Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by z o R r o
Zastanawiam się co Ty i Agassi macie na celu (bo motywację Puntera UK i osobnika kryjącego się pod nickiem betfair.com rozumiem) podążając ślepo za betfair i broniąc każdej głupoty. Ja konstruktywną krytyką (a wskaż mi choć jeden punkt gdzie była niekonstruktywna) staram się przyczynić pośrednio do podniesienia jakości usług omawianej przez nas strony. A Wy? Chcecie żeby było miło i wesoło czy może coś jeszcze? Czekam na rzeczową odpowiedź.
najlepsze jest to,że to Ty uznasz czy odpowiedź jest rzeczowa czy nie tongue powiem to jeszcze raz bez urazy oczywiście : od czasu jak się "pożarłeś" z BF w temacie tego meczu w Pucharze Polski jedziesz po gównie zwanym Betfair bez trzymanki.....teraz mimo,że nie zapłaciłeś ani grosza więcej niż Twoja prowizja jęczysz i biadolisz jaki to jesteś pokrzywdzony a gówno Betfair zamieniasz na sraczkę Betfair ......ps. tak dla Mnie jest miło i wesoło,przyjemnie, z zysku jestem zadowolony,z obsługi też,opłaty jakie trzeba czynię i powiem Ci więcej wielu by chciało mieć te tysiące euro wygranych i dopłacić z tej wygranej a nie ze Swoich pieniędzy BTW bez urazy oczywiście piwo

Bonus: Unibet
AGASSI #2629783 02/10/2008 01:59
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
zapomniałem dodać....."dotychczas jestem zadowolony" ........brak "edit" wrrr

Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
Nie bronię polityki Betfair. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W przeciwieństwie do Ciebie, nie jestem (podobnie jak zdecydowana większość graczy) tylko SW hunterem, któremu w momencie wprowadzenie "BF Premium Charge" skończył się pomysł na grę. Gdybym był spekulantem dysponującym portfelem składającym się z kilkunastu cyfr, pewnie jeszcze głośniej krzyczałbym niż Ty.
Skoro zdecydowali się wprowadzić opłatę, należy sądzić, że zyski z 'BF Premium Charge' okażą się wyższe od prowizji graczy, którzy (tak jak Ty zakładasz), przestaną grać, bądź nowych, którzy pod wpływem kiepskiego PR, nie napłyną do Betfair. Nie nazwałbym tego jak Ty głupotą, a ryzykiem biznesowym - czy słusznym? Pokaże czas.

ubbe #2629857 02/10/2008 02:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Trudno uznać którąkolwiek z Waszych odpowiedzi za w 100% rzeczową, jako że na meritum obu składają się głównie wycieczki i spekulacje pod moim adresem smile

Odniosę się zatem do tej skąpej części merytorycznej smile Zyski z premium charge mogą okazać się wyższe od potencjalnych prowizji od utraconych graczy. Jest to ryzyko biznesowe. Czy słuszne? Pokaże czas. Zgadzam się z tym.

W rzeczywistości opłaty premium powodują spłaszczenie drabinki prowizyjnej. Najbardziej narażone są osoby z dużymi obrotami. Gracze, którzy mają mniejsze obroty są w dużo lepszej sytuacji - mimo to, niektórzy z nich mogą okresowo przekroczyć "próg podatkowy". Ale myślę, że każdy (powiedzmy większość), czy z mniejszym i większym portfelem, zachowuje się racjonalnie i to niezależnie od pomysłu na grę. I jeśli dajmy na to mogę na jakimś meczu wygrać 500 euro po czym wiem, że zabiorą mi 200 euro z tytułu opłaty premium to NIE CIESZĘ SIĘ, ŻE WYGRAŁEM, ale stawiam gdzie indziej nawet po niższym kursie. To chyba proste i logiczne.

