Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17
oli #2669688 20/10/2008 17:23
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
U Mnie wszystko działa.

Bonus: Unibet
AGASSI #2669698 20/10/2008 17:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
i u mnie też ruszyło, szczęśliwi Ci, co mogą z rana kasę przegrać grin

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by betfair.com
Już wkrótce
Słownik języka polskiego PWN:

wkrótce «niedługo»


Słownik synonimów:

wkrótce

* niebawem, niedługo, niezadługo, w krótkim czasie, w tej chwili, wczas, wkrótce, wnet, zaraz
* lada dzień, na dniach, wkrótce


Wielki słownik PWN-OXFORD

wkrótce adv. soon, shortly

Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
I to juz jest s.kurwysynstwo! Bez mojej wiedzy, bez zakładek umozliwiajacych sprawdzenie opłat premium zdjeto mi dziś z konta 150 euro. Ostrzegam wszystkich ze firma Betfair cichaczem kradnie pieniądze z kont graczy. Nie dostałem nawet maila informującego mnie o pobranej opłacie. Czy znów odezwie sie pracownik firmy betfair i pogratuluje że jestem i tak szczesliwcem ze moge ta oplate uiścić?
Dno, złodzieje i nic wiecej.

noel #2673934 22/10/2008 21:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Tak. Zaraz betfair.com napisze, że nowa opłata dotyczy tylko 0,5% graczy. Potem ubbe stwierdzi, że to niemożliwe bo przecież jedyną osobą, która ma z premium charges problemy jestem ja. I że on osobiście nie sądzi, iż jakikolwiek Polak będzie musiał kiedykolwiek to płacić. Na koniec wpadnie Agassi i napisze, że szczerze Ci zazdrości możliwości uiszczenia PC. To prawdziwy przywilej!

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
@noel : walnij screena. ps. @Zorro : a Ty walnij baranka tongue bez urazy oczywiście i zejdź ze Mnie

AGASSI #2673957 22/10/2008 21:54
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Nie bardzo rozumiem po co Ci mój screen. Uważasz że sobie wymyśliłem taką akcje? Po co? Żebym mogł sie pochwalić?

noel #2673967 22/10/2008 22:03
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by noel
Nie bardzo rozumiem po co Ci mój screen. Uważasz że sobie wymyśliłem taką akcje? Po co? Żebym mogł sie pochwalić?
czy to,aż tak wielki kłopot wrzucić screena ? ps. w końcu jesteś Pierwszym Polakiem na forum mecz.pl,który dostąpił tego wątpliwego zaszczytu wiec się nie dziw BTW jak bardzo Zorro Ci musi zazdrościć ,że to nie On był Pierwszy ....ech Ja też grin

AGASSI #2673980 22/10/2008 22:10
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Na screena nie ma szans z powodu zasad, których się trzymam, ale wkleje niewątpliwie odpowiedz na mojego maila, który wysłałem w sprawie "Kradzieży pieniędzu z konta". Bo za takie uważam pobranie mi pieniedzy bez jakiejkolwiek podstawy (która mogłbym osobiscie sprawdzic) oraz bez mojej wiedzy ani akceptacji nowego regulaminu.

Conrad #2674100 22/10/2008 23:37
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Pytanko: Czy na stronie BF jest gdzies lista zakladow, ktore mozna grac u nich LIVE?

Szukam, szukam i nie moge nigdzie znalesc. Jes tylko spis LiveVideo.




markii #2674269 23/10/2008 00:56
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
http://img225.imageshack.us/my.php?image=bytomzy1.jpg
od kiedy Bytom lezy na Wegrzech? Obrot nie maly...ciekawe wink

Qcz #2674308 23/10/2008 01:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Czepiasz sie i zlosliwy jestes....Wstydz sie.

Qcz #2674333 23/10/2008 01:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Jaki byl powod tych oplat ekstra ktos moze wie?
Bo ja widzialem 2:
1. legendarne 1200 pracownikow na utrzymaniu
2. ze chca sie pozbyc klientow ktorzy wysysaja rynek robia male obroty i tylko wyprowadzaja
jak widac krancowo rozne wersje explanandum
przyjeli juz ktoras wersje ostatecznie czy dalej rozpuszczaja dwie a prawdziwa jest ta trzecia?

