|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
YYY nikt nic nie pisze. Ja sie pochwale, że w 7 dni uzyskałem wynik około 50%. więc nie jest źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale trzeba bardzo ale to bardzo uwazać. Osobiście preferuje tenis bo teraz jest tego najwiecej ale takie cuda sie dzieja, że trzeba trzymać ręke na pulsie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> bo juz takie by byly wtopy ze hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
Siwy na poczatku gratki i oby tak dalej.
Troche mnie tu nie bylo wiec wpisze aktualne statystyki choc nie wiele sie zmienilo bo mialem prawie tydzien przerwy (remont w mieszkaniu) i kilka dni nie gralem wogole a czasami sporadycznie z doskoku cos postawilem ale nie zawsze z dobrym skutkiem. Na dodatek mialem spotkanie z panami policjantami (ach ta ciezka noga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i niestety musialem troche kaski wyplacic zeby pokryc straty na mandat. Wczoraj jednak z powrotem wplacilem wiekszosc kasy z powrotem wiec mozna powiedziec ze poziom kapitalu jest utrzymany. Maj jak narazie nie jest najlepszy ale jest na plus i to jest dla mnie najwazniejsze a o to szczegolowe statystyki maja:
Ilosc zakladow: 184, ilosc nietrafionych 16, średni kurs 1,29 (dosc wysoki poniewaz kilka razy probowalem obstawiac na odwrocenie sie sytuacji po wysokim kursie), średnia stawka 4,72%
Zysk od początku maja: 39,67% wiec jak widac nie wiele sie zmienilo od 11-go kiedy podawalem ostatnie statystyki
Jesli chodzi o gre w BAW to obrocilem tymi 30euro i wyplacilem 60 euro ktore wczoraj wrocily do betfair i chociaz czesciowo pokryly straty zwiazane z mandatem. W BAW zostalo mi niewiele ponad 10 euro i nie bede tutaj wrzucal statystyk z gry tam poniewaz nie trzymam sie tam zadnych zasad. Uda sie to sie uda nie to bede czekal na kolejny bonus ktory zechca mi przyznac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A teraz takie pytanie z innej beczki i nie zwiazane z bukamcherka. Jaki interes byscie otwarli majac do dyspozycji hale ok 500 m/kw magazynu + 100 m/kw biura i pomieszczenia socjalne oraz ok 500 tys zl do zainwestowania. Hala jest w Oswiecimiu, chodzi o jakis dobry pomysl. Jak ktos ma jakies ciekawe propozycje to walcie na priva.
Pozdrawiam
Bugs Bunny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Krematorium. Z szyldem na hali ,,z prochu powstałeś i w proch się obrócisz'' -nazwa firmy TRUPEX.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
Krematorium. Z szyldem na hali ,,z prochu powstałeś i w proch się obrócisz'' -nazwa firmy TRUPEX. Dobre pomysle nad tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Bugs Bunny mozesz mi wyslac twoje statystyki na poczte. Wysyalem Ci wiadomosc na priva ale nic mi nie wyslales. Jestem ciekawy jak grasz, i jak dobierasz stawki. Mam nadzieje ze to nie tajemnica i mi wyslesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 71 |
Obóz koncentracyjny.Nazwa "Od zmierzchu do świtu".Myślę,że Amerykanie będą zainteresowani,a i Ty będziesz miał z tego zysk.Natomiast osobiście jestem zainteresowana wynajmem piwnicy pod tą halą.Upakuję tam troszke Dwuzłotówkowców.Dla ściemy trzeba to zarejestrować jako Agencje Towarzyską.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
pilka wodna, na live baw byl juz koniec kolesie pisali ze juz koniec wynik 11-7 a an betfair kursy byly na obie druzyny po 1.01 przez jakies jeszcze 40 sekund <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kurs nieduzy ale jak sie zagra na pewniaka za 140 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to akurat do metody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak na marginesie elegancki dzien wczoraj a i dzis niezly po 10% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 135 |
Bugs Bunny tez bym prosil o twoje statystyki na moja poczte - a5a@linuxmail.org i jeszcze jakbyś mial jakiś arkusz w excelu do tej metody 3% dziennie to bylbym bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
pilka wodna, na live baw byl juz koniec kolesie pisali ze juz koniec wynik 11-7 a an betfair kursy byly na obie druzyny po 1.01 przez jakies jeszcze 40 sekund <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kurs nieduzy ale jak sie zagra na pewniaka za 140 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to akurat do metody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak na marginesie elegancki dzien wczoraj a i dzis niezly po 10% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> No takie prezenty czasem sie zdarzaja chociaz w BAW akurat dosc ciezko o nie, w betfair chyba latwiej cos takiego trafic a swego czasu bardzo latwo bylo w gamebookers nie wiem jak jest teraz bo juz tam wogole nie gram.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Uwaga na koszykówke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> psia mac a głównie na NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo w koncówkach to sie dzieja cuda. a no i na piłke jak graja jakies młodziki bo to też różnie bywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3 |