P.S. Pisząc głupoty nie miałem na myśli nowych opłat ale raczej sposób ich wprowadzenia. Zresztą, kto uważnie czytał wie, że na tym skupiłem się w moich ostatnich postach. Sami odgrzaliście dyskusję na temat zasadności nowych opłat sprzed dwóch tygodni.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
To akurat było do przewidzenia, że moja i Agassiego wypowiedź jest nierzeczowa - nie zdziwiło mnie to wcale, ale uwierz mi, że nie poczułem się tym dotknięty wink
Odnośnie odgrzania dyskusji, skrobnąłem raptem 3 linijki, w nawiązaniu do postu 'rzepeka' z linkiem do BF forum, Ty oczywiście postanowiłeś dać 'wykład poparty kalkulacjami' na temat BF premium charge - możesz przyjąć moje gratulacje, wyszło 'super' wink
Szczerze Ci powiem, że jesteś 1 osobą (biorąc pod uwagę polskie fora otwarte i zamknięte), która 'ma problem' z BF Premium Charge, dlatego Twoje osobiste wycieczki pod adresem BF, po PP (jak słusznie napisał Ci Agassi) stają się po prostu nudne. Kończąc, jest mi strasznie przykro, że Betfair aż tak Cię skrzywdziło. Wierzę jednak, że jakoś się pozbierasz wink
Czołem!

ubbe #2629938 02/10/2008 03:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
o akurat było do przewidzenia, że moja i Agassiego wypowiedź jest nierzeczowa - nie zdziwiło mnie to wcale
A mnie tak. Trochę więcej się po Was spodziewałem smile

Originally Posted by ubbe
Odnośnie odgrzania dyskusji, skrobnąłem raptem 3 linijki, w nawiązaniu do postu 'rzepeka' z linkiem do BF forum, Ty oczywiście postanowiłeś dać 'wykład poparty kalkulacjami' na temat BF premium charge - możesz przyjąć moje gratulacje, wyszło 'super' wink
Dziękuję i przepraszam smile Nie mogłem się powstrzymać. Szczególnie obok rozważań "czy opłaty dotkną jakiegoś polskiego gracza" trudno było przejść obojętnie.

Quote
Szczerze Ci powiem, że jesteś 1 osobą (biorąc pod uwagę polskie fora otwarte i zamknięte), która 'ma problem' z BF Premium Charge, dlatego Twoje osobiste wycieczki pod adresem BF, po PP (jak słusznie napisał Ci Agassi) stają się po prostu nudne.
Napisałbym więcej. Jestem prawdopodobnie jedyną osobą na świecie, która ma problemy z Premium Charge. Faktycznie to robi się już nudne. Zamykamy temat. Sam pierwszy już nic nie napiszę.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by z o R r o
Jestem prawdopodobnie jedyną osobą na świecie, która ma problemy z Premium Charge.
Rozwinę nawet to zdanie:

Jestem prawdopodobnie jedyną osobą na świecie, która ma problemy z Premium Charge bo przegrałem zakład w Pucharze Ekstraklasy.

Zadowoleni? laugh

Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by z o R r o
Jestem prawdopodobnie jedyną osobą na świecie, która ma problemy z Premium Charge.
Rozwinę nawet to zdanie:

Jestem prawdopodobnie jedyną osobą na świecie, która ma problemy z Premium Charge bo przegrałem zakład w Pucharze Ekstraklasy.

Zadowoleni? laugh

Zadowolony to ja jestem jak czytam Twoje 'wykłady z teorii gry w zakłady bukmacherskie' w tematach dt. buków wink
A to czy będziesz płacił 'premium charge' to wiesz... wink Ale bogatemu wolno, kosisz wszystkich doookoła, to w zasadzie taki tam mini podatek nie powinien być Ci straszny wink
Powodzenia i nie daj się temu 'bf charge' tongue

ubbe #2630120 02/10/2008 03:58
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by ubbe
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by z o R r o
Jestem prawdopodobnie jedyną osobą na świecie, która ma problemy z Premium Charge.
Rozwinę nawet to zdanie:

Jestem prawdopodobnie jedyną osobą na świecie, która ma problemy z Premium Charge bo przegrałem zakład w Pucharze Ekstraklasy.

