|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zaraz odwiozą mnie do Tworek:P Pusciłem grubo Estudiantes w dublu(mam nadzieję,że Ktoś skorzystał z tego typu)z....druzyna,która do dzis nie wygrała. Jak patrzyłem na live to myśłałem,że mi serce wyskoczy:-),bo szli cały mecz na styku. Ale jest...Siena 59-56 :-))))))
Dzis juz nawet kataklizm nie sprawi,bym nie został na plusie. A będzie jeszcze lepiej,czego Wam również życzę. Odbijamy "black sunday" z nawiązką:-)
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Ok wrzucam jeszcze parę wybranych, które już zagrałem:
Witchita St. +5.5 San Diego +2.5 Western Kentucky -3 Montana St. +3
na razie jestem w szoku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
@Amkwish
dzięki za info o pinnacle zaraz zapytam i zobaczymy co odpowiedzą
Co myślicie o :
BYU -4,5 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Wisc Green Bay (-3) 1.91 - Montana State (+3) 1.91 Pacific (+2,5) 1.91 - Nevada (-2,5) 1.91
Niestety z braku czasu analizy byly bardzo krotkie i wybiorcze. A Florida powinna wygrac ale jak sie ma taka skutecznosc to ech...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Ghost tym razem jestem z Tobą i też gram
Pacific +2,5
oraz BYU -4,5
i jeszcze Akron +4,5
Last edited by frend30; 11/12/2004 22:51.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ciekawie wyglada Alabama-13
co sadzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
też nad tym myślę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
boję się tylko jakiegoś wałka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ale statsy swiadcza za alabama, przeciwnicy tez malo rzucaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Jak narazie odbijamy straty po Bremie i Schalke...
Moje pozostale duble na noc to:
BYU -4,5 + Wofford -6,5
Mississippi St -13,5 + Wisconsin bei Marquette
Wichita State +5 + Akron +4,5
Portland U -3,5 + Wisc Green Bay -3
Alabama -13 + Illinois State -6
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Potrzebuję informacji czy będzie ten mecz transmitowany w telewizji ale nie lokalnej tylkostanowej lub wyżej. Jeśli to drugie to postawię na Alabamę -13
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
jak bedziesz wiedzial to daj info
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
OK nie znalazłem ale gram: Alabama -13 Wofford -6,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a ja sobie zapodam Alabama-13 Ilinois St -6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Jak narazie odbijamy straty po Bremie i Schalke...
Moje pozostale duble na noc to:
BYU -4,5 + Wofford -6,5 Knopsi,ten dubel zagrałem bardzo "tłuściutko" :-))) Nie będę powtarzał typów,tylko udziele poparcia na Portland i WisconsinGB. Wrzucę też nastepne: Delavera - Rider 2(+6,5) EMichigan - Canisius 2(+12,5) Eastern Illinois - Northern Illinois 1(pk) Podałem takie troche ryzykowne,ale to dla urozmaicenia i myślę,że nie popsuja w znaczący sposób statystyk. Pozdrawiam amkwish PS.Siedzicie dziś w nocy? Ja do rana:-),więc jak nie bedziecie spać,to zameldujcie sie na czacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Ja niestety nie. Chciałem obejrzeć indianę ale nie dam rady bo o 9:00 musze być na nogach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ale tak do 3:00 może mi się uda
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
OregonSt -1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Creighton +2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pierwzy dubel choc hc na oregon spada ale liczę że spoko Szkoda że Oregon nie dał rady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Gram też taki dubel: Oregon +17,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hofstra -9,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> powodzenia Tu za to duże przody, grałem za dość dużą kaskę jak dla mnie.
Last edited by Mr joke; 12/12/2004 09:17.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Podsumowanie ostatniej nocy: Typy :42 Trafione :29 Skuteczność :69,05% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
2 tydzień grudnia: 125/72 Skuteczność 57,60%
Od poczatku grudnia: 313/170 Skuteczność 54,31%
I jeszcze zestaw na 12.12.2004
1:30 PM ET Old Dominion at East Carolina 2:00 PM ET Massachusetts at Miami-Florida 2:00 PM ET Western Michigan at Charleston 2:00 PM ET Illinois-Chicago at NC-Wilmington 3:00 PM ET UNLV at Auburn 3:30 PM ET Fla. International at Florida St 3:30 PM ET Washington (21) at Loyola Marymount 5:00 PM ET Santa Clara at Cal Poly SLO 5:30 PM ET Loyola-Chicago at North Carolina (8) 6:05 PM ET Southern Methodist at Texas Christian 8:00 PM ET Toledo at Duke (9) 9:00 PM ET UC Riverside at Arizona St.
Pozdrawiam
amkwish
Last edited by amkwish; 12/12/2004 14:42.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|