|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936 |
nikt dzisiaj nie typuje nba? czy wszyscy jeszcze spia. spotkan sporo i przede wszystkim bardzo ciekawe:
zestaw od hilla 1.90 -4 New York At Charlotte +4 1.90 1.90 +4 Memphis At Orlando -4 1.90 1.90 +8.5 Toronto At Cleveland -8.5 1.90 1.90 +10 Chicago At Washington -10 1.90 1.90 -6.5 Detroit At New Orleans +6.5 1.90 1.90 -5.5 San Antonio At Milwaukee +5.5 1.90 1.90 +7.5 Philadelphia At Houston -7.5 1.90 1.90 +8 Utah At Dallas -8 1.90 1.90 -2.5 Miami At Denver +2.5 1.90 1.90 -2.5 Minnesota At L A Clippers +2.5 1.90 1.90 +5 Portland At Seattle -5 1.90 1.90 +5 Indiana At Golden State -5
zaraz moje pierwsza przemyslanie na dzien dzisiejszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936 |
na poczatek czepilem sie meczu Minnesota At L A Clippers Clippersi zaskakuja swoim bilansem jak na razie ale mysle ze jest on troche na wyrost. wygrywaja z tymi z ktorymi byli w stanie wygrac. byly tez pojedyncze spotkania w ktorych mocniej zaskoczyli swoja gra ale ogolnie chyba za bardzo w nich wierza. minnesota to dla mnie zdecydowanie mocniejszy zespol. problem tylko w tym ze ten mecz bedzie 4 z kolei wyjazdoiwym spotkaniem i dodatkowo dzien po dniu. 3 wczesniejsze wyjazdy MIN wygrala i powinna wygrac tez i ten ale jednak jakies obawy mam. w sacramento rzucili 121, w golden state -107 a phoenix 97 punktow. czyli tendencja spadkowa i mysle ze tym bardziej teraz przy meczeniu moga byc problemy ze zdobywaniem punktow. dlatego jesli chodzi o ten mecz zdecydowalem sie na undera
Minnesota At L A Clippers under 196
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936 |
drugi ciekawy mecz dzisiaj to dla mnie Miami At Denver denver w przedsezonowych prognozach mial byc druzyna zdecydowanie mocniejsza. jednak ich gra jest chaotyczna i z lepszymi druzynami maja powazne problemy. ostatnio maja spore problemy ze zdobywaniem punktow. w 4 ostatnich meczcah byliw stanie rzucic tylko odpowiednio: 75, 82, 76, 73 pkt. miami ma zdecydowanie wyzsza srednia i mysle ze beda kolejnym zespolem z ktorym denver nie bedzie w stanie sobie poradzic. dlatego jako drugi wybor na dzisiejsza noc dalem:
Miami At Denver Miami (-2,5)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936 |
a zanim pojde ogladac Malysza przypomne o pewnych zmianach w skladach. druzyna hornets ktora i tak nedznie gra oddala do dallas swojego doswiadczonego gracza, armstronga. dallas jeszcze bardziej wzmocnilo swoja lawke a hornets, patrzac na statsy armstronga, nie wiem jak chca wygrywac. dlatego warto pomyslec nad typem na detroit. ja tylko po tej bojce wywolanej przez wallace zycze detroit jak najgorzej wiec nie wiem jeszcze czy bede na nich stawial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
klopoty ma takze jeszcze slabsza druzyna bobcats, ktora dziisja wystapi bez geralda wallace'a. mysle ze warto zastanowic sie nad new yorkem i ja tez tak zrobie ale to dopiero po Malyszu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
moje typy na dziś to przede wszystkim: Cleveland -8.5
Detroit -6.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Witam. Moim "pewniakiem" na dzisiejszą noc jest Washington, który wg mnie spokojnie powinien pokryć handicap -10, ale dla pewności zagrałem go -5.5 za @1.50. Ostatnio forma Washingtonu zwyżkuje [wczorajsze "rozniesienie" Atlanty na wyjeździe i bilans w domu 4:2], a Chicago poczyna sobie kiepściutko [bilans na wyjeździe 1-7] i pomimo ostatniego zwycięstwa nad dziadami Lakersami nie powinni sprawić zbytniego kłopotu Czarodziejom. Mecz w Washingtonie, więc dodatkowym czynnikiem przmawiającym za Czarodziejami będzie publiczność. www.gembet.com [ gembet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Jeszcze kilka przemyśleń: New Jersey-Atlanta => mecz o dużą stawkę, bo po meczu zawycięzca będzie mógł powiedzieć: hmm jednak to nie my jesteśmy najgorsi w lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wg mnie zapowiada się walka o każdą piłkę, gryzienie parkietu i dlatego typuję under 176 Cleveland-Toronto => gospodarze mieli jeden dzień odpoczynku, podczas gdy Toronto grało wczoraj ciężki mecz z Bostonem i do tego minimalnie przegrali [to może ich trochę wyprowadzić z równowagi]. Cleveland podbudowane "rozniesieniem" na wyjeździe Denver jest dla mnie faworytem, może nawet wypełnią handicap, ale osobiście nie zagram tego. New Orleans-Detroit => U gospodarzy nie gra Davis, Mashburn, Magloire[nie jestem pewien] no i do tego sprzedali Armstronga do Dallas. Klapa. Z drugiej strony będące na fali wznoszącej Detroit, które zaczyna nabierać pewności siebie. Wallace powrócił i od razu 9 zbiórek i 5 pkt. Wczoraj prawie wygrali z SA, więc teraz powinni dać rady Szerszeniom. Mam nadzieję, że wczorajszy mecz był początkiem pozytywnej metamorfozy Detroit. Milwaukee-San Antonio => to, że obecnie San Antonio jest o klasę lepsze nie podlega wątpliwości. Jedyną dla mnie wątpliwością jest zmęczenie SA, którzy mieli wczoraj ciężką przeprawę z Detroit. Jednak IMHO powinni dać radę tym bardziej, że Mailwaukee przegrało niedawno u siebie ze słabymi Lakersami [sorki dla wszystkich fanów Jeziorowców, ale bez dwóch zdań są oni cieniem siebie samych z ostatnich lat]. LA Clippers-Minnesota => widzę, że wększość jest pod wrażeniem ostatniej formy Wilków i gra ich nawet z ujemnym handi. Ja jednak się powstrzymam - Clippersi nie są wcale tak słabi jak niektórym się wydaje. Szczególnie w meczach rozrgywanych u siebie mogą powalczyć z każdym, o czym przekonały się niedawno drużyny Cleveland i Indiany. NO BET www.gembet.com [ gembet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
NY -4 @ CHA 1 (1.93) 5/10OPISY -> www.basketbet.com [ basketbet.com] Bilans:
15/20 +45.56j
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
co jest panowie nic dzis nie ruszamy ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 12 |
Clevland-Toronto -8.5 1.90
Coś czuję, że strasznie dużo sił Toronto włożyło w mecz z Bostonem przegranym jednym koszem. Clevland u siebie gra na razie bardzo dobrze. Większość meczy które wygrali, wygrali wysoko, dlatego wydaje mi się, że handicup bardzo prawdopodobny jeżeli w ogóle myślimy o zwycięstwie Clevland. Zwykłej wygranej raczej bym nie ruszał bo cóż to za kurs 1.26.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
Witam. Zastanawiam sie skąd taki mały kurs na rakiety z szóstakami(1,28) hc -7/+7 ?? Houston ostatnio dołuje a jeden zryw t-maca(48pkt) w meczu z dallas wiosny raczej nie czyni.Dla phili jest to ciezka sesja wyjzdowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />rzegrane z orlando , s.antonio i memphis troche nadszarpneło morale zespołu i po trzech wtopach jest szansa na przerwanie tej passy w houston .Czy ją wykorzystają to sie okaze ; 6-stki prwdopodobnie bez c.williamsona, rakiety bez c.warda i t.lue -czyli prpblemy z PG-tak wiec szanasa na "hero of the game" dla AI znakomita. Hc +7 przez phile raczej do zrobienia i tak własnie zagram. (opinie do tego meczyku mile widziane)
z pozostałych meczyków: n.orlean-detroit -2- tutaj wszystko zostało juz powiedziane(post MF powyzej)
wizards -chicago -1/ hc -10 jak zagrają tak jak z atlantą to moze byc nawet wiecej niz 10
orlando-memphis -1/ hc -4 orlando ostatnio w gazie dlatego tzrymam sie i ch passy i gram z nimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam flymind
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20 |
PO OBEJRZENIU DZISIEJSZYCH SPOTKAŃ JEDNO ODRAZU WPADŁO MI W OKO "Golden State Warriors - Indiana Pacers - 2 - 2.96" INDIANA NIE POWINNA MIEĆ PROBLEMÓW Z WYGANIEM TEGO MECZU PONIEWŻ WARRIORS NIE STAWIA WIELKICH WYMAGAŃ, WYGRAŁ TYLKO 3 SPODKANIA I TO ZE SŁABYMI DRUŻYNAMI. INDIANA GRA W KRATKĘ ALE TAKIEJ OKAZJI NIE POWINNA ZMARNOWAĆ. I JESZCZE TEN KURS! TYLKO STAWIAĆ! DLA MNIE TO PEWNIAK! CO SADZICIE O TYM?