AGASSI #2674350 23/10/2008 01:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by noel
Nie bardzo rozumiem po co Ci mój screen. Uważasz że sobie wymyśliłem taką akcje? Po co? Żebym mogł sie pochwalić?
czy to,aż tak wielki kłopot wrzucić screena ? ps. w końcu jesteś Pierwszym Polakiem na forum mecz.pl,który dostąpił tego wątpliwego zaszczytu wiec się nie dziw BTW jak bardzo Zorro Ci musi zazdrościć ,że to nie On był Pierwszy ....ech Ja też grin

Ja kiedys bylem wg supportu pierwszym Polakiem (a moze nawet pierwszym graczem) ktoremu Betsson dal indywidualne limity ;-) Krotko bo okazalo sie, ze kilka osob z forum mnie wyprzedzilo :-)

WojtekK

AGASSI #2674759 23/10/2008 04:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by AGASSI
czy to,aż tak wielki kłopot wrzucić screena
Masz obsesję z tymi screenami. Ale dobrze, wrzucę wink

I jeszcze małe nawiązanie do tego co napisał Qcz na obrazku smile Niestety Szombierki przegrały.

[Linked Image]

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by z o R r o
[quote=AGASSI]czy to,aż tak wielki kłopot wrzucić screena
Masz obsesję z tymi screenami. Ale dobrze, wrzucę wink właśnie pokazałeś Kto ma obsesję i na jakim punkcie grin sorry a może to prawda i Mam Ci współczuć ? confused eeee nie inaczej byś pisał laugh ps. Moje obsesje nie spędzają Mi snu z powiek ale Twoja obsesja przyszłych,niedoszłych,jeszcze niezapłaconych ale na pewno nadchodzących opłat PC powoduje,że masz "ciepło" 24h na dobę tongue

AGASSI #2674967 23/10/2008 04:53
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Agassi bez urazy ale jeśli nie dotyczą Cibie te opłaty to po co wypowiadasz. Ja pisze o tym w tym temacie po to żeby ludzie uważali bo te wały zdejmują z konta pieniądze bez powiadomienia gracza. Ja zupełnie przypadkiem zauważyłem że zniknęła mi kasa. Dopiero w jakimś bilansie konta między setkami linijek każdej transakcji odnalazłem jedna w której była opłata premium. I gówno prawda co pisze uzytkownik betfair.com że dotyczy to 0,5% najlepiej zarabiających. Możesz mieć 100 euro na koncie, być dobrym w robieniu green betów po 5 euro na mecz a opłaty premium i tak Cie dopadną. Przykre tylko że społeczeństwo w naszym kraju takie zawistne (if you know what I mean frown )

noel #2675095 23/10/2008 05:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by noel
Dopiero w jakimś bilansie konta między setkami linijek każdej transakcji odnalazłem jedna w której była opłata premium.
To jest najbardziej przerażające. Oni już chyba zupełnie stracili nad tym kontrolę. Przeraża to, że można się o PC dowiedzieć w momencie zdebetowania konta, a w skrajnym przypadku można się nie dowiedzieć nigdy - a mimo to płacić!

Jeśli firma, która uznawana była za jednego z liderów rynku, robi coś takiego (chodzi mi o sposób a nie o same opłaty) to jest to bardzo niepokojący sygnał. Sygnał wczesnego ostrzegania. A ten, kto nie został jeszcze zjedzony, dobrze wie, że umiejętność odbierania i interpretowania takich sygnałów jest konieczna do przetrwania w tym środowisku.


noel #2675245 23/10/2008 05:29
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by noel
Agassi bez urazy ale jeśli nie dotyczą Cibie te opłaty to po co wypowiadasz.
popatrz na tyuł tematu a potem pomyśl czemu się wypowiadam wink jak Ci nie wsmak to załóż temat : "Betafair = złodziejskie opłaty" i dopóki Mnie one nie sięgną to możesz w takim temacie na zmianę z ZoRro jechać po nich jak chcesz a Ja sie tam nie odezwę grin ps. z uporem maniaka szukam Innych lamentujących po forach i nijak nie mogę się doszukać BTW ciekawe kiedy Ktoś zapoda link z jutuba o jakiejś wizji np. Jackowskiego o upadku BF.

AGASSI #2675746 23/10/2008 19:35
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Pełen profesjonalizm polskiego supportu. Po 20 godzinach otrzymałem bardzo wyczerpującą odpowiedź:

"Drogi Kliencie

Dziekujemy za nadeslany email.

Sprawe przekazalismy do wyjasnienia do Dzialu Premium Charges. Skontaktujemy sie z Panem gdy tylko otrzymamy wyjasnienie w tej sprawie."

Na wiele nie liczyłem ale mogliby chociaż jakiś arkusz z wyliczeniami mi przysłać, bo na odzew z działu "Premium Charges" się raczej nie doczekam. Swoją droga ciekawe ilu nowych pracowników trzeba było zatrudnić żeby taki dział otworzyć.

Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1