|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Nie rozumiem Waszej postawy troche - jak bym widzial ze firma kreci i bałamuci to bym sie zwinal stamtad jeszcze im robiac kolo piora ewentualnie jesli kto ma czas i checi a nie gimnastykowal sie z ciezarami nakladanymi przez nich na garb - jesli juz jakos wygimnastykujecie sie unikajac lub dzwigajac ten ciezar to chciwi panowie z Betfair doloza kolejny odważnik Tu problemem nie jest techniczne obchodzenie tego draństwa ale postawa wspomnianych panow o wiele bardziej niebezpieczna niz bukmacherow - ktorzy przynajmniej nie ukrywaja ze sa szemranym towarzystwem - Betfair chcial uchodzic za wzor transparentbosci  i neutralnosci  Teraz wyszlo jak na dloni prawdziwe oblicze tej firmy a dokladniej ludzi trzymajacych jej stery - nieudolnosci pracownikow supportu sie nie dziwcie bo jak wszedzie znacza oni tyle co ja w radzie miasta Phenianu musza klepac formułki i za nic nie odpowiedza na niewygodne pytania - maja rozkaz je hipokrytycznie omijac Podsumowujac: firma zaczyna bawic sie w kotka i myszke to czas sie zwijac i ja tym panom nie powierzyl bym zlamanego grosza jak wszyscy beda tylko biadolic to was za przeproszeniem beda posuwac jak chca - tu sie glosuje nogami i jedynie takie fakty przemawiaja do pewnych zachlannych główek Ciekawe czy beda panow w kominiarkach wysylac jesli ktos zalozy kilka kont zeby omijac te oplaty Ha ha ha jednak nawet wstecz naliczali wiec juz kompletnie pogubili sie w swojej chciwosci - cytujac Staszka z baru Ochłoda ' Co tu sie k...a dzieje???!!!' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Widzisz Agassi - to jest dopiero prawdziwa histeria  Mógłbym co nieco sprostować, ale nie mam zamiaru. Zasłużyli sobie na ten stan rzeczy milcząc na niewygodne tematy i robiąc rzeczy po cichu przez co powstaje niezły chaos informacyjny. Natomiast jeśli chodzi o to co napisał Terry Butcher to mam nadzieję, że to jakieś nieporozumienie albo ponury żart. Nie mogę uwierzyć, że jakakolwiek firma (a już na pewno nie z górnej półki) mogłaby nagle, bez wcześniejszej zapowiedzi obciążyć klientów podatkiem za wygrane z 59 tygodni wstecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Nie rozumiem Waszej postawy troche - jak bym widzial ze firma kreci i bałamuci to bym sie zwinal stamtad jeszcze im robiac kolo piora ewentualnie jesli kto ma czas i checi a nie gimnastykowal sie z ciezarami nakladanymi przez nich na garb - jesli juz jakos wygimnastykujecie sie unikajac lub dzwigajac ten ciezar to chciwi panowie z Betfair doloza kolejny odważnik Trudno sie nie zgodzic z ta argumentacja. z o R r o ,nie mam inklinacji do fantazjowania. Chcialem tylko grzecznie nakreslic Wam sytuacje na wlasnym przykladzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Nie podejrzewałem Cię o takie inklinacje. Miałem jedynie cień nadziei (która chyba w tym momencie ostatecznie prysła), że może zostałeś wprowadzony w błąd przez support 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Nie rozumiem Waszej postawy troche - jak bym widzial ze firma kreci i bałamuci to bym sie zwinal stamtad jeszcze im robiac kolo piora ewentualnie jesli kto ma czas i checi a nie gimnastykowal sie z ciezarami nakladanymi przez nich na garb - jesli juz jakos wygimnastykujecie sie unikajac lub dzwigajac ten ciezar to chciwi panowie z Betfair doloza kolejny odważnik jasne,nie ma to jak wpłacić do super buka 500 zeta by dostać 10% bonusu i obracać hajsem do bólu albo czekać na wypłatę kasy do usranej śmierci bo buczek się zwinął ps. powinienś zmienić ksywkę na Literat bo eseje piszesz piękne BTW po raz enty przypomnę Ci : zmień ten avatar bo strasznie już zajeżdża hipokryzją 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Widzisz Agassi - to jest dopiero prawdziwa histeria  Mógłbym co nieco sprostować, ale nie mam zamiaru. Zasłużyli sobie na ten stan rzeczy milcząc na niewygodne tematy i robiąc rzeczy po cichu przez co powstaje niezły chaos informacyjny. Natomiast jeśli chodzi o to co napisał Terry Butcher to mam nadzieję, że to jakieś nieporozumienie albo ponury żart. Nie mogę uwierzyć, że jakakolwiek firma (a już na pewno nie z górnej półki) mogłaby nagle, bez wcześniejszej zapowiedzi obciążyć klientów podatkiem za wygrane z 59 tygodni wstecz. prostuj Sobie ile chcesz,chętnie poczytam aczkolwiek cały czas żadnej alternatywy dla BF nie ma i nie ma na nią widoku choćby w ilości meczów tenisowych in-play gdzie o greeny nie trudno  ps. co do opłaty wstecz oczywiście chamstwo przez duże ch ale cóż jak przyjdzie na Mnie kreska to wtedy zobaczę co z tym fantem zrobić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
BTW : praktycznie w każdym temacie o bukach są posty o anulowanych wygranych zakładach, o oszukańczych praktykach itp. a i tak Ci wyrolowani dalej tam grają i nawet proszą o bonusy powrotne......mówiąc prościej musielibyście przestać grać w ogóle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142
... każdego piwa
|
|
... każdego piwa
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142 |