POZDRAWIM WSZYSTKICH!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 12 |
W sumie gra na Indianę nie jest złym pomysłem. Przegrali co prawda ostatnie 3 mecze, ale z silnymi zespołami które u siebie prezentują się bardzo pożądnie. Ciekawe jak morale drużyny po niedawnych zajściach-dla mnie to chyba jedyny problem dowygrania tego meczu. Dziwi aż tak wysoki kurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
sorrki ze tak bez opisów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Los Angeles Clippers +2 - Minnesota Timberwolves -2 Typ : 2 3/10
Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves Typ : 2 7/10
Golden State Warriors - Indiana Pacers typ: 2 2/10
Golden State Warriors -5.5 - Indiana Pacers +5.5 typ: 2 4/10
Seattle Supersonics -6 - Portland Trail Blazers +6 typ: 2 5/10
Seattle Supersonics - Portland Trail Blazers typ: 2 2/10
Milwaukee Bucks - San Antonio Spurs typ: 2 6/10
New Orleans Hornets - Detroit Pistons typ: 2 7/10
New Orleans Hornets +6.5 - Detroit Pistons -6.5 typ 2 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
Witam! Co tu dzisiaj tak pusto? Odpuszczamy dzisiejszą nockę? Ja nie czuję się specjalistą od NBA, ale postatram się podać swoje typy na dzisiejszą noc. Po pierwsze Seattle(-5,5)- myśle, że bęą sięchcieli zrewanżować za niedawną porażkę, poza tym są znacznie mocniejszą drużyną od Portland. Detroit(-6)- mistrzowie zdają się łapać właściwy rytm, wię dziś czas na zwycięstwo. Zastanawiam się jeszcze nad Orlando i Minnesotą. Co o tym sądzą eksperci od NBA ( amkwish, krajan)?
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20 |
MACIE MOŻE JAKIEŚ SUGESTIE NA TEMAT UNDER\OVER? NAD KTÓRYMI WARTO SIĘ ZASTANOWIĆ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Witam! Co tu dzisiaj tak pusto? Odpuszczamy dzisiejszą nockę? Ja nie czuję się specjalistą od NBA, ale postatram się podać swoje typy na dzisiejszą noc. Po pierwsze Seattle(-5,5)- myśle, że bęą sięchcieli zrewanżować za niedawną porażkę, poza tym są znacznie mocniejszą drużyną od Portland. Detroit(-6)- mistrzowie zdają się łapać właściwy rytm, wię dziś czas na zwycięstwo. Zastanawiam się jeszcze nad Orlando i Minnesotą. Co o tym sądzą eksperci od NBA ( amkwish, krajan)?
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych! Co do Seattle to raczej No Bet, coś mi tu śmierdzi ten mecz a napewno nie grał bym tego z HC. Obym się mylił, na twoje szczęście. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dalem dzis na Charlotte Bobcats i Toronto, do tego over 171 Pistons, kurs jakis kosmiczny bo ponad 20, ale licze na wygrana,hehe
Wg mnie pewniak dnia to over 171 Pistons, a jak bedzie to zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20 |
PODAM JUŻ SWOJE TYPY NA DZISIAJ, ALE NIE SĄ TO W STU PROCENTACH OSTATECZNE. ZA PÓŁ GODZINKI DAM JUŻ TAKI KUPON JAK WYŚLĘ. MOŻE TO COŚ RUSZY DYSKUSJĘ. CZEKAM NA KOMENTARZE.
Golden State Warriors - Indiana Pacers 2 2.96 !!! Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves 2 (-2.0) 1.90 !!! New Orleans Hornets - Detroit Pistons 2 (-7.5) 1.85 !? Orlando Magic - Memphis Grizzlies 1 (-4.5) 1.90 ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
kurs na Indiane rzeczywiście zachęcający....... tylko czy warto!
jak dla mnie pewniak dnia Detroit z ładnym kursem 1,65-1,75
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|