|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Po wielu analizach i przemysleniach postanowilem w koncu zagrac:
1) Atlanta Hawks - Washington Wizards 2 (-5,5) 7/10 Potraktowalem to jako typ dnia (a wlasciwie nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Boje sie trochu syndromu grania tego meczu przez "caly swiat", ale moze tym razem sie uda. Atlanta ostatnio cienka jak du*a weza, natomiast wizards wydaje sie rozkrecac - napewno beda walczyli o PO. Mecze z takimi druzynami musza wygrywac... tylko czy pokryja handi... oby tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2) Boston Celtics - Toronto Raptors under 206,5 4/10 Postanowilem cos wymyslic w tym meczu bo bede go ogladal LIVE wiec fajnie bedzie sie poemocjonowac troszku. Kiedy po raz pierwszty zobaczylem linie to pomyslalem sobie o overze... jednak czym dluzej sie zastanawialem tym bardziej sklanialem sie do undera... i tak tez daje. Under, piwo w lape i przed telewizor... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
3) Memphis Grizzlies - Philadelphia 76ers 1 (-5) 4/10 Ile jeszcze meczy z rzedu moga prxegrac niedzwiadki? Moim zdaniem pora sie juz przelamac... napewno nie sprawia takiego lania phili jak zrobilo san antonio, ale mysle ze handi przeskocza
4) Chicago Bulls - Miami Heat 1 (+8) 4/10 Mysle ze chlopaki z chicago po ograniu lakersow nabiora pewnosci siebie i postawia sie srednio spisujacemy sie w tym roku miami. Nawet jesli przegraja to mysle ze nie wiecej niz 7 punktami
To by bylo na tyle... napisze jeszcze kilka slow o pozstalych meczach, na ktore jednak z roznych wzgledow pieniedzy dzisiaj nie postawie
New York Knicks - Orlando Magic przez caly dzien myslalem o graniu na ny jednak ostatecznie zrezygnowalem - zobaczymy czy z korzyscia dla mojego portfela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
San Antonio Spurs - Detroit Pistons powrot Bena Walleca chyba niewiele da i mysle ze SA wygra. Boje sie jednak ze handi nie przeskocza a granie ML po takim kursie mija sie z celem...
Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves ciezki mecz do typowania, kazda seria musi sie kiedys skonczyc...
Los Angeles Lakers - Golden State Warriors po tym jak lakersi okradli mnie na duuuza kase w meczu z bulls obiecalem sobie ze nie postawie na nich przez najblizszy miesiac zlamanego grosza! Jesli mialbym cos tu grac to raczej wojownikow z +hc
Sacramento Kings - Indiana Pacers Sacramento to napewno wygra. Granie ML jest smieszne a handi jest strasznie duze. Wiadomo ze indiana strasznie oslabiona, ale jesli sac wypracuje sobie 10-punktowa przewage to moga juz spoczac na laurach i wygrac ten mecz malym nakladem sil. Rownie dobrze moga sobie urzadzic trening i wygrac nawet 30 punktami. Dlatego ten mecz sobie po prostu odpuszczam...
To tyle z mojej strony... teraz piwko w lape i przed telewizor kibicowac underowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Powodzenia wszystkim typujacym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20 |
MOJE TYPY NA DZISIAJ: Sacramento Kings - Indiana Pacers powyzej 196.5 punktow 1.90 Los Angeles Lakers - Golden State Warriors 2 (+9.5) 1.90 Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves 2 (+4.5) 1.90 San Antonio Spurs - Detroit Pistons 2 (+8.5) 1.90 KURS: 13.03
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
jeśli chodzi o mecz w San Antonio,to ja jednak bym stawiał na under amkwish,a to z dwóch powodów. 1.Wcale nie musi być tak,ze wygra ten co postawi na atak,ale ten co lepiej zagra tą swoja obronę doskonałą. 2.Detroit właśnie obroną wygrywa ważne mecze,to nie jest zespół do ofensywnej gry,choc jakby grali np. w Washingtonem to morze by poluzowali,ale przeciwko SA napewno zagrają mocny defense,a meczyk już za pół godzinki.A jeszcze jedno,kluczem do wygranej bedzie ograniczenie Duncana(jeśli to możliwe?),oraz myśle że Manu sobie dziś nie pogra,a mecz wygra SA,ale na styku. A co do powrotu Bena,to właśnie wiele znaczy,bo to podpora defensywy,a i ostatnio siła ataku,no i głównie te kilkanaście zbiórek w meczu.Nie ukrywam,ze bardzo lubie tego gracza, i to jak pojechał z Artestem jeszcze tą sympatię wzmogło.Myśle,ze jak Prince z Benem i Rashidem zepną siły to Tim sobie nie pogra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Po przejrzeniu postów - chyba pozostaję jedyny w kibicowaniu na Phoenix. Zobaczymy oby potega sońca zwycięzyla nocnych drapieżców. Zaczęly się mecze. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Orlando +3,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
PiBET Team
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Ale lipa na początek JA=0, Buki=3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
U mnie nie jest zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
JA=3, Buki=0
Niestety przez Chicago koncowy wynik bedzie pewnie brzmial 3-1, ale i tak nie jest zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dobranoc wszystkim fanom NBA
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ja mam lepiej boca-8 buki -0
i został mi Webber,co za noc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ale coś czuję,ze wtopa,bo ostatnio mnie okrutnie pech prześladuje w NBA
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Spurs z Detroit se play-off zrobili,taki poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Pi$$$$$$ton$$$$$$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Pi$$$$$$ton$$$$$$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Raczej powinno pisać "Experto - hurra" :-),bo dla fanów Pistons to nie jest dobry wynik,tym bardziej,że nie w pełni odzwierciedla wydarzeń na parkiecie. Przyszła mi przed tym meczem do głowy szalona myśl na over,bo miałem nadzieję,że offencem Tłoki zaskoczą Duncana&Co. No i zrobili to....w ostatniej kwarcie. Zastanawiam się dlaczego mając dużo wiekszy potencjał(co prawda pół Hamiltona:P) przez 3/4 meczu kopali sie z koniem (czytaj:usiłowali pobić Antkuff ich bronią). Z tego meczu płynie jednak jeden wniosek - Pistons powinni już grać,jak w sezonie 2003/2004 - maszyna chyba zaskoczyla:-) Bardzo mnie cieszy rozjechanie Byczkuff przez Miami. Dla mnie jako fana Heat nadeszła wreszcie przyjemna chwila. Co prawda przeciwnik nie najwyższej klasy,ale chłopaki się napewno wzmocnia mentalnie po dzisiejszej nocy. Polecam zacząć stawiać na Heat z minus handi:-) Naszła mnie jeszcze przed godziną pierwszą głupawka i puściłem sobie trixie "3xM" Memphis Grizzlies&College plus Miami no i weszło,tak więc księgowo może byc,ale ogólnie z typów nie jestem zadowolony. Wqrzyli mnie Knicks,dali sobie wyjąć pewna wygrana,no ale trzeba przyznać,że Mobley był znakomity. Teraz z "nadmiarów" pusciłem sobie +GS w dublu z -SAC,ale juz nie bede na to patrzył - najwyższy czas pokimać. Dziś,to znaczy z sobotę tylko 135 meczów american basket:P (13 NBA i 122 NCAAB). Pozdrawiam amkwish Zapomniałem o jednym. Tytuł "Typera nocy" otrzymuje Padik - był zdecydowanie najlepszy :-)
Last edited by amkwish; 04/12/2004 04:43.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
z tą Atlantą to dziś wyskoczyłem,cóż materiał na progres,moze kiedyś wygrają,ale dziś kupon spalili,choc i tak byli tam Wallesy,a ci tylko 15 przy 18 Duncana.Ogólnie świetny mecz w San Antonio,choc po trzech kwartach zanosiło sie na pogrom Tłoków,jednak Detroit ma charakter i gdyby Prince nie zgubił piłki na 4 sekundy przed końcem,to kto wie,ale handi pokryli,a mecz naprawdę super,nawet sobie Tim za 3 trafił,co się bardzo żadko zdarza(żadziej niż Shaq trafia wolne).Mina weszła,co było chyba typem nocki,i to cieszy.Webber 22,Croshere -7 do przerwy jest nieźle,jak wejdzie,to chociaż sobie jełopów z Porto odbije. A tak na koniec to od jutra zbieram podpisy,aby zdjeli pana Świątka od komentowania meczy kosza w Canal+,niedość ,że ma akcent angielskiego z północnej Osetii,to jeszcze kolo gada takie bzdury i ma zerowe pojęcie o grze,totalny debil. Jak Spurs wzieli czas to ten idiota sie pyta Michałowicza czemu maja piłkę na połowie Detroit,paranoja i żenada.Dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Po dzisiejszej nocy chyba przestanę typować NBA, co dziwne najprawdopodobnie powinny mi wejśc typy liniowe, ale jeszcze wobaczymy (un.LAL=ovSAC), ale przy dzisiejszych hp podaję się do dymisji (na plus tylko moje ulubione Niedźwiadki, pozostale bez komentarza) Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Mi również jest przykro szczególnie z powodu Indiany bo tak ich broniłem. Ogólnie z NBA weszły mi Wilki i under Toronto nie weszła Indiana a z NCAAB weszło Memphis a nie weszła Virginia bilans 3:2. Dziś będzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Moje propozycje co wy na to
ORL Magic v NY Knicks - over 203 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> TOR Raptors v BOS Celtics - under 204,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> WAS Wizards v ATL Hawks - under 200 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> PHI 76ers v MEM Grizzlies - under 193 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> MIA Heat v CHI Bulls - over 191 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> MIN Timberwolves v PHX Suns - under 210 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> GS Warriors v LA Lakers - over 189 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20 |
MOJE TYPY NA DZISIAJ: Sacramento Kings - Indiana Pacers powyzej 196.5 punktow 1.90 Los Angeles Lakers - Golden State Warriors 2 (+9.5) 1.90 Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves 2 (+4.5) 1.90 San Antonio Spurs - Detroit Pistons 2 (+8.5) 1.90 KURS: 13.03 DZISIEJSZA NOC BYŁA SKOKO!!! PIERWSZY KUPON NA FORUM I ODRAZU WYGRANA. Sacramento Kings - Indiana Pacers powyzej 196.5 punktow 1.90 (113-87) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Los Angeles Lakers - Golden State Warriors 2 (+9.5) 1.90 (97-88) - NA SYTKU (0,5 PUNKTA)!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves 2 (+4.5) 1.90 (93-97) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> San Antonio Spurs - Detroit Pistons 2 (+8.5) 1.90 (80-77) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> KURS: 13.03 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> TERAZ CZEKAM NA ANGIELSKĄ PREMIER LEAGUE, A W NIEJ PRZEDE WSZYSTKIM NA CHELSEA!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|