|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Chwilka refleksji.W poprzednim sezonie Houston i Miami grały w PO i zaliczyły udany sezon.Houston wygrywało u siebie,grało konsenkwentną koszykówkę,ponadto mieli ciekawy,perspektywiczny skład.Miami było rewelacją sezonu,doszło do półfinału na wschodzie,gdzie narobili sporego stracha Pacers.Przed tym sezonem obydwa zespoły zrobiły podobny manewr,oddając pół składu za jednego gwiazdora.Miami oddało trzech graczy z podstawowej piątki za grubasa z LA,a Houston też trzech dobrych,w tym gwiazdę Francisa za T-maca.Co ciekawe Houston jak i Miami prowadzą bracia van Gundy.Houston z równego zespołu,stało sie cieniasem,który gra defensywna koszykówkę,bez wyrazu i składu.Chińczyk jest zagubiony,a Tracy wyraźnie nie pasuje do koncepcji drużyny.Oddali trzech zawodników,Cato,Mobleya i Francisa,którzy byli trzonem druzyny za jednego T-maca,który nawet jak rzuci te 30,to i tak nie zrekompensuje tych strat.Podobnie Miami rozbili bardzo perspektywiczny zespół,gdzie "młode wilki" jak Wade,Buttler,Odom-wsparte doświadczeniem Jonesa i Granta miały świetne wyniki.Oddali Granta,Buttlera i Odoma za jednego spaślaka,który moze jest dominujacym centrem,ale te jego 20 punktów i kilkanaście zbiórek nie zrekompensuje straty trzech graczy,którzy robili nawet po 50 punktów.Mojaocena jest tylko jedna,zamienił stryjek siekierke na kijek.A na koniec prosty wniosek, te zespoly,które pozbyły się gwiazdorów grają bardzo dobrze,Lakers sobie radza przyzwoicie,a Orlando jest pierwsze na wschodzie.
a wracajac do dzisiejszych meczy,to jeszcze under w Chico,gdzie nie powinni rzucać,SA bedzie chciało wygrac jak najmniejszym nakładem,a Byki mają fatalną skuteczność i przy obronie gości raczej se nie pograją.Over w LA również prawdopodobny,do tego para Walker-Iverson 2.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
DET @ DAL -4 (2.00) 5/10OPIS -> www.basketbet.com [ basketbet.com] Bilans:
15/21 +40.56j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Chwilka refleksji.W poprzednim sezonie Houston i Miami grały w PO i zaliczyły udany sezon.Houston wygrywało u siebie,grało konsenkwentną koszykówkę,ponadto mieli ciekawy,perspektywiczny skład.Miami było rewelacją sezonu,doszło do półfinału na wschodzie,gdzie narobili sporego stracha Pacers.Przed tym sezonem obydwa zespoły zrobiły podobny manewr,oddając pół składu za jednego gwiazdora.Miami oddało trzech graczy z podstawowej piątki za grubasa z LA,a Houston też trzech dobrych,w tym gwiazdę Francisa za T-maca.Co ciekawe Houston jak i Miami prowadzą bracia van Gundy. Boca,pozwolę sobie do Twojego bardzo trafnego komentarza "podkleić" swoje 2 posty z tematu "NBA Draft". ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ 30.06.2004 Właściciele Rakiet widać robia dużo,aby w następnym roku zdobyć czołowe miejsce w.......drafcie Przereklamowany T-Mac pogra sobie za to troche więcej z drużynami zachodu - już oni szybko sprowadzą go na ziemię. "Magic"...nazwa nieprzypadkowa,bo ubili IMHO bajeczny interes ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ To dla mnie mniej ważne,bo do rakiet mam stosunek co najwyżej obojetny,ale to drugie.... ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ 15.07.2004 Nic nie pisałem,bo miałem nadzieję,że to nie dojdzie do skutku,ale jednak stało sie faktem. Rozwalaja mi moje ulubiome Miami Drużyna młoda,perspektywiczna,o której w styczniu pisałem,że zaskoczy jeszcze niejednego,a teraz nagła zmiana planów i "przyspieszenie" ,które ma niby dać sukces juz w roku 2005. IMO nie będzie sukcesu,ten deal to bład bossuff "Heat" - szkoda,że wykazali się iście polską niecierpliwością w interesach (u nas facet dziś handluje na polowym łóżku,a jutro chciałby byc wlaścicielem supermarketu). Jestem po prostu zły,ale nie pozostaje mi nic innego jak dalej kibicować Miami,nawet z Shaq'iem. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Jak na razie sprawdza sie co do joty. Ja obejrzałem sobie dziś 2 ostatnie mecze Miami. Przyznam,że pobieżnie,a to z tego powodu,ze nie było na co patrzeć. Myslałem,że wysoka wygrana w Chicago bedzie początkiem dobrej passy Heat,ale mecz w Denver rozwiał wszelkie watpliwości. Pisze to w kontekście dzisiejszego meczu w Utah i dziwie sie,że Miami jest ustawione w roli faworyta. Jazz co prawda rewelacyjnie nie grają,ale (tutaj zgadzam się z opiniami)Sloan nie powinien mieć kłopotu z przygotowaniem taktyki przeciw dzisiejszym gościom. Gra Miami jest tak przejrzysta,że nawet poczatkujący trener mini-basketu nie powinien mieć kłopotu z rozpracowaniem tak schematycznie grającego przeciwnika. Dodajmy do tego,że nawet ten sztywny schemat nie jest przez zespół należycie realizowany,żeby nie powiedzieć,że jest bardzo źle wykonywany. Poza minusami,które juz trafnie wypunktował Boca dochodzi jeszcze dwa. W ubiegłym sezonie Heat grali jako sensacja,bez kompleksów i nie obarczeni rola faworytów,w tym sezonie uchodzą za doga,a w żaden sposób nie potrafią się znaleźć w tej roli. Poza tym w hali Jazzmenuff nie wygrywa się latwo i Utah juz i tak za duzo u siebie w tym sezonie przegrała. Wniosek : wychodzi dośc pewny typ UTAH - MIA 1(+3,0) Ja tego nie obstawiam,bo nie gram przeciwko Heatom(jeszcze,ale kto wie),ale tak mi wyszło,jak bez emocji poanalizowałem ten mecz. Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
I tu zgadzam się z Tobą amkwish, nawet bym dał czyste "1" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Ogólnie podsumowując dzisiejszy dzień pomimo 8 spotań tak naprawdę nie bardzo jest co zagrać??? Za drobne zagralem sobie rekreacyjnie taki kuponik - po prostu nie czuję dziś meczy, albo hp za duże albo kursik za Maly, a linie cakowity ???? (jeden mecz z NFL i jeden ze szwedzkiej ręcznej - sory za odejście od tematu, ale samrgo NBA dziś grać nie będę):
stawka : 45.00 PLN (7,50PLN/kombinacja) - 4P + rozpis 2/4 możliwa wygrana: 327.90 PLN Wt 07/12/04 04:30 Los Angeles Clippers - Charlotte Bobcats NBA 1 1.14 pewniak Wt 07/12/04 02:30 Chicago Bulls - San Antonio Spurs NBA 2 1.11 pewniak Wt 07/12/04 01:30 Walker Antoine - Harrington AL Najwiecej pkt Atlanta vs Philadelphia NBA spec. 1 1.35 pewniak Wt 07/12/04 19:15 Irsta Västerås - Sävehof Szwe.Elitserien Mężczyźni 2 1.10 pewniak
Wt 07/12/04 03:00 Seattle Seahawks - Dallas Cowboys NFL ponizej 43 1.92 Wt 07/12/04 02:30 Dallas Mavericks - Detroit Pistons NBA 1 (-4.0) 1.85 Wt 07/12/04 03:00 Utah Jazz - Miami Heat NBA 1 2.26 Wt 07/12/04 03:00 Denver Nuggets - Orlando Magic NBA 1 (-3.5) 1.85 Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
I na deserek ostatni też za grosze: system: 3/4 pokaż szczegóły kuponu Wt 07/12/04 03:00 Utah Jazz - Miami Heat NBA 1 2.26 Wt 07/12/04 04:30 Golden State Warriors - Boston Celtics NBA 1 2.05 Wt 07/12/04 02:30 Dallas Mavericks - Detroit Pistons NBA 1 (-4.0) 1.85 Wt 07/12/04 04:30 Los Angeles Clippers - Charlotte Bobcats NBA 1 (-11.0) 1.90 Pozdrawiam życzę dobrej nocy KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111 |
Apropos meczu NJ - Toronto
TORONTO RAPTORS - Guard Vince Carter (food poisoning) and forward Loren Woods (finger) are questionable for Monday's game against New Jersey. Forward Pape Sow (knee) and guard Alvin Williams (knee) are on the injured list.
I do NJ po kontuzji wraca Kidd.
Debiutuje w tym dziale, ale wedlug mnie NJ powinno dac sobie rade ze srednio grajacym Toronto.
Pozdrawiam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97 |
SIEMA !! ale dawno mnie tu nniebyło  ale gram ostro dzisiaj przewiduje niespodzianke jedną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Atlanta-Philadelfia 2.35 TOTO-MIX YO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Widze, że dzisiaj krucjata przeciwko Miami rozkręciła sie na całego, więc dla mnie to dzisiaj mecz nr 1 na kuponie, biorę Zezowatego grubasa z kumplami, bo nie chce mi sie wierzyć, ze jak zagrali jeden, czy dwa mecze słabo to będą już przegrywać do końca...moze i czasami Shaq rusza się jak wóz z węglem, ale czuję, że dzisiaj Boozer i Okur to za mało na Miami....
Jak dla mnie: Utah Jazz - Miami Heat (-3,0)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Wiec oprócz powyzszego zagram jeszcze:
Golden State Warriors - Boston Celtics i over 194 pkt (linia z Toto, bo expekt chwilowo zdjął z oferty)
Denver Nuggets - Orlando Magic
Los Angeles Clippers - Charlotte Bobcats over 192,5 pkt (pomimo niesamowitego speeda Clipersów hc dość ryzykowny...)
Dallas Mavericks (-4,0) - Detroit Pistons i over 185,5 pkt (Mam nadzieje, ze to Dallas narzuci w tym spotkaniu styl gry, szacuje ze Dallas zblizy sie do setki, a Detroit 90 pkt osiagnie, wychodzi mi jakieś 97:90)
i dołozę jeszcze Utah ponizej 196,0 pkt ...
i to by było na tyle, powodzenia życze i pozdrawiam....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20 |
NA DZISIAJ PUŚCIŁEM TAKI KUPON:
Chicago Bulls - San Antonio Spurs 2 (-12.5) 1.95 Los Angeles Clippers - Charlotte Bobcats 1 (-11.0) 1.90 Dallas Mavericks - Detroit Pistons powyzej 185.5 punktow 1.90 Denver Nuggets - Orlando Magic powyzej 195.5 punktow 1.90
KURS: 13.38
POZDRAWIAM!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Denver-Orlando 1
Denver to zespół swojego parkietu,a Magicy ostatnio ostro czarują,ale wygrywali z przecietnymi rywalami,natomiast w Denver gra się trudno a orlando to raczej nie są mistrzowie wyjazdów,w Denver wrócił Carmelo i gra dobrze.Moim zdaniem więcej atutów dziś w nocy bedzie mieć Denver i w nich upatruję faworyta.Drugim typem jest tu over 195,myśle,że w tym meczu pęknie setka i to moze podwójnie,Denver ostatnio wysoka forma rzutowa,a orlando już przyzwyczaili do ofensywnej gry i wysokich zdobyczy punktowych,szczególnie ostatnie ich mecze to wysokie zdobycze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
Na dzisiejszą nocke moja wizja wygląda tak:
dallas-detroit- ov 185,5 atlanta -phila- un 192 denver-orlando - hc 2/ +3,5 utah-miami - +3
sory ze bez opisów ale czas dzis nie pozwala
pozdrawiam flymind
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wielki błąd, że nie dałem Pistons po 2.6, sa w takiej formie, że teraz pokryja kazda linie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
co za pajace z tych Clipów!!!!!!!!!!!!!!!!!1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
I po raz kolejny sprawdziła się stara prawda (w moim przyp.), najlepiej wchodzą typy nie do końca przemyślane - po drobnych analizach. Gdym zagrał poranek, a nie doszukiwał się dziury w całym i kombinował jak koń pod górę - dziś byłby całkiem niezły dzień, a tak parę groszy w plecy. Ale nie rozpaczam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 55 |
under/over w B&W liczy sie z dogrywką, bo nie wiem jak rozlicza Clipów ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
I po raz kolejny sprawdziła się stara prawda (w moim przyp.), najlepiej wchodzą typy nie do końca przemyślane - po drobnych analizach. Gdym zagrał poranek, a nie doszukiwał się dziury w całym i kombinował jak koń pod górę - dziś byłby całkiem niezły dzień, a tak parę groszy w plecy. Ale nie jestem specjalnie zaskoczony wynikami. Wnioski z dzisiejszej nocki: Detroit - powraca do gry w wielkim stylu - pewnie wróci w typowaniu bukuff jako dog. Dallas - w tym sezonie królami własnego parkietu nie będzie. SAS - nie zwalniają tempa - ciekawe czy uda im się wygrać 20 meczy bez porażki? Denver - pokazali że na własnym parkiecie będzie z nimi trudno wygrywać. GS - tak jak przeczuwałem - wyszło z cienia drużyny początku sezonu - nie znaczy że można ją zaliczyć do potentatów. Utah - potwierdza się, że bez Kirylenki raczej o zwycięstwa będzie bardzo trudno. Miami - chyba powoli będą przywracali zaufanie u Amkwisha (oczyw. żart), grają niestabilnie - ale posiadają olbrzymi potencjał. Zobaczymy co mamy do grania dzisiaj - wg mnie jest to w przeciwieństwie do wczorajszego zestawu - zestaw bardzo łatwy do typowania - ale boję się o wysokości hp. Mój pierwszy typ 7 x zwycięstwo gospodarzy z hp. Najtrudniejszy mecz IND-MIL - ale to przecież do nowego tematu Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
under/over w B&W liczy sie z dogrywką, bo nie wiem jak rozlicza Clipów ? Jak masz over 191,5 to licz kasiorkę!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 55 |
No to pięknie. Przeciągneła mi się dzisiaj ta nocka na liczeniu tych punkcików, ale na szczęście warto było i sen bedzie bez koszmarów.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|