Czesc. mam prosbe, bo dpiero zavczynam gre. i czy moglbys mi przyblizyc swoj sytem grania i wytlumaczyc na czym on dokladnie polega? bylbym bardzo wdzieczny. pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Czesc. mam prosbe, bo dpiero zavczynam gre. i czy moglbys mi przyblizyc swoj sytem grania i wytlumaczyc na czym on dokladnie polega? bylbym bardzo wdzieczny. pozdrawiam. Może ja wytłumacze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> polega to na tym, że grasz końcówki spotkań np undery w 80 minucie oczywiście zależy od wyniku bo jak jest juz 2-0 to raczej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tenis kosza wsio jak popadnie. Kursy w końcówkach są bardzo małe 1.1 i mniejsze czasem oczywiście większe tez sie trafiają. Nie nastawiamy sie tu na jakieś ogromne zyski. Oczywiście wszystko zależy od stawek postawisz 100 euro na kurs 1.03 10 razy dziennie to zysk wyjdzie przyzwoity. Poczytaj początek tematu tam bugs wyjaśnił wszystko lepiej. Ja osobiście po słabszym piątku przez kosza -0,02 euro na minus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> troche juz lepsza sobota tak ze od 17 maja do dzis plus około 90 euro. Może dziś uda sie przekroczyć 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> RG sie rozpoczyna. A i Kazik grać najlepeij w betfair i tylko live w sumie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3 |
hey to znowu ja. jak bedziesz mogl mi to napisac to podaje swoj email. [email] [email protected].[/email] pozdrawiam!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3 |
Dzieki siwy212. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
RG to zyła złota szkoda ze trace tyle meczy bedąc w pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale ogólnie jest gut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dziś 10% przekroczyłem 100% zysku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
No zyla zyla, mialem dzis lacznie ok. 25 zakladow poza live rowniez wystawialem "lay" na dokladne wyniki - tu jest dopiero zyla zlota, glownie u facetow bo wygrac 3 sety nie tracac ani jednego to nie lada wyczyn dla duzej wiekszosci playerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak narazie wlasnie glownie to daje profity, a ogolny mega pozytyw dnia zburzyl niejaki pajacyk Andreas Seppi - ku przestrodze: Evgeny Korolev (RUS) def Andreas Seppi (ITA) 6-4 2-6 3-6 7-5 6-1
w czwartym secie bylo 5-4 i dwie meczowe dla pajacyka, zagralem wczesniej bo rusek nie istnial od 2 seta i to co sie stalo jest jedna z ciekawszych moich wtopek w karierze, nawet nie zdazylem skontrowac, od stanu 5-5 wszystko trwalo moze ze 25 min...no ale nic, to tak na ostudzenie. Dzis zakonczylem 10 dniowa testo-zabawe, troche kombinowalem i zakonczylo sie to minimalnym plusem, ale dzieki temu mam juz ogolny zarys strategii i pewne przemyslenia oraz zasady ktorych trzeba sie trzymac. Tak wiec od jutra "na powaznie" zabieram sie za gre, okres jest dobry bo typowac tenisa w tradycyjny sposob przed meczami moze i mozna, ale jest to niezwykle trudna sprawa. Dochodze do tego po latach; probowalem grac i dogi i niskie kursy i single i ako, plusy moze i jakies byly, ale niesatysfakcjonujace. Troche sie rozpisalem a generalnie mialem napisac: dzieki Bugs za inspiracje, oraz za statsy. Nie mialem czasu odpisac na priva. Dziekuje tez Kursonowi (moze tu zaglada) - podziwiam konsekwencje i efekty obu Panow. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
Raf nie pozostaje mi zyczyc nic innego jak tylko powodzenia i konsekwencji. Jak bedziesz mial chwile to wrzucaj tu co jakis czas swoje wyniki i spostrzezenia.
Mi wczoraj dzionek troche popsul Vliegen ale jesli dzisiaj dokonczy swoj mecz zwyciesko Montanes to bedzie i tak bardzo ok. Powoli zblizam sie do 600% zysku od kapitalu poczatkowego wiec jak na okres 3 miesiecy uwazam ze jest bardzo dobrze i mam nadzieje ze tak bedzie dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
hehe kurde jak trzeba uwazac na tenisa to ja piernicze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzis 20 euro w plecy ale to nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
hehe kurde jak trzeba uwazac na tenisa to ja piernicze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzis 20 euro w plecy ale to nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> uwazac trzeba ze wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ja narazie jestem cholernie zadowolony z RG calkiem niezle zyski, jutro ostatni dzien 3 miesiac wiec wieczorem lub w czwartek rano postaram sie wrzucic statsy z maja. Dla rozluznienia atmosfery: Do reprezentacji Polski trafił nowy Murzyn. Na pierwszej odprawie przed treningiem Paweł Janas narysował na tablicy wielki prostokąt i zaczął uderzać w niego piłką. - Piłka, rozumiesz? Bramka, tu, prostokąt. Bramka, piłka do bramki to dobrze, rozumiesz? Wstał nasz nowy Murzyn, lekko poszarzały i odzywa się do trenera Janasa: - Panie trenerze, ja od kilkunastu lat mieszkam w Polsce, mam tu żonę, dzieci, a studiowałem filologię polską i mówię w tym języku lepiej niż niejeden Polak! Paweł Janas popatrzył na niego ze zdumieniem i powiedział: - Siadaj synu, ja mówię do Rasiaka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
hehehe slabszy dzień cofnąłem się o kilka dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale nic to jak ze włączyło mi się od razu odrabianie strat i straciłem dalsze 10 euro wypłacam 80% zysku i jade dalej spokojnie jak na początku i sue zobaczy co bedzie za 10 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|