|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4 |
niech cholera robia sobie przerwy na jedzenie jak w profie . Tam jest przerwa na posiłek od 13.00 d0 14.00 . Kiedys przydarzyla mi sie taka sytuacja. Czekalem przed profem, byla 13:45. Nagle wyszedl gosciu ze srodka ( z profa ) i powiedzial: "mozesz poczekac wewnatrz, ale kupon wyslac dopiero o 14" Tak tez uczynilem Wole profa. Glowna zaleta: systemy blokowe, w danym bloku moze byc wiecej niz jeden mecz - bardzo pomocne pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,134
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,134 |
a jak mam zaznaczyc ze chce zagrac czwórke w profku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
piszesz u gory kuponu: "4" ja tak robilem i dzialalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Hej, orientujecie się jakie godziny otwarcia w wigilię tych zacnych buków ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Hej, orientujecie się jakie godziny otwarcia w wigilię tych zacnych buków ?? Prof zdaje się ma wolne, a STS i Totomix?Ktoś wie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 397
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 397 |
STS jest zamkniety a Toto mix podobno od 10 do 16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oni zawsze sa madrzejsi......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
STS zamkniety a toto-mix od 9 lub 10 do 14
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Hey,mam pytanie do Płocczan(sorrki jak zle napisałem)Swieta i sylwka spedzam w waszym miescie poprosze o podanie mi adresow PROFA. Dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Hey,mam pytanie do Płocczan(sorrki jak zle napisałem)Swieta i sylwka spedzam w waszym miescie poprosze o podanie mi adresow PROFA. Dzieki. pomoze ktos?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
w jakich godzinach jest otwarty STS i PROF w czasie swiat...24,25,26 grudnia????czy ktos wie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
STS 24 i 25 nieczynny a 26 jak w normalna niedziele
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
skandal! chciałem dziś obstawić ruski hokej a tu sts zamknięty! i jutro tak samo cholera! co to ma być?! lud chce grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
tyler proponuje netowe buki..i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Hey,mam pytanie do Płocczan(sorrki jak zle napisałem)Swieta i sylwka spedzam w waszym miescie poprosze o podanie mi adresow PROFA. Dzieki. pomoze ktos????? Prof: 1.Sienkiewicza 2.Międzytorze (obok Szel-Satu) 3.Rembielińskiego STS: 1.Kwiatka 2.Rembielińskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
witam, mam pytanko do warszawiaków. otóż, moja żonka codziennie śmiga z dworca pkp (dw. zachodni) do pracy (na ul. barskiej, koło hali kopińskiej). Czy gdzieś po "trasie" jest jakiś buk naziemny ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
chodzi wam oferta profa???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
niech cholera robia sobie przerwy na jedzenie jak w profie . Tam jest przerwa na posiłek od 13.00 d0 14.00 . Kiedys przydarzyla mi sie taka sytuacja. Czekalem przed profem, byla 13:45. Nagle wyszedl gosciu ze srodka ( z profa ) i powiedzial: "mozesz poczekac wewnatrz, ale kupon wyslac dopiero o 14" Tak tez uczynilem [color:"blue"] Jeśli chodzi o obsługę klienta w profie to tego nie da się ująć w żadne standardy.Wyobraźcie sobie że w jednym z punktów w Nowej Hucie pracownicy mają taki zwyczaj że od poniedziałku do piątku przyjmują zakładu w dwóch kasach a w sobotę i niedzielę kiedy jest taka kolejka że ciężko do punktu wejść w jednej kasie.Jakby tego było mało to gość który pracuje w weekendy ma około 60 lat i wklepanie jednego kuponu zajmuje mu 10 minut(istny dzięcioł),pewnej soboty przyszedłem do punktu o 11.30 chciałem zagrać mecz w lidze tureckiej który zaczynał sie o 12.00,o dziwo byłem trzeci w kolejce więc myślę spoko zdąże zagrac,ale gdzie tam kiedy obsłużył dwóch gości przedemną była 11.55,więc szybko daję kartkę z numerami spotkań a gość zamyka okienko i mówi mi że 15 minut przerwy śniadaniowej mu się należy!!!!!!!!!! To jest parobia bukmachera!!! [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Zapomniales dodac, ze w dodatku 1/4 kuponow jakie wypisuje idzie do poprawy !!! Jezeli chodzi o np. niedziele, jak widzisz ze on jest, to lepiej isc do nastepnego punktu(wiesz gdzie) a i tak jak bedziesz szybciej zalatwiony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Nic dodać nic ująć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|