Zadowoleni? laugh

Zadowolony to ja jestem jak czytam Twoje 'wykłady z teorii gry w zakłady bukmacherskie' w tematach dt. buków wink
A to czy będziesz płacił 'premium charge' to wiesz... wink Ale bogatemu wolno, kosisz wszystkich doookoła, to w zasadzie taki tam mini podatek nie powinien być Ci straszny wink
Powodzenia i nie daj się temu 'bf charge' tongue
piwo ps. jeśli chodzi o te "wycieczki" to możemy równie dobrze omówić to wszystko gdzieś przy piwku czy innym trunku grin

AGASSI #2632988 03/10/2008 07:17
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24

Witam wszystkich. Dawno temu myślałem, że giełdy zakładów będą powstawac jak grzyby po deszczu, ale widac nie jest to tak intratny biznes jak typowa bukmacherka. Jak na razie tak na prawdę jest tylko betfair na rynku i żadnych widoków na lepsze czasy. Porównac to można do naszej tepsy, która robiła co chciała aż pojawiła się konkurencja. Teraz nawet jeśli mają najlepszą ofertę to i tak omijam ich szerokim łukiem...Nie życzę tego mojej ulubionej (bo jedynej) platformie ale nie wygląda to różowo :-) Chyba, że się mylę?

rhino77 #2633000 03/10/2008 07:46
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Kombinacja kapitału na poziomie Mansion i know-how przynajmniej porównywalnego z poziomem Betfair powinny zapewnić sukces. A pierwszym sukcesem powinna być rezygnacja z płacenia osobom trzecim za zapełnianie rynków. Ani jednej giełdzie, poza Betfair, nie udało się przebrnąć przez ten etap. A dopiero po jego przejściu można myśleć o prawdziwej konkurencji z gigantem.

rhino77 #2633383 03/10/2008 20:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743

zmarcin #2634574 04/10/2008 03:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24

Aj prawie jak w stsie laugh

rhino77 #2636790 05/10/2008 02:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Czy u Was też Live Video wygląda następująco? Chodzi mi głównie o ten niebieski panel nawigacyjny u dołu okienka. Wydaje mi się, że kiedyś mogłem powiększyć do pełnego ekranu i w ogóle więcej opcji było. To coś z moim softem (WMP, Flash Player) czy wszyscy tak mają?

[Linked Image]

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
ja też tak mam smile

Sylwiaa #2637065 05/10/2008 03:54
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
mmm często puszczają meczyki ?

trzeba mieć u nich fundusze żeby oglądać ?

pozdr,

Baqu #2637076 05/10/2008 03:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
duzo tenisa sporo pilki

kasy nie trzeba miec

ogolnie warto zajrzec

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
czy czesto zdarzaja sie bugi tzn. mialem sytuacje ze mecz juz sie skonczyl a dalej mozna bylo obstawiac, ja obstawilem przezd koncem meczu i przyjelo zaklad z tym ze kursy sie od jego poczatku nie zmienialy, w tym samym czasie gdy otworzylem nowa strone na ten sam mecz byly inne kursy-mialem otwarte 2 okna przegladarki ten sam mecz, w jedym oknie rynek zachowywal sie normalnie w drugim stal w miejscu
nie rozliczyli mi jeszcze tego wiec nie wiem jak bedzie

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
pytanie:

po jakim kursie bf przelicza euro na pln-y ?
z tego co zauwazyłem to euro stoi po ~3,3. wyplate robilem w czwartek i kasa przyszła na konto z przelicznikiem około 3.0 oni 10% przycinki z tego mają? czy jest jakis kurs stały?

anfa_ #2637495 05/10/2008 07:54
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
wplaty:
oni maja napisane ze robia wedle kursu z jakiejs strony ktorej nigdy nie moge spamietac, ale co robilem przelew to jakos srednio mi sie zgadzal ten kurs z tamtej strony do ich przelicznika

wyplaty:
jak wyplacalem przelewem zagranicznym od bf to mialem na koncie cos takiego ze przyszedl przelew zagraniczny w euro i ze bank dokonal przelicznika i napisal w jakim przeliczniku sie to dokonalo [mbank]

Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, rafal08, Sensei, $-man, aker, forty, latajaca_holenderka, ANZELMO, JelineK), 1,819 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1