Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17
popik #3323817 10/08/2009 07:35
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
chyba, ze szkło jest szafirowe smile

Bonus: Unibet
popik #3323887 10/08/2009 16:57
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Popik, wlasnie chyba tylko allegro mi zostaje bo u zegarmistrzow nic nie znalazlem. Chyba, ze wybiore sie do jakiegos moze w wiekszym miescie niz to moje wink
Co do szkielka to jednak szafirowe nie jest przereklamowane. Mam zegarek od 3 lat bodajze gdzies i.. sa rysy ale biorac pod uwage staz i to jak ja sie z nim obchodzilem to jednak swoje zadanie spelnia ;P Nie sa to jakies ogromne rysy, trzeba spojrzec porzadnie pod slonce zeby bylo je widac.

lelu #3323949 10/08/2009 17:57
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
tylko szafirowe, dostalem na 18 urodziny zegarek i nie ma na nim zadnej rysy, a chodze w nim codziennie, robie w nim wszystko wink

mam 24 lata, wiec 6 lat to juz troche jest, dopiero w tym roku wymienialem baterie wink

popik #3324219 10/08/2009 22:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
http://allegro.pl/item710169758_oryginalny_zegarek_armani_ar0296_sklep_gwarancja.html

ktos mial stycznosc z tym zegarkiem? podoba mi sie :Grin:

HAGIi #3324627 11/08/2009 01:21
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Wszystko spoko, tylko ja to bym nie mogl sie odnalezc z taka tarcza. Glowne wskazowki sie zlewaja z pozostaloscia i tak srednio to wyglada ;P

lelu #3324646 11/08/2009 01:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
a cos polecacie podobnego do tego?
Aby mial bialy pasek, podobny ksztalt tarczy no i w kolorze zlota

Do 800-1000 pln

HAGIi #3325368 11/08/2009 05:00
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Moze inne zegarki armaniego ? Nautica widzialem kilka razy sie popisala z designem ktory na pewno przykuwa wzrok np to http://allegro.pl/item686325813_nautica_meski_bfc_rose_gold_dive_zegarek_n22528g.html

Moze inny armaniego, np taki jak podalem strone wczesniej albo ogolnie jakies modele. Chcoiaz podejrzewam, ze armaniego przejrzales smile

lelu #3325529 11/08/2009 06:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
a to moje marzenie tongue
http://lotus.festina.pl/zegarki/15512.html#
ehh moze kiedys, jak karta sie odwroci wink

xqwzts #3326086 11/08/2009 18:47
Dołączył: Aug 2007
Posty: 674
addict
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 674
może ktoś jst zainteresowany:
[Linked Image]

[Linked Image]

propozycje cenowe na prv.

stan bardzo dobry!

zicoo #3326158 11/08/2009 20:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Navitimer zegarek marzenie każdego pilota, jak i moje smile Na allegro właśnie trwa aukcja jednego http://allegro.pl/item701113984_breitling_navitimer_montbrillant_datora_2009.html

oraz jakiś bez dokumentów co przy takim zegarku raczej napewno oznacza podrobiony made in china
http://allegro.pl/item711402743_breitling_chromo_navitimer_a24322_silver_gmt.html

Tak więc to forum to chyba nie jest miejsce gdzie można szukać nabywcy na tego typu zegarek

thepilator #3326572 11/08/2009 23:45
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032

Hakan #3326628 11/08/2009 23:57
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Dla ojca na urodziny kupiłem taki:
http://www.60sekund.pl/index.php?p722,adriatica-8134-5233q-sapphire-silver-swiss-made

Ładnie się prezentuje

-Adrian- #3588398 31/12/2009 07:38
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Panowie jak wyglada kupowanie zegarków z USA...??

wynalazlem sobie zegarem...i tam 100USD

a u Nas 476PLN

http://www.skywatches.com.sg/watche...;osCsid=fd4ae257e4bf0c20d30fb1909b4a3422

john #3588402 31/12/2009 07:39
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
o kurde to nie USA....tylko Singapur ...chyba jednak podziekuje smile

sory za dwa posty...

john #3588434 31/12/2009 07:55
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by john
o kurde to nie USA....tylko Singapur ...chyba jednak podziekuje smile

sory za dwa posty...

Conrad Ci kupie i wysle wink

Stoin #3588446 31/12/2009 07:59
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Możesz do mnie do Singapuru przyjechać i odebrać, albo Ci wyślę. smile

Polecam zegarki firmy http://www.skagen.com

Super jakość jak na tę cenę, nie sądzę bym kiedykolwiek zmienił markę.

thepilator #3588521 31/12/2009 08:45
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
http://allegro.pl/item866501345_zegarek_diesel_dz4140_nowy_gwarancja_wysylka_0zl.html

takowy posiadam, polecam smile szykowny na codzien, elegancki kiedy trzeba smile

Conrad #3588854 31/12/2009 18:32
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by Conrad
Możesz do mnie do Singapuru przyjechać i odebrać, albo Ci wyślę. smile

Polecam zegarki firmy http://www.skagen.com

Super jakość jak na tę cenę, nie sądzę bym kiedykolwiek zmienił markę.
Bardzo orginalne, fajny dizajn, w PL tez do dostania ?

co do ponizszego Diesel'a, jakos nie umiem sie przekonac do tych szerokich paskow, chyba za stary sie robie grin

john #3588865 31/12/2009 18:59
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Originally Posted by john
Panowie jak wyglada kupowanie zegarków z USA...??

wynalazlem sobie zegarem...i tam 100USD

a u Nas 476PLN

http://www.skywatches.com.sg/watche...;osCsid=fd4ae257e4bf0c20d30fb1909b4a3422
jak byłem w usa to tutaj kupiłem zegarki https://www.inventoryadjusters.com/default.aspx

dewoj #3588888 31/12/2009 19:40
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
[Linked Image]

Jeden z niewielu jakie ubrałbym na rękę. Nie wiem gdzie taki mogę dostać. W sklepach widziałem tylko taki: http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=1890656&stc=1&d=1228298198


Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, rymoholik, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 851 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1