Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
#263509 03/12/2004 23:54
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Po wielu analizach i przemysleniach postanowilem w koncu zagrac:

1)
Atlanta Hawks - Washington Wizards 2 (-5,5) 7/10
Potraktowalem to jako typ dnia (a wlasciwie nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Boje sie trochu syndromu grania tego meczu przez "caly swiat", ale moze tym razem sie uda. Atlanta ostatnio cienka jak du*a weza, natomiast wizards wydaje sie rozkrecac - napewno beda walczyli o PO. Mecze z takimi druzynami musza wygrywac... tylko czy pokryja handi... oby tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

2)
Boston Celtics - Toronto Raptors under 206,5 4/10
Postanowilem cos wymyslic w tym meczu bo bede go ogladal LIVE wiec fajnie bedzie sie poemocjonowac troszku. Kiedy po raz pierwszty zobaczylem linie to pomyslalem sobie o overze... jednak czym dluzej sie zastanawialem tym bardziej sklanialem sie do undera... i tak tez daje. Under, piwo w lape i przed telewizor... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

3)
Memphis Grizzlies - Philadelphia 76ers 1 (-5) 4/10
Ile jeszcze meczy z rzedu moga prxegrac niedzwiadki? Moim zdaniem pora sie juz przelamac... napewno nie sprawia takiego lania phili jak zrobilo san antonio, ale mysle ze handi przeskocza

4)
Chicago Bulls - Miami Heat 1 (+8) 4/10
Mysle ze chlopaki z chicago po ograniu lakersow nabiora pewnosci siebie i postawia sie srednio spisujacemy sie w tym roku miami. Nawet jesli przegraja to mysle ze nie wiecej niz 7 punktami

To by bylo na tyle... napisze jeszcze kilka slow o pozstalych meczach, na ktore jednak z roznych wzgledow pieniedzy dzisiaj nie postawie

New York Knicks - Orlando Magic
przez caly dzien myslalem o graniu na ny jednak ostatecznie zrezygnowalem - zobaczymy czy z korzyscia dla mojego portfela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

San Antonio Spurs - Detroit Pistons
powrot Bena Walleca chyba niewiele da i mysle ze SA wygra. Boje sie jednak ze handi nie przeskocza a granie ML po takim kursie mija sie z celem...

Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves
ciezki mecz do typowania, kazda seria musi sie kiedys skonczyc...

Los Angeles Lakers - Golden State Warriors
po tym jak lakersi okradli mnie na duuuza kase w meczu z bulls obiecalem sobie ze nie postawie na nich przez najblizszy miesiac zlamanego grosza! Jesli mialbym cos tu grac to raczej wojownikow z +hc

Sacramento Kings - Indiana Pacers
Sacramento to napewno wygra. Granie ML jest smieszne a handi jest strasznie duze. Wiadomo ze indiana strasznie oslabiona, ale jesli sac wypracuje sobie 10-punktowa przewage to moga juz spoczac na laurach i wygrac ten mecz malym nakladem sil. Rownie dobrze moga sobie urzadzic trening i wygrac nawet 30 punktami. Dlatego ten mecz sobie po prostu odpuszczam...

To tyle z mojej strony... teraz piwko w lape i przed telewizor kibicowac underowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Powodzenia wszystkim typujacym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#263510 04/12/2004 00:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
MOJE TYPY NA DZISIAJ:
Sacramento Kings - Indiana Pacers powyzej 196.5 punktow 1.90
Los Angeles Lakers - Golden State Warriors 2 (+9.5) 1.90
Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves 2 (+4.5) 1.90
San Antonio Spurs - Detroit Pistons 2 (+8.5) 1.90
KURS: 13.03

