Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#263829 21/12/2004 09:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4
Quote
niech cholera robia sobie przerwy na jedzenie jak w profie . Tam jest przerwa na posiłek od 13.00 d0 14.00 .
Kiedys przydarzyla mi sie taka sytuacja. Czekalem przed profem, byla 13:45. Nagle wyszedl gosciu ze srodka ( z profa ) i powiedzial: "mozesz poczekac wewnatrz, ale kupon wyslac dopiero o 14" Tak tez uczynilem

Wole profa. Glowna zaleta: systemy blokowe, w danym bloku moze byc wiecej niz jeden mecz - bardzo pomocne

pozdrawiam

Bonus: Unibet
#263830 23/12/2004 08:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,134
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,134
a jak mam zaznaczyc ze chce zagrac czwórke w profku

#263831 23/12/2004 10:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
piszesz u gory kuponu: "4"
ja tak robilem i dzialalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#263832 23/12/2004 14:08
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Hej, orientujecie się jakie godziny otwarcia w wigilię tych zacnych buków ??

#263833 23/12/2004 16:38
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Quote
Hej, orientujecie się jakie godziny otwarcia w wigilię tych zacnych buków ??
Prof zdaje się ma wolne, a STS i Totomix?Ktoś wie?

#263834 23/12/2004 16:44
Dołączył: Aug 2003
Posty: 397
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 397
STS jest zamkniety a Toto mix podobno od 10 do 16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oni zawsze sa madrzejsi......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#263835 23/12/2004 18:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
STS zamkniety a toto-mix od 9 lub 10 do 14

#263836 23/12/2004 19:44
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Hey,mam pytanie do Płocczan(sorrki jak zle napisałem)Swieta i sylwka spedzam w waszym miescie poprosze o podanie mi adresow
PROFA.
Dzieki.

#263837 23/12/2004 20:46
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Quote
Hey,mam pytanie do Płocczan(sorrki jak zle napisałem)Swieta i sylwka spedzam w waszym miescie poprosze o podanie mi adresow
PROFA.
Dzieki.
pomoze ktos?????

#263838 23/12/2004 21:32
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
w jakich godzinach jest otwarty STS i PROF w czasie swiat...24,25,26 grudnia????czy ktos wie?

#263839 23/12/2004 21:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
STS 24 i 25 nieczynny a 26 jak w normalna niedziele

#263840 24/12/2004 16:26
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
skandal! chciałem dziś obstawić ruski hokej a tu sts zamknięty! i jutro tak samo cholera! co to ma być?! lud chce grać

#263841 24/12/2004 18:38
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
tyler proponuje netowe buki..i pozdrawiam

#263842 24/12/2004 19:55
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Quote
Hey,mam pytanie do Płocczan(sorrki jak zle napisałem)Swieta i sylwka spedzam w waszym miescie poprosze o podanie mi adresow
PROFA.
Dzieki.
pomoze ktos?????

Prof:
1.Sienkiewicza
2.Międzytorze (obok Szel-Satu)
3.Rembielińskiego

STS:
1.Kwiatka
2.Rembielińskiego

#263843 15/01/2005 21:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
witam, mam pytanko do warszawiaków. otóż, moja żonka codziennie śmiga z dworca pkp (dw. zachodni) do pracy (na ul. barskiej, koło hali kopińskiej). Czy gdzieś po "trasie" jest jakiś buk naziemny ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#263844 23/01/2005 09:33
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
chodzi wam oferta profa???

#263845 23/01/2005 09:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#263846 23/01/2005 10:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Quote
niech cholera robia sobie przerwy na jedzenie jak w profie . Tam jest przerwa na posiłek od 13.00 d0 14.00 .
Kiedys przydarzyla mi sie taka sytuacja. Czekalem przed profem, byla 13:45. Nagle wyszedl gosciu ze srodka ( z profa ) i powiedzial: "mozesz poczekac wewnatrz, ale kupon wyslac dopiero o 14" Tak tez uczynilem

[color:"blue"] Jeśli chodzi o obsługę klienta w profie to tego nie da się ująć w żadne standardy.Wyobraźcie sobie że w jednym z punktów w Nowej Hucie pracownicy mają taki zwyczaj że od poniedziałku do piątku przyjmują zakładu w dwóch kasach a w sobotę i niedzielę kiedy jest taka kolejka że ciężko do punktu wejść w jednej kasie.Jakby tego było mało to gość który pracuje w weekendy ma około 60 lat i wklepanie jednego kuponu zajmuje mu 10 minut(istny dzięcioł),pewnej soboty przyszedłem do punktu o 11.30 chciałem zagrać mecz w lidze tureckiej który zaczynał sie o 12.00,o dziwo byłem trzeci w kolejce więc myślę spoko zdąże zagrac,ale gdzie tam kiedy obsłużył dwóch gości przedemną była 11.55,więc szybko daję kartkę z numerami spotkań a gość zamyka okienko i mówi mi że 15 minut przerwy śniadaniowej mu się należy!!!!!!!!!!
To jest parobia bukmachera!!! [/color]

#263847 23/01/2005 11:04
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Zapomniales dodac, ze w dodatku 1/4 kuponow jakie wypisuje idzie do poprawy !!!
Jezeli chodzi o np. niedziele, jak widzisz ze on jest, to lepiej isc do nastepnego punktu(wiesz gdzie) a i tak jak bedziesz szybciej zalatwiony.

#263848 23/01/2005 11:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Nic dodać nic ująć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, JelineK, forty, latajaca_holenderka, alfa, aker, Sensei), 2,566 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,291
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1