplacic

"Ponadto przyznany bonus musi zostać w całości wykorzystany do 28.02.2009 na stronie Interwetten.com, ponieważ w przeciwnym wypadku straci on swoją ważność. W czasie obowiązywania promocji klient może otrzymać bonus tylko jeden raz.

Wygrana nie może zostać wypłacona w gotówce." ???????????????

Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Tez dostalem, pewnie chodz i o to ze nie mozna od razu wyplacic, a trzeba zrobic przynajmniej jednokrotny obrot, fakt ze strasznie niejasno jest to opisane, ale bede sie tym martwil jak ugram cos wiecej:)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
no tak tylko nie pisze o zadnym obrocie wiec nie wiadomo co i jak

Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Niby jest napisane, że "...przyznany bonus musi zostać w całości wykorzystany do 28.02.2009 na stronie Interwetten.com, ponieważ w przeciwnym wypadku straci on swoją ważność..."

Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Dostałem bonusa. Dwa razy rano na livie postawione wszystko najpierw za jakieś 2.35 że Safina wygra gema przy *15-30 potem, że 1 seta za 2.0, poszła wypłata 47 euro, zdjęli z konta, zobaczymy co dalej. Obiecywałem sobie, że nie będę już u nich grać po tym jak robili problemy z przyznaniem gigantycznego bonusa 100% w wysokości 10 euro bo dopiero po tygodniu mogłem odczytać na koncie ile mi zeszło euro z mikropłatności (akurat wpłacałem kartą), no ale teraz zrobiłem wyjątek skoro dali za darmo... wink zobaczymy, czy w ogóle ta wypłata przejdzie chociaż chyba powinna bo normalnie mam w danych konta wypłatę i numer konta podany. We'll see...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
No i doszło, prezent 200 zł piechotą nie chodzi, co by nie było , więc na pewno wystarczy taki obrót o którym pisałem (grałem kursy >=2 bo zawsze w promocjach mieli taki warunek) a może i mniejszy...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ciezko wyrobic obrot jak zlimituja, ale jesli chodzi o wyplacalnosc to nie mam im nic do zarzucenia.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
"10. W przypadku braku odnotowania transakcji (złożenia zakładu, zakupu żetonu) na koncie Interwetten danego gracza/klienta prze co najmniej dwanaście miesięcy spółka Interwetten może naliczyć opłatę administracyjną w wysokości 5,- EURO 50,- SEK/DEK/NOK 10,-
CHF 1,250,- HUF 5,- USD 20,- PLN 5,- GBP 125,- CZK
10,- SGD 15,- RON

za wyżej wymieniony okres dwunastu miesięcy. W przypadku innych walut opłata administracyjna stanowić będzie równowartość wyżej wymienionej kwoty w euro zgodnie z obowiązującym kursem wymiany walut (kurs międzybankowy) ogłoszonym na stronie internetowej http://www.oanda.com/convert/classic.

Dla każdego z poniższych pełnych okresów 12 miesięcy lub ich części, w czasie którego na koncie Interwetten nie zostanie odnotowana żadna transakcja, spółka Interwetten może naliczyć opłatę administracyjną w wysokości

10,- EURO 100,- SEK/DEK/NOK
20,- CHF 2,500,- HUF
10,- USD 40,- PLN
10,- GBP 250,- CZK
20,- SGD 30,- RON"

podobnie na Gamebookers maile o zamkniecie kont juz wyslane

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
a od kiedy taki regulamin jest i czy powiadamiaja o nim mailem albo w jakis inny sposob ? bo to chyba niezgodne z prawem, w koncu akceptowalem stary regulamin a jak jest nowy to powinni o tym powiadomic.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Każde działanie buka jest "zgodne" z prawem. Czy wprowadza opłaty, czy są to opłaty nawet wstecz. Tak naprawdę nic im nie zrobisz poza zamknięciem konta i olaniem.

Kiedyś dbało się o klienta teraz nie ma firmy na rynku, która zadba o pojedyńczą osobę. wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
no ja wiem, ze moze sobie narzucac oplaty, ale chyba powinien informowac o tym w jakis sposob a nie dowiaduje sie od osob trzecich, ze jestem winny komus pieniadze za cos czego niezaakceptowalem smile

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Cwaniaki,jak się logujesz to jest nowy regulamin do zaakceptowania,bez akceptacji nic nie zrobisz na koncie nawet kursów nie przejrzysz, ja już zrobiłem , wysłałem emaila z zamknięciem konta.......tuz bukmacherki się wielki znalazł , śmiech na sali......śmieszne opłaty jakieś wprowadzają......

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Owszem jak najbardziej masz słuszność, że powinien informować. Być może nawet z którymś maili reklamowaych takowa informacja się ukazała, choć wątpię.

Jednakże co można zrobić gdy taka opłata się pojawi? Będziesz się kłócił, zapłacisz czy zamkniesz konto?

Osobiście grać tam nie będę już w przyszłości, więc konto do likwidacji.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
ja chce zamknac konto, ale nie pamietam loginu laugh nie chce po latach sie dowiedziec, ze jestem im kase winien smile wyslalem maila na support, moze mi usuneli juz wczesniej konto.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Rozumiem, że wysyłacie im meila w języku angielskim lub niemickim?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Nie, maja polski support, wiec nie trzeba.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 590
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590
Skusiłem się na 111 euro bonusu i dupa chcą scan id rachunek i umowa bankowa. Żeby było smieszniej nie przy wypłacie tylko przy wpłacie. Wysłałem im fotki nie zareagowali. Może dlatego że przy rejestracji podawałem polski adres a umowe mam w zagranicznym banku smile

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1