#263511 04/12/2004 00:35
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
jeśli chodzi o mecz w San Antonio,to ja jednak bym stawiał na under amkwish,a to z dwóch powodów.
1.Wcale nie musi być tak,ze wygra ten co postawi na atak,ale ten co lepiej zagra tą swoja obronę doskonałą.
2.Detroit właśnie obroną wygrywa ważne mecze,to nie jest zespół do ofensywnej gry,choc jakby grali np. w Washingtonem to morze by poluzowali,ale przeciwko SA napewno zagrają mocny defense,a meczyk już za pół godzinki.A jeszcze jedno,kluczem do wygranej bedzie ograniczenie Duncana(jeśli to możliwe?),oraz myśle że Manu sobie dziś nie pogra,a mecz wygra SA,ale na styku.
A co do powrotu Bena,to właśnie wiele znaczy,bo to podpora defensywy,a i ostatnio siła ataku,no i głównie te kilkanaście zbiórek w meczu.Nie ukrywam,ze bardzo lubie tego gracza, i to jak pojechał z Artestem jeszcze tą sympatię wzmogło.Myśle,ze jak Prince z Benem i Rashidem zepną siły to Tim sobie nie pogra.

#263512 04/12/2004 00:47
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Po przejrzeniu postów - chyba pozostaję jedyny w kibicowaniu na Phoenix. Zobaczymy oby potega sońca zwycięzyla nocnych drapieżców.
Zaczęly się mecze.
Pozdrawiam
KRAJAN

#263513 04/12/2004 02:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Orlando +3,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />



PiBET Team

#263514 04/12/2004 03:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Ale lipa na początek JA=0, Buki=3

#263515 04/12/2004 03:28
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
U mnie nie jest zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

JA=3, Buki=0

Niestety przez Chicago koncowy wynik bedzie pewnie brzmial 3-1, ale i tak nie jest zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dobranoc wszystkim fanom NBA

#263516 04/12/2004 03:34
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ja mam lepiej
boca-8
buki -0

i został mi Webber,co za noc

#263517 04/12/2004 03:35
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ale coś czuję,ze wtopa,bo ostatnio mnie okrutnie pech prześladuje w NBA

#263518 04/12/2004 03:38
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Spurs z Detroit se play-off zrobili,taki poziom

#263519 04/12/2004 03:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
+8.5 PISTONS

Pi$$$$$$ton$$$$$$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#263520 04/12/2004 04:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
+8.5 PISTONS

Pi$$$$$$ton$$$$$$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Raczej powinno pisać "Experto - hurra" :-),bo dla fanów Pistons to nie jest dobry wynik,tym bardziej,że nie w pełni odzwierciedla wydarzeń na parkiecie.

Przyszła mi przed tym meczem do głowy szalona myśl na over,bo miałem nadzieję,że offencem Tłoki zaskoczą Duncana&Co.
No i zrobili to....w ostatniej kwarcie.
Zastanawiam się dlaczego mając dużo wiekszy potencjał(co prawda pół Hamiltona:P) przez 3/4 meczu kopali sie z koniem (czytaj:usiłowali pobić Antkuff ich bronią).
Z tego meczu płynie jednak jeden wniosek - Pistons powinni już grać,jak w sezonie 2003/2004 - maszyna chyba zaskoczyla:-)

Bardzo mnie cieszy rozjechanie Byczkuff przez Miami.
Dla mnie jako fana Heat nadeszła wreszcie przyjemna chwila.
Co prawda przeciwnik nie najwyższej klasy,ale chłopaki się napewno wzmocnia mentalnie po dzisiejszej nocy.
Polecam zacząć stawiać na Heat z minus handi:-)

Naszła mnie jeszcze przed godziną pierwszą głupawka i puściłem sobie trixie "3xM"
Memphis Grizzlies&College plus Miami no i weszło,tak więc księgowo może byc,ale ogólnie z typów nie jestem zadowolony.

Wqrzyli mnie Knicks,dali sobie wyjąć pewna wygrana,no ale trzeba przyznać,że Mobley był znakomity.

Teraz z "nadmiarów" pusciłem sobie +GS w dublu z -SAC,ale juz nie bede na to patrzył - najwyższy czas pokimać.

Dziś,to znaczy z sobotę tylko 135 meczów american basket:P (13 NBA i 122 NCAAB).

Pozdrawiam

amkwish

Zapomniałem o jednym.

Tytuł "Typera nocy" otrzymuje Padik - był zdecydowanie najlepszy :-)

Last edited by amkwish; 04/12/2004 04:43.
#263521 04/12/2004 04:57
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
z tą Atlantą to dziś wyskoczyłem,cóż materiał na progres,moze kiedyś wygrają,ale dziś kupon spalili,choc i tak byli tam Wallesy,a ci tylko 15 przy 18 Duncana.Ogólnie świetny mecz w San Antonio,choc po trzech kwartach zanosiło sie na pogrom Tłoków,jednak Detroit ma charakter i gdyby Prince nie zgubił piłki na 4 sekundy przed końcem,to kto wie,ale handi pokryli,a mecz naprawdę super,nawet sobie Tim za 3 trafił,co się bardzo żadko zdarza(żadziej niż Shaq trafia wolne).Mina weszła,co było chyba typem nocki,i to cieszy.Webber 22,Croshere -7 do przerwy jest nieźle,jak wejdzie,to chociaż sobie jełopów z Porto odbije.
A tak na koniec to od jutra zbieram podpisy,aby zdjeli pana Świątka od komentowania meczy kosza w Canal+,niedość ,że ma akcent angielskiego z północnej Osetii,to jeszcze kolo gada takie bzdury i ma zerowe pojęcie o grze,totalny debil.
Jak Spurs wzieli czas to ten idiota sie pyta Michałowicza czemu maja piłkę na połowie Detroit,paranoja i żenada.Dobranoc

#263522 04/12/2004 05:35
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Po dzisiejszej nocy chyba przestanę typować NBA, co dziwne najprawdopodobnie powinny mi wejśc typy liniowe, ale jeszcze wobaczymy (un.LAL=ovSAC), ale przy dzisiejszych hp podaję się do dymisji (na plus tylko moje ulubione Niedźwiadki, pozostale bez komentarza)
Pozdrawiam
KRAJAN

#263523 04/12/2004 06:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Mi również jest przykro szczególnie z powodu Indiany bo tak ich broniłem. Ogólnie z NBA weszły mi Wilki i under Toronto nie weszła Indiana a z NCAAB weszło Memphis a nie weszła Virginia bilans 3:2.
Dziś będzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#263524 04/12/2004 07:13
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Quote
Moje propozycje co wy na to

ORL Magic v NY Knicks - over 203 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
TOR Raptors v BOS Celtics - under 204,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
WAS Wizards v ATL Hawks - under 200 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
PHI 76ers v MEM Grizzlies - under 193 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
MIA Heat v CHI Bulls - over 191 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
MIN Timberwolves v PHX Suns - under 210 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
GS Warriors v LA Lakers - over 189 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#263525 04/12/2004 10:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
Quote
MOJE TYPY NA DZISIAJ:
Sacramento Kings - Indiana Pacers powyzej 196.5 punktow 1.90
Los Angeles Lakers - Golden State Warriors 2 (+9.5) 1.90
Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves 2 (+4.5) 1.90
San Antonio Spurs - Detroit Pistons 2 (+8.5) 1.90
KURS: 13.03

DZISIEJSZA NOC BYŁA SKOKO!!! PIERWSZY KUPON NA FORUM I ODRAZU WYGRANA.

Sacramento Kings - Indiana Pacers powyzej 196.5 punktow 1.90 (113-87) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Los Angeles Lakers - Golden State Warriors 2 (+9.5) 1.90 (97-88) - NA SYTKU (0,5 PUNKTA)!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves 2 (+4.5) 1.90 (93-97) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
San Antonio Spurs - Detroit Pistons 2 (+8.5) 1.90 (80-77) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
KURS: 13.03 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

TERAZ CZEKAM NA ANGIELSKĄ PREMIER LEAGUE, A W NIEJ PRZEDE WSZYSTKIM NA CHELSEA!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, kamel, forty, betowiec), 2,095 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,510
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1