W zasadzie nie przypuszczam zebym w najblizszym czasie zalapal sie na ten podatek, ale na wszelki wypadek rozmawialem juz z paroma osobami na temat skorzystania z ich konta bankowego do wplaty na unikalne_nowka_sztuka konto w betfair - siostra się zgodzila, ojca wolalem nie pytac, dziadek nie mial nic naprzeciwko, o starszym bracie nie wspomne  - wszyscy zgodzili sie nawet, zebym zalozyl sobie na nich nowka_sztuka_konto w mBanku i wtedy bede mogl sam pilnowac sobie tych glupich "zabaw" z przelewami - och ta rodzina ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Konta "rodzinne" będą traktowane najprawdopodobniej jako jedno. No chyba, że inne nazwisko i inny adres. Ale jeśli nie to będziesz musiał poszukać wśród znajomych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142
... każdego piwa
|
|
... każdego piwa
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142 |
Konta "rodzinne" będą traktowane najprawdopodobniej jako jedno. No chyba, że inne nazwisko i inny adres. Ale jeśli nie to będziesz musiał poszukać wśród znajomych. Adres dziadka i brata jest inny, nazwisko nie gra roli (Kowalskich jest mnóstwo) - logowanie przez blueconnect ze zmiennym IP i nie ma się czego przyczepic. Zreszta przeskakujemy na dziadka tylko przy 249 rynku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
ps. co do opłaty wstecz oczywiście chamstwo przez duże ch ale cóż jak przyjdzie na Mnie kreska to wtedy zobaczę co z tym fantem zrobić  już teraz zamknąc stare konto i założyć nowe  pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142
... każdego piwa
|
|
... każdego piwa
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142 |
już teraz zamknąc stare konto i założyć nowe  To akurat nic nie da - biorą pod uwagę stare i wszystkie obecne konta konkretnego delikwenta łącznie, ale ... nie zapominajcie o dziadkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
szczerze mówiąc to idioci tam nie pracują i widząc jak załóżmy ponad 60-cio letni człowiek gra na all green ... no sorry ale  takze radzę samemu pomyśleć, są przecież łatwe i o wiele wiarygodniejsze sposoby, ale bez sensu je tu przecież wypisywać  pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
jasne,nie ma to jak wpłacić do super buka 500 zeta by dostać 10% bonusu i obracać hajsem do bólu albo czekać na wypłatę kasy do usranej śmierci bo buczek się zwinął ps. powinienś zmienić ksywkę na Literat bo eseje piszesz piękne BTW po raz enty przypomnę Ci : zmień ten avatar bo strasznie już zajeżdża hipokryzją  a kto tutaj mowi o bonusach - niektorzy chca grac tylko normalnie a to Betfair nie moze wykonac ruchu ze sie zwija z kasa? niektorych czujnosc bardzo uspil - Azja ma podobne licencje wiec taka sama pewnosc ze sie zwina z naszymi srodkami co ciekawe Azja zbliza sie do licencjonowania europejskiego a Betfair stara sie od niego uciekac - ja bym sie nie zdziwil jakby sie zwineli kiedy uznaja - nie m a to jak wzbudzic w ludziach zludne poczucie bezpieczenstwa i pewnosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
To akurat nic nie da - biorą pod uwagę stare i wszystkie obecne konta konkretnego delikwenta łącznie, ale ... nie zapominajcie o dziadkach  ja tylko przypomne ze zgodnie z wszelkimi ustawami o ochronie danych osobowych przechowywanie danych (np ze starych kont) bez zgody osoby ktorej dotycza jest zagrozone kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolnosci najczesciej do lat 2ch 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 16 |
Mozecie mi powiedziec czy w tej firmie to jest normalne,ze zawieszaja mecz conajmniej godzine przed rozpoczeciem-chodzi mi konkretnie o mecz Athlone Town-Sporting Fingal ktory chcialem teraz skontrowac i niestety nie moge bo rynek jest zawieszony mimo,ze mecz sie zaczyna o 20.45.Paranoja jakas to jest dla mnie!
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
ja tylko przypomne ze zgodnie z wszelkimi ustawami o ochronie danych osobowych przechowywanie danych (np ze starych kont) bez zgody osoby ktorej dotycza jest zagrozone kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolnosci najczesciej do lat 2ch  ... a zgodnie z polskim prawem czerpanie zysków z zakładów bukmacherskich i nie umieszczanie ich w deklaracji podatkowej również jest przestępstwem, i co z tego?  podobna sytuacja moim zdaniem  w tym sensie, że egzekwowalność takich przepisów jest bardzo trudna
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Mozecie mi powiedziec czy w tej firmie to jest normalne,ze zawieszaja mecz conajmniej godzine przed rozpoczeciem-chodzi mi konkretnie o mecz Athlone Town-Sporting Fingal ktory chcialem teraz skontrowac i niestety nie moge bo rynek jest zawieszony mimo,ze mecz sie zaczyna o 20.45.Paranoja jakas to jest dla mnie!
Pozdrawiam skandal,pisz do SBR albo wymyśl na Nich jakiś diss  ps. a poważnie to paranoją jest granie i nie czytanie reguł danego rynku a w tym przypadku ten mecz nie miał być in-play stąd zawieszenie wraz z początkiem rynku BTW jak łatwo wieszać pieski
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
AGASSI masz rację tylko połowicznie. BETFAIR nagminnie zawiesza również rynki które były przewidziane in-play...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Jako,że napisałem : "w tym przypadku.." tzn. odniosłem się wyłącznie do w\w rynku to mam rację w 100% a nie polowicznie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|