Prison Break niezle, lepszy sezon, cieszy mnei rowniez ze zginal ten skosny, bo bylo wiadome ze w 8 odcinku zginie ktos z trojki, sucre, bellick lub skosny.
Herose, tutaj tragedia, seria tak mi sie nie podoba... Zrobili w nim doslownie kosmos, nic nie trzyma sie kupy.
House ostatni odcinek najlepszy, wyprawa z willsonem swietna, jeden z najlepszych odcinkow.
Dexter troche slabszy niz poprzednie sezony, ale serial ma klimat.
Californication, tutaj mocno przeginaja jesli chodzi o teksty, ale lepszy sezon niz pierwszy.
wlasnie obejrzalem Herosow 3x06 i zauwazylem powazny blad...
gdy Hiro poznal Daphne zatrzymal czas jednak ona sie nie zatrzymala bo tez posiada moc, w odcinku 3x06 Hiro zatrzymuje czas i Daphne, jej kompan i Ando rowniez sie zatrzymuje a Hiro w tym czasie bierze sztuczna krew oraz wysuwany miecz.
tak mi sie rzucilo w oczy przy ogladaniu, jesli cos przeoczylem i sie myle to prosze mnie poprawic
Zdaje mi sie ze sie mylisz, za pierwszym razem w biurze swojej firmy Hiro zatrzymal czas i ta laske, potem wypuscil ja a ona go uderzyla i zwiala. drugi raz w kinie nie byl w stanie zatrzymac czasu bo obok byl Haitanczyk.
Dexter trzyma poziom chociaz za duzo obyczajowo rodzinnych problemow wlozyli do tej serii
PB juz od dawna nie ogladam
Heroesi duzo slabsza seria od poprzedniej, strasznie mieszaja z czasem.
Pojawily sie ciekawe nowe seriale, zwlasza Sons of Anarchy, w tym momencie moj numer 1.
Calkiem niezle sa tez Fringe (narazie 6 odcinkow), Sanctuary (chyba 4) i Eleventh Hour (2 odcinki). Wszystkie w jakis sposob nawiazuja do